تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل اعیان مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
خیابان امام رضا و در میدان بیت المقدس

معرفی هتل اعیان مشهد

یکی دیگر از هتل های سه ستاره مشهد، هتل اعیان مشهد است که در سال ۱۳۸۰ افتتاح شده است. این هتل به دلیل نزدیکی به حرم مطهر امام رضا علیه الاسلام، مراکز خرید مهم مشهد و همینطور امکانات و خدماتی که ارائه می دهد، جزو بهترین هتل های مشهد است. این هتل سه ستاره توانسته است به دلیل امتیازاتی که دارد، جایگاه خوبی را در میان میهمانان مشهد کسب نموده است. از این رو مسافران زیادی پیش از مراجعه به مشهد و رزرو هتل در این شهر مذهبی قصد دارند، اطلاعات جامعی را در مورد این هتل کسب نمایند. در این مطلب اطلاعات جامعی را در مورد هتل اعیان در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهیم داد.

موقعیت مکانی هتل اعیان مشهد

هتل اعیان مشهد در مشهد، خیابان امام رضا و در میدان بیت المقدس قرار دارد. این هتل به دلیل موقعیت مکانی عالی که دارد بسیار محبوب است. هتل اعیان در محدوده طرح ترافیک قرار دارد و تقریبا محوطه شلوغی دارد اما باز هم در تردد میهمانان به مراکز مهم شهر و حرم مطهر امام رضا مساله ای بوجود نمی آید و مسافران می توانند با استفاده از سرویس های ویژه حرم، اتوبوس و حتی پیاده راهی حرم مطهر امام رضا شوند.

فاصله هتل اعیان مشهد تا حرم امام رضا

یکی از مهم ترین نکاتی که مسافران باید در حین انتخاب یک هتل در مشهد مقدس باید به آن توجه نمایند، فاصله هتل اقامتی از حرم مطهر امام ضا است. هتل اعیان در فاصله ای بسیار نزدیک از حرم قرار گرفته است. فاصله هتل از حرم اگر از خیابان شیخ طوسی بخواهید به حرم بروید، حدود ۱.۷ کیلومتر است که در ۲۱ دقیقه پیاده می توانید به آنجا بروید. با ماشین در کمتر از ۳ دقیقه به آنجا می رسید.

باب الرضا در فاصاله ۳۵۰ متری هتل اعیان قرار دارد و میهمانان می توانند در ۵ دقیقه پیاده به آنجا بروند. ورودی باب الجواد هم در فاصله ۶۰۰ متری هتل قرار دارد که در ۷ دقیقه پیاده طی خواهد شد. بنابراین نزدیک ترین ورودی حرم به هتل ورودی باب الرضا می باشد که با اندکی پیاده روی می توانید به آنجا بروید.

فاصله هتل اعیان تا مراکز خرید

قطعا در سفر به مشهد علاوه بر حرم زمانی را صرف خرید خواهید کرد. بنابرین اطلاعاتی در مورد فاصله هتل تا مراکز خرید مهم مشهد اهمیت بسیاری دارد.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۲.۱ کیلومتری از هتل قرار گرفته است. این فاصله را می توان در ۱۰ دقیقه با ماشین و در ۱۶ دقیقه بصورت پیاده طی کرد. اگر خواستید پیاده به این مرکز خرید بروید می توانید مسیر خیابان شیخ طوسی را انتخاب نمایید.

مرکز خرید اطلسیه هم در فاصله ۴ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد و شما می توانید با ماشین در کمتر از ۱۰ دقیقه به آنجا برسید.

مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۵.۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است و شما می توانید در ۱۶ دقیقه مسیر هتل تا این مرکز خرید را با ماشین طی نمایید.

کیان سنتر۲ مشهد در فاصله ۱۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۱۱.۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید خورشید در ۵.۷ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد که در ۱۷ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا برسید. اگر از طریق بلوار احمد آباد و بلوار بهار بروید این مسیر برای شما کوتاهتر خواهد بود.

بازار رضا که یکی از بهترین اماکن برای خرید سوغاتی های مشهد است در فاصله ۴۵۰ متری هتل اعیان قرار دارد و شما می توانید با ۶ دقیقه پیاده روی به آنجا برسید و خریدهای عالی داشته باشید.

بازار جنت در فاصله ۴.۱ کیلومتری هتل اعیان قرار گرفته است که در ۱۵ دقیقه با ماشین طی می شود. اگر از خیابان اندرزگو به این بازار بروید می توانید در ۲۴ دقیقه پیاده به آنجا برسید.

مجتمع پروما در فاصله ۹۰۸ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی می شود.

مجتمع تجاری زیست خاور هم در ۴.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

پس از خریدهای مهم در داخل شهر وقت آن رسیده است که سری به پارک ها و جاهای تفریحی آن بزنید. در زیر لیستی از فواصل مهم ترین اماکن مهم شهر را برای شما آماده کرده ایم.

سد چالیدره مشهد در فاصله ۳۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۵۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد. شاید این فاصله زیاد باشد اما چالیدره واقعا ارزش رفتن را دارد.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۱۵.۵ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد که در ۲۵ دقیقه با ماشین به سادگی طی می شود.

سرزمین موج های آبی که یکی از مفرح ترین جاهای مشهد است در فاصله ۲۱ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد که در ۳۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

منطقه ییلاقی طرقبه یکی دیگر از اماکن جذاب مشهد است که در فاصله ۲۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است و می توانید در کمتر از ۳۹ دقیقه با ماشین به آنجا برسید.

پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۳۲ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد. این فاصله را می توانید در ۴۸ دقیقه با ماشین به آنجا بروید. این محل برای عاشقان دوچرخه سواری مناسب است پس اگر چندان به این تفریح علاقمند نیستید بیخیال این مسیر شوید.

پدیده شاندیز در فاصله ۳۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۴۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۲ دقیقه با ماشین به سادگی طی می شود.

پارک کوهسنگی در فاصله ۷.۲ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد و در کمتر از ۲۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۱۸.۷ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد که در ۳۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک باغ ملی مشهد هم در فاصله ۱۸ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد که شما می توانید در کمتر از ۳۴ دقیقه با ماشین به آنجا بروید.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اماکن تاریخی مهم مشهد هم در فواصل زیر از هتل اعیان قرار گرفته اند و با کسب اطلاع در مورد آنها می توانید مسیر و برنامه تفریحات خود را بهتر مشخص نمایید.

خانه ملک مشهد در فاصله ۳.۲ کیلومتری از هتل اعیان مشهد قرار دارد که در کمتر از ۱۲ دقیقه با ماشین طی می شود. اگر از خیابان آخوند خراسانی ۱۸ به این محل بروید در کمتر از ۲۲ دقیقه پیاده می توانید به آنجا برسید.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۴۰ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد که در کمتر از ۵۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

گنبد خشتی هم در ۲.۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۹ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید. پیاده هم حدود ۲۰ دقیقه از هتل دور خواهد بود.

آرامگاه نادرشاه در فاصله ۴ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد که در کمتر از ۱۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل اعیان مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

مهم ترین فواصلی که باید در نظر بگیرید، فاصله هتل از فرودگاه، ایستگاه راه آهن و پایانه های مسافربری مشهد است. این فاصله ها به شما کمک می کند در مسیر رفت و برگشت خود به مشکل بر نخورید.

فرودگاه مشهد در فاصله ۸.۲ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد که می توانید از طریق بلوار جمهوری در کمتر از ۲۲ دقیقه با ماشین به آنجا بروید.

فاصله ایستگاه راه آهن مشهد از هتل اعیان هم حدود ۵.۱ کیلومتر است که در کمتر از ۱۶ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید. برای رفتن به راه آهن باید از بلوار کامیاب مسیر خود را ادامه دهید.

پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۵.۶ کیلومتری هتل اعیان قرار دارد و در کمتر از ۱۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

امکانات و خدمات هتل اعیان مشهد

هتل اعیان امکانات و خدمات بسیار ارزشمندی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد. این امکانات شامل موارد زیر می باشد:

لابی مناسب با ظرفیت ۲۰ نفر، چایخانه سنتی، آسانسور، صندوق امانات، کافی شاپ، اتاق چمدان، شبکه پخش فیلم، تلفن در لابی، دستگاه فکس، پرینت و کپی، کافی نت، سالن بیلیارد حرفه ای، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون در لابی، مینی بار با هزینه، پارکینگ عمومی با ظرفیت ۱۸ خودرو، خودپرداز، لاندری (خشکشویی)، اینترنت رایگان در لابی هتل

اتاقهای هتل اعیان مشهد

هتل اعیان مشهد در ۷ طبقه طراحی شده است که ۵۵ باب اقامتی را در خود جای داده است. اتاق های هتل در قالب اتاق های دو تخته، سوئیت های رویال، آپارتمان های یخوابه دو نفره، سوئیت های رویال سه نفره، آپارتمان دوخوابه چهار نفره و کانکت روم چهار نفره در اختیار میهمانان ارائه می شود. اتاق های هتل دارای دکوراسیون مناسب، ابعاد مناسب، تهویه و نور مناسب هستند و همه آنها تخت مناسب به تعداد افراد را در خود جای داده اند. در داخل همه اتاق های هتل امکانات و خدماتی قرار داده شده است که راحتی و ارامش میهمانان را فراهم خواهد کرد. این امکانات شامل موارد زیر است.

امکانات داخل اتاق های هتل اعیان

درون تمام اتاق های هتل اعیان مشهد، امکانات و خدمات بسیار ارزشمندی ارائه می شود که شامل موارد زیر می باشند:

تلویزیون در همه اتاق ها، روم سرویس ویژه، آباژور، صبحانه کامل ، یخچال، پاور سوئیچ، مبلمان، دراور، کمد لباس و جا رختی، لوازم بهداشتی کامل، دمپایی، تلفن در اتاق، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، صندوق امانات داخل اتاق، سیستم اطفا حریق، امکان پخت و پز در آشپزخانه، نوع قفل درب، اینترنت رایگان در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایشی مناسب، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق

پرسنل و مدیریت هتل اعیان مشهد

یکی دیگر از امتیازات این هتل  وجود پرسنل و مدیریت بسیار منظم، با برنامه، خوش برخورد و متخصص است. در این هتل تمام کارکنان با احترام و صبر بسیار زیاد با میهمانان برخورد می نمایند و رفتار صمیمانه آنها باعث رضایت بیشتر میهمانان خواهد شد. تمام کارها بطور منظم انجام می شود، سرو غذا، تحویل و ارائه اتاق ها، سرویس اتاق ها، نظافت و همه چیز به موقع انجام می شود.

تور هتل اعیان مشهد

یکی از دیگر از ویژگی های هتل اعیان، خدمات بسیار بی نظیری است که برای اقامت تورها ارائه می دهد. این هتل سرویس خدمات تور را به طور کامل ارائه می دهد از این رو تور مشهد هتل اعیان در میان مسافران بسیار محبوب می باشد. شما می توانید در لیست تورهای مشهد، تور هتل اعیان را بخوبی مشاهده نمایید. در این میان تور هوایی مشهد بسیار لوکس و راحت خواهد بود اما تورهای زمینی جزو تورهای ارزان مشهد به حساب می آیند که با قطار و یا با اتوبوس برگزار می شوند. تور لحظه آخری مشهد هتل اعیان هم می تواند گزینه مناسبی برای سفر باشد. تورهای زیارتی بیشترین محبوبیت را در میان تورهای مشهد دارند چرا که اکثر مسافران جهت زیارت حرم مطهر امام رضا راهی مشهد می شوند.

قیمت اتاق در هتل اعیان مشهد

قیمت اتاق های هتل اعیان یک مقدار ثابت نیست و در بازه های زمانی متفاوتی از سال تغییر می کنند. قیمت گذاری اتاق هامعمولا با توجه به ظرفیت اتاق، ابعاد اتاق، امکانات و خدمات اتاق، دید اتاق، زمان رزرو اتاق، مدت زمان اقامت در هتل انجام می شود و عوامل خارجی هم بر این قیمت تاثیر می گذارد. از این رو جهت اطلاع از قیمت اتاق در این هتل پیشنهاد می شود لیست قیمت ها را دقیقا در زمان سفر خود مشاهده نمایید چرا که ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد. خوشبختانه این هتل در بازه های زمانی خاصی از سال که تعداد مسافران مشهد کمتر است و فصل سفر به مشهد نیست، تخفیفات خوبی را در اختیار مسافران قرار می دهد.

رزرو اتاق در هتل اعیان مشهد

برای رزرو اتاق در هتل اعیان نیازی نیست حتما در مشهد باشید و به هتل رفته و اتاق مورد نظر خود را رزرو نمایید. شما می توانید پیش از آغاز سفر، برای رزرو اتاق مورد نظر خود اقدام نمایید تا در طی مسیر دچار استرس نشوید. برای رزرو اتاق می توانید به بخش رزرواسیون آنلاین هتل اعیان مشهد مراجعه نمایید و اتاق مورد نظر خود را با توجه به اطلاعات اتاق و قیمت آن انتخاب نمایید. به این ترتیب وقتی وارد هتل می شوید خیالتان راحت است که اتاق شما از پیش رزرو شده است.

قوانین و مقررات هتل اعیان

در هتل اعیان هم همانند تمام هتل های دیگر قوانینی برای راحتی و آسودگی بیشتر میهمانان در نظر گرفته شده است که بر خی از آنها بصورت زیر می باشد:

 • همه اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تحویل و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردند.
 • هزینه اقامت در هتل برای کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای سایر افراد تمام بها می باشد.
 • در مورد قوانین پذیریش صیغه نامه و بانوان مجرد اطلاعاتی در دست نیست.

نظرات درباره هتل اعیان مشهد

با توجه به اطلاعات داده شده، اکنون شما می توانید با خیالی آسوده تر در هتل اعیان اتاق رزرو نمایید و در آنجا اقامت داشته باشید. اما در بخش نظرات این صفحه می توانید نظرات کاربرانی را مطالعه نمایید که قبلا در هتل اعیان اقامت داشته اند و تجربه اقامت در هتل را گذرانده اند. این اطلاعات می تواند تا حد بسیار زیادی شما را راهنمایی می نماید. بنابراین اگر سوالی در مورد این هتل در ذهن شما مانده است می توانید بپرسید تا پاسخ های ارزشمندی در اختیار شما قرار داده شود. از کسانی که در این هتل اقامت داشته اند خواهشمندیم نظرات خود را در مورد این هتل یاداشت نمایند تا بقیه دوستان بتوانند از تجربه آنها برای انتخاب بهتری استفاده نمایند.

سیاست های هتل اعیان مشهد

امکانات رفاهی هتل اعیان مشهد

لابی مناسب با ظرفیت 20 نفر، چایخانه سنتی، آسانسور، صندوق امانات، کافی شاپ، اتاق چمدان، شبکه پخش فیلم، تلفن در لابی، دستگاه فکس، پرینت و کپی، کافی نت، سالن بیلیارد حرفه ای، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون در لابی، مینی بار با هزینه، پارکینگ عمومی با ظرفیت 18 خودرو، خودپرداز، لاندری (خشکشویی)، اینترنت رایگان در لابی هتل

 • آسانسور
 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • قهوه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل اعیان مشهد

هتل اعیان مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی