تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل خیام مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
خیابان شیرازی، شیرازی 20

معرفی هتل خیام مشهد

هتل سه ستاره خیام مشهد یکی از هتل های بسیار مجهز و خوب برای اقامت است که در سال ۱۳۷۵ ساخته و در سال ۱۳۹۵ بازسازی گشته است. در میان هتل های مشهد، هتل خیام یکی از هتل های نزدیک به حرم مطهر امام رضا محسوب می شود که با اتاق ها بسیار مجهز و امکانات بسیار ارزشمند خود از میهمانان استقبال می نماید.در هتل کارکنان و پرسنل بسیار مجربی در حال فعالیت هستند که از مسافران استقبال می نمایند. تمام امکانات خدماتی و رفاهی در اختیار میهمانان قرار دارد و به سادگی می توانند به مراکز مهم شهر دسترسی داشته باشند.

موقعیت مکانی هتل خیام مشهد

هتل خیام مشهد در خیابان شیرازی، شیرازی ۲۰ واقع شده است. این هتل در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته است اما مسافران می توانند به سادگی به مراکز خرید مهم شهر و همینطور حرم مطهر امام رضا دسترسی داشته باشند. وضعیت دید هتل رو به خیابان و حرم مطهر امام رضا است و شما می توانید از داخل برخی از اتاق های هتل به محوطه حرم اشراف داشته باشید.

فاصله هتل خیام مشهد تا حرم امام رضا

هتل خیام در فاصله ۱.۲ کیلومتری حرم مطهر امام رضا قرار گرفته است همین فاصله نزدیک که در کمتر از ۱۵ دقیقه پیاده و ۵ دقیقه با ماشین طی می شود این امکان را برای مسافران فراهم می نماید که در یک زمان بسیار کم بتوانند به حرم مطهر امام رضا بروند. باب الرضا در فاصله ۱.۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است که می توان در کمتر از ۲۰ دقیقه با ماشین به آنجا رفت. باب الجوادهم حدود ۱.۴ کیلومتری از هتل خیام مشهد فاصله دارد که در ۱۷ دقیقه پیاده و ۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت. ورودی شیخ طوسی و شیخ طبرسی به ترتیب در فاصله ۱.۷ و ۲.۵ کیلومتری هتل قرار دارند که در ۶ و ۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل خیام تا مراکز خرید

اگر می خواهید در طی اقامت خود در مشهد از مراکز خرید و بازارهای مهم این شهر دیدن نمایید، لازم است فاصله آنها از هتل خیام را در نظر بگیرید.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۴.۴ کیلومتری قرار دارد که در کمتر از ۱۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید اطلسیه در ۵.۲ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید قسطنطنیه در ۴.۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کیان سنتر در فاصله ۷.۸ کیلومتری هتل خیام قرار دارد که در ۲۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۸.۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۴.۶ کیلومتری هتل خیام مشهد واقع شده است که در ۱۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا در فاصله ۳.۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۴ دقیقه با ماشین و ۲۸ دقیقه پیاده می توان به آنجا رسید.

بازار جنت در فاصله ۲.۳ کیلومتری هتل خیام قرار دارد که در ۷ دقیقه با ماشین و ۱۶ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

مجتمع پروما در فاصله ۸ کیلومتری هتل خیام قرار دارد که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۳.۳ کیلومتری هتل خیام واقع شده است که در کمتر از ۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

جاهای تفریحی و پارک های شهر مشهد هم یکی دیگر از مکان هایی هستند که قطعا دیدن از آنها برای شما لذت بخش خواهد بود. مهم ترین جاهای تفریحی مشهد در فواصل زیر از هتل خیام قرار گرفته اند:

سد چالیدره در فاصله ۲۹ کیلومتری هتل خیام قرار دارد که در ۴۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۹.۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۱۵.۹ کیلومتری هتل قرار گرفته اند که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۳.۹ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۳۱.۵ کیلومتری هتل خیام مشهد واقع شده است که در ۴۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

پدیده شاندیز در فاصله ۳۵.۶ کیلومتری هتل خیام قرار دارد که در ۴۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

باغ وحش وکیل آباد در ۱۷.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک کوهسنگی در فاصله ۶ کیلومتری هتل خیام قرار گرفته است که در ۲۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۱۷.۶ کیلومتری هتل خیام مشهد قرار گرفته است که در ۳۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک باغ ملی مشهد در ۲.۳ کیلومتری هتل خیام مشهد واقع شده است که در ۶ دقیقه با ماشین و ۱۵ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت. مسیر خیابان امام خمینی فاصله در فاصله ۱.۲ کیلومتری از هتل را داراست که در ۱۵ دقیقه پیاده طی خواهد شد.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

بناهای تاریخی مشهد یکی از مهم ترین جاهایی هستند که می توانید از آنها دیدن نمایید. اگر قصد دارید از این اماکن مهم دیدن نمایید باید بدانید که فاصله آنها تا هتل اقامتی شما چقدر است.

خانه ملک در فاصله ۱.۶ کیلومتری هتل خیام مشهد قرار دارد که در ۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد. اگر از خیابان امام خمینی بخواهید به خانه ملک بروید می توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه پیاده به آنجا برسید.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در کمتر از ۵۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

گنبد خشتی در فاصله ۴.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۲ دقیقه با ماشین و ۲۳ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

آرامگاه نادرشاه در فاصله ۴۰۰ متری هتل خیام مشهد قرار گرفته است که در ۵ دقیقه پیاده می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل خیام مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

زمانی که با ماشین شخصی خود راهی سفر نمی شوید لازم است فواصل هتل اقامتی خود از فرودگاه، ایستگاه قطار و پایانه های مسافرتی را بدانید. این فواصل به شما کمک خواهند کرد که در کمترین زمان ممکن خود را به موقع به بلیط های مسافرتی خود برسانید.

فرودگاه مشهد در فاصله ۱۰.۱ کیلومتری از هتل خیام قرار دارد که در ۲۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

ایستگاه راه آهن در فاصله ۳.۹ کیلومتری هتل خیام مشهد قرار دارد که در ۱۱ دقیقه با ماشین و ۳۲ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۵.۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

امکانات و خدمات هتل خیام مشهد

هتل خیام جهت رفاه و ارامش بیشتر میهمانان خود خدمات و امکانات ارزشمندی را ارائه می دهد که شامل یک رستوران ۸۰ نفره با غذاهای بسیار خوب و با کیفیت، لابی ۵۰ نفره با دید بسیار عالی، پارکینگ رایگان با ظرفیت ۱۴ خودرو، اینترنت در لابی هتل و آسانسور، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه فکس و فتوکپی و پرینت، زنگ هشدار در داخل هتل، چایخانه سنتی، کاف شاپ بزرگ با منو بسیار متنوع، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه، خدمات باربری، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، اتاق تلفن، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، تلفن در لابی، مینی بار با هزینه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی هتل، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات هتل، سیستم تهویه مطبوع، خدمات خانه داری، تلویزیون در لابی

اتاقهای هتل خیام مشهد

هتل خیام مشهد در ۵ طبقه طراحی شده است که در کل ۷۰ باب اقامتی بسیار خوب و مجلل را در خود جای داده است. باب های اقامتی هتل در قالب اتاق دو تخته فولبرد، اتاق سه تخته فولبرد، اتاق چهار تخته و سوئیت چهار نفره ارائه می شوند. همه اتاق ها مجهز به سیستم تهویه و نور گیر مناسب بوده و امکانات رفاهی مناسب در آنها قرار داده شده است.

امکانات داخل اتاق های هتل خیام

در داخل اتاق های هتل امکانات و خدماتی جهت رفاه بیشتر میهمانان قرار داده شده است که شامل موارد زیر می باشند:

روم سرویس هتل، یخچال و اب رایگان، حمام و لوازم بهداشتی ضروی، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، تلفن و تلویزیون، اینترنت رایگان در اتاق ها، صبحانه، مبلمان راحتی، درآور، چای ساز، کمد لباس و جا رختی، دمپایی، امکان شارژ لوازم الکترونیکی، سیستم گرمایشی و سرمایشی خوب، نوع قفل درب، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق ها از امکانات و خدمات داخل اتاق های این هتل هستند.

پرسنل و مدیریت هتل خیام مشهد

همانطور که گفته شد این هتل دارای یک پرسنل مجرب بوده و از مدیریت بسیار قوی برخوردار است. تمام سرویس ها به موقع ارائه می شود. رفتار کارکنان و اعضا هتل با میهمانان بسیار خوب است و مسافران می توانند با خیالی آسوده تمام خدمات و امکانات مورد نیاز خود را به موقع دریافت نمایند.

تور هتل خیام مشهد

مشهد مقدس به عنوان قطب مذهبی ایران همواره یکی از مقاصد تورهای مسافرتی بوده است. تور مشهد در قالب تور هوایی مشهد، تور زمینی مشهد و همینطور تور ترکیبی مشهد برگزار می شود. تور مشهد لحظه آخری یکی از محبوب ترین تورهایی است که به مقصد مشهد مقدس برگزار می شود و مسافران می توانند بوسیله آن با یک قیمت ارزان راهی سفر به مشهد مقدس شوند.  از آنجا که هر تور هتل خاصی را برای اقامت میهمانانش در نظر می گیرد، در انتخاب محل اقامت تقریبا آزاد خواهید بود. از این رو می توانید تور مشهد هتل خیام را انتخاب نمایید چرا که این هتل تمام خدمات و امکانات تور را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد.

قیمت اتاق در هتل خیام مشهد

هتل خیام ۴ نوع باب اقامتی را در اختیار مسافران خود قرار می دهد. این باب های اقامتی هر کدام ویژگی ها، امکانات، ابعاد، اندازه و خدمات خاص خود را دارند از این رو نمی توان قیمت ثابتی را برای همه اتاق ها این هتل در نظر گرفت. از طرفی در بازه های زمانی مختلف سال که تعداد میهمانان هتل کاهش یا افزایش می یابند، قیمت های متفاوتی برای اتاق ها ارائه می شود. ممکن است تخفیفاتی هم در اختیار مسافران قرار داده شود. با اینحال جهت اطلاع از قیمت نهایی اتاق های این هتل می توانید دقیقا در زمان سفر خود به سایت تور ۱۴ مراجعه کرده تا از آخرین قیمت هتل ها مطلع شوید.

 رزرو اتاق در هتل خیام مشهد

برای رزرو اتاق در هتل خیام نیاز به حضور فیزیکی در این هتل نیست. کافیست به بخش رزرواسیون آنلاین مراجعه کرده تا اطلاعات لازم را در مورد این هتل و اتاق هایش کسب نمایید. با اطلاع از ظرفیت اتاق ها، قیمت اتاق ها و تمام ویژگیهای دیگر اتاق می توانید به سادگی اتاق مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمایید. در حین رزرو اتاق دقت داشته باشید که شرایط رزرو و کنسلی اتاق ها را حتما مطالعه نمایید تا در صورت کنسل کردن رزرو خود با مشکل مواجه نشوید.

قوانین و مقررات هتل خیام

در هتل خیام برای اقامت میهمانان قوانین و مقرراتی در نظر گرفته شده است که بهتر است پیش از ورود به هتل از آنها مطلع باشید:

 • تمام اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تحویل و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردد.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۴ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان، برای کودکان ۴ تا ۶ سال نیم بها و برای بالا ۶ سال تمام بها خواهد بود.
 • صیغه نامه تنها با داشتن مهر برجسته محضری پذیرفته خواهد شد.
 • پذیرش خانم مجرد در هتل امکان پذیر نیست.

نظرات درباره هتل خیام مشهد

در این مطلب سعی کردیم تمام اطلاعات لازم در مورد هتل خیام مشهد را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . اما تا زمانی که اقامت در هتل را تجربه ننمایید نمی توانید از کیفیت خدمات و امکانات این هتل اطمینان کامل را کسب نمایید. از این رو از کسانی که در هتل خیام اقامت داشته اند خواهشمندیم که تجربه خود از اقامت در هتل را در بخش نظرات همین صفحه با سایر همراهان سایت در میان بگذارند تا بتوانند از تجربه آنها در کنار اطلاعات داده شده بهره مند شوند و  انتخاب بهترین داشته باشند. این تجربه می تواند شامل کیفیت غذا هتل، کیفیت اتاق ها هتل، سرعت اینترنت، رفتار پرسنل و مدیریت هتل، منو غذایی و کافی شاپ هتل، چایخانه هتل، پارکینگ، حمام و سرویس های بهداشتی، نظافت هتل، آرامش و سکوت داخل اتاق ها، دید اتاق ها، گرمی و سردی اتاق، کیفیت سرویس اتاق و تمام جوانبی باشد که برای انتخاب یک هتل می توان در نظر گرفت. دوستانی هم که در مورد هتل سوالی دارند می توانند در همین بخش با مشاوران تور ۱۴ در میان بگذارند.

سیاست های هتل خیام مشهد

امکانات رفاهی هتل خیام مشهد

رستوران 80 نفره با غذاهای بسیار خوب و با کیفیت، لابی 50 نفره با دید بسیار عالی، پارکینگ رایگان با ظرفیت 14 خودرو، اینترنت در لابی هتل و آسانسور، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه فکس و فتوکپی و پرینت، زنگ هشدار در داخل هتل، چایخانه سنتی، کاف شاپ بزرگ با منو بسیار متنوع، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه، خدمات باربری، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، اتاق تلفن، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، تلفن در لابی، مینی بار با هزینه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی هتل، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات هتل، سیستم تهویه مطبوع، خدمات خانه داری، تلویزیون در لابی

 • آسانسور
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • حیوانات خانگی مجاز
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل خیام مشهد

هتل خیام مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی