تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل توحید نوین مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
خیابان امام رضا 3 و پلاک 40

معرفی هتل توحید نوین مشهد

هتل توحید نوین مشهد در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در حوزه هتلداری آغاز نموده است. این هتل به دلیل نزدیک بودن به حرم مطهر امام رضا و مراکز خرید مهم شهر مشهد سالانه تعداد بسیار زیادی میهمان را از سراسر کشور پذیرا خواهد بود. امکانات و خدمات این هتل ۳ ستاره روز به روز در حال بهتر شدن است.

موقعیت مکانی هتل توحید نوین مشهد

هتل توحید مشهد در خیابان امام رضا ۳ و پلاک ۴۰ واقع شده است. موقعیت مکانی این هتل به گونه ای است که در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته است اما این مانع از تردد میهمانان به حرم و اماکن مهم شهر نمی شود. این موقعیت مکانی بسیار خوب به مسافران هتل فرصت می دهد که در یک زمان بسیار کم راهی حرم امام رضا شده و زیارت خود را با خیالی آسوده تر انجام دهند.

فاصله هتل توحید نوین مشهد تا حرم امام رضا

همانطور که گفته شد فاصله هتل اقامتی تا حرم مطهر امام رضا مهمترین نکته ای است که باید در حین سفر به مشهد باید در نظر گرفت. هتل توحید نوین در فاصله ۱.۳ کیلومتری حرم قرار دارد که میهمانان می توانند در ۴ دقیقه با ماشین و ۲۰ دقیقه پیاده به حرم بروند. باب الرضا در فاصله ۵۵۰ متری هتل قرار دارد و شما می توانید در کمتر از ۷ دقیقه پیاده به حرم بروید. باب الجواد در فاصله ۷۰۰ متری هتل قرار دارد که در ۸ دقیقه پیاده طی می شود. ورودی شیخ طوسی و شیخ طبرسی هم به ترتیب در فاصله ۲.۴ و ۲.۹ کیلومتری هتل واقع شده اند که در ۸ دقیقه با ماشین به سادگی طی می شود.

فاصله هتل توحید نوین تا مراکز خرید

برای دیدن مراکز خرید مشهد ابتدا باید اطلاعات جامعی در مورد فاصله آنها از هتل توحید نوین مشهد در دست داشته باشید تا بتوانید برنامه خرید خود را بهتر برنامه ریزی نمایید.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۴.۳ کیلومتری هتل توحید نوین واقع شده است که در ۱۲ دقیقه با ماشین طی می شود.

مرکز خرید اطلسیه در ۴.۲ کیلومتری هتل توحید نوین قرار گرفته است که در  دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۶.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کیان سنتر در فاصله ۹.۸ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۳۱ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مجتمع تجاری الماس شرق هم در فاصله ۱۱.۷ کیلومتری هتل توحید نوین قرار دارد که در ۲۶ دقیقه طی خواهد داشت.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۶.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا یکی از نزدیک ترین بازارها به هتل توحید نوین است و در ۸۰۰ متری هتل واقع شده است. شما می توانید در کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده به این بازار بروید و از یک خرید بسیار خوب لذت ببرید.

بازار جنت در فاصله ۴.۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۶ دقیقه می توان با ماشین به آنجا رفت.

مجتمع پروما در فاصله ۱۰ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۳ دقیقه با ماشین طی می شود.

مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۵.۴ کیلومتری هتل قرار دارد و در ۱۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

برای رفتن به پارک ها و جاهای تفریحی مشهد هم لازم است فاصله آنها از هتل را در نظر بگیرید چرا که نمی توانید در مدت زمان کم سفر خود از همه آنها دیدن نمایید.

سد چالیدره در فاصله ۳۵ کیلومتری هتل توحید نوین واقع شده است که در ۵۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۱۵.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۲۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

منطقه ییلاقی طرقبه در ۲۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۳۹.۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵۷ دقیقه با ماشین طی می شود.

پدیده شاندیز در فاصله ۴۰ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵۷ دقیقه با ماشین طی می شود.

باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۲۲.۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۳۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

پارک کوهسنگی در فاصله ۱۱.۲ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۲۲.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۴.۳ کیلومتری هتل توحید نوین مشهد قرار دارد که در ۱۸ دقیقه با ماشین می شود.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اماکن تاریخی و مهم مشهد در فواصل زیر از هتل توحید نوین قرار دارند و با در نظر گرفتن این فواصل می توانید در زمانبندی مشخصی از این اماکن دیدن نمایید.

خانه ملک در فاصله ۳.۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۵ دقیقه با ماشین طی می شود.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۸.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

گنبد خشتی در فاصله ۲.۲ کیلومتری هتل واقع شده است اگر از خیابان اول هم بروید فاصله شما از هتل ۱.۸ کیلومتری بوده و در کمتر از ۲۳ دقیقه پیاده و ۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

آرامگاه نادرشاه افشار در فاصه ۳.۴۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل توحید نوین مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

برای رفتن به فرودگاه و ایستگاه راه آهن باید فواصل آنها تا هتل اقامتی خود را در نظر بگیرید تا بتوانید بدون استرس و نگرانی خود را به آنجا برسانید.

فرودگاه مشهد در فاصله ۱۰.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

ایستگاه راه آهن مشهد هم در فاصله ۵.۱ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۵.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

امکانات و خدمات هتل توحید نوین مشهد

در داخل این هتل امکانات و خدمات بسیار زیادی در اختیار مسافران قرار داده می شود که آرامش و راحتی مسافران را تا حد زیادی تضمین می نماید. از جمله این امکانات می توان به رستوران هتل با ظرفیت ۱۵۰ نفر، پارکینگ رایگان هتل با ظرفیت ۱۰ خودرو، اینترنت رایگان محدود در لابی هتل، لابی با ظرفیت ۵۰ نفر اشاره کرد. از دیگر امکانات این هتل آسانسور، صندوق امانات، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه فتوکپی و پرینت، گشت نیم روزی، چایخانه سنتی، رستوران در بام هتل که دید بسیار زیبایی دارد، کافی شاپ هتل در لابی قرار دارد و ظرفیت ۲۵ نفر را دارد، اتاق چمدان، خدمات تور و خانه داری، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات تهیه بلیط، تلفن و تلویزیون در لابی، خودپرداز، سیستم تهویه مطبوع، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات

اتاقهای هتل توحید نوین مشهد

هتل توحید نوین در ۹ طبقه طراحی شده که ۶۰ باب اقامتی بسیار لوکس را در خود جای داده است. دکوراسیون داخلی هتل و همینطور نمای بیرونی هتل حکایت از دکوارسیون و زیبایی اتاق های هتل می باشد. باب های اقامتی هتل در قالب اتاق دو تخته دبل فولبرد، اتاق دو تخته توئین فولبرد، اتاق دو تخته دبل، اتاق سه تخته معمولی فولبرد، اتاق های سه تخته فولبرد و معمولی و رویال، آپارتمان یکخوابه چهارنفره فولبرد، آپارتمان یکخوابه چهارنفره در اختیار میهمانان قرار داده می شوند. برخی از اتاق های هتل قابلیت ظرفیت اضافه دارد و برخی خیر بنابراین در حین رزرو حتما به اطلاعات اتاق ها دقت نمایید. درون همه اتاق های هتل تهویه و نور گیر مناسب وجود دارد و همچنین امکانات و خدمات زیر ارائه می شود. فقط دقت داشته باشید برخی از اتاق های دو تخته و سه تخته هتل پنجره ندارند.

امکانات داخل اتاق های هتل توحید نوین

درون تمام اتاق های هتل امکانات و خدمات زیر قرار داده شده است. صبحانه کامل به همراه آب رایگان، یخچال، مبلمان راحتی در اتاق، دراور و کمد لباس و رخت آویز، تلفن و تلویزیون در اتاق، حمام و لوازم بهداشتی به همراه دمپایی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، صندوق امانات داخل اتاق، سیستم اطفا حریق در اتاق، تلفن و تلویزیون در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش، نوع قفل درب اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی داخل اتاق

تور هتل توحید نوین مشهد

مشهد مقدس به عنوان قطب معنوی ایران همواره مورد توجه مسافران ایرانی و زائران خارجی بوده است. این مساله باعث شده که تور مشهد از محبوبیت زیادی برخوردار باشد. تور هوایی مشهد و همینطور تورهای زمینی مشهد به تعداد بسیار زیادی برگزار می شوند. از آنجا که هتل توحید نوین خدمات تور را به خوبی ارائه می دهد و به حرم مطهر امام رضا و سایر مراکز خرید مهم شهر بسیار نزدیک است، تور مشهد هتل توحید نوین می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. از این رو اگر قصد دارید تور خوبی را برای سفر خود انتخاب نمایید می توانید در لیست تورهای مشهد به دنبال تور لحظه آخری مشهد هتل توحید نوین باشید.

قیمت اتاق در هتل توحید نوین مشهد

قیمت اتاق های هتل توحید نوین با توجه به نوع اتاق، سوئیت و آپارتمان متفاوت است. از طرفی ظرفیت اتاق ها، ابعاد اتاق، خدمات و امکانات ارائه شده در اتاق، زمان رزرو اتاق و مدت زمان اقامت در اتاق نیز متفاوت می باشد. از این رو در حین رزرو اتاق در هتل توحید نوین باید ابتدا دقیق مشخص نمایید که چه زمانی می خواهید در این هتل اقامت کنید و برای چه مدتی در آنجا خواهید ماند. هتل توحید نوین در ایام تعطیلات بسیار شلوغ است از این رو قیمت اتاق ها در آن بالا خواهد رفت و در بازه های زمانی دیگری از سال این قیمت پایین خواهد رفت. از این رو سعی کنید در زمان رزرو اتاق خود به قیمت ها توجه نمایید و سایر اطلاعات اتاق را هم حتما مشاهده نمایید.

رزرو اتاق در هتل توحید نوین مشهد

برای رزرو در اتاق این هتل کافیست به بخش رزرو هتل مراجعه کنید و با توجه به اطلاعات هر اتاق، قیمت رزرو اتاق، ظرفیت اتاق و سایر مشخصات مهم آن برای رزرو اقدام نمایید. در حین رزرو اتاق به شرایط رزرو اتاق و همینطور کنسلی اتاق دقت داشته باشید. قوانین و مقررات هتل را که در زیر آمده است مورد توجه قرار دهید و با توجه به شرایط کنسلی رزرو خود را انجام دهید.

قوانین و مقررات هتل توحید

برای اقامت در هتل توحید قوانین و مقرراتی در نظر گرفته شده است که باید از آنها مطلع باشید. این قوانین شامل موارد زیر می باشد:

 • تمام اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تحویل میهمانان داده می شود و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردند.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۳ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان، برای کودکان ۳ تا ۶ سال نیم بها و برای کودکان بالای ۶ سال تمام بها خواهد بود.
 • این هتل به هیچ عنوان صیغه نامه حتی با داشتن مهر برجسته را نمی پذیرد.
 • پذیرش بانوان در هل تنها با داشتن مدرک شناسایی معتبر امکان پذیر است.

نظرات درباره هتل توحید نوین مشهد

در این مطلب اطلاعات لازم و ضروری در مورد هتل توحید نوین مشهد در اختیار شما عزیزان قرار داده شد. در صورتیکه در مورد رزرو این هتل یا تور مشهد هتل توحیید نوین به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید می توانید از بخش نظرات همین صفحه سوالات خود را با مشاوران تور ۱۴ در میان بگذارید. از کسانی که در این هتل اقامت داشته اند خواهشمندیم که تجربه خود از اقامت در این هتل را در بخش نظرات یاداشت نمایند تا سایر کسانی که می خواهند در این هتل اقامت داشته باشند از تجارب آنها در هتل بهره مند شوند. آیا این هتل از دید شما بهترین گزینه برای اقامت می باشد؟ آیا نظافت داخل هتل کامل رعایت می شد؟ آیا رفتار پرسنل و کارمندان هتل با میهمانان مناسب بود؟

سیاست های هتل توحید نوین مشهد

امکانات رفاهی هتل توحید نوین مشهد

رستوران هتل با ظرفیت 150 نفر، پارکینگ رایگان هتل با ظرفیت 10 خودرو، اینترنت رایگان محدود در لابی هتل، لابی با ظرفیت 50 نفر اشاره کرد. از دیگر امکانات این هتل آسانسور، صندوق امانات، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه فتوکپی و پرینت، گشت نیم روزی، چایخانه سنتی، رستوران در بام هتل که دید بسیار زیبایی دارد، کافی شاپ هتل در لابی قرار دارد و ظرفیت 25 نفر را دارد، اتاق چمدان، خدمات تور و خانه داری، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات تهیه بلیط، تلفن و تلویزیون در لابی، خودپرداز، سیستم تهویه مطبوع، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات

 • آسانسور
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل توحید نوین مشهد

هتل توحید نوین مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی