تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل ایساتیس مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
آپارتمان
ایران
مشهد

معرفی هتل ایساتیس مشهد

یکی از هتل های دو ستاره بسیار محبوب در مشهد، هتل ایستاتیس است. این هتل که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را شروع نموده است پس از گذشت فقط ۵ سال، اکنون به دلیل نزدیک بودن به حرم مطهر امام رضا، امکانات و خدمات عالی جزو بهترین هتل های مشهد است.

معماری هتل ایساتیس مشهد

این هتل تازه تاسیس با بهترین سازه های آهنی ومصالح ساختمانی ساخته شده است. دکوراسیون داخلی تمام بخش های هتل بسیار شیک و مدرن بوده و معماری آن طراحی بسیار زیبا و اصولی دارد. همین ویژگی ها باعث شده این هتل به لحاظ معماری بسیار استاندارد باشد.

موقعیت مکانی هتل ایساتیس مشهد

هتل ایساتیس مشهد در خیابان امام رضا ۳۴ و بعد از چهار راه اول قرار گرفته است. موقعیت مکانی این هتل به گونه ای است که دسترسی مسافران به حرم مطهر امام رضا را بسیار آسان می نماید.هتل ایساتیس در خارج از محدوده ترافیک قرار دارد و همین مساله تردد ماشین ها و مسافران را بسیار راحت می نماید. دور بودن از شلوغی و دید هتل که رو به خیابان و کوچه است آرامش میهمانان هتل را فراهم می نماید.

فاصله هتل ایساتیس مشهد تا حرم امام رضا

هتل ایساتیس در فاصله ۲.۹ کیلومتری از حرم مطهر امام رضا قرار گرفته است و مسافران می توانند در کمتر از ۸ دقیقه با ماشین به حرم بروند. رفتن به حرم با بی آر تی ها هم بسیار آسان خواهد بود. ورودی باب الرضا در فاصله ۲.۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۷ دقیقه با ماشین و ۲۵ دقیقه پیاده طی می شود. باب الجواد هم در فاصله کمی دورتر و در ۴.۲ کیلومتری هتل قرار دارد که با ماشین ۱۲ دقیقه طول می کشد. ورودی های شیخ طوسی و شیخ طبرسی هم به ترتیب در ۴.۶ و ۳ کیلومتری هتل قرار دارند که در ۱۴ و ۹ دقیقه با ماشین طی می شوند.

فاصله هتل ایساتیس تا مراکز خرید

اگر می خواهید در طی سفر خود به مراکز خرید مشهد هم سر بزنید بهتر است فاصله آنها تا هتل اقامتی خود را در نظر بگیرید.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۱.۹ کیلومتری هتل ایساتیس مشهد قرار دارد که در ۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد. مسیر خیابان ۱۷ شهریور نزدیک ترین مسیر برای شما خواهد بود.

مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۲.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید قسطنطنیه هم در فاصله ۴.۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی می شود.

کیان سنتر۲ مشهد هم در فاصله ۱۵.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۲۰ کیلومتری هتل ایساتیس مشهد قرار گرفته است که در ۲۴ دقیقه با ماشین طی می شود.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا هم در فاصله ۲.۲ کیلومتری هتل قرار دارد که در کمتر از ۹ دقیقه با ماشین و در ۲۷ دقیقه پیاده می توانید به آنجا بروید.

بازار جنت در فاصله ۳.۲ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مجتمع پروما در فاصله ۱۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۳.۵ کیلومتری هتل ایساتیس قرار دارد که در ۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

بعد از دیدن از مراکز خرید مشهد، وقت آن رسیده سری به پارک ها و جاهای تفریحی شهر بیاندازید و لذت سفر خود را صد چندان نمایید. لیستی از این مراکز را به همراه فاصله آنها از هتل ایساتیس مشهد را در آورده ایم تا بتواند راهنما سفر شما باشد.

سد چالیدره در فاصله ۳۰ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۱۴.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۲۱.۴ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۷.۹ کیلومتری هتل ایساتیس مشهد قرار دارد که در ۳۲ دقیقه با ماشین طی می شود.

پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۳۱ کیلومتری هتل ایساتیس قرار دارد که در ۴۳ دقیقه با ماشین طی می شود.

پدیده شاندیز در فاصله ۳۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۴۴ دقیقه با ماشین طی می شود.

باغ وحش وکیل آباد  در فاصله ۱۷.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

پارک کوهسنگی در فاصله ۹.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

کوهستان پارک شادی هم در ۲۱ کیلومتری هتل قرار گرفته که شما می توانید با ماشین در کمتر از ۲۸ دقیقه به آنجا برسید.

پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۲.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۸ دقیقه با ماشین طی می شود.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

جاهای تاریخی مشهد هم در فواصل زیر از هتل قرار دارند.

خانه ملک در فاصله ۳.۳ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۹ دقیقه با ماشین و ۲۶ دقیقه پیاده طی خواهد شد.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۸ کیلومتری هتل ایساتیس مشهد قرار دارد که در ۴۲ دقیقه با ماشین طی می شود.

گنبد خشتی در فاصله ۳.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی می شود.

آرامگاه نادرشاه در فاصله ۵.۹ کیلومتری هتل قرارگرفته است که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

فاصله هتل ایساتیس مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

اگر می خواهید در طی مسیر رفت و برگشت آرامش خاطر داشته باشید و با ماشین شخصی خود به سفر نمی روید، بهتر است فواصل زیر را در نظر بگیرید تا در زمان دقیق به محل مورد نظر خود برسید.

فرودگاه مشهد در فاصله ۶.۵ کیلومتری از هتل ایساتیس قرار دارد و شما می توانید در ۱۴ دقیقه با ماشین به آنجا برسید.

فاصله ایستگاه راه آهن مشهد تا هتل ۷.۲ کیلومتر است که در ۲۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۴ کیلومتری هتل قرار گرفته است که با ماشین ۱۰ دقیقه ای به آنجا خواهید رسید. اگر از بلوار امام رضا به آنجا بروید می توانید پیاده هم در کمتر از ۳۰ دقیقه به آنجا برسید.

امکانات و خدمات هتل ایساتیس مشهد

در هر هتل برای رفاه بیشتر میهمانان امکانات و خدماتی در نظر گرفته شده است. در هتل ایساتیس نیز این امکانات در حد عالی ارائه می گردد که شامل موارد زیر است:

لابی هتل با ظرفیت ۳۰ نفر از میهمانان پذیرایی می کند، پارکینگ عمومی هتل ظرفیت ۱۰ خودرو را دارد، اینترنت در داخل اتاق ها و لابی رایگان است، رستوران هتل ظرفیت ۱۶۰ نفر را دارد، آسانسور، نمازخانه، آژانس مسافرتی، پله اضطراری، دستگاه فکس، پرینت و کپی، گشت نیم روزی مخصوص هتل، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه، خدمات تور، شبکه پخش فیلم، تلویزیون و تلفن در لابی، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات خانه داری و تهیه بلیط،  کرایه اتومیبل، سیستم تهویه مطبوع، خدمات تهیه بلیط و لاندری، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات

اتاقهای هتل ایساتیس مشهد

هتل ایساتیس در در ۶ طبقه مختلف طراحی شده است که ۷۸ باب اقامتی مختلف را شامل می شود. باب های اقامتی هتل در قالب اتاق های دو تخته دبل با ابعاد ۱۶ متر مربع، اتاق های دو تخته تودین با اباد ۱۸ متر مربع، اتاق سه تخته با ابعاد ۲۰ متر مربع و اتاق های چهار تخته عرضه می شوند. تمامیه اتاق ها دارای تهویه و نور کافی بوده و دید بسیار خوبی دارند. در داخل اتاق ها امکانات و خدمات ارزشمندی جهت رفاه میهمانان قرار داده شده که بصورت زیر می باشند.

امکانات داخل اتاق های هتل ایساتیس

برای همه اتاق ها صبحانه کامل در نظر گرفته می شود. دمپایی و لوازم بهداشتی مخصوص، مبلمان راحتی، یخچال، دراور، اباژور، چای ساز، آب رایگان، کمد لباس و رخت آویز، تلفن و تلویزیوون، حمام، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم اطفا حریق، تنوع قفل درب اتاق،  سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرومایشی و گرمایشی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در تمام اتاق ها

تور هتل ایساتیس مشهد

خوشبختانه هتل ایساتیس تمام خدمات تور را ارائه می دهد از این رو تور مشهد هتل ایساتیس در میان مسافران بسیار محبوب است. تور هوایی مشهد، تور لحظه آخری مشهد، تور ارزان مشهد نام هایی است که برای تورهای این هتل در نظر گرفته می شود. اگر قصد دارید راهی توری شوید که مقصد آن مشهد است بهتر است خدمات و امکانات هتل ها را در نظر گرفته و با توجه به آنها تور مورد نظر را انتخاب نمایید. خوشبختانه هتل ایساتیس به نسبت اینکه یک هتل دو ستاره است امکانات و خدمات تور بسیار ارزشمندی را ارائه می دهد.

قیمت اتاق در هتل ایساتیس مشهد

برای اطلاع از قیمت اتاق در هتل ایساتیس بهتر است پیش از آغاز سفر و نه ماهها قبل از آن به آژانس های مسافرتی یا سایت های رزرو هتل مراجعه کرده و آخرین قیمت ها را مشاهده نمایید. از آنجا قیمت اتاق در این هتل با توجه به ظرفیت اتاق، ابعاد اتاق، تهویه و نور اتاق، دکوراسیون و تمیزی اتاق، دید اتاق و بسیاری از ملاک های دیگر متفاوت است نمی توان قیمت ثابتی را برای اتاق های این هتل اعلام کرد. اما رنج قیمت اتاق در این هتل حدود ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان برای یک شب است که بسته به بازه زمانی سفر نیز تغییر خواهد کرد. در برخی از بازه های زمانی سال مانند اعیاد و تعطیلات میزان سفرهای مشهد بسیار زیاد می شود و همین باعث افزایش قیمت اتاق ها خواهد شد.

رزرو اتاق در هتل ایساتیس مشهد

شاید برای شما هم پیش آمده است که راهی سفر به مشهد شده اید و زمانی که می خواستید اتاقی را در یک هتل خاص رزرو نمایید، ظرفیت آن پر بوده است. در این زمان دلتان می خواهد سرتان را به دیوار بکوبید. برای جلوگیری از این اتفاق شما می توانید پیش از شروع سفر خود به سایت های رزرو آنلاین اتاق در هتل ایساتیس رفته، اطلاعات لازم در مورد ظرفیت اتاق ها و قیمت هر کدام را کسب نمایید و اتاق خود را رزرو کنید. این رزرواسیون آنلاین بسیاری از دغدغه و استرس های شما را پیش از سفر از بین می برد.

قوانین و مقررات هتل

در هتل ایساتیس نیز قوانین و مقرراتی حاکم است که مهم ترین آنها موارد زیر می باشد:

 • تمامی اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تحویل و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردند.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۳ سال رایگان بوده و برای بین ۳ تا ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل نیم بها و برای بالاتر از ۵ سال تمام بها خواهد بود.
 • صیغهدنامه معتبر با مهر برجسته از زوجین به همراه مدارک شناساییی معتبر پذیرفته می شود.
 • خانم های تنها و مجرد تنها در صورت ارائه مدارک شناسایی معتبر پذیرش می شوند.

نظرات درباره هتل ایساتیس مشهد

با توجه به اطلاعات داده شده در این مطلب قطعا جواب بسیاری از پرسش های مهم درباره هتل ایساتیس مشهد را دریافت کرده اید. اما چنانچه هنوز نکته ای برای شما نامفهوم مانده و پرسشی دارید می توانید در بخش نظرات همین صفحه سوالات خود را مطرح نمایید و یا با مشاوران تور ۱۴ تماس حاصل نمایید. کسانی که تجربه اقامت در هتل ایساتیس مشهد را داشته اند می توانند نظرات خود را در مورد این هتل یاداشت نمایند تا سایر کابران بتوانند راهنمایی های لازم را دریافت نمایند و با آسودگی خاطر برای رزرو اتاق در این هتل اقامت داشته باشند. این نظرات می تواند شامل موارد زیر باشد

 • کیفیت غذا هتل ایساتیس و رستوران آن
 • نظافت اتاق ها، سرویس بهداشتی و حمام هتل
 • آرامش و سکوت داخل اتاق ها
 • رفتار و خدمات پرسنل هتل
 • کیفیت خدمات و اینترنت داخل هتل
 • امکانات تفریحی داخل هتل به چه صورت است؟

سیاست های هتل ایساتیس مشهد

امکانات رفاهی هتل ایساتیس مشهد

  نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

  هتل ایساتیس مشهد

  هتل ایساتیس مشهد مشهد, ایران

  رتبه کلی شما از این ملک

  شماره رزرو

  پین کد

  عنوان بررسی شما

  بررسی شما

  چه نوع سفری داشتید؟

  • تجارت
  • زوج ها
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی