تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل باختر مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
خیابان پاسداران، نبش پاسداران 1

معرفی هتل باختر مشهد

هتل باختر مشهد در میان هتل های مشهد به عنوان یکی از بهترین هتل های با موقعیت عالی شناخته شده است. این هتل ۳ ستاره که در سال ۱۳۹۳ مجددا بازسازی شده است به دلیل موقعیت مکانی بسیار عالی که دارد و همچنین فاصله بسیار کمی از حرم امام رضا دارد، شهرت یافته است.

موقعیت مکانی هتل باختر مشهد

هتل باختر مشهد در خیابان پاسداران، نبش پاسداران ۱ واقع شده است. موقعیت این هتل به گونه ای است که مسافران می توانند در کمترین زمان به ساده ترین شیوه ممکن راهی حرم مطهر امام رضا شوند.این هتل خارج از محدوده ترافیک بوده و میهمانان می توانند به راحت ترین شیوه ممکن به نقاط مهم شهر تردد داشته باشند.

فاصله هتل باختر مشهد تا حرم امام رضا

همانطور که گفته شد این هتل یکی از نزدیک ترین هتل ها به حرم مطهر امام رضا می باشد. هتل باختر در فاصله ۲.۴ کیلومتری حرم قرار گرفته و میهمانان می توانند در کمتر از ۹ دقیقه با ماشین به حرم بروند. باب الجواد در فاصله ۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در کمتر از ۸ دقیقه با ماشین می توان آن را طی کرد. باب الرضا در فاصله ۲.۲ کیلومتری هتل قرار دارد که در کمتر از ۱۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید. ورودی شیخ طوسی و شیخ طبرسی به ترتیب در فاصله ۲.۳ و ۲.۶ کیلومتری هتل باختر قرار دارند که در کمتر از ۱۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل باختر تا مراکز خرید

اگر می خواهید خریدی راحت و بسیار عالی را در مشهد تجربه نمایید، بهتر است فواصل مهم ترین مراکز خرید تا هتل باختر مشهد را مورد توجه قرار دهید.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۳.۱ کیلومتری هتل باختر قرار دارد که در کمتز از ۱۳ دقیقه با ماشین طی می شود.

مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۳.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در کمتر از ۱۴ دقیقه با ماشین طی می شود.

مرکز خرید قسطنطنیه هم در ۳.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کیان سنتر در فاصله ۸.۵ کیلومتری هتل باختر قرار دارد و در ۲۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۸.۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است و در کمتر از ۲۷ دقیقه با ماشین طی می شود.

مرکز خرید خورشید هم در فاصله ۳.۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در کمتر از ۱۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا که یکی از بهترین بازارها برای خرید سوغاتی در مشهد است در فاصله ۳.۵ کیلومتری هتل قرار دارد و در کمتر از ۱۴ دقیقه طی خواهد شد.

بازار جنت هم در فاصله ۷۰۰ متری هتل قرار دارد که می توانید با ۸ دقیقه پیاده روی به آنجا برسید.

مجتمع پروما هم در ۸.۷ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری زیست خاور هم در فاصله ۲.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۹ دقیق با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

پس از مراکز خرید مهم مشهد قطعا رفتن به پارک ها و مراکز تفریحی این شهر بزرگ می تواند برای شما لذت بخش باشد. فاصله مهم ترین مراکز تفریحی مشهد و پارک ها تا هتل باختر را برای شما لیست کرده ایم.

سد چالیدره در فاصله ۲۸ کیلومتری هتل باختر قرار دارد و در ۵۱ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید و زیبایی های این سد و امکانات تفریحی آنجا نهایت لذت را ببرید.

شهربازی پارک ملت در ۱۴ کیلومتری هتل باختر قرار دارد و در ۲۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۲۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۸ دقیقه می توان به آنجا رفت.

پیست دوچرخه سواری ثامن هم یکی از جاهایی است که می توانید ساعت ها در آنجا دوچرخه سواری کنید و لذت ببرید، این پیست در فاصله ۳۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۵۰ دقیقه می توانید به آنجا بروید.

پدیده شاندیز در فاصله ۱۲ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

باغ وحش وکیل آباد هم در ۱۸ کیلومتری هتل باختر قرار دارد که در ۲۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

پارک کوهسنگی هم در فاصله ۳۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۴۰ دقیقه با ماشین طی می شود.

کوهستان پارک شادی هم در ۱۹.۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک باغ ملی مشهد هم در ۱۹.۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اگر جزو علاقمندان به اماکن تاریخی هستید، می توانید فواصل زیر را در نظر بگیرید و از این اماکن دیدن نمایید.

خانه ملک از هتل باختر فقط ۸۰۰ متر فاصله دارد که در ۱۰ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

آرامگاه فردوسی هم در فاصله کمی دورتر که حدود ۳۳ کیلومتری هتل است قرار دارد و در ۴۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

گنبد خشتی هم در فاصله ۳.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۵ دقیقه با ماشین به سادگی طی خواهد شد.

آرامگاه نادرشاه افشار هم در ۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۲ دقیقه پیاده و در ۱۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل باختر مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

در مسیر رفت و برگشت به مشهد معمولا یکی از دغدغه های مسافرانی که بدون ماشین شخصی به سفر می روند، زمان رسیدن به فرودگاه یا ایستگاه راه آهن است. چرا که دیر رسیدن به هر کدام از این اماکن برابر است با از دست دادن وقت زیاد و ممکن است منجر به نماندن بلیط سفر شود.

فرودگاه مشهد در فاصله ۸.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

ایستگاه راه آهن هم در فاصله ۴.۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۴.۳ کیلومتری هتل باختر مشهد قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین به آنجا رفت.

امکانات و خدمات هتل باختر مشهد

حال که اطلاعات ارزشمندی در مورد این هتل کسب کردید، وقت آن رسیده با امکانات و خدمات این هتل بیشتر آشنا شوید. هتل باختر هم همانند تمام هتل های مشهد، خدمات ارزشمندی را در کنار امکانات خوب خود در اختیار میهمانان قرار می دهد. این امکانات شامل موارد زیر است:

رستوران هتل باختر ظرفیتی برابر با ۱۲۰ نفر، پارکینگ هتل ۲۸ خودرو را در خود جای می دهد، لابی هتل ۲۰ نفره بوده و این هتل اینترنت با هزینه در لابی ارائه می دهد. آسانسور، صندو قامانات، دستگاه فکس و کپی، پرینتر، کافی شاپ، اتاق چمدان، فضای سبز در محوطه هتل، پارک کودک، تلفن و تلویزیون در لابی، کپسول آتش نشانی، خدمات بیدار باش، خدمات cip ، خدمات بیدار باش، خدمات خانه داری، مینی بار با هزینه، خدمات تهیه بلیط، سرویس حرم، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی  در طبقات و لابی

اتاقهای هتل باختر مشهد

هتل باختر مشهد در ۵ طبقه طراحی شده است که شامل ۳۷ باب اقامتی است. باب های اقامتی هتل بصورت اتاق یک تخته، اتاق دو تخته دبل، اتاق سه تخته، سوئیت برای چهار نفر ارائه می شود. در همه اتاق ها قابلیت اضافه کردن ظرفیت اتاق هست. تمام اتاق های هتل ابعاد مناسبی داشته و از تهویه و نور کافی برخوردار اند. برخی از اتاق های هتل دید بسیار خوبی رو به فضای سبز هتل دارند. در تمام اتاق های هتل امکانات و خدمات زیر قرار داده شده است.

امکانات داخل اتاق های هتل باختر

داخل تمام اتاق های هتل باختر امکانات و خدماتی جهت رفاه بیشتر میهمانان قرار داده شده است که شامل موارد زیر می باشد.

صبحانه کامل، یخچال و آب رایگان، پاورسوئیچ، تلفن و تلویزیون در همه اتاق ها، حمام و لوازم بهداشتی ، دمپایی، مبلمان راحتی، دراور و کمد لباس، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، اینترنت در اتاق، سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، نوع قفل درب اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در اتاق،

پرسنل و مدیریت هتل باختر مشهد

یکی از مهم ترین نکاتی که اغلب در هتل باختر مشهد مورد توجه میهمانان قرار می گیرد، رفتار پرسنل و مدیریت هتل با میهمانان است. نظم و مدیریت این هتل بسیار قوی بوده و میهمانان می توانند با آسودگی خاطر در هتل اقامت بگیرند. رفتار خوب پرسنل و کارمندان هتل و انجام شدن سریع کارها از جمله امتیازات دیگر این هتل است.

تور هتل باختر مشهد

در سال های اخیر تور مشهد یکی از پر طرفدارترین تورهای داخلی ایران بوده است که نه تنها میزبان ایرانیان بلکه میزبان توریست های خارجی و زائران حرم مطهر امام رضا نیز بوده است. تور مشهد در قالب تور هوایی مشهد و تور زمینی مشهد و همینطور تورهای ترکیبی مشهد برگزار می شود. تورهای لحظه آخری مشهد از محبوبیت بسیار بیشتری برخوردارند چرا که مسافران می توانند با نرخ پایین تری راهی شهر مشهد شوند. اما اگر از امکانات و خدمات هتل باختر خوشتان آمد این هتل نیز خدمات تور را ارائه می دهد و شما می توانید در لیست تورهای مشهد، تور مشهد هتل باختر را برای سفر خود انتخاب نمایید.

قیمت اتاق در هتل باختر مشهد

قیمت اتاق در این هتل با توجه به معیارهای زیادی که در نظر گرفته شده است ثابت نیست و برای اتاق های مختلف هتل متفاوت می باشد. ظرفیت اتاق، ابعاد اتاق، زمان رزرو اتاق، مدت زمان اقامت در اتاق، دید اتاق، تهویه و نورگیر بودن اتاق، امکان اضافه کردن تخت جدید به اتاق، لوازم و امکانات داخل اتاق از جمله معیارهایی است که برای قیمت گذاری اتاق در هتل مورد توجه قرار می گیرد.در زمان تعیلات های مهم از قبیل ولادت امام رضا و تعطیلات نوروز مشهد مقدس بسیار شلوغ می شود از این رو قیمت رزور اتاق در هل باختر هم بالا خواهد رفت. اما در برخی بازه های زمانی از سال این هتل تخفیفات ویژه ای را برای مسافران در نظر می گیرد. بنابراین اگر قصد دارید در هتل باختر اقامت داشته باشید درست قبل از آغاز سفر خود برای مشاهده قیمت ها و رزرو اتاق اقدام نماییدو به قیمت های قبلی اکتفا ننمایید.

رزرو اتاق در هتل باختر مشهد

برای رزرو اتاق در هتل باختر می توانید به بخش رزرواسیون آنلاین هتل مراجعه نمایید. در این بخش شما با مشاهده تمام اطلاعات مربوط به هتل مورد نظر و همینطور مشاهده ظرفیت اتاق و قیمت آن می توانید اتاق مورد نظر خود را رزرو نمایید. در حین رزرو حتما دقت داشته باشید که شرایط رزرو و همینطور شرایط کنسلی رزرو را مطالعه نمایید تا اگر زمانی قصد داشتید که اتاق خود را پس بدهید بدانید باید چه هزینه ای پرداخت نمایید.

قوانین و مقررات هتل

در هتل باختر مشهد قوانین و مقررات زیر وجود دارد:

 • تمام اتاق های هتل در ساعت۱۴ تحویل و در ساعت ۱۰ صبح تخلیه می گردد.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۴ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان بوده و برای کودکان بالا ۴ سال تمام بها خواهد بود.
 • پذیرش بانوان تنها با ارائه مدارک شناساییی معتبر صورت می گیرد.
 • صیغه نامه به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود.

نظرات درباره هتل باختر مشهد

در این مطلب سعی کردیم اطلاعات مفیدی را در مورد هتل باختر در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهیم. اما چنانچه سوالاتی در مورد این هتل در ذهن شما باقی مانده بود می توانید سوالات خود را در بخش نظرات همین صقفحه با ما در میان بگذارید. از کسانی که تجربه اقامت در هتل باختر مشهد را داشته اند خواهشمندیم که تجربیات خود از اقامت در هتل را در بخش نظرات همین صفحه با ساایر دوستان به اشتراک بگذارند چرا که هیچ اطلاعاتی جای تجربه واقعی را نخواهد گرفت. اغلب میهمانان در مورد موارد زیر سوال می پرسند بنابراین شما هم می توانی تجربیات خود در مورد موارد زیر را با ما به اشتراک بگذارید.

 • نظافت داخل هتل به چه صورت بود؟
 • اینترنت داخل اتاق و لابی سرعت کافی دارد؟ آیا محدود است یا آزاد؟
 • سکوت و آرامش داخل اتاق های هتل به چه صورت است؟
 • غذای هتل باختر چطور است؟
 • آیا این هتل هیچ امکانات ورزشی و تفریحی دارد؟
 • قیمت اتاق در هتل با امکانات و خدمات ارائه شده متناسب است؟
 • آیا سیستم گرمایشی و سرمایشی هتل به خوبی کار می کند یا مسافران با مشکل مواجه خواهند شد؟
 • آیا میهمانان می توانند به راحتی به حرم و سایر اماکن مهم شهر بروند؟
 • قیمت محصولات داخل فروشگاه چطور است آیا می توان از آنجا سوغاتی خاصی را تهیه کرد و دیگر به سایر بازار و فروشگاههای شهر نرفت؟

سیاست های هتل باختر مشهد

امکانات رفاهی هتل باختر مشهد

رستوران هتل باختر ظرفیتی برابر با 120 نفر، پارکینگ هتل 28 خودرو را در خود جای می دهد، لابی هتل 20 نفره بوده و این هتل اینترنت با هزینه در لابی ارائه می دهد. آسانسور، صندو قامانات، دستگاه فکس و کپی، پرینتر، کافی شاپ، اتاق چمدان، فضای سبز در محوطه هتل، پارک کودک، تلفن و تلویزیون در لابی، کپسول آتش نشانی، خدمات بیدار باش، خدمات cip ، خدمات بیدار باش، خدمات خانه داری، مینی بار با هزینه، خدمات تهیه بلیط، سرویس حرم، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات و لابی

 • آسانسور
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل باختر مشهد

هتل باختر مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی