تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل بهارستان مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
خیابان امام خمینی مشهد

معرفی هتل بهارستان مشهد

هتل بهارستان مشهد یکی دیگر از هتل های سه ستاره بسیار با کیفیت و مدرن در مشهد است که به دلیل نزدیک بودن به حرم مطهر امام رضا، امکانات و خدمات عالی، پرسنل و مدیریت بسیار مجرب، اتاق های بسیار مجهز و قیمت مناسبی که دارد در میان هتل های مشهد محبوب شده است.

موقعیت مکانی هتل بهارستان مشهد

هتل بهارستان در خیابان امام خمینی مشهد واقع شده است و ترافیک چندانی در محدوه آن وجود ندارد. موقعیت مکانی این هتل به گونه ای است که مسافران می توانند در بازه زمانی بسیار کمی به مراکز خرید مهم شهر و همینطور حرم مطهر امام رضا و رستوران های بسیار خوب مشهد دسترسی داشته باشند. جاذبه های دیدنی شهر مشهد هم به هتل پارسیان نزدیک است همین مساله موقعیت مکانی هتل را بسیار عالی کرده است.

فاصله هتل بهارستان مشهد تا حرم امام رضا

اگر می خواهید بطور دقیق فاصله این هتل تا حرم مطهر امام رضا را بدانید باید بگویم که هتل بهارستان در فاصله ۴.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت. باب الرضا در فاصله ۳.۷ کیلومتری هتل بهارستان قرار دارد و در ۱۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد. باب الجواد هم در فاصله ۴.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد. ورودی شیخ طوسی و شیخ طبرسی هم در فاصله ۵ کیلومتری از هتل قرار دارند که در ۱۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل بهارستان تا مراکز خرید

مهم ترین مراکز خرید مشهد که می توانید برای خرید سوغاتی یا خرید های مهم خود به آنجا بروید در فواصل زیر از هتل بهارستان قرار دارند. اگرچه مسافران مشهد اغلب برای زیارت حرم مطهر امام رضا راهی این شهر معنوی می شوند، اما در این میان رفتن به مراکز خرید بسیار خوب مشهد هم خالی از لطف نخواهد بود. از این رو فاصله مهم ترین مراکز خرید مشهد از هتل بهارستان را برای شما آماده کرده ایم.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۷.۴ کیلومتری هتل قرار دارد و در کمتر از ۱۴ دقیقه می توان به آنجا رسید.

مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۷.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۸.۳ کیلومتری هتل بهارستان قرار دارد که در ۱۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کیان سنتر در فاصله ۱۳.۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۱۸.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۸.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا هم در فاصله ۴.۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در کمتر از ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار جنت در فاصله ۳.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع پروما هم در ۱۴.۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

پارک ها و جاهای تفریحی مشهد هم در میان مسافران بسیار محبوب هستند. تفریح و لذت یکی از بخش های مهم سفر است که تا حد زیادی به این اماکن گره خورده است. از این رو فاصله این نقاط از هتل بهارستان می تواند راهنما خوبی برای شما باشد.

سد چالیدره در فاصله ۳۱ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

شهربازی پارک ملت هم در فاصله ۱۱.۸ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۱۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

منطقه ییلاقی طرقبه در ۲۵ کیلومتری هتل بهارستان واقع شده است که در کمتر از ۳۱ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

پیست دوچرخه سواری ثامن هم در فاصله ۳۳.۲ کیلومتری هتل قرار دارد و مسافران می توانند در ۴۳ دقیقه با ماشین به آنجا بروند.

پدیده شاندیز هم در ۳۷ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

باغ وحش وکیل آباد هم در فاصله ۱۸.۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

پارک کوهسنگی در فاصله ۷.۱ کیلومتری هتل واقع شده است که در کمتر از ۱۱ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۲۰.۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۳.۴ کیلومتری هتل واقع شده است و در ۱۱ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اگر جزو علاقمندان به اماکن تاریخی هستید در مشهد هم می توانید از دیدن این اماکن لذت ببرید. مهم ترین جاهای تاریخی مشهد و فاصله آنها از هتل را برای شما لیست کرده ایم.

خانه ملک در فاصله ۳.۹ کیلومتری هتل بهارستان واقع شده است که در کمتر از ۱۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در کمتر از ۴۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

گنبد خشتی هم در فاصله ۵.۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۱ دقیقه با ماشین طی می شود.

آرامگاه نادرشاه افشار هم در فاصله ۵.۷ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل بهارستان مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

علاوه بر همه مراکز و فواصلی که در مورد آنها اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گرفته است، فاصله فرودگاه و ایستگاه راه آهن اهمیت بسیار زیادی دارند چرا که بسیاری از زمانبندی های سفر شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

فرودگاه مشهد در فاصله ۵.۷ کیلومتری هتل بهارستان مشهد واقع شده است که در ۲۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

ایستگاه راه آهن مشهد هم در فاصله ۹.۴ کیلومتری هتل بهارستان واقع شده است که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی می شود.

پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۱.۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

امکانات و خدمات هتل بهارستان مشهد

هتل بهارستان امکانات و خدمات بسیار عالی را در اختیار مسافران مشهد قرار می دهد. میهمانان هتل می توانند از امکانات زیر بهره مند شوند:

رستوران هتل ظرفیت ۲۰۰ نفر را دارد، کافی شاپ هتل دارای خدمات شبانه روزی بوده و محل مناسبی برای سرو انواع نوشیدنی، دسر و بستنی باشد. در داخل هتل غرفه و فروشگاه بزرگی وجود دارد، پارکینگ، دستگاه AMT، آسانسور، نمازخانه، آتلیه عکاسی، فروشگاه سوغاتی، آرایشگاه مردانه، صندوق امانات، لابی، رستوران، امکانات ویژه معلولین، اینترنت رایگان رد لابی، شبکه پخش فیلم، امکان شارژ وسایل الکترونیکی در لابی، تلویزیون در لابی، تلفن و تلویزیون در لابی، مبلمان ویژه در لابی، سرویس رایگان حرم، خدمات بیدار باش، خدمات تهیه بلیط، خدمات عروسی، اجاره ماشین،  تبدیل ارز، خدمات تور، اجاره ماشین با راننده، دستگاه فکس، پرینت و فتوکپی، خدمات باربری، خدمات ترانسفر پولی

اتاقهای هتل بهارستان مشهد

هتل بهارستان با ارائه ۳۹ باب اقامتی مجهز امکان اقامتی راحت را برای مسافران فراهم نموده است. تمام اتاق های هتل دارای تهویه مناسب بوده و از نور مناسب برخودارند. دید اتاق ها  و ابعاد آنها برای اقامت مسافران مناسب می باشد.در داخل اتاق های هتل امکانات مناسبی برای راحتی حال مسافران قرار داده شده است که شامل موارد زیر می باشد.

امکانات داخل اتاق های هتل بهارستان

داخل تمام اتاق های هتل بهارستان امکانات و خدماتی جهت رفاه بیشتر میهمانان وجود دارد که شامل موارد زیر است.

سیستم تهویه مطبوع، یخچال و اب رایگان، حمام و لوازم بهداشتی ضروری، مبلمان راحتی، سرویس روزانه اتاق، تلفن و تلویزیون در اتاق، اینترنت داخل اتاق ها، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، تلویزیون در لابی،خدمات بیدار باش، نهار در اتاق، سیستم تهویه مطبوع، سیستم اعلام حریق

رستوران کافی شاپ هتل بهارستان مشهد

رستوران هتل بهارستان دارای ظرفیت ۲۰۰ نفر بوده و منو بسیار متنوعی را در اختیار میهمانان قرار می دهد. خوشبختانه اکثر میهمانان هتل از غذا این هتل رضایت کافی داشته اند. کافی شاپ هتل هم خدمات شبانه روزی ارائه می دهد و میهمانان می توانند ۲۴ ساعته به آنجا رفته و از خوردن انواع نوشیدنی داغ و سرد، دسر و انواع بستنی لذت ببرند.

تور هتل بهارستان مشهد

همانطور که می دانید مشهد مقدس قطب مذهبی ایران است که سالانه تعداد بسیار زیادی تور زیارتی و مسافرتی را میزبانی می نماید. تور مشهد بصورت تور هوایی مشهد و تور زمینی مشهد برگزار می شود و اغلب مسافران ایرانی و غیر ایرانی میهمانان آن خواهند بود. تور لحظه آخری مشهد در ایران بسیار پر طرفدار است چرا که قیمت های پایین تری را به مسافران پیشنهاد خواهد داد. از آنجا که هر تور هتل خاصی را برای اقمت مسافران خود در نظر می گیرد، مسافران در انتخاب محل اقامت خود آزادی عمل کامل دارند. هتل بهارستان مشهد هم تمام خدمات تور را ارائه می دهد از این رو مسافران می توانند تور مشهد هتل بهارستان را برای سفر خود انتخاب نمایند.

قیمت اتاق در هتل بهارستان مشهد

قیمت اتاق های هتل بهارستان مانند تمام هتل های مشهد به نوع اتاق، ظرفیت آن، ابعاد و بزرگی اتاق ، تهویه اتاق، امکانات و خدمات آن بستگی دارد.در بازه های شلوغ از سال مانند اعیاد و تعطیلات رسمی قیمت اتاق های هتل بهارستان بشدت بالا می رود. اما در برخی از روزها سال شاهد تخفیفات بسیار عالی در قیمت اتاق های هتل خواهید بود. با این حال بهترین کار برای اطلاع دقیق از قیمت اتاق های هتل مشاهده لیست قیمت اتاق ها دقیقا چند روز مانده به سفر است. به این ترتیب شما از آخرین قیمت های بروز شده اطلاع پیدا خواهید کرد.

رزرو اتاق در هتل بهارستان مشهد

برای رزرو اتاق در هتل بهارستان مشهد لازم نیست تا دقایقی پیش از مراجعه به هتل صبر نمایید و آنجا در صو رت نبودن ظرفیت اتاق ها استرس و نگرانی زیادی به شما وارد شود. از بخش رزرواسیون آنلاین هتل شما می توانید اطلاعات مربوط به هر اتاق را مشاهده کرده، از ظرفیت آن مطلع شوید و سپس برای رزرو اتاق اقدام نمایید. دقت داشته باشید در حین رزرو اتاق در این هتل حتما شرایط کنسلی رزرو را مطالعه نمایید تا در صورتیکه به هر دلیلی خواستید رزرو خود را کنسل نمایید، مشکلی برای شما پیش نیاید.

قوانین و مقررات هتل

در هتل بهارستان هم قوانین و مقرراتی اعمال می شود که شامل موارد زیر است و شما باید قبل از ورود به هتل از آنها مطلع باشید.

 • اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تحویل و در ساعت ۱۴ تخلیه می گردد.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۲ سال رایگان و برای کودکان ۲ تا ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل نیم بها و برای بالای ۵ سال تمام بها خواهد بود.
 • در مورد قوانین پذیرش بانوان و صیغه نامه در این هتل اطلاعاتی در دست نیست.

نظرات درباره هتل بهارستان مشهد

در این مطلب اطلاعات بسیار خوب و مفیدی در مورد موقعیت هتل بهارستان، اتاق ها و امکانات داخلی هتل ارائه شد. اما این اطلاعات نمی تواند جایگزین مناسبی برای تجربه اقامت افراد در هتل باشد. فردی که تجربه اقامت در هتل را داشته است، تمام بخش های هتل را از نزدیک دیده و همین تجربه می تواند بهتر از تمام اطلاعات تئوری باشد که ارائه می شود. از این رو از تمام کسانی که در هتل بهارستان اقامت داشته اند خواهشمندیم تجربه خود از اقامت در هتل را در بخش نظرات همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید تا بقیه دوستانی که این مطلب را مطالعه می نمایند بتوانند از تجارب شما بهره مند شوند. این تجربیات می تواند در جواب پرسش های زیر باشد:

 • امکانات و خدمات هتل بهارستان مشهد در مقایسه با قیمت اتاق در این هتل مناسب است؟
 • آیا نظافت تمام بخش های هتل رعایت می شود؟
 • اینترنت داخل هتل محدود است یا میهمانان می توانند بدون محدودیت از آن استفاده نمایند؟
 • در داخل هتل امکانات تفریحی و ورزشی وجود دارد؟
 • کیفیت غذا هتل به چه صورت است؟
 • آیا میهمانان هتل می توانند در سکوت و آرامش داخل اتاق های خود استراحت نمایند؟
 • تهویه داخل اتاق ها مناسب است؟
 • در داخل اتاق ها سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب وجود دارد؟
 • امکانات داخل اتاق ها سالم است؟
 • دکوراسیون اتاق ها مانند تصاویر قرار داده شده زیبا و خوشایند است؟
 • آیا هتل بهارستان به حرم امام رضا و سایر اماکن مهم شهر مشهد دسترسی کامل دارد؟

سیاست های هتل بهارستان مشهد

امکانات رفاهی هتل بهارستان مشهد

رستوران هتل ظرفیت 200 نفر را دارد، کافی شاپ هتل دارای خدمات شبانه روزی بوده و محل مناسبی برای سرو انواع نوشیدنی، دسر و بستنی باشد. در داخل هتل غرفه و فروشگاه بزرگی وجود دارد، پارکینگ، دستگاه AMT، آسانسور، نمازخانه، آتلیه عکاسی، فروشگاه سوغاتی، آرایشگاه مردانه، صندوق امانات، لابی، رستوران، امکانات ویژه معلولین، اینترنت رایگان رد لابی، شبکه پخش فیلم، امکان شارژ وسایل الکترونیکی در لابی، تلویزیون در لابی، تلفن و تلویزیون در لابی، مبلمان ویژه در لابی، سرویس رایگان حرم، خدمات بیدار باش، خدمات تهیه بلیط، خدمات عروسی، اجاره ماشین، تبدیل ارز، خدمات تور، اجاره ماشین با راننده، دستگاه فکس، پرینت و فتوکپی، خدمات باربری، خدمات ترانسفر پولی

 • آسانسور
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل بهارستان مشهد

هتل بهارستان مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی