تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل آرامیس مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
خیابان بیمارستان امام رضا، خیابان چمران، گلستان غربی و روبه روی حسینیه اخوان

معرفی هتل آرامیس مشهد

یکی دیگر از هتل های مشهد که می تواند برای اقامت شما مناسب باشد، هتل سه ستاره آرامیس مشهد است. هتل آرامیس دارای یک موقعیت مکانی بسیار عالی است که دسترسی میهمانان به مراکز خرید مهم شهر را آسان می نماید و با امکانات و خدمات ارزشمند خود اقامتی راحت را فراهم می نماید. این هتل فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ شروع نموده و اکنون با ارائه اتاق های بسیار لوکس، امکانات و خدمات بسیار ویژه میزبان میهمانان داخلی و خارجی مشهد مقدس می باشد.

موقعیت مکانی هتل آرامیس مشهد

هتل آرامیس مشهد در خیابان بیمارستان امام رضا، خیابان چمران، گلستان غربی و روبه روی حسینیه اخوان قرار دارد. خوشبختانه این هتل خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد که به مسافران کمک می کند کاملا راحت به بیه نقاط شهر تردد داشته باشند. این هتل در موقعیت مکانی قرار دارد که دسترسی به مراکز خرید و بازارهای مهم شهر را برای مسافران آسان می نماید از این رو کسانی که عاشق خرید هستند این هتل می تواند گزینه مناسبی برای اقامت آنها باشد.

فاصله هتل آرامیس مشهد تا حرم امام رضا

اکثر مسافران مشهد به قصد زیارت حرم مطهر امام رضا راهی این شهر می شوند از این رو فاصله هتل اقامتی تا حرم امام رضا اهمیت بسیار زیادی دارد. فاصله هتل آرامیس مشهد تا حرم مطهر امام رضا حدود ۲.۶ کیلومتر است که با ماشین در کمتر از ۹ دقیقه طی خواهد شد. باب الرضا در فاصله ۲.۴ کیلومتری هتل قرار گرفته که در ۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت. باب الجواد هم فقط ۲.۲ کیلومتر از هتل فاصله دارد که در ۷ دقیقه طی خواهد شد. ورودی شیخ طوسی و شیخ طبرسی هم به ترتیب ۲.۵ و ۲.۸ کیلومتر از هتل فاصله دارند که در کمتر از ۹ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید.

فاصله هتل آرامیس تا مراکز خرید

بعد از زیارت حرم مطهر امام رضا قطعا مراکز خرید مشهد برای شما جذاب خواهد بود چرا که یکی از تفریحات سفر خرید است. مهم ترین مراکز خرید مشهد در فواصل زیر از هتل آرامیس قرار گرفته اند.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۳.۷ کیلومتری هتل آرامیس قرار گرفته است که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی می شود.

مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۴ کیلومتری هتل قرار دارد که با ماشین در کمتر از ۱۴ دقیقه طی خواهد شد.

مرکز خرید قسطنطنیه هم در ۲.۹ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۸ دقیقه با ماشین طی می شود.

کیان سنتر هم در فاصله ۸.۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۸.۷ کیلومتری هتل قرار دارد و در ۲۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مرکز خرید خورشید هم در ۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا در ۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

بازار جنت در ۶۵۰ متری هتل آرامیس قرار گرفته است که در ۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع پروما هم در فاصله ۸.۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است و در ۲۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مجتمع تجاری زیست خاور هم در فاصله ۱.۸ کیلومتری هتل قرار دارد و در کمتر از ۶ دقیقه با ماشین و ۱۳ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

بسیاری از مسافران عاشق دیدن پارک ها و جاهای تفریحی مشهد هستند از این رو فاصله مهم ترین آنها از هتل آرامیس را برای شما لیست کرده ایم:

سد چالیدره در فاصله ۲۸ کیلومتری هتل آرامیس قرار دارد و میهمانان هتل می توانند با ماشین در ۴۸ دقیقه به آنجا برسند.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۸.۶ کیلومتری هتل قرار دارد و مسافران می توانند در ۲۲ دقیقه با ماشین به آنجا برسند.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۱۵.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۲.۳ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

پیست دوچرخه سواری ثامن هم در ۳۰ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

پدیده شاندیز هم در فاصله ۳۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

باغ وحش وکیل آباد در ۱۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۷ دقیقه با ماشین طی می شود.

پارک کوهسنگی در فاصله ۴.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

کوهستان پارک شادی هم در ۱۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۹ دقیقه با ماشین می توان به آنحا رفت.

پارک باغ ملی مشهد در ۷۰۰ متری هتل قرار دارد و میهمانان هتل می توانند در کمتر از ۹ دقیقه پیاده به آنجا بروند و لحظات بسیار خوبی را آنجا سپری نمایند.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اماکن تاریخی و بسیار مهم شهر مشهد هم در فواصل زیر از هتل آرامیس قرار گرفته اند:

خانه ملک در ۱.۳ کیلومتری هتل آرامیس قرار دارد و در کمتر از ۱۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

آرامگاه فردوسی هم در فاصله ۳۰ کیلومتری هتل آرامیس قرار دارد که در ۴۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

گنبد خشتی در فاصله ۴.۵ کیلومتری هتل آرامیس قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

آرامگاه نادرشاه در فاصله ۳.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد. اگر از خیابان آیت الله بهشتی به آرامگاه بروید در کمتر از ۲۴ دقیقه پیاده می توانید به آنجا برسید.

فاصله هتل آرامیس مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

اگر با ماشین شخصی خود راهی سفر به مشهد نشده اید، قطعا فاصله هتل اقامتی از فرودگاه و ایستگاه راه آهن و پایانه های مسافربری اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.

فرودگاه مشهد در فاصله ۱۲.۴ کیلومتری هتل آرامیس قرار دارد و میهمانان هتل می توانند در کمتر از ۲۲ دقیقه خود را به آنجا برسانند.

ایستگاه راه آهن مشهد هم در فاصله ۴.۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در کمتر از ۱۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۶.۴ کیلومتری هتل آرامیس قرار دارد که در کمتر از ۱۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

امکانات و خدمات هتل آرامیس مشهد

در داخل هتل آرامیس مشهد امکانات و خدمات بسیار ارزشمندی در اختیار مسافران قرار دارد که آرامش و رفاه میهمانان را تا حد زیادی تضمین می نماید. این امکانات شامل موارد زیر می باشد.

رستوران هتل آرامیس با ظرفیت ۲۰۰ نفر آماده پذیرایی از میهمانان است و منو غذایی بسیار متنوعی دارد، پاریکنگ هتل دارای ظرفیت ۲۵ خودرو بوده و رایگان است، لابی هتل ظرفیت ۲۵ نفر را دارد و بسیار دلباز و راحت می باشد. آسانسور، صندوق امانات، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه پرینت و فتوکپی، دستگاه فکس، زنگ هشدار، کافی شاپ، تاکسی سرویس رایگان حرم، اتاق چمدان، روزنامه، خدمات باربری، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، سیستم اعلام حریق، خدمات تشریفات ویژه، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات بیدار باش، خدمات ویژه معلولین، شبکه پخش فیلم، تلفن و تلویزیون در لابی، سرویس ویژه حرم رایگان، خدمات خانه داری، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات و فرنگی در لابی از دیگر امکانات این هتل هستند.

اتاقهای هتل آرامیس مشهد

هتل آرامیس مشهد در ۹ طبقه طراحی شده است و ۶۵ باب اقامتی را در اختیار مسافران قر ار می دهد. باب های اقامتی هتل در قالب اتاق دو تخته فولبرد، سوئیت دو نفره فولبرد، یک خوابه دو نفره فولبرد، اتاق سه تخته فولبرد، سوئیت چهار نفره فولبرد، یک خوابه چهار نفره فولبرد ارائه می شوند.اتاق های هتل دیدی رو به خیابان دارند ولی تهویه و نور گیری آنها بسیار خوب است. در اتاق های هتل امکانات و خدمات بسیار خوبی قرار داده شده است که آرامش مسافران را فراهم می نماید.

امکانات داخل اتاق های هتل آرامیس

در داخل همه اتاق های هتل روم سرویس ، صبحانه کامل، یخچال و اب رایگان، چای ساز، کمد لباس و دراور،پاور سوئیچ، مبلمان، آباژور، رخت آویز و کمد لباس، تلفن و تلویزیون، حمام و لوازم بهداشتی و دمپایی، امکان شارژ لوازم الکترونیکی، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، سیستم اطفاء حریق در اتاق، تلویزیون و تلفن در اتاق، اینترنت رایگان، سیستم گرمایش و سرمایشی مناسب، نوع قفل درب اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق

تور هتل آرامیس مشهد

مشهد مقدس یکی از مراکز مسافرتی ایران است که به عنوان قطب مذهبی کشور میزبان تورهای زیارتی و مسافرتی در ایران است. تور هوایی مشهد و تور زمینی این شهر در کنار تورهای ترکیبی آن برگزار می شود. مسافران زیادی از داخل و خارج ایران از طریق تور مشهد راهی این شهر می شوند. هتل های زیادی به عنوان اقامتگاه تورها در نظر گرفته می شود اما از آنجا که هتل آرامیس هم خدمات تور را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد، می توانید تور مشهد هتل آرامیس را نیز در لیست خود قرار دهید. این هتل با ارائه خدمات تور بسیار عالی اقامتی بسیار راحت و لذت بخش را برای مسافران داخلی و خارجی فراهم می نماید. اگر قصد دارید تور ارزانی را برای سفر خود در نظر بگیرید تور لحظه آخری مشهد بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

قیمت اتاق در هتل آرامیس مشهد

قیمت اتاق های هتل آرامیس با توجه به نوع اتاق، ابعاد اتاق، ظرفیت آن، تهویه و دید اتاق متفاوت می باشد. همچنین زمان رزرو اتاق و همینطور مدت زمان اقامت در هتل نیز متفاوت می باشد. اما اگر بخواهیم بطور کلی قیمت اتاق های این هتل را بیان کنیم، پایین ترین قیمتی که برای رزرو اتاق در هتل آرامیس در نظر گرفته شده است حدود ۱۷۰ هزار تومان برای هر شب می باشد و در بازه های مختلف سال این مبلغ به دلیل شلوغی هتل تغییر می نماید. در برخی از روزهای سال تخفیفات ویژه ای به مسافران داده می شود و این قیمت نیز کاهش می یابد. اتاق های دیگر هتل اغلب قیمت هایی تا ۴۰۰ هزار تومان هم دارند از این رو در حین رزرو اتاق در این هتل حتما لیست قیمت اتاق ها را کامل مشاهده نمایید و سپس رزرو را انجام دهید و راهی سفر شوید.

رزرو اتاق در هتل آرامیس مشهد

برای رزرو اتاق در هتل آرامیس مشهد می توانید به بخش رزرواسیون آنلاین این هتل مراجعه نمایید. در این بخش تمام اطلاعات مهم در مورد هتل، امکانات، ظرفیت و قیمت آن در اختیار شما قرار داده می شود. همچنین می توانید شرایط رزرو و کنسلی اتاق را نیز مطالعه نمایید. سپس می توانید اتاق مورد نظر خود را رزرو نمایید تا در هنگام مراجعه به هتل بدون استرس کلید اتاق خود را دریافت نموده و راهی اتاق خود شوید. در حین رزرو اتاق در این هتل حتما شرایط کنسلی رزرو را بخوبی مطالعه نمایید تا در صورت کنسلی رزرواسیون خود دچار مشکل نشوید.

قوانین و مقررات هتل

در هتل آرامیس مشهد قوانین و مقرراتی برای اقامت مسافران در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر است:

۱-همه اتاق های هتل آرامیس در ساعت ۱۴ تحویل و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردد.

۲- هزینه اقامت برای کودکان زیر ۳ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای بازه سنی ۳ تا ۵ سال نیم بها و برای بالاتر از ۵ سال تمام بها خواهد بود.

۳- در مورد قوانین پذیرش صیغه نامه در هتل اطلاعاتی در دسترس نیست.

۴- بانوان و خانم های مجرد و تنها می توانند با ارائه مدارک شناسایی معتبر در هتل اقامت بگیرند.

نظرات درباره هتل آرامیس مشهد

در این مطلب اطلاعات جامع و کاملی در مورد هتل آرامیس در اختیار شما دوستان قرار داده شد. چنانچه باز هم پرسش یا سوالی در مورد این هتل ذهن شما را مشغول کرده است، می توانید در بخش نظرات همین صفحه سوالات خود را با مشاوران تور ۱۴در میان بگذارید. کسانی که در هتل آرامیس اقامت داشته اند می توانند نظرات خود در مورد بخش های مختلف این هتل را در بخش نظرات ارسال نمایند تا سایر دوستان بتوانند از اطلاعات آنها بهره برده و با اسودگی خاطر بیشتری در این هتل اقامت بگیرند. می توانید با جواب دادن به پرسش های زیر اطلاعات مفیدی را در اختیار همراهان تور ۱۴ قرار دهید:

 • ایا در هتل آرامیس آرامش و سکوت کافی در اتاق ها وجود دارد؟
 • چه امکانات ورزشی و تفریحی در هتل قرار دارد؟
 • رستوران هتل غذاهای خوبی ارائه می دهد؟
 • کیفیت سرویس و خدمات هتل به چه صورت است؟
 • ایا قیمت هتل با امکانات و خدمات ارائه شده در آن متناسب است؟
 • اینترنت هتل سرعت خوبی دارد؟
 • رفتار پرسنل و مدیریت هتل با میهمانان چطور است؟
 • آیا داخل هتل نظافت بخوبی رعایت می شود؟
 • آیا ساختمان هتل تازه ساخت می باشد و دکوارسیون داخل آن خوب است؟
 • فاصله هتل تا مراکز خرید مهم و حرم امام رضا به راحتی طی می شود؟

مطالب مرتبط

در سفر به کشور روسیه چه تفریح هایی را نباید از دست دهیم؟

در سفر به کشور روسیه چه تفریح هایی را نباید از دست بدهیم؟ این مطلب به شما کمک خواهد کرد تا با تفریح های کشور روسیه آشنا شوید. روسیه پهناورترین کشور دنیا است که در شمال اوراسیا قرار دارد. پایتخت این کشور شهر مسکو می ‌باشد که در باختر و در بخش اروپایی کشور قرار […]

بهترین تفریح ها و سرگرمی های تور مشهد که سفر را لذت بخش می کند

در سفر به مشهد چه تفریح های و سرگرمی هایی را نباید از دست بدهیم تا سفری لذت بخش را تجربه کنیم؟ با ما همراه باشید تا با این تفریحات آشنا شوید. سفر کردن و بازدید از شهرهای مختلف به همراه تفریحاتی که مختص به هر شهر می باشد، لذت یک سفر را دوچندان کرده […]

لوکس ترین هتل های مشهد که حداقل باید یک شب را در آن گذراند

بهترین و لوکس ترین هتل های مشهد کدام ها هستند و برای گذاراندن یک شب عالی باید کدامین هتل لوکس را در مشهد انتخاب کرد؟ با ما همراه باشید تا با لوکس ترین هتل های مشهد آشنا شوید. انتخاب اقامت گاه مناسب در مسافرت یکی از مهمترین نکاتی است که باید هر مسافری به آن […]

سیاست های هتل آرامیس مشهد

امکانات رفاهی هتل آرامیس مشهد

رستوران هتل آرامیس با ظرفیت 200 نفر آماده پذیرایی از میهمانان است و منو غذایی بسیار متنوعی دارد، پاریکنگ هتل دارای ظرفیت 25 خودرو بوده و رایگان است، لابی هتل ظرفیت 25 نفر را دارد و بسیار دلباز و راحت می باشد. آسانسور، صندوق امانات، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه پرینت و فتوکپی، دستگاه فکس، زنگ هشدار، کافی شاپ، تاکسی سرویس رایگان حرم، اتاق چمدان، روزنامه، خدمات باربری، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، سیستم اعلام حریق، خدمات تشریفات ویژه، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات بیدار باش، خدمات ویژه معلولین، شبکه پخش فیلم، تلفن و تلویزیون در لابی، سرویس ویژه حرم رایگان، خدمات خانه داری، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات و فرنگی در لابی از دیگر امکانات این هتل هستند.

 • آسانسور
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل آرامیس مشهد

هتل آرامیس مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی