تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل رضا مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
حد فاصل میدان طبرسی و چهار راه مقدم مشهد، نبش طبرسی 14

معرفی هتل رضا مشهد

یکی دیگر از هتل های مشهد که در نزدیکی حرم امام رضا واقع شده است، هتل سه ستاره رضا مشهد است. این هتل در سال ۱۳۵۷ افتتاح شده و ئر سال ۱۳۹۱ مجددا بازسازی گردیده است. نزدیکی به حرم، مراکز خرید و جاهای دینی مشهد یکی از امتیازات این هتل است که در کنار امکانات و خدمات بسیار عالی که در اختیار میهمانان قرار می دهد این هتل را به یکی از بهترین هتل های مشهد تبدیل نموده است.

موقعیت مکانی هتل رضا مشهد

هتل رضا در حد فاصل میدان طبرسی و چهار راه مقدم مشهد، نبش طبرسی ۱۴ قرار گرفته است. موقعیت مکانی هتل به گونه ای است که مسافران می توانند به راحتی به حرم امام رضا بروند و زیارت خود را انجا دهند. هتل رضا در محدوده طرح ترافیک قرار دارد و همین مساله اندکی محوطه هتل را شلوغ کرده است اما مشکلی در تردد خودرو ها در این منطقه وجود ندارد. محوطه هتل هیچ فضا سبزی ندارد  و اطراف آن را خیابان گرفته است. دید اتاق های هتل هم رو به خیابان و حرم امام رضا است.

فاصله هتل رضا مشهد تا حرم امام رضا

یکی از فواصل مهم که باید در حین انتخاب یک هتل به آن توجه نمایید، فاصله هتل مورد نظر از حرم امام رضا می باشد. خوشبختانه هتل رضا در فاصله ۱ کیلومتری حرم امام رضا قرار دارد و میهمانان می توانند در کمتر از ۱۳ دقیقه پیاده به حرم برسند. باب الرضا در فاصله ۱.۲ کیلومتری هتل قرار دارد که با ماشین در ۶ دقیقه می توان به آنجا رسید. باب الجواد در فاصله ۳.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید. ورودی شیخ طوسی حرم در فاصله ۱ کیلومتری از هتل قرار دارد که در ۱۰ دقیقه با ماشین و ۱۶ دقیقه پیاده می توان به آنجا رسید. ورودی شیخ طبرسی از همه نزدیک تر بوده و در فاصله ۶۵۰ متری از هتل قرار دارد که در ۹ دقیقه پیاده می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل رضا تا مراکز خرید

در سفر به مشهد قطعا دوست دارید از مراکز خرید مهم شهر و بازارهای آن دیدن نمایید. فواصل مهم ترین مراکز خرید این شهر از هتل رضا را برای شما آورده ایم.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۰ دقیقه با ماشین طی می شود.

مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۳.۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۶.۸ کیلومتری هتل رضا قرار دارد که در ۱۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

کیان سنتر در فاصله ۱۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۹.۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۶.۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا هم در ۴ کیلومتری هتل رضا قرار دارد که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار جنت در فاصله ۴.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع پروما در فاصله ۱۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۵.۶ کیلومتری هتل رضا قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

پارک ها و جاهای تفریحی مشهد در فواصل زیر از هتل رضا قرار دارد و شما می توانید به کمک این فواصل یک زمانبندی دقیق برای سفر خود در دست داشته باشید.

سد چالیدره در فاصله ۳۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۵۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۱۶.۵ کیلومتری هتل رضا قرار گرفته است که در ۲۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

سرزمین موج های آبی یکی دیگر از بهترین مراکز تفریحی مشهد است که در ۱۹ کیلومتری هتل قرار دارد و در ۲۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۳۱ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۳۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۵۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پدیده شاندیز در فاصله ۴۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۵۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۲۴.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک کوهسنگی در فاصله ۸.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کوهستان پارک شادی در ۲۵.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۵ دقیقه با ماشین طی می شود.

پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۴.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

پس از اماکن تفریحی مشهد وقت آن رسیده فاصله هتل رضا از اماکن تاریخی را در نظر بگیرید تا بتوانید از آنها هم دیدن نمایید.

خانه ملک در فاصله ۳.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

گنبد خشتی در فاصله ۴۵۰ متری هتل رضا قرار گرفته است که در ۵ دقیقه پیاده می توان به آنجا رسید.

آرامگاه نادرشاه افشار در فاصله ۲.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل رضا مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

اگر با ماشین شخصی خود راهی مشهد مقدس نمی شوید باید آدرس فرودگاه، ایستگاه راه آهن و پایانه مسافربری مشهد را هم در نظر بگیرید تا به موقع به بلیط های خود برسید.

فرودگاه مشهد در فاصله ۱۰.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

ایستگاه راه آهن مشهد هم در فاصله ۳.۱ کیلومتری هتل رضا قرار دارد که در ۱۰ دقیقه با ماشین طی می شود.

پایانه مسافربری مشهد در فاصله ۶.۸ کیلومتری هتل رضا قرار دارد که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

امکانات و خدمات هتل رضا مشهد

امکانات و خدمات هر هتل یکی از بزرگترین امتیازاتی است که مهمانان به آن توجه دارند. در هتل رضا امکانات و خدمات زیادی ارائه می شود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رستوران هتل با ظرفیت ۱۸۰ نفر آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. پارکینگ هتل با ظرفیت ۵۰ خودرو بصورت رایگان در اختیار میهمانان قرار دارد. لابی هتل ظرفیت ۵۰ نفر را دارد که دارایا اینترنت رایگان محدود است. صندوق امانات، پله اضطراری، دستگاه پینت، فتوکپی و فکس، زنگ هشداری، گشت نیم روزی، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه در لابی، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، اتاق تلفن، تلویزیون در لابی، کپسول آتش نشانی، خدمات بیدار باش، سیستم اعلام حریق، خدمات باربری، خدمات خانه داری، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی در لابی و طبقات هتل

اتاقهای هتل رضا مشهد

هتل رضا در ۱۰ طبقه طراحی شده است که دارای ۶۶ باب اقامتی می باشد. باب های اقامتی هتل در قالب اتاق های دو تخته، سه تخته، چهار تخته، سوئیت یکخوابه چهار نفره و سوئیت یکخوابه دو خوابه چهار نفره در اختیار میهمانان قرار داده می شود. اتاق های هتل دارای ابعاد مناسب بوده و از تهویه و نور مناسب برخوردارند. دید بسیاری از اتاق های هتل رو به حرم مطهر امام رضا می باشد. در اتاق ها امکانات و خدمات رفاهی قرار داده شده است که شامل موارد زیر می باشد.

امکانات داخل اتاق های هتل رضا

درون همه اتاق های هتل رضا امکانات و خدمات زیادی قرار داده شده است که شامل موارد زیر می باشد. روم سرویس، حمام و لوازم بهداشتی ضروری، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت رایگان در اتاق، تلفن و تلویزیون، کمد لباس و دراور و جا رختی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، یخچال و اب رایگان، پاورسوئیچ، مبلمان راحتی، امکان شارژ لوازم الکترونیکی، سیستم اطفاء حریق، نوع قفل اختصاصی درب، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق ها

تور هتل رضا مشهد

از آنجا که مشهد مقدس یکی از مهم ترین شهرهای توریستی ایران است که به میزبان تورهای زیارتی بسیار زیادی از سراسر نقاط جهان می باشد، تور مشهد را می توان محبوب ترین تور ایران دانست. تور هوایی مشهد جزو تورهای لوکس و بسیار راحت است که با بهترین پروازها انجام می شود و تور زمینی مشهد هم با بهترین امکانات انجام می شود. در این میان تورهای ترکیبی مشهد هم وجود دارند که خدمات و امکانات عالی را ارائه می دهند. هر تور که برگزار می شود یک یا چند هتل مشهد را به عنوان اقامتگاه میهمانان معرفی می نماید. هتل رضا به دلیل ارائه خدمات تور و همینطور موقعیت مکانی عالی که دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای مسافران خواهد بود. از این رو تور مشهد هتل رضا را حتما در حین سفر در لیست خود قرار دهید.

قیمت اتاق در هتل رضا مشهد

اتاق های هتل رضا مشهد در انواع مختلفی ارائه می شوند که هر کدام ابعاد، ویژگی ها، ظرفیت و در نتیجه قیمت های متفاوتی خواهند داشت. از این رو نمی توان یک قیمت ثابت را برای هر کدام از اتاق ها در نظر گرفت. قیمت اتاق ها در بازه های زمانی مختلفی از سال هم با توجه به تعداد میهمان های هتل نیز تغییر می کند. از این رو بهتر است لیست قیمت های هتل را دقیقا در هنگام رزرو اتاق ها مشاهده نمایید  تا آخرین قیمت ها در اختیار شما قرار داده شود. دقت داشته باشید زمان رزرو اتاق و مدت زمان اقامت شما در هتل نیز بطور مستقیم بر قیمت اتاق تاثیر می گذارد.

رزرو اتاق در هتل رضا مشهد

برای رزرو اتاق در هتل رضا نیازی نیست حتما به این هتل رفته و تا زمان سفر خود صبر نمایید. چرا که ممکن است در حین مراجعه به هتل به شما بگویند که اتاق مورد نظر شما ظرفیت پذیرش ندارد از این رو دچار سردرگمی شده وباید دنبال یک هتل دیگری بگردید. شما می توانید به بخش رزرواسیون آنلاین هتل رفته و با توجه به اطلاعات اتاق، ظرفیت اتاق و قیمت اتاق مورد نظر، رزرو خود را قبل از سفر انجام دهید. برای رزرو اتاق شرایط رزرو و کنسلی در نظر گرفته شده است که باید حتما آن را در نظر بگیرید تا در صورت کنسلی اتاق مورد نظر خود دچار ابهام نشوید.

قوانین و مقررات هتل

برای اقامت میهمانان در هتل قوانین و مقرراتی در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر می باشد:

 • تمام اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تحویل ودر ساعت ۱۳ تخلیه می گردد.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۲ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان، برای کودکان ۲ تا ۶ سال نیم بها و برای بالای ۶ سال تمام بها خواهد بود.
 • این هتل خانم های مجرد را پذیر نمی کند.
 • صیغه نامه با مهر برجسته فقط برای میهمانان ایرانی امکان پذیر است.

نظرات درباره هتل رضا مشهد

همانطور که در این مطلب نوشته شد، هتل رضا همه شرایط یک اقامتگاه خوب را دارد. اما تا زمانی که در یک هتل اقامت نداشته باشید نمی توانید به خوبی از کیفیت خدمات و امکانات آن هتل اطمینان حاصل نمایید. از این رو از کسانی که در هتل رضا مشهد اقامت داشته اند خواهشمندیم تجربه اقامت خود در این هتل را با ما به اشتراک بگذارند تا سایر دوستان بتوانند با آسودگی خاطر در این هتل اقامت داشته باشند. این تجربه می تواند شامل پاسخ به سوالاتی باشد که تمام همراهان تور ۱۴ در مورد اقامت در هتل از ما می پرسند که در زیر لیستی از آنها را آورده ایم.

 • ایا در هتل نظافت کافی رعایت می شود خصوصا در اتاق ها و سرویس های هتل؟
 • آیا درون اتاق های هتل آرامش و سکوت کافی برای استراحت برقرار است؟
 • کیفیت غذای رستوران هتل به چه صورت است؟ ایا غذاهای خوش طعم و سالمی را ارائه می دهد؟
 • رفتار پرسنل و کارکنان هتل با میهمانان چگونه است؟
 • سرعت اینترنت هتل خوب است؟
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی هتل به خوبی کار می کند؟
 • سرویس اتاق ها به خوبی انجام می شود؟
 • ابعاد اتاق ها هتل چطور است؟
 • آیا همه اتاق ها امکانات را با کیفیت عالی در اختیار دارند؟
 • آیا قیمت اتاق با خدمات و امکانات ارائه شده در هتل تناسب دارد؟
 • آیا می توان از هتل رضا به راحتی به حرم مطهر امام رضا و سایر مراکز خرید مهم شهر رفت؟
 • آیا از اقامت در این هتل رضایت کامل دارید؟

سیاست های هتل رضا مشهد

امکانات رفاهی هتل رضا مشهد

رستوران هتل با ظرفیت 180 نفر آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. پارکینگ هتل با ظرفیت 50 خودرو بصورت رایگان در اختیار میهمانان قرار دارد. لابی هتل ظرفیت 50 نفر را دارد که دارایا اینترنت رایگان محدود است. صندوق امانات، پله اضطراری، دستگاه پینت، فتوکپی و فکس، زنگ هشداری، گشت نیم روزی، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه در لابی، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، اتاق تلفن، تلویزیون در لابی، کپسول آتش نشانی، خدمات بیدار باش، سیستم اعلام حریق، خدمات باربری، خدمات خانه داری، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی در لابی و طبقات هتل

 • آسانسور
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل رضا مشهد

هتل رضا مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی