تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل دیپلمات مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
میدان راه آهن، ابتدا بلوار شهید کامیاب ، نبش شهید کامیاب 32

معرفی هتل دیپلمات مشهد

یکی دیگر از هتل های مشهد که در نزدیکی حرم امام رضا قرار دارد ، هتل سه ستاره دیپلمات مشهد است. این هتل یکی از تازه ساخت ترین هتل های مشهد است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز نموده است.این هتل توانسته است با امکانا عالی که در اختیار مسافران قرار می دهد و همینطور موقعیت عالی خود جایگاه ویژه ای را در میان هتل های سه ستاره مشهد کسب نماید.

موقعیت مکانی هتل دیپلمات مشهد

هتل دیپلمات مشهد در میدان راه آهن، ابتدا بلوار شهید کامیاب ، نبش شهید کامیاب ۳۲ قرار گرفته است. این هتل خارج از محدوده طرح ترافیک قرار گرفته است و همین مساله تردد خودروها به محوطه هتل را بسیار راحت می نماید. از جمله امتیازات این هتل نزدیکی به حرم مطهر امام رضا و مراکز خرید مهم شهر مشهد می باشد.

فاصله هتل دیپلمات مشهد تا حرم امام رضا

اگر قصد دارید از حرم امام رضا مشهد دیدن نمایید لازم است فاصله هتل اقامتی مورد نظر خود از حرم را با دقت مورد توجه قرار دهید. هتل دیپلمات مشهد  در فاصله ۲.۳ کیلومتری حرم امام رضا قرار دارد که در ۷ دقیقه با ماشین و ۲۴ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت. باب الرضا در فاصله ۳.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۹ دقیقه با ماشین طی می شود. باب الجواد در فاصله ۳.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۹ دقیقه می توان به آنجا رفت. اگر می خواهید از ورودی شیخ طوسی به حرم بروید این ورودی هم در فاصله ۲.۲ کیلومتری هتل دیپلمات قرار دارد که در ۸ دقیقه با ماشین طی می شود. ورودی شیخ طبرسی هم در ۲.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۸ دقیقه با ماشین طی می شود.

فاصله هتل دیپلمات تا مراکز خرید

مراکز خرید مهم مشهد در فواصل زیر از هتل دیپلمات قرار دارد و شما برای داشتن یک سفر با برنامه و راحت باید این فواصل را در نظر بگیرید.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۵.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۵.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۵.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کیان سنتر در فاصله ۱۱.۷ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۷.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۸ دقیقه با ماشین طی می شود.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۷ دقیقه با ماشین طی می شود.

بازار رضا در فاصله ۵.۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

بازار جنت در فاصله ۳.۷ کیلومتری هتل دیپلمات قرار دارد که در ۱۰ دقیقه با ماشین طی می شود.

مجتمع پروما در فاصله ۸.۹ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۷ دقیقه با ماشین طی می شود.

مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۴.۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

اگر می خواهید در سفر خود به مشهد از پارک ها و جاهای تفریحی مشهد هم دیدن نمایید بهتر است فواصل زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید در زمان سفر خود به سادگی از آنها دیدن نمایید.

سد چالیدره در فاصله ۳۵.۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۸ دقیقه با ماشین طی می شود.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۱۴.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۵ دقیقه با ماشین طی می شود.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۱۷ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۳ دقیقه با ماشین طی می شود.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پیست دوچرخه سواری ثامن در ۳۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۴۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پدیده شاندیز در فاصله ۴۰ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

باغ وحش وکیل آباد هم در ۲۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

پارک کوهسنگی در ۷.۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۲۳.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۳.۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی می شود.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اماکن تاریخی مشهد هم در فواصل زیر از هتل دیپلمات قرار گرفته اند.

خانه ملک در فاصله ۳ کیلومتری از هتل قرار دارد که در ۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

گنبد خشتی هم در ۳.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

آرامگاه نادرشاه افشار در فاصله ۲ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل دیپلمات مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

اگر با ماشین شخصی خودتان راهی سفر به مشهد نمی شوید لازم است فاصله هتل تا فرودگاه، استگاه راه آهن و پایانه مسافربری مشهد را به خاطر بسپارید.

فرودگاه مشهد در فاصله ۱۲.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

ایستگاه راه آهن مشهد در فاصله ۱ کیلومتری هتل قرار دارد. در  واقع هتل دیپلمات یکی از نزدیک ترین هتل های مشهد به ایستگاه راه آهن می باشد که در کمتر از ۱۳ دقیقه پیاده هم می توانید از هتل به آنجا بروید.

پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۶.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

امکانات و خدمات هت دیپلمات مشهد

یکی از مهم ترین مسائلی که در هنگام انتخاب یک هتل باید به آن توجه کرد، امکانات و خدمات هتل می باشد. هتل دیپلمات مشهد امکانات و خدمات زیر را در اختیار مسافران قرار می دهد از این رو می تواند گزینه خوبی برای اقامت باشد:

رستوران هتل با ظرفیت ۱۲۰ نفر متنوع ترین منو غذایی را در اختیار مسافران قرار می دهد. پارکینگ هتل دارای ظرفیت ۳۰ خودرو است و به صورت رایگان در اختیار میهمانان هتل قرار می گیرد. ظرفیت لابی هتل ۴۰ نفر است و فضایی دلباز دارد که از اینترنت هم برخوردار می باشد. صندوق امانات، نمازخانه، فروشگاه اختصاصی هتل، آژانس مسافرتی، پله اضطراری، دستگاه فکس، فتوکپی و فکس، در کنار پرینتر، زنگ هشدار، گشت نیم روزی، تاکسی سرویس ویژه هتل، اتاق چمدان، روزنامه در لابی، صرافی، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، خدمات پزشکی، خدمات باربری، خدمات تور، شبکه پخش فیلم، تلویزیون و تفن در لابی، سرویس حرم، کپسول اتش نشانی، خدمات بیدار باش، خدمات ویژه معلولین، سیستم اعلام حریق، خدمات خانه داری، خدمات تهیه بلیط، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در طبقات و لابی، لاندری از جمله سایر خدمات و امکانات این هتل است.

امکانات ورزشی و تفریحی هتل دیپلمات

این هتل برای رفاه و لذت بیشتر میهمانان خود امکانات ورزشی و تفریحی زیادی را نیز ارائه می دهد. فضای سبز در داخل هتل موجود است که برای استراحت بسیار مناسب است، پارک کودک هتل محل مناسبی برای بازی کودکان است. داخل هتل اتاق بازی موجود است. استخر، سونا و جکوزی در داخل هتل وجود دارد که در کنار اتاق ماساژ هتل بسیار عالی هستند.

اتاقهای هتل دیپلمات مشهد

هتل دیپلمات یکی از هتل های مدرن مشهد است که در ۶ طبقه طراحی شده است. این هتل با ارائه ۶۰ باب اقامتی مجهز که در قالب اتاق های دو تخته و سه تخته و آپارتمان یکخوابه دو نفره ارائه می شود توانسته است رضایت مشتریان را به بهترین نحو ممکن جلب نماید.همه اتاق ها مجهز به سیستم تهویه مطبوع بوده و از نورگیر مناسب برخوردارند. همه امکانات رفاهی هتل و ابعاد و فضا هتل دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند.

امکانات داخل اتاق های هتل

درون اتاق های هتل هم امکانات بسیار عالی قرار دارد که از جمله آنها می توان به یخچال، مبلمان راحتی، کمد لباس و دراور به همراه رخت کن، بالکن، تلفن و تلویزیون در اتاق، حمام و لوازم بهداشتی ضروری به همراه دمپایی، امکان شارژ لوازم الکترونیکی، سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات داخل اتاق، سیستم اطفاء حریق، اینترنت رایگان در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش، نوع قفل درب اتاق، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اشاره کرد.

تور هتل دیپلمات مشهد

از آنجا که مشهد مقدس قطب مذهبی ایران محسوب می شود و سالانه تعداد بسیار زیادی زائر ایرانی و خارجی راهی این شهر می شوند، تور مشهد از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. تور هوایی مشهد، تور زمینی مشهد و همینطور تورهای ترکیبی مشهد به بهترین شکل ممکن ارائه می شود. اغلب تورهای زیارتی مشهد در هتل های نزدیک حرم مطهر امام رضا اقامت می گیرند. از این رو تور مشهد هتل دیپلمات هم یکی از تورهای بسیار محبوب است که می تواند برای شما مناسب باشد. از آنجا که این هتل تمامیه خدمات تور را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت مسافران در نزدیکی حرم مطهر امام رضا باشد. تورهای لحظه آخری مشهد هتل دیپلمات هم به دلیل قیمت مناسب تر در اولویت مسافران قرار می گیرند.

قیمت اتاق در هتل دیپلمات مشهد

یکی از مهم ترین سوال هایی که اغلب مسافران مشهد در مورد هتل دیپلمات می پرسند، قیمت اتاق های این هتل است. اتاق های هتل دیپلمات به دلیل اینکه دارای ابعاد، ظرفیت و مشخصات متفاوتی هستند در قیمت های متفاوتی ارائه می شوند. از طرفی قیمت اتاق های این هتل در بازه های زمانی مختلف سال با توجه به زمان رزرو اتاق و همینطور مدت زمان اقامت در هتل متفاوت خواهد بود. از این رو توصیه می کنیم برای اطلاع از آخرین قیمت اتاق های این هتل دقیقا در زمان رزرو اتاق خود به بخش قیمت ها مراجعه نمایید تا آخرین قیمت های بروز شده را مشاهده نمایید.

رزرو اتاق در هتل دیپلمات مشهد

اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن و به ساده ترین شیوه، اتاق مورد نظر خود را در هتل دیپلمات رزرو نمایید می توانید به بخش رزرواسیون آنلاین این هتل مراجعه نمایید. در این بخش مشخصات تمام اتاق های هتل با خدمات و امکانات هر کدام، ظرفیت اتاق و قیمت اتاق ها قرار داده شده است و شما می توانید به سادگی اتاق مورد نظر خود را رزرو نمایید. دقت داشته باشید در حین رزرو اتاق حتما به شرایط و قوانین رزرو اتاق و کنسلی اتاق ها دقت داشته باشید تا در صورت کنسلی اتاق ها بدون هیچ ابهامی اقدام نمایید.

قوانین و مقررات هتل

برای اقامت در هتل دیپلمات باید قوانین و مقررات این هتل را حتما بدانید. از جمله قوانین این هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمامی اتاق های هتل در ساعت ۱۴ ظهر تحویل و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردد.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای کودکان بالای ۵ سال تمام بها خواهد بود.
 • پذیرش بانوان مجرد تنها در صورت ارائه کارت شناسایی معتبر امکان پذیر است.
 • صیغه نامه فقط برای میهمانان ایرانی با مهر برجسته معتبر از محضر قابل پذیرش است.

نظرات درباره هتل دیپلمات مشهد

در این مطلب سعی کردیم تمام اطلاعات ضروری در مورد اقامت در هتل دیپلمات و ویژگی های این هتل را در اختیار شما قرار دهیم . در صورتیکه در مورد این هتل هنوز سوالاتی در ذهن شما وجود دارد می توانید در بخش نظرات همین صفحه آن را با مشاورین تور ۱۴ در میان بگذارید. در صورتیکه در این هتل قبلا اقامت داشته اید می توانید تجربه اقامت خود در این هتل را در بخش نظرات درج نمایید تا سایر دوستانی که می خواهند در این هتل اقامت داشته باشند با خیالی آسوده اتاق مورد نظر خود در هتل را انتخاب نمایند. بسیاری از همراهان سایت در مورد موارد زیر سوال دارند و بهتر است فردی که خود تجربه اقامت در هتل را داشته است به این پرسش ها پاسخ دهد:

 • نظافت داخل بخش های مختلف هتل دیپلمات چطور بود؟
 • آیا غذای رستوران این هتل خوب بود؟
 • آیا امکانات و خدمات هتل با قیمت هتل تناسب دارد؟
 • رفتار پرسنل و مدیریت هتل چطور بود؟
 • آیا اینترنت داخل هتل سرعت کافی دارد؟
 • درون اتاق های هتل سکوت و ارامش مناسب برقرار است؟
 • آیا از داخل هتل به حرم دید داریم؟
 • امکانات تفریحی هتل چطور است؟

سیاست های هتل دیپلمات مشهد

امکانات رفاهی هتل دیپلمات مشهد

رستوران هتل با ظرفیت 120 نفر متنوع ترین منو غذایی را در اختیار مسافران قرار می دهد. پارکینگ هتل دارای ظرفیت 30 خودرو است و به صورت رایگان در اختیار میهمانان هتل قرار می گیرد. ظرفیت لابی هتل 40 نفر است و فضایی دلباز دارد که از اینترنت هم برخوردار می باشد. صندوق امانات، نمازخانه، فروشگاه اختصاصی هتل، آژانس مسافرتی، پله اضطراری، دستگاه فکس، فتوکپی و فکس، در کنار پرینتر، زنگ هشدار، گشت نیم روزی، تاکسی سرویس ویژه هتل، اتاق چمدان، روزنامه در لابی، صرافی، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، خدمات پزشکی، خدمات باربری، خدمات تور، شبکه پخش فیلم، تلویزیون و تفن در لابی، سرویس حرم، کپسول اتش نشانی، خدمات بیدار باش، خدمات ویژه معلولین، سیستم اعلام حریق، خدمات خانه داری، خدمات تهیه بلیط، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در طبقات و لابی، لاندری از جمله سایر خدمات و امکانات این هتل است.

 • آسانسور
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل دیپلمات مشهد

هتل دیپلمات مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی