تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل آپارتمان سحر مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
آپارتمان
1 ستاره
ایران
مشهد
میدان 17 شهریور، به سمت میدان بیت المقدس، کوچه اول و سمت راست

معرفی هتل سحر مشهد

هتل آپارتمان سحر مشهد یکی از هتل های یک ستاره ایست که در سال های اخیر محبوبیت زیادی یافته است. این هتل به دلیل نزدیک بودن به حرم مطهر امام رضا، امکانات و خدمات بسیار خوب و قیمت مناسب اتاق هایش توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در میان زائران حرم امام رضا کسب نماید. هتل سحر مشهد دارای یک پرسنل مجرب و کارآزموده بوده که با رفتار بسیار خوب خود از میهمانان استقبال می نمایند.

موقعیت مکانی هتل سحر مشهد

این هتل در میدان ۱۷ شهریور، به سمت میدان بیت المقدس، کوچه اول و سمت راست قرار دارد. موقعیت مکانی هتل به گونه ای است که دسترسی آسان میهمانان به حرم مطهر امام رضا، مراکز خرید مهم شهر مشهد، بازار ها و جاهای تفریحی و پارک ها را به سادگی میسر می نماید. در محدوده هتل ترافیک نیست و مسافران می توانند به سادگی تردد نمایند.

فاصله هتل سحر مشهد تا حرم امام رضا

حرم مطهر امام رضا در فاصله ۱.۷ کیلومتری از هتل سحر قرار گرفته است. این فاصله برای میهمانان هتل در کمتر از ۵ دقیقه با ماشین طی می شود اما اگر پیاده به حرم بروند باید حدود ۲۷ دقیقه زمان صرف نمایند. فاصله باب الرضا از هتل سحر حدود ۸۵۰ متر است که در کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده طی می شود. باب الجواد هم در فاصله ۱.۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که اندکی دورتر بوده و در ۱۳ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت. ورودی شیخ طوسی و شیخ طبرسی حرم امام رضا به ترتیب در فاصله ۱.۶ و ۱.۹ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در کمتر از ۱۰ دقیقه با ماشین طی خواهند شد. بنابراین هتل سحر مشهد یکی از نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم امام رضا می باشد که می تواند اقامت خوبی را برای شما فراهم نماید.

فاصله هتل سحر تا مراکز خرید

در حین سفر به مشهد مقدس شما می توانید از مراکز خرید خوب این شهر دیدن نمایید و خریدهای بسیار خوبی را تجربه نمایید. اما پیش از هر چیزی باید فواصل مراکز خرید مهم شهر از هتل سحر را بدانید:

مرکز خرید آسمان مشهد در فاصله ۷۰۰ متری از هتل سحر قرار دارد که در کمتر از ۹ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت و خریدی عالی را تجربه نمود.

مرکز خرید اطلسیه هم در ۶۵۰ متری هتل سحر قرار دارد . این فاصله در کمتر از ۸ دقیقه پیاده طی می شود.

مرکز خرید قسطنطنیه در ۶.۳ کیلومتری هتل سحر واقع شده است که در ۱۹ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید.

کیان سنتر در فاصله ۱۰.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مجتمع تجاری الماس شرق هم در ۱۲ متری هتل سحر مشهد واقع شده است که در ۲۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۶.۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا از هتل سحر مشهد فقط ۵۵۰ متر فاصله دارد و شما می توانید در کمتر از ۶ دقیقه پیاده به آنجا بروید.

بازار جنت در فاصله ۴.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع پروما در فاصله ۱۰.۴ کیلومتر ی هتل سحر مشهد قرار دارد که در ۳۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۵.۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

اگر جزو علاقمندان به تفریح و لذت باشید که قطعا هستید، نمی توانید از جاهای تفریحی مشهد و پارک های آن غافل بمانید. برای رفتن به این جاها باید فواصل آنها تا هتل سحر را حتما در نظر بگیرید.

سد چالیدره در فاصله ۳۱ کیلومتری از هتل سحر قرار دارد که در ۱ ساعت می توان به آنجا رفت.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۱۱.۵ کیلومتری هتل سحر قرار دارد که در ۳۴ دقیقه با ماشین و ۳۲ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۲۱.۹ کیلومتری هتل سحر قرار دارد که در ۳۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۵.۹ کیلومتری هتل سحر مشهد قرار دارد که در ۵۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۴۰.۴ کیلومتری هتل سحر مشهد قرار دارد که در ۱ ساعت با ماشین طی خواهد شد.

پدیده شاندیز در فاصله ۳۷.۴ کیلومتری هتل سحر مشهد قرار دارد که در ۱ ساعت با ماشین می توان به آنجا رفت.

باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱۹.۱کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۳ دقیقه با ماشین طی می شود.

پارک کوهسنگی در فاصله ۷.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۱۹.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک باغ ملی مشهد در ۴.۴ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۸ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اماکن تاریخی مشهد هم جزو جاهایی هستند که بسیاری از علاقمندان را به خود جذب کرده اند. این اماکن در فواصل زیر از هتل سحر قرار گرفته اند:

خانه ملک در فاصله ۳.۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴ دقیقه با ماشین و ۱۶ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۹.۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۵۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

گنبد خشتی در فاصله ۳.۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

آرامگاه نادرشاه در فاصله ۴ کیلومتری هتل سحر قرار دارد که در ۱۵ دقیقه با ماشین و ۲۷ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل سحر مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

اگر می خواهید در هنگام رفت و برگشت به مشهد هیچ استرس و نگرانی نداشته باشید بهتر است فاصله هتل سحر از فرودگاه، ایستگاه راه آهن و پایانه مسافرتی را به خاطر بسپارید تا بتوانید به موقع خود را به زمان حرکت خود برسانید.

فرودگاه مشهد در فاصله ۸.۹ کیلومتری از هتل سحر قرار گرفته است که در ۲۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

ایستگاه راه آهن مشهد در فاصله ۵.۵ کیلومتری هتل سحر قرار دارد که در ۱۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

پایانه مسافربری مشهد در فاصله ۵.۷ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۱ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

امکانات و خدمات هتل سحر مشهد

هتل آپارتمان سحر برای رفاه و ارامش بیشتر مسافران خود خدمات و امکانات بسیار ارزشمندی را در اختیار میهمانان قرار می دهد که شامل  آسانسور در تمامی طبقات، اینترنت در لابی با هزینه، وجود یک کافی شاپ و رستوران بزرگ برای سرو غذا و نوشیدنی ، لابی ، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات تهیه بلیط، خدمات خانه داری، خدمات تور، لاندری، سیستم تهویه مناسب، اعلام حریق، سرویس بهداشتی در طبقات و لابی، تلویزیون و تلفن در لابی. این هتل امکانات ورزشی و تفریحی چندانی برای مسافران در نظر نگرفته است.

اتاقهای هتل سحر مشهد

هتل سحر مشهد اتاق هایی با بالاترین کیفت ممکن را در اختیار مسافران قرار می دهد. اتاق های هتل در قالب سوئیت های دو نفره فولبرد، سوئیت یک خوابه سه نفره فولبرد، سوئیت دو خوابه شش نفره فولبرد ارائه می شود. تمام اتاق های هتل دارای ابعاد مناسب بوده و از تهویه مناسب برخوردار هستند. این هتل تازه ساخت توانسته است با اتاق های بزرگ خود رضایت مشتریان زیادی را جلب نماید.

امکانات داخل اتاق های هتل سحر

درون اتاق های هتل آپارتمان سحر امکانات و خدماتی ارائه می شود که شامل موارد زیر است: حمام با تمام لوازم بهداشتی ضروری، دمپایی، سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، مبلمان ویژه، سرویس بهداتشی فرنگی و ایرانی در اتاق ها، یخچال با اب رایگان، تهویه مناسب، پنجره، صندوق امانات ، روم سرویس، صبحانه مناسب، امکان شارژ وسایل الکترونیکی

پرسنل و مدیریت هتل سحر مشهد

خوشبختانه یکی از امتیازات هتل سارا داشتن پرسنل و مدیریتی بسیار مجرب و کارآزموده است که با رفتار گرم و صمیم خود توانسته اند رضایت میهمانان را جلب نمایند. در این هتل مدیریت بسیار قوی حاکم است و همه سرویس ها به موقع در اختیار مسافران قرار داده می شود.

غذای هتل سحر مشهد

در رستوران این هتل منو متنوعی از غذاهای ایرانی در اختیار شما قرار داده می شود. از آنجا که کیفیت غذاهای هتل بسیار مناسب بوده و با قیمت مناسب ارائه می گردد دیگر نیازی نیست برای سرو غذا به رستوران یا فست فودهای خارج از هتل بروید. این هتل بهترین غذاهای محلی و سنتی ایرانی را به همراه سوپ و سالاد و انواع دسر در اختیار شما قرار می دهد.

تور هتل سحر مشهد

اگر قصد دارید با یک تور به سفر مشهد مقدس بروید، باید در میان انواع تور مشهد که توسط آژانس های مسافرتی عرضه می گردد به دنبال انتخاب بهترین باشید. تور هوایی مشهد گران قیمت تر از تور زمینی مشهد بوده و برای سفری راحت تر توصیه می شود. اما در این میان تور لحظه آخری مشهد از همه ارزان تر بوده و در عین حال خدمات خوبی را در اختیار مسافران قرار می دهد. اگر قصد دارید در یک هتل ارزان و راحت هم اسکان داشته باشید تور مشهد هتل آپارتمان سحر را انتخاب نمایید. این هتل خدمات تور را ارائه می دهد، به حرم امام رضا نزدیک است و در عین حال خدمات و امکانات خوبی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

قیمت اتاق در هتل سحر مشهد

قیمت اتاق های این هتل با توجه به نوع اتاق و مدت زمان اقامت در هتل و از همه مهمتر زمان رزرو اتاق متفاوت است. هر اتاق ظرفیت و ابعاد خاص خود را دارد و افراد برای رزرو آن باید بهای متفاوتی را بپردازند. از طرفی هتل های مشهد مقدس در بازه های زمانی متفاوتی از سال که تعداد میهمانان این شهر و زائرین حرم امام رضا بیشتر می شود، قیمت های خود را تغییر می دهند از این رو نمی توان قیمت ثابتی برای اتاق های این هتل در نظر گرفت. برای اطلاع از قیمت هر اتاق بهتر است قبل از رزرو اتاق به بخش لیست قیمت اتاق ها مراجعه نمایید.

رزرو اتاق در هتل سحر مشهد

برای رزرو اتاق در هتل آپارتمان سحر مشهد می توانید به بخش رزرواسیون اتاق ها مراجعه نموده و با اطلاع از قیمت اتاق ها، ظرفیت اتاق و ویژگیهای هر کدام، اتاق مورد نظر خود را بیابید و رزرو نمایید. این هتل برای رزرو آنلاین و همینطور کنسل کردن رزرواسیون اتاق ها شرایطی را در نظر گرفته است که بهتر است قبل از رزرو اتاق ها آن را مطالعه نمایید در در صورت کنسل کردن رزرو خود با مشکلی مواجه نشوید.

قوانین و مقررات هتل

هتل آپارتمان سحر مشهد برای میهمانان خود و ارائه اتاق به آنها شرایطی را در نظر گرفته است که اطلاع از آنها پیش از ورود به هتل ضروری می باشد. این قوانین شامل موارد زیر است:

 • تمام اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تحویل و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردد.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۳ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای ۳ تا ۶ سال نیم بها و برای بالای ۶ سال تمام بها می باشد.
 • از قوانین پذیرش صیغه نامه در این هتل اطلاعاتی در دسترس نیست.
 • در مورد پذیرش بانوان مجرد و تنها هم اطلاعاتی در دسترس نیست.

نظرات درباره هتل سحر مشهد

در این مطلب سعی ما بر این بود که اطلاعات جامعی در مورد هتل آپارتمان سحر مشهد را در اختیار شما علاقمندان به سفر قرار دهیم. اما هیچ اطلاعاتی نمی تواند به اندازه تجربه اقامت در هتل سودمند و مفید باشد. از این رو از کسانی که در این هتل اقامت داشته اند خواهشمندیم تجارب خود از اقامت در هتل را در بخش نظرات همین صفحه یاداشت نمایند تا سایر دوستان بتوانند از این تجارب بهره مند شده و با خیالی آسوده تر در هتل اقامت داشته باشند. هتل سحر مشهد تازه تاسیس بوده و با وجود آنکه یک هتل یک ستاره است اما امکانات خوبی را ارائه می دهد.

با اینحال تا زمانی که در هتل اقامت نداشته باشی نمی توانی در مورد کیفیت خدمات و امکانات این هتل نظر بدهیم. از این رو خواهشمندیم در مورد کیفیت غذای هتل، نظافت داخل هتل، آرامش و سکوت هتل، نحوه برخورد و رفتار پرسنل و کارمندان، ابعاد و خدمات و امکانات داخل اتاق ها، سرعت اینترنت داخل اتاق ها، لابی و رستوران هتل، سیستم های گرماشی و سرمایشی داخل اتاق ها و همینطور نسبت قیمت اتاق با کیفیت خدمات و امکانات هتل نظرات خود را در این بخش یاداشت نمایید تا سایر دوستان بتوانند با آسودگی خاطر در این هتل اقامت داشته باشند.ین مطلب در دسترس نیست.در این هتل اطلاعاتی در دسترس نیست.

تل رایگان و برای ۳ تا ۶ سال نیم بها و برای بالای ۶ سال تمام بها می باش

سیاست های هتل آپارتمان سحر مشهد

امکانات رفاهی هتل آپارتمان سحر مشهد

آسانسور در تمامی طبقات، اینترنت در لابی با هزینه، وجود یک کافی شاپ و رستوران بزرگ برای سرو غذا و نوشیدنی ، لابی ، پذیرش 24 ساعته، خدمات تهیه بلیط، خدمات خانه داری، خدمات تور، لاندری، سیستم تهویه مناسب، اعلام حریق، سرویس بهداشتی در طبقات و لابی، تلویزیون و تلفن در لابی

 • آسانسور
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • دربان
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • قهوه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل آپارتمان سحر مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی