تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل ارس مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
هتل ارس مشهد در بلوار فردوسی، حد فاصل میدان جانبار و چهاراره خیام، روبروی سالن ورزشی شهید بهشتی واقع شده است
1 شب

معرفی هتل ارس مشهد

هتل ارس مشهد یکی دیگر از هتل های سه ستاره مشهد است که در میان علاقمندان به این شهر بسیار محبوب می باشد. این هتل در سال ۱۳۸۰ افتتاح و در سال ۱۳۸۴ بازسازی شده است و اکنون با امکانات بسیار عالی و موقعیت مکانی بی نظیری که دارد جزو بهترین هتل های مشهد می باشد. این هتل در نزدیکی مراکز خرید مهم شهر همچون پروما و همینطور سالن ورزشی شهید بهشتی قرار گرفته و همین مساله می تواند باعث محبوبیت بیشتر این هتل شود.

موقعیت مکانی هتل ارس مشهد

هتل ارس مشهد در بلوار فردوسی، حد فاصل میدان جانبار و چهاراره خیام، روبروی سالن ورزشی شهید بهشتی واقع شده است. همانطور که گفته شد این هتل در یک موقعیت مکانی بسیار عالی قرار گرفته است که دسترسی به مراکز خرید مهم شهر و همینطور سالن ورزشی شهید بهشتی را برای میهمانان به سادگی فراهم می نماید. ارس خارج از محدوده طرح ترافیک قرار گرفته است و از این رو به سادگی می توان به آنجا تردد داشت و یا به اماکن مهم دیگر مشهد رفت.

فاصله هتل ارس مشهد تا حرم امام رضا

یکی از مهم ترین ویژگیهایی که مسافران هنگام اقامت در یک هتل در نظر می گیرند، فاصله هتل مورد نظر تا حرم مطهر امام رضا می باشد. هتل ارس مشهد در فاصله ۷ کیلومتری حرم امام رضا قرار گرفته است که در ۲۰ دقیقه راحت با ماشین می توان به آنجا رفت. باب الرضا در فاصله ۷.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۱ دقیقه طی خواهد شد. باب الجواد هم در فاصله ۷.۵ کیلومتری هتل است و در ۲۱ دقیقه می توان از خیابان سندباد به آن جا رسید. بنابراین میهمانان می توانند در یک زمان کمتر از ۲۰ دقیقه به حرم بروند.

فاصله هتل ارس تا مراکز خرید

بعد از حرم امام رضا فاصله هتل تا مراکز خرید مشهد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا قطعا همه از خرید کردن خوششان می آید و باید مراکز مهم شهر را که بتوان از آنجا سوغاتی هم تهیه کرد بشناسند و فاصله آنها تا هتل اقامت را در برنامه سفر خود لحاظ نمایند.

 • مرکز خرید آسمان در فاصله ۱۷.۸ کیلومتری هتل ارس قرار دارد که در ۲۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۱۷.۶ کیلومتری هتل ارس قرار دارد که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مرکز خرید قسطنطنیه هم در فاصله ۴.۸ کیلومتری هتل ارس قرار دارد که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • کیان سنتر در فاصله ۲.۴ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۶ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۴.۴ کیلومتری هتل ارس مشهد قرار گرفته است که در ۱۱ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • مرکز خرید خورشید یکی از مراکز مهم مشهد است که در فاصله ۴.۶ کیلومتری هتل ارس قرار گرفته است که در ۱۲ دقیقه طی می شود.
 • بازار رضا که یکی از محبوب ترین بازارهای مشهد است در فاصله ۹.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • بازار جنت هم در فاصله ۷.۳ کیلومتری هتل ارس قرار گرفته است که در ۱۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مرکز خرید پروما در فاصله ۵۰۰ متری هتل ارس قرار گرفته است که در ۸ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت و از یک خرید خوب و راحت لذت برد.
 • مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۶.۷ کیلومتری هتل ارس قرار گرفته است که در ۱۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

بعد از مراکز خرید مهم مشهد باید فاصله جاهای تفریحی و پارک های مشهد از هتل ارس را بدانید تا بتوانید برنامه رفتن به آنجا را زمانبندی نمایید و بیشترین لذت را در طول سفر خود تجربه نمایید.

 • سد چالیدره یکی از محبوب ترین جاهای تفریحی مشهد است که در ۲۴ کیلومتری هتل ارس قرار گرفته و شما می توانید در ۳۸ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید و از تفریحات بی نظیر این مکان لذت ببرید.
 • شهربازی پارک ملت در فاصله ۳.۷ کیلومتری هتل ارس قرار گرفته است که در ۹ دقیقه می توان با ماشین به آنجا رفت.
 • سرزمین موج های آبی که یکی از تفریحی ترین جاذبه های مشهد است در فاصله ۱۰.۴ کیلومتری هتل ارس قرار گرفته است که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۰.۱ کیلومتری هتل ارس قرار گرفته است که در ۲۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۲۹ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • پدیده شاندیز در فاصله ۲.۶ کیلومتری هتل ارس واقع شده است که در ۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱۲.۸ کیلومتری هتل ارس قرار دارد که در ۱۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • پارک کوهسنگی در فاصله ۸.۷ کیلومتری هتل ارس قرار دارد که در ۱۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • کوهستان پارک شادی هم که نباید از دست داد. این پارک در فاصله ۱۳.۲ کیلومتری هتل ارس مشهد قرار گرفته است که در ۲۱ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • پارک باغ ملی مشهد هم در فاصله ۶.۹ کیلومتری هتل ارس قرار گرفته است و در ۱۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

بالاخره نوبت به اماکن تاریخی مشهد می رسد که فاصله آنها تا هتل ارس را بررسی نماییم.

 • خانه ملک در فاصله ۷.۲ کیلومتری هتل ارس قرار گرفته است که در ۲۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • آرامگاه فردوسی در فاصله ۲۷.۸ کیلومتری هتل ارس قرار دارد که در ۳۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • گنبد خشتی هم در فاصله ۷.۹ کیلومتری هتل ارس قرار گرفته است که در ۲۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • آرامگاه نادرشاه افشار در فاصله ۶.۲ کیلومتری هتل ارس واقع شده است که در ۱۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل ارس مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

در حین سفر فاصله هتل اقامت تا فرودگاه، ایستگاه راه آهن و پایانه مسافربری مشهد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 • فرودگاه مشهد در فاصله ۱۸.۷ کیلومتری هتل ارس مشهد واقع شده است که در ۲۴ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا برسید.
 • ایستگاه راه آهن مشهد هم در فاصله ۷.۹ کیلومتری هتل ارس قرار دارد که در ۲۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۱۲.۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

امکانات و خدمات هتل ارس مشهد

در هتل ارس مشهد امکانات و خدمات ارزشمندی در اختیار میهمانان قرار داده می شود تا بتوانند در آرامش و آسودگی خاطر از اقامت در هتل لذت ببرند.

لابی هتل مکان مناسبی برا صرف وقت است، امکان فکس، پرینت و فتوکپی در هتل وجود دارد. دستگاه واکس کفش، روزنامه، خدمات باربری، آسانسور، صندوق امانات، نمازخانه، پله اضطراری، زنگ هشدار، گشت نیم روزی در هتل، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، خدمات باربری، پذیرش ۲۴ ساعته، اتاق تلفن، کپسول آتش نشانی، سیتم اعلام حریق و خدمات بیدار باش، خدمات خانه داری، شبکه پخش فیلم، خدمات تهیه بلیط، اینترنت در لابی، پارکینگ بزرگ، مینی بار با هزینه، لاندری، تلویزیون و سرویس بهداشتی ایرانی در لابی از دیگر خدمات ارزشمند این هتل هستند.

اتاقهای هتل ارس مشهد

هتل ارس با معماری منحصر به فردش در ۷ طبقه طراحی شده است که شامل ۶۰ باب اقامتی مجهز می باشد. اتاق های هتل در انواع اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت های چهار نفره ارائه می گردد. همه اتاق ها تمیز و مرتب بوده و دکوراسیوت خوبی دارند. در ضمن نور گیر اتاق و همینطور سیستم تهویه آنها بسیار مناسب است و به نسبت فضای خوبی دارند.

امکانات داخل اتاق های هتل ارس

درون اتاق های هتل ارس امکانات ویژه ای قرار داده شده است که می تواند برای رفاه میهمانان مناسب باشد.

روم سرویس ویژه، حمام تمیز و مجهز به لوازم بهداشتی، سیتم اطفاء حریق، سیستم گرمایش و سرمایش عالی، صبحانه و آب رایگان، یخچال، پاور سوئیچ، مبلمان راحتی، کمد و درآور لباس به همراه رخت آویز، تلفن و تلویزیون در اتاق، دمپایی، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، اینترنت در اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در اتاق

تور هتل ارس مشهد

تور مشهد در میان ایرانیان و توریست های خارجی هم بسیار محبوب می باشد. تور مشهد هتل ارس هم همواره در لیست تورهای محبوب بوده است زیرا میهمانان می توانند از امکانات و موقعیت جغرافیایی هتل جهت داشتن یک تور عالی بهره مند شوند. در میان تورهای این هتل می توان تورهوایی مشهد و همینطور تور زمینی مشهد را مشاهده نمود. برای اطلاع از زمان برگزاری تورهای مشهد به مقصد هتل ارس می توانید به بخش تورهای مشهد مراجعه نمایید. در این قسمت می توانید با مشاهده شرایط و امکانات هر تور، برنامه سفر خود را در اختیار بگیرید.

قیمت اتاق در هتل ارس مشهد

یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب اتاق در یک هتل ، قیمت اتاق در هتل است. از این رو متقاضیان زیادی در مورد قیمت اتاق در هتل ارس سوالاتی را مطرح نموده اند. در جواب این عزیزان باید بگوییم که در این هتل هم همانند تمام هتل های مشهد، قیمت اتاق با توجه به ابعاد اتاق، ظرفیت اتاق، مدت زمان رزرو و حتی زمان رزرو اتاق در هتل تعیین می شود. هر چه هتل امکانات و خدمات بیشتری داشته باشد، در قیمت بالاتری ارائه می گردد.

در ضمن قیمت اتاق در هتل ارس هم با توجه به بازه های زمانی مختلف ممکن است با تغییراتی مواجه شود و همیشه یک مقدار ثابت نیست. از این رو برای کسب اطلاعات دقیق در مورد این هتل و قیمت اتاق های آن می توانید به بخش اتاق های هتل ارس مشهد مراجعه نمایید.

رزرو اتاق در هتل ارس مشهد

یکی از ساده ترین روش های رزرو اتاق در یک هتل، رزرواسیون آنلاین می باشد. با مراجعه به بخش رزرواسیون هتل ارس می توانید اطلاعات لازم را در مورد ظرفیت هر اتاق، قیمت اتاق و همینطور شرایط رزرو و کنسلی اتاق های کسب نمایید و اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید. دقت داشته باشید که دقیقا در زمانی که می خواهید اتاق رزرو نمایید، آخرین اطلاعات را مشاهده نمایید تا هیچ ابهام و مساله ای برای شما پیش نیاید.

قوانین و مقررات هتل ارس مشهد

در هتل ارس هم قوانین و مقرراتی در نظر گرفته شده است تا نظم و آرامش برای اقامت میهمانان و پرسنل هتل فراهم گردد. این قوانین شامل موارد زیر می باشد:

 • پذیرش کودکان زیر ۳ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای کودکان ۳ تا ۶ سال نیم بها خواهد بود . کودکان بالای ۶ سال هم تمام بها به حساب می آیند.
 • پذیرش بانوان در هتل تنها در صورت ارائه مدرک شناسایی معتبر امکان پذیر می باشد.
 • صیغه نامه با مهر برجسته معتبر قابل پذیرش می باشد.

نظرات درباره هتل ارس مشهد

در این مطلب تمام تلاش ما بر این بود که بتوانیم اطلاعات مفید و سودمندی را در مورد هتل ارس در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم. اما همواره تجربه اقامت در هتل می تواند راهنمایی های بیشتری در اختیار دوستان قرار دهد. از این رو از کسانی که در هتل ارس اقامت داشته اند، خواهشمندیم که تجارب خود از اقامت در هتل را در بخش نظرات همین صفحه به اشتراک بگذارند تا سایر عزیزان هم بتوانند از آن بهره مند شوند. این نظرات می تواند شامل پاسخ سوالاتی باشد که همواره در مورد این هتل پرسیده می شود.

 • آیا هتل ارس نظافت خوبی دارد؟
 • خدمات داخلی هتل چطور است؟
 • آیا قیمت هتل با امکانات آن متناسب است؟
 • اتاق های هتل بزرگ است؟
 • آرامش و سکوت داخل اتاق ها برای استراحت چطور است؟
 • آیا در هتل امکانات تفریحی وجود دارد؟
 • غذای هتل ارس چطور است؟
 • برخورد پرسنل هتل ارس به چه صورت است؟
 • آیا حمام و سرویس بهداشتی هتل خوب است؟
 • سرعت اینترنت هتل ارس چطور است؟
 • آیا این هتل استخر دارد؟

سیاست های هتل ارس مشهد

امکانات رفاهی هتل ارس مشهد

روم سرویس ویژه، حمام تمیز و مجهز به لوازم بهداشتی، سیتم اطفاء حریق، سیستم گرمایش و سرمایش عالی، صبحانه و آب رایگان، یخچال، پاور سوئیچ، مبلمان راحتی، کمد و درآور لباس به همراه رخت آویز، تلفن و تلویزیون در اتاق، دمپایی، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، اینترنت در اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در اتاق

 • آسانسور
 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل ارس مشهد

هتل ارس مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی