تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل آفاق مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
2 ستاره
ایران
مشهد
این هتل در چهارراه شهدا، خیابان آیت الله بهجت 2 و در پشت باغ نادری
1 شب

معرفی هتل آفاق مشهد

هتل آفاق مشهد یکی دیگر از هتل های سه ستاره بسیار محبوب مشهد است که فعالیت خود را از دهه هفتاد شروع نموده است. این هتل سه ستاره در سال ۱۳۹۳ مجددا بازسازی شده و اکنون به دلیل داشتن امکانات و خدمات ارزشمند، موقعیت مکانی بسیار عالی که دسترسی به حرم را برای میهمانان بسیار ساده می نماید و همینطور برخورد خوب پرسنل اش جزو بهترین هتل های مشهد می باشد.

موقعیت مکانی هتل آفاق مشهد

موقعیت مکانی هتل آفاق بسیار عالی است. این هتل در چهارراه شهدا، خیابان آیت الله بهجت ۲ و در پشت باغ نادری واقع شده است. این هتل در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته و تقریبا می توان گفت محوطه شلوغی دارد اما رفت و آمد میهمانان به حرم بسیار آسان می باشد چرا که هتل آفاق جزو نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم امام رضا می باشد. برای تردد به بقیه نقاط شهر هم اگر در زمان های خلوت حرکت کرد، ترافیک هیچ مشکلی برای میهمانان هتل فراهم نخواهد کرد. وضعیت دید اتاق های هتل رو به خیابان و کوچه است و فضای سبز خاصی در اطراف هتل قرار ندارد.

فاصله هتل آفاق مشهد تا حرم امام رضا

فاصله حرم از هتل اقامتی، مهم ترین فاصله ای است که میهمانان در حین سفر به مشهد مورد توجه قرار می دهند. خوشبختانه فاصله هتل آفاق از حرم بسیار نزدیک است. این هتل در فاصله ۱ کیلو متری حرم مطهر امام رضا واقع شده است و در ۳ دقیقه با ماشین و ۲۰ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت. باب الرضا در فاصله ۲ کیلومتری هتل قرار گرفته که در ۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

باب الجواد در فاصله ۱.۵ کیلومتری هتل قرار دارد و شما می توانید در کمتر از ۹ دقیقه با ماشین و ۱۷ دقیقه پیاده به آنجا بروید. ورودی شیخ طوسی حرم در ۹۰۰ متری هتل قرار دارد که نزدیک ترین فاصله به حرم می باشد و در ۱۲ دقیقه پیاده می توانید به آنجا بروید. ورودی شیخ طبرسی هم در همین فاصله از هتل قرار گرفته است.

فاصله هتل آفاق تا مراکز خرید

بعد از زیارت حرم مطهر امام رضا اگر قصد رفتن به مراکز خرید مهم مشهد را دارید، باید فواصل آنها از هتل آفاق را حتما در نظر بگیرید. این فواصل بصورت زیر می باشد

 • مرکز خرید آسمان در فاصله ۴ کیلومتری هتل آفاق مشهد قرار گرفته است که در ۱۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • مرکز خرید اطلسیه در ۳.۹ کیلومتری هتل آفاق قرار گرفته است که در ۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • مرکز خرید قسطنطنیه در ۴.۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۳ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • کیان سنتر۲ در ۸.۶ کیلومتری هتل آفاق قرار دارد و میهمانان می توانند در ۲۰ دقیقه با ماشین به آنجا بروند.
 • مجتمع تجاری الماس شرق در ۹ کیلومتری هتل آفاق است و شما می توانید در کمتر از ۱۸ دقیقه به آنجا بروید.
 • مرکز خرید خورشید در فاصله ۵ کیلومتری هتل آفاق قرار گرفته است که در ۱۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • بازار رضا در ۳.۷ کیلومتری هتل آفاق قرار گرفته است که در ۱۱ دقیقه می توان به آنجا رفت.
 • اگر قصد رفتن به بازار جنت را دارید، باید بدانید این بازار در ۲.۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۹ دقیقه با ماشین و ۱۹ دقیقه پیاده به آنجا خواهید رسید.
 • مجتمع پروما در ۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است و در ۱۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • مجتمع تجاری زیست خاور در ۳.۸ کیلومتری هتل آفاق قرار گرفته است که در ۱۱ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

مشهد تعداد بسیار زیادی پارک و جاهای تفریحی دارد که می تواند برای شما جذاب باشد. اگر قصد رفتن به بهترین اماکن تفریحی مشهد را دارید، باید فواصل زیر را در نظر بگیرید:

 • سد چالیدره در فاصله ۲۶ کیلومتری هتل آفاق قرار دارد. برای رفتن به این مکان تفریحی فوق عالی شما باید ۴۲ دقیقه مسیر را ماشین سواری نمایید.
 • شهربازی پارک ملت در فاصله ۹.۶ کیلمتری هتل قرار دارد که در ۲۲ دقیقه طی خواهد شد.
 • سرزمین موج های آبی در ۱۸.۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۶ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید.
 • منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۴.۳ کیلومتری هتل آفاق قرار دارد که در ۳۵ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • پیست دوچرخه سواری ثامن در ۳۱.۹ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۴۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • پدیده شاندیز هم در ۸ کیلومتری هتل آفاق قرار دارد که در ۱۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱۷.۶ کیلومتری هتل آفاق قرار گرفته است که در ۲۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • کوهستان پارک شادی در ۱۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۱ دقیقه می توان با ماشین به آنجا رفت.
 • پارک کوهسنگی مشهد در فاصله ۶.۶ کیلومتری هتل آفاق قرار گرفته است که در ۲۰ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • پارک باغ ملی مشهد در ۲.۹ کیلومتری هتل قرار گرفته است و شما می توانید این فاصله نزدیک را در کمتر از ۹ دقیقه با ماشین طی نمایید.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

مشهد شهری است که علاوه بر جاذبه های تفریحی و طبیعی، جاذبه های تاریخی هم دارد که می تواند برای شما جذاب باشد. این جاذبه ها در فواصل زیر از هتل آفاق مشهد قرار گرفته است:

 • خانه ملک در فاصله ۱.۸ کیلومتری هتل آفاق قرار گرفته است که در ۶ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۵ کیلومتری هتل آفاق قرار گرفته است که برای رفتن به آنجا باید ۴۵ دقیقه ماشین سواری نمایید.
 • گنبد خشتی در فاصله ۱.۹ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۷ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • آرامگاه نادرشاه افشار در فاصله ۱۹۰ متری هتل آفاق قرار گرفته است و شما فقط با دو دقیقه پیاده روی می توانید از هتل آفاق به آنجا بروید.

فاصله هتل آفاق مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

بعد از تفریح و گردش در مشهد و زیارت حرم مطهر امام رضا، وقت آن رسیده که به مراکز حمل و نقل و مسافرتی مشهد سری بزنید تا سفر خود را به اتمام برسانید. اگر با تور مشهد به سفر رفته باشید، این دغدغه را نخواهید داشت ولی در هر صورت فواصل زیر به درد شما می خورد:

 • فرودگاه مشهد در فاصله ۱۰.۳ کیلومتری هتل آفاق قرار دارد که در ۲۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • ایستگاه راه آهن هم در فاصله ۳.۱ کیلومتری هتل آفاق قرار دارد  و در ۹ دقیقه با ماشین و ۲۷ دقیقه پیاده می توانید به آنجا بروید.
 • پایانه مسافربری مشهد در فاصله ۵.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

امکانات و خدمات هتل آفاق مشهد

هتل آفاق جهت رفاه میهمانان خود، امکانات و خدمات بسیار ارزشمندی را در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می باشد:

لابی هتل، آسانسور، صندوق امانات، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه فکس، پرینت و فتوکپی، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه، تلفن و تلویزیون، پارکینگ اختصاصی هتل، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام آتش سوزی، خدمات بیدار باش، خدمات خانه داری، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت در لابی هتل، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی هتل

اتاقهای هتل آفاق مشهد

هتل آفاق یکی از هتل های سه ستاره محبوب در مشهد است که در ۸ طبقه طراحی شده است. این هتل دارای ۶۰ باب اقامتی مجهز می باشد که دارای تهویه و نورگیر بسیار مناسب می باشند. اتاق های هتل در قالب اتاق های دو تخته فولبرد، اتاق های سه تخته فولبرد، اتاق های چهار تخته فولبرد، سوئیت های پنج نفره فولبرد ارائه می شود.

امکانات داخل اتاق های هتل آفاق

درون اتاق های هتل آفاق امکانات و خدماتی در نظر گرفته شده است که میهمانان بتوانند در آرامش بیشتری در هتل اقامت داشته باشند. این امکانات و خدمات برای همه اتاق ها مشترک بوده و شامل موارد زیر می باشد:

روم سرویس ویژه هتل، صبحانه و آب رایگان، حمام و تمام لوازم بهداشتی ضروری، دمپایی، کمد لباس و دراور به همراه رخت آویز، تلویزیون و تلفن در اتاق، اینترنت رایگان، صندوق امانات ویژه، میز تحریر، سیستم تهویه مناسب، امکان شارژ لوازم الکترونیکی، سیستم گرمایش و سرمایشی، نوع قفل درب اختصاصی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق ها

تور هتل آفاق مشهد

همانطور که می دانید، مشهد مقدس یکی از توریست پذیرترین شهر های ایران است که سالانه میهمانان زیادی را به سمت خود می کشاند. این شهر به دلیل جاذبه های گردشگری بسیار عالی که دارد، همواره میزبان تورهای ایرانی و خارجی بوده است. تور مشهد در فصول مختلف سال برگزار می گردد و در این میان علاقمندان زیادی به تور هوایی مشهد تمایل دارند زیرا امکان سفر آسانی را برای آنها فراهم می نماید.

تور مشهد هتل آفاق یکی از تورهای بسیار خوب است زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم اینکه دسترسی به حرم و مراکز تفریحی و خرید مشهد را برای میهمانان آسان می نماید. این هتل با ارائه خدمات و امکانات بسیار بی نظیر، اقامتی شاد و سرشار از آرامش را برای تورهای مشهد فراهم می نماید. جهت اطلاع از شرایط تورهای مشهد که در هتل آفاق اقامت دارند، می توانید به بخش تورهای مشهد مراجعه نموده و تمام اطلاعات لازم در مورد شرایط تور را کسب نمایید.

قیمت اتاق در هتل آفاق مشهد

یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب هتل در مشهد مقدس، قیمت اتاق های یک هتل است. در مشهد تعداد هتل ها بسیار زیاد است و از این رو برای میهمانان به صرفه تر است که در هتل هایی اقامت بگیرند که نه تنها امکانات زیادی دارد، بلکه قیمت اتاق های آن ارزان تر باشد.

اتاق های هتل آفاق امکانات و خدمات بسیار ارزشمندی دارند و قیمت گذار ی اتاق با توجه به نوع اتاق، ظرفیت آن، ابعاد اتاق و همینطور زمان رزور و مدت زمان اقامت در اتاق مشخص می شود. بنابراین نمی توان قیمت ثابتی را برای همه اتاق ها اعلام نمود. جهت اطلاع از جدیدترین قیمت اتاق های هتل آفاق می توانید به بخش اتاق های هتل مراجعه نموده و آخرین قیمت ها را رصد نمایید.

رزرو اتاق در هتل آفاق مشهد

با گسترش فناوری اطلاعات، هتل های مشهد امکان رزرو آنلاین هتل را برای میهمانان خود فراهم نموده اند. به این ترتیب میهمانان قبل از سفر نگران محل اقامت خود و نداشتن ظرفیت اتاق ها نخواهند بود. برای رزرو اتاق در هتل آفاق کافیست به بخش رزرواسیون اتاق های هتل مراجعه نموده و با کسب اطلاعات لازم در مورد قیمت اتاق ها، ظرفیت اتاق و امکانات و خدمات هر اتاق، اتاق مورد نظر خود را انتخاب نموده و رزرو نمایید.

توجه داشته باشید درحین رزور نه تنها شرایط رزرو بلکه شرایط کنسلی رزرو اتاق ها را نیز مشاهده نمایید تا در صورت کنسل شدن رزرو بدانید که چه شرایطی برای شما در نظر گرفته شده است.

قوانین و مقررات هتل آفاق مشهد

هتل آفاق مشهد برای اقامت میهمانان خود شرایطی را در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می باشد:

 • همه اتاق های هتل در ساعت ۱۴ به میهمانان تحویل داده می شود و میهمانان باید اتاق را در ساعت ۱۲ تحویل دهند.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای بالاتر از ۵ سال تمام بها خواهد بود.
 • پذیرش بانوان تنها در هتل تنها با ارائه مدرک شناسایی معتبر امکان پذیر خواهد بود.
 • صیغه نامه با مهر برجسته پذیرفته خواهد شد.

نظرات درباره هتل آفاق مشهد

در این مطلب تمام سعی ما بر این بود که اطلاعات جامعی را در مورد هتل آفاق مشهد در اختیار شما عزیزان قرار دهید. در صورتیکه در مورد این هتل و اقامت در آن و یا تورهای مربوط به آن سوالی داشتید می توانید آن را در بخش نظرات همین صفحه مطرح نمایید.

همچنین کسانی که تجربه اقامت در هتل آفاق را داشته اند می توانند تجربیات خود در مورد این هتل را در بخش نظرات یاداشت نمایند تا سایر دوستان بتوانند از این تجربیات به عنوان راهنمایی بهره مند شده و با آسودگی خاطر در این هتل اقامت بگیرند.

سیاست های هتل آفاق مشهد

امکانات رفاهی هتل آفاق مشهد

لابی هتل، آسانسور، صندوق امانات، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه فکس، پرینت و فتوکپی، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه، تلفن و تلویزیون، پارکینگ اختصاصی هتل، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام آتش سوزی، خدمات بیدار باش، خدمات خانه داری، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت در لابی هتل، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی هتل

 • آسانسور
 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • دربان
 • سرگرمی
 • شومینه
 • صبحانه
 • طاق امن
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل آفاق مشهد

هتل آفاق مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی