تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل ثامن مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
انتهای بلوار وکیل آباد، در ابتدا جاده طرقبه

معرفی هتل ثامن مشهد

هتل ثامن مشهد یکی از هتل های مشهد است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ آغاز نموده و در سال ۱۳۸۸ بلوک جدید آن افتتاح شده است. این هتل سه ستاره در نزدیکی منطقه بسیار زیبا طرقبه مشهد واقع شده است و با امکانات تفریحی بسیار کم نظیری که دارد از مسافران استقبال می نماید.

موقعیت مکانی هتل ثامن مشهد

هتل ثامن در انتهای بلوار وکیل آباد، در ابتدا جاده طرقبه واقع شده است. خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد و در موقعیت مکانی قرار گرفته که مسافران می توانید به سادگی به جاذبه های طبیعی بسیار زیبا مشهد دسترسی داشته باشند. فضای سبز داخل هتل بسیار عالیست و تردد ماشین ها به نقاط مهم مشهد به آسانی صورت می گیرد.

فاصله هتل ثامن مشهد تا حرم امام رضا

اگر می خواهید پیش از اقامت در هتل از فاصله هتل ثامن تا حرم امام رضا اطمینان حاصل نمایید باید بگوییم که این هتل در فاصله ۱۸.۹ کیلومتری حرم قرار گرفته است و مسافران می توانند در کمتر از ۳۰ دقیقه با ماشین به این هتل بروند. باب الرضا در فاصله ۱۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی می شود. این هتل به نسبت سایر هتل های مشهد از حرم دورتر است. بنابراین اگر قصد سفر شما فقط زیارت حرم مطهر امام رضا است می توانید هتل بهتری را انتخاب نمایید اما اگر می خواهید در کنار زیارت حرم از مزایا دیگر شهر مشهد بهره مند شوید می توانید بقیه ویژگیهای خوب این هتل را دلیلی برای انتخاب آن بدانید.

فاصله هتل ثامن تا مراکز خرید

حال که حرم مطهر امام رضا چندان نزدیک نیست، بهتر است فاصله مراکز خرید مهم شهر از این هتل را در نظر بگیرید که اگر قصد خرید داشتید این فواصل را بخوبی در نظر بگیرید.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۲۵.۱ کیلومتری هتل ثامن مشهد قرار دارد که در ۲۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۲۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۱۳.۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۷ دقیقه با ماشین طی می شود.

کیان سنتر در فاصله ۱۳.۶ کیلومتری هتل ثامن مشهد قرار دارد که در ۱۷ دقیقه با ماشین طی می شود.

مجتمع تجاری الماس شرق در ۱۶.۴ کیلومتری هتل ثامن قرار دارد که در ۱۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید خورشید هم در فاصله ۱۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا در ۲۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار جنت هم در فاصله ۱۶.۸ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع پروما در فاصله ۱۵.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری زیست خاور در ۱۵.۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۵ دقیقه با ماشین به سادگی طی خواهد شد.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

مراکز تفریحی و پارک های شهر هم می توانند سفر شما را جذاب و لذت بخش تر نمایند. از این رو باید از فاصله هتل تا این اماکن اطلاع داشته باشید.

سد چالیدره در فاصله ۱۲.۲ کیلومتری هتل ثامن مشهد قرار گرفته است که در ۱۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت. چالیدره یکی از بهترین مکان های مشهد برای تفریح است و هتل ثامن جزو نزدیک ترین هتل ها به آنجا می باشد بنابراین این یک امتیاز مهم محسوب می شود.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۱۱.۱ کیلومتری هتل ثامن قرار دارد که در ۱۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۱۱.۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۶.۲ کیلومتری هتل ثامن قرار دارد. طرقبه یکی از بی نظیرترین جاذبه های طبیعی مشهد است و هتل ثامن نزدیک ترین هتل به این منطقه است. در کمتر از ۸ دقیقه با ماشین می توانید به طرقبه برسید و سفری لذت بخش را تجربه کنید.

پیست دوچرخه سواری ثامن هم در فاصله ۱۴ کیلومتری هتل قرار گرفته است و در ۲۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

پدیده شاندیز در فاصله ۱۸ کیلومتری هتل ثامن قرار دارد که در ۲۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱.۵ کیلومتری هتل ثامن قرار گرفته است که بسیار نزدیک بوده و در کمتر از ۱۹ دقیقه پیاده و ۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

پارک کوهسنگی در ۱۶ کیلومتری هتل ثامن قرار دارد که در ۱۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۲.۱ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۳۰ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

بعد از اماکن تفریحی و پارک ها نوبت به جاهای تاریخی می رسد. اگر جزو علاقمندان به این اماکن هستید بهتر است فواصل زیر را در نظر بگیرید.

خانه ملک در فاصله ۱۷.۷ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۳۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۲۸ کیلومتری هتل ثامن قرار دارد که در ۳۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

گنبد خشتی در فاصله ۲۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۳۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

آرامگاه نادرشاه در فاصله ۱۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل ثامن مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

اگر می خواهید با ماشین شخصی خود به سفر نروید باید فاصله هتل مورد نظر تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن را در نظر بگیرید تا بموقع به بلیط سفر خود برسید.

فرودگاه مشهد در فاصله ۲۵ کیلومتری هتل ثامن قرار دارد که در ۳۴ دقیقه با ماشین طی می شود.

ایستگاه راه آهن مشهد هم در فاصله ۲۲.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۳۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پایانه مسافربری مشهد در فاصله ۲۰ کیلومتری هتل ثامن قرار دارد که در ۲۵ دقیقه با ماشین طی می شود.

امکانات و خدمات هتل ثامن مشهد

درون هتل ثامن امکانات و خدمات بسیار ارزشمندی قرار داده شده است تا مسافران بتوانند در نهایت آرامش و آسودگی خاطر در این هتل اقامت داشته باشند. این خدمات و امکانات شامل رستوران هتل با ظرفیت ۵۰۰ نفر، پارکینگ هتل با ظرفیت ۵۰۰ خودرو که بصورت رایگان در اختیار مسافران قرار داده می شود. لابی هتل دارای ظرفیت ۷۰ نفر بوده و اینترنت رایگان را در خود جای داده است. از جمله سایر امکانات و خدمات هتل می توان به نمازخانه هتل، اسانسور، دستگاه پرینت، فتوکپی و فکس، زنگ هشدار، چایخانه سنتی، کافی شاپ هتل، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، اتاق سیگار،روزنامه در لابی، کافی نت، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، خدمات تشریفات ویژه، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی و طبقات هتل، کرایه اتومبیل بدون راننده است.

اتاقهای هتل ثامن مشهد

هتل ثامن مشهد در ۲ طبقه طراحی شده است که جمعا ۴۱ باب اقامتی را در خود جای داده است. باب های اقامتی هتل در قالب اتاق های دو تخته و یک تخته، سوئیت های رویال ،اتاق های دو تخته بلوک ۲، سوئیت رویال سه نفره، ویلا دوخوابه چهار نفره و اتاق های چهار نفره ارائه می شود. تمام اتاق های هتل دارای تهویه مناسب بوده و نورگیر مناسب دارند. ابعاد اتاق ها بسیار عالیست و تمام امکانات خدماتی و رفاهی در آن قرار داده شده است.

امکانات داخل اتاق های هتل ثامن

درون اتاق های هتل ثامن امکانات و خدمات بسیار خوبی قرار داده شده است که شامل روم سرویس هتل، صبحانه کامل، یخچال و اب، پاورسویچ، مبلمان راحتی، دراور، آباژور، چای ساز، آب رایگان، رخت آویز، کمد لباس ، تلفن و تلویزیون در اتاق ها، حمام و تمام لوازم بهداشتی ، سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات هتل، اینترنت رایگان در هتل، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق ها و  سیستم اطفاء حریق می باشد.

تور هتل ثامن مشهد

اگر می خواهید به مشهد مقدس سفر نمایید یکی از راههای شما تور مشهد است. از آنجا که مشهد قطب مذهبی ایران به شما می آید سالانه تعداد زیادی تور به مقصد مشهد برگزار می شود که در قالب تور هوایی مشهد، تور زمینی مشهد و تورهای ترکیبی مشهد ارائه می گردد. خوشبختانه مسافران می توانند تور مورد نظر خود را با توجه به نوع محل اقامت، امکانات و خدمات تور، هزینه سفر و سایر ویژگی های تور مورد نظر انتخاب نمایند. تور مشهد هتل ثامن یکی از جذاب ترین تورهای مشهد است چرا که به مسافران فرصت می دهد از تمام جاذبه های طبیعی و تفریحی مشهد در اوج راحتی بهره مند شوند و لذت ببرند.

قیمت اتاق در هتل ثامن مشهد

بسیاری از مسافران مشهد در مور قیمت اتاق در هتل ثامن سوال می پرسند. نکته ای که باید در مورد این سوال به آن جواب داده شود این است که هتل ثامن مشهد هر کدام از اتاق های خود را با توجه به ابعاد اتاق، ویژگی های اتاق و همینطور امکانات و خدماتی که در آن قرار داده شده است تعیین می نماید. از این رو قیمت همه اتاق ها ثابت نمی باشد. از طرفی قیمت اتاق ها در هتل به مدت زمان اقامت مسافران در هتل و همینطور زمان رزرو اتاق بستگی دارد. چرا که در بازه های زمانی زیادی از سال هتل به دلیل افزایش تعداد میهمانان قیمت اتاق های خود را افزایش می دهد.

رزرو اتاق در هتل ثامن مشهد

برای رزرو اتاق در هتل ثامن می توانید به بخش رزرواسیون اتاق در هتل ثامن مشهد سر بزنید. در این بخش شما می توانید با مشاهده وضعیت هر اتاق، داشتن ظرفیت، ویژگی ها و قیمت هر اتاق آن، اتاق مورد نظر خود را انتخاب نمایید. دقت داشته باشید که در هنگام رزرو اتاق حتما شرایط رزرو و کنسلی رزرواسیون را مطالعه نمایید تا بدون هیچ مشکلی در اتاق خود اسکان داشته و یا آن را کنسل نمایید.

قوانین و مقررات هتل ثامن مشهد

هتل ثامن مشهد برای مسافران خود و اقامت آنها قوانینی را در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می باشد:

 • تمام اتاق های هتل ثامن در ساعت ۱۴ ظهر تحویل و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردد.
 • هزینه اقامت در هتل برای کودکان زیر ۶ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای کودکان بالای ۶ سال تمام بها خواهد بود.
 • پذیرش بانوان تنها در صورت ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر می باشد.
 • صیغه نامه معتبر با مهر برجسته از محضر امکان پذیر خواهد بود.

نظرات درباره هتل ثامن مشهد

در این مطلب تمام اطلاعات مفید در مورد هتل ثامن مشهد در اختیار شما قرار داده شد. اما صرفا اطلاعات تنها نمی تواند راهنما مسافران برای انتخاب هتل ثامن باشد. از این رو از کسانی که تجربه اقامت در هتل ثامن را داشته اند خواهشمندیم که تجربه اقامت خود از هتل را با ما به اشتراک بگذارند تا سایر دوستان بتوانند بدون هیچ نگرانی از این تجربه ها به عنوان راهنما استفاده کرده و اتاق خود را در هتل انتخاب نمایند. این تجارب می تواند در قالب پاسخ به پرسش های زیر باشد:

 • نظافت داخل اتاق و بخش های مختلف هتل چطور بود؟
 • غذای هتل ثامن مشهد چطور بود؟
 • رفتار مدیریت و پرسنل هتل چطور بود؟
 • ایا از این هتل می توان به راحتی به حرم مطهر امام رضا رفت؟
 • سرعت اینترنت هتل چطور بود؟
 • آیا اتاق های هتل امکانات خوبی دارند؟
 • درون اتاق های هتل آرامش و سکوت کافی برای استراحت کردن وجود دارد؟
 • آیا قمیت اتاق های این هتل با امکانات و خدمات آن تناسب دارد؟

سیاست های هتل ثامن مشهد

امکانات رفاهی هتل ثامن مشهد

رستوران هتل با ظرفیت 500 نفر، پارکینگ هتل با ظرفیت 500 خودرو که بصورت رایگان در اختیار مسافران قرار داده می شود. لابی هتل دارای ظرفیت 70 نفر بوده و اینترنت رایگان را در خود جای داده است. از جمله سایر امکانات و خدمات هتل می توان به نمازخانه هتل، اسانسور، دستگاه پرینت، فتوکپی و فکس، زنگ هشدار، چایخانه سنتی، کافی شاپ هتل، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، اتاق سیگار،روزنامه در لابی، کافی نت، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، خدمات تشریفات ویژه، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی و طبقات هتل، کرایه اتومبیل بدون راننده

 • آسانسور
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل ثامن مشهد

هتل ثامن مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی