تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل اشراق مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
خیابان آخوند خراسانی
1 شب

معرفی هتل اشراق مشهد

یکی دیگر تز هتل های سه ستاره مشهد که به دلیلی نزدیکی به حرم امام رضا  و موقعیت مکانی خوبی که دارد شهرت یافته است، هتل اشراق مشهد می باشد. این هتل جزو هتل های تازه ساخت نیست و جزو هتل های متوسط مشهد به حساب می آید. از این رو افرادی که می خواهند در یکی از نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم امام رضا و با قیمت مناسب اقامت داشته باشند، می توانند هتل اشراق را انتخاب نمایند.

موقعیت مکانی هتل اشراق مشهد

هتل اشراق مشهد در خیابان آخوند خراسانی واقع شده است. این هتل به دلیل نزدیک بودن به حرم مطهر امام رضا علیه الاسلام و همینطور مراکز خرید مشهور شهر مشهد، می تواند مککان مناسبی برای اقامت میهمانان باشد.این هتل به دلیل داشتن یک محوطه ساکت و آرام و دید خوبی که به حرم امام رضا دارد در میان زائران بسیار محبوب می باشد.

فاصله هتل اشراق مشهد تا حرم امام رضا

هتل اشراق در فاصله ۸۰۰ متری حرم مطهر امام رضا علیه الاسلام واقع شده است و از این رو میهمانان می توانند فاصله حرم تا هتل را پیاده و در کمتر از ۱۵ دقیقه طی نمایند. باب الرضا در فاصله ۱.۹ کیلومتری هتل اشراق واقع شده است و در ۹ دقیقه پیاده می توان به آنجا رسید. باب الجواد هم در فاصله ۱ کیلومتری هتل اشراق مشهد واقع شده است که در ۱۲ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

ورودی شیخ طبرسی حرم هم در فاصله ۲.۴ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته است که در ۱۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت. در کل می توان گفت که تمام ورودی های حرم در فاصله خوبی از هتل قرار گرفته اند و به سادگی می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل اشراق تا مراکز خرید

بعد از حرم مطهر امام رضا که مهمترین جاذبه مشهد به حساب می آید نوبت به فاصله مراکز خرید مهم مشهد از هتل اشراق می رسد.

 • مرکز خرید اطلسیه مشهد در فاصله ۲.۹ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۰ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۴ کیلومتری هتل قرار گرفته است و در ۱۳ دقیقه به سادگی طی می شود.
 • کیان سنتر۲ در فاصله ۱۰ کیلومتری هتل اشراق مشهد واقع شده کهب نسبت اطلسیه دور می باشد. این فاصله در کمتر از ۳۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مجتمع تجاری الماس شرق هم در فاصله ۱۰ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۳ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • مرکز خرید خورشید در فاصله ۴.۱ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته است و در کمتر از ۱۴ دقیقه می توان به آنجا رفت.
 • بازار رضا هم در فاصله ۱.۶ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته است که در کمتر از ۲۰ دقیقه پیاده و ۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت و یک خرید عالی را تجربه نمود.
 • بازار جنت در فاصله ۱.۴ کیلومتری هتل اشراق مشهد قرار گرفته است که در ۱۸ دقیقه پیاده و ۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مرکز خرید پروما مشهد هم در فاصله ۹.۴ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته است که در ۲۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۲.۲ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته است که در ۲۷ دقیقه می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

پارک ها و جاهای تفریحی مشهد بسیار زیاد هستند و فرصت نمی شود به همه آنها سر زد. اما می توانید از فاصله مهم ترین آنها تا هتل اشراق مطلع شوید.

 • سد چالیدره یکی از بهترین جاذبه های مشهد است که در فاصله ۲۸ کیلومتری هتل اشراق واقع شده است. این فاصله را می توانید در کمتر از ۵۲ دقیقه با ماشین طی نمایید.
 • شهربازی پارک ملت در فاصله ۱۴ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته که می توان در کمتر از ۲۸ دقیقه به آنجا رسید.
 • سرزمین موج های آبی مشهد هم در فاصله ۲۱ کیلومتری هتل اشراق واقع شده است که در ۳۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۳.۵ کیلومتری هتل اشراق واقع شده است و در کمتر از ۴۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • پیست دوچرخه سواری ثامن هم یک مکان خوب برای دوچرخه سواری است که در ۳۱.۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۵۳ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • پدیده شاندیز هم در فاصله ۷.۷ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته است که در ۲۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱۶.۸ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته است که در کمتر از ۳۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • پارک کوهسنگی در فاصله ۵.۸ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته است که در ۱۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • کوهستان پارک شادی هم در ۱۷.۲ کیلومتری هتل اشراق واقع شده است که در ۳۸ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۱.۳ کیلومتری مشهد قرار دارد که در ۱۶ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اگر در طی اقامت خود در هتل اشراق بخواهید از جاهای تاریخی مشهد هم دیدن نمایید باید فاصله آنها تا هتل را بدانید.

 • خانه ملک در فاصله ۶۰۰ متری هتل قرار گرفته است که در ۸ دقیقه پیاده می توانید به آنجا بروید و از این مکان تاریخی دیدن نمایید.
 • آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۸.۴ کیلومتری هتل اشراق قرار دارد که در ۵۱ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • گنبد خشتی هم که جزو آثار ارزشمند مشهد است در فاصله ۳.۶ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته است که در ۲۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • آرامگاه نادرشاه در فاصله ۳.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که آن هم در ۱۵ دقیقه طی می شود. این ارامگاه و گنبد خشتی را می توانید با هم ببینید.

فاصله هتل اشراق مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

مهم ترین فواصلی که در طی اقامت خود در هتل اشراق باید در نظر بگیرید، فاصله تا اماکنی چون فرودگاه است که دقیقا با برنامه سفر شما گره می خورند. اگر می خواهید از بلیط خود جا نمانید و بموقع به فرودگاه برسید حتما باید فاصله فرودگاه تا هتل اشراق را در برنامه سفر خود بگنجانید.

 • فرودگاه مشهد در فاصله ۱۰.۳ کیلومتری هتل اشراق واقع شده است و شما می توانید به سادگی از طریق بلوار کلانتری در کمتر از ۲۵ دقیقه به آنجا برسید.
 • ایستگاه راه آهن مشهد هم در فاصله ۴.۷ کیلومتری هتل اشراق قرار گرفته است که از طریق بلوار کامیاب می توان در کمتر از ۲۲ دقیقه به آنجا رفت.
 • پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۳.۷ کیلومتری هتل اشراق واقع شده است که در ۱۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

بنابراین نگران رسیدن خود از هتل به این اماکن نباشید زیرا همه آنها در فاصله بسیار خوبی از هتل قرار گرفته اند و شما می توانید در یک زمان مناسب به آنجا برسید.

امکانات و خدمات هتل اشراق مشهد

در هتل اشراق جهت رفاه حال میهمانان امکانات و خدمات ارزشمندی در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می توان به پارکینگ اختصاصی هتل اشاره کرد.وجود دو رستوران بزرگ که در آن انواع غذاهایی ایرانی سرو می شود، مجموعه آبی بزرگ هتل که شامل سونا و جکوزی است، کافی نت، لاندری، سرویس های ویژه رفت و برگشت به حرم امام رضا، سالن همایش و کنفرانس بزرگ که مجهز به امکانات صوتی و تصویری هستند، خدمات پزشکی و سلامت ، تاکسی سرویس ویژه، اینترنت رایگان، از جمله امکانات مهم هتل هستند که می تواند آسودگی خاطر را به میهمانان هدیه دهد.

علاوه بر این در هتل سیستم اعلام حریق، زنگ هشدار، پرسنل مجرب و کارآزمودده، دستگاه پرینت و فتوکپی و فکش در اختیار میهمانان قرار داده شده است. لابی هتل با تلویزیون و اینترنت و دکوراسیون خوب یکی دیگر از امتیازات این هتل می باشد.

اتاقهای هتل اشراق مشهد

هتل سه ستاره اشراق با ارائه اتاق های خود در قالب آپارتمان دو خوابه، سوئیت دو تخته و سوئیت سه تخته یکی از بهترین هتل های مشهد برای اقامت خانواده ها و گروه های چند نفره می باشد. در داخل همه اتاق ها امکانات خدماتی و رفاهی قرار داده شده و میهمانان می توانند در آسودگی خاطر در اتاق خود استراحت نمایند. اتاق ها همگی دارای سیستم تهویه مناسب و همینطور سیستم های گرمایشی و سرمایشی مناسب برخوردار می باشد.

امکانات داخل اتاق های هتل اشراق

همانطور که اشاره شد در داخل همه اتاق ها امکانات و خدمات یکسانی ارائه می شود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در داخل همه اتاق های تلویزیون و اینترنت رایگان وجود دارد. حمام و تمام لوازم بهداشتی و دمپایی در اختیار میهمانان قرار داده می شود. همه اتاق ها مجهز به سرویس بهداشتی اختصاصی هستند. سیستم تهویه مطبوع و نور گیری مناسب از جمله ویژگیهای دیگر اتاق های هتل است. کمد لباس و رخت آویز، آباژور و صندوق امانات هم در اتاق وجود دارد. صبحانه خوب در همه اتاق ها ارائه می شود.

تور هتل اشراق مشهد

تور مشهد در انواع مختلف برگزار می شود. از آنجا که شهر مشهد جزو جاذبه های توریستی، زیارتی ایران است سالانه تعداد زیادی تور به مقصد مشهد برگزار می شود. در میان تور هوایی و تورهای زمینی مشهد، تور مشهد هتل اشراق نیز به چشم می خورد. این تور در میان علاقمندان به زیارت حرم امام رضا به نسبت محبوب است زیرا در فاصله نزدیکی از حرم قرار گرفته است و امکانات خوبی را ارائه می دهد.

جهت اطلاع از تورهای مشهد و تورهای هتل اشراق می توانید به بخش تورهای سایت مراجعه کرده و جدیدترین اخبار و اطلاعات را در مورد زمان برگزاری تورها، محل اقامت تور، مدت زمان تور، خدمات و امکاناتی که در آنها ارائه می شود، کسب نمایید.

قیمت اتاق در هتل اشراق مشهد

یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب اتاق در هتل های مشهد مقدس، قیمت اتاق می باشد. خوشبختانه مشهد مقدس ارزانترین هتل ای ایران را در خود جای داده اما با این اوصاف باز هم افراد زیادی هستند که در میان هتل های گوناگون به دنبال ارزانترین هستند. قیمت اتاق در هتل اشراق هم با توجه به نوع اتاق، ظرفیت آن ، امکانات و خدمات ارائه شده در آنها، زمان رزور و مدت اقامت در هتل متفاوت خواهد بود.

از این رو جهت اطلاع دقیق از قیمت اتاق ها می توانید به بخش اتاق های هتل اشراق مراجعه کرده و از قیمت دقیق هر اتاق مطلع شوید. بخاطر داشته باشید که قیمت ها ممکن است در بازه های زمانی شلوغ سال تغییر کرده و بالا و پایین داشته باشند بنابراین حتما در زمان رزرو هتل قیمت ها را چک نمایید.

رزرو اتاق در هتل اشراق مشهد

برای رزرو اتاق در هتل اشراق مشهد می توانید بدون مراجعه حضوری به هتل و در هر جا و زمانی از طریق رزرواسیون آنلاین اقدام نمایید. رزرواسیون آنلاین به شما کمک می کند بتوانید از ظرفیت اتاق ها مطلع شده و با اطلاع از شرایط و قیمت اتاق ها، یک رزور راحت داشته باشید و در هنگام سفر به مشهد نگران اقامت خود در هتل نباشید.

جهت رزرو اتاق در این هتل به بخش رزرواسیون هتل مراجعه نمایید و با مطالعه شرایط رزرو و همینطور شرایط کنسلی رزور هتل، اتاق مورد نظر خود را انتخاب نمایید. بخاطر داشته باشید که هر هتل شرایط رزرواسیون و کنسلی خاص خود را دارد بنابراین در حین رزرواسیون به این موارد حتما دقت نمایید.

نظرات درباره هتل اشراق مشهد

در بخش نظرات همین صفحه می توانید تجارب میهمانان و کسانی را که قبلا تجربه اقامت در هتل را داشته اند مطالعه نمایید. همچنین در همین بخش می توانید سوالاتی را که درباره هتل اشراق پرسیده شده است را ببینید. شما هم می توانید در صورت داشتن هر گونه پرسش در مورد این هتل سوالات خود را مطرح نمایید و یا تجربه اقامت خود را یاداشت نموده تا بقیه عزیزانی که به اقامت در این هتل تمایل دارند بتوانند از راهنمایی های شما استفاده نموده و با آسودگی خاطر هتل را جهت اقامت انتخاب نمایند.

سیاست های هتل اشراق مشهد

امکانات رفاهی هتل اشراق مشهد

در داخل همه اتاق های تلویزیون و اینترنت رایگان وجود دارد. حمام و تمام لوازم بهداشتی و دمپایی در اختیار میهمانان قرار داده می شود. همه اتاق ها مجهز به سرویس بهداشتی اختصاصی هستند. سیستم تهویه مطبوع و نور گیری مناسب از جمله ویژگیهای دیگر اتاق های هتل است. کمد لباس و رخت آویز، آباژور و صندوق امانات هم در اتاق وجود دارد. صبحانه خوب در همه اتاق ها ارائه می شود.

 • آسانسور
 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • دربان
 • شومینه
 • صبحانه

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل اشراق مشهد

هتل اشراق مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی