تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل زیتون مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
خیابان پاسداران جنب سینما قدس

معرفی هتل زیتون مشهد

هتل زیتون مشهد یکی از هتل های ۳ ستاره در مشهد مقدس است که در سال ۱۳۵۷ احداث شده است و در سال ۱۳۸۷مجددا بازسازی شده است. هتل زیتون به دلیل نزدیک بودن به حرم امام رضا، مراکز خرید مهم شهر و امکانات عالی که دارد بسیار محبوب می باشد. اگر می خواهید در یک هتل اقامت داشته باشید که هم موقعیت مکانی عالی دارد و هم با امکانات خوبش از شما استقبال می کند این هتل بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

موقعیت مکانی هتل زیتون مشهد

هتل زیتون مشهد در خیابان پاسداران جنب سینما قدس واقع شده است. این هتل خارج از محدوده طرح ترافیک بوده و تردد ماشین ها به آنجا بسیار راحت می باشد. از طرفی به دلیل موقعیت مکانی عالی هتل، مسافران می توانن بدون هیچ مشکلی به حرم و سایر اماکن مهم مشهد دسترسی داشته باشند. محوطه هتل کوچه است و هیچ فضای سبزی در محوطه هتل وجود ندارد.

فاصله هتل زیتون مشهد تا حرم امام رضا

مهم ترین سوالی که اغلب زائران حرم مطهر امام رضا می پرسند، فاصله هتل اقامتی از حرم مطهر امام رضا است. این فاصله بطور مستقیم بر راحتی مسافران تاثیر می گذارد. باید بدانید که هتل زیتون مشهد در فاصله ۲.۶ کیلومتری از حرم امام رضا قرار دارد که در ۸ دقیقه با ماشین طی می شود. باب الرضا در فاصله ۲.۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۷ دقیقه با ماشین و ۲۹ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت. باب الجواد هم در فاصله ۲.۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در۶ دقیقه با ماشین طی می شود. ورودی شیخ طوسی و شیخ طبرسی به ترتیب در فاصله ۲.۴ و ۲.۷ کیلومتری هتل قرار گرفته اند که در کمتر از ۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل زیتون تا مراکز خرید

یکی از امتیازات مشهد مقدس داشتن مراکز خرید و بازارهایی است که می تواند ساعت ها شما را به خود سرگرم نماید. اما برای اینکه به این بازارهای بروید باید فاصله آنها از هتل زیتون را در نظر بگیرید تا در زمانبندی مشخص بتوانید از آنها دیدن نمایید و خریدهای خوبی را تجربه نمایید.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۳.۲ کیلومتری از هتل زیتون قرار دارد که در ۱۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مرکز خرید اطلسیه در ۳.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۲.۸ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

کیان سنتر در فاصله ۸.۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۸.۵ کیلومتری هتل زیتون قرار دارد که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی می شود.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۲.۹ کیلومتری هتل است که در ۹ دقیقه می توان به آنجا رفت.

بازار رضا در فاصله ۳.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار جنت در ۵۵۰ متری هتل واقع شده است که در ۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع پروما هم در ۸.۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۲ دقیقه می توان به آنجا رفت.

مجتمع تجاری زیست خاور در ۱.۷ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵ دقیقه طی خواهد شد. پیاده هم می توانید در کمتر از ۱۸ دقیقه به این مجتمع برسید.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

اگر جزو علاقمندان به تفریح و گردش در پارک های شهر هستید باید فواصل زیر را نیز در نظر بگیرید.

سد چالیدره در فاصله ۲۸.۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۸.۵  کیلومتری از هتل قرار دارد که در ۲۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۱۵.۷ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۲.۲ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۳۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد. این هتل یکی از نزدیک ترین هتل ها به منطقه طرقبه است که یکی از زیباترین نقاط مشهد به شمار می آید.

پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۲۹.۹ کیلومتری هتل واقع شده است که می توان در ۴۵ دقیقه به آنجا رفت.

پدیده شاندیز در فاصله ۳۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۶ دقیقه می توان به آنجا رفت.

باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱۵.۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

پارک کوهسنگی در فاصله ۴.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۱۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۸ دقیقه می توان به آنجا رسید.

پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۶۰۰ متری هتل قرار دارد که در ۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

برای رفتن به اماکن تاریخی مشهد هم باید حتما به فاصله آنها از هتل دقت داشته باشید.

خانه ملک در فاصله ۹۰۰ متری هتل قرار دارد که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی می شود.

آرامگاه فردوسی هم در ۳۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۴۸ دقیقه با ماشین طی می شود.

گنبد خشتی در ۴.۶ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در۱۶ دقیقه طی می شود.

آرامگاه نادرشاه  هم در ۳.۲ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل زیتون مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

برای اینکه سفر راحتی داشته باشید باید حتما فاصله هتل تا فرودگاه، ایستگاه راه آهن و پایانه مسافربری از هتل را بدانید تا بتوانید به موقع خود را به بلیط خود برسانید.

فرودگاه مشهد در فاصله ۹ کیلومتری هتل زیتون قرار دارد که در کمتر از ۲۲ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید.

ایستگاه راه آهن مشهد هم در فاصله ۵.۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پایانه مسافربری مشهد هم در ۴.۸ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

امکانات و خدمات هتل زیتون مشهد

هتل زیتون برای اقامت میهمانان خود امکانات و خدمات بسیار ارزشمندی را در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می باشد.

این هتل دارای یک رستوران ۷۰ نفره است که بهترین انواع غذاهای ایرانی را در منو خود جای داده است. از طرفی لابی هتل ظرفیت ۴۰ نفر را داشته و دارای اینترنت می باشد. از سایر امکانات این هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ترانسفر فرودگاهی و راه آهن رفت و برگشت با هزینه، دستگاه فکس، پرینت  و فتوکپی، دستگاه واکس کفش، اتاق چمدان، خدمات بیدار باش، خدمات تهیه بلیط، خدمات خانه داری، آسانسور، صندوق امانات، آژانس مسافرتی، پله اضطراری، گشت نیم روزی در شهر، کافی شاپ، تاکسی سرویس هتل، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، پذیرش ۲۴ ساعته، ارایشگاه، خدمات باربری، خدمات تور، شبکه پخش فیلم، تلفن و تلویزیون در لابی، سرویس حرم، خودپرداز، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات

اتاقهای هتل زیتون مشهد

هتل زیتون در ۵ طبقه طراحی شده و ۴۵ باب اقامتی را در خود جای داده است. این باب های اقامتی در قالب اتاق های دو تخته، سه تخته و چهار تخته ارائه می شود. درون اتاق ها امکان اضافه کردن ظرفیت اضافه وجود ندارد اما تمام امکانات رفاهی از جمله سیستم تهویه مطبوع و نورگیری مناسب قرار داده شده است. از جمله سایر خدمات و امکانات هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

امکانات داخل اتاق های هتل زیتون

درون اتاق های هتل زیتون امکانات و خدمات بسیار ارزشمندی قرار دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روم سرویس ویژه هتل، یخچال با آب رایگان، صبحانه کامل، پاورسوئیچ، مبلمان راحتی، دراور و کمد لباس به همراه جا رختی، تلفن و تلویزیون در اتاق، حمام و تمام لوازم بهداشتی به همراه دمپایی،  سیستم تهویه مطبوع در اتاق، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، نوع قفل درب اتاق، سیستم اطفاء حریق در اتاق، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق ها

غذای هتل زیتون مشهد

بسیاری از مسافران مشهد غذای یک هتل را اولویت انتخاب خود قرار می دهند. چرا که نمی خواهند مجبور شوند برای سرو غذا به هتل دیگری مراجعه نمایند. خوشبختانه یکی از امتیازهای هتل زیتون مشهد ارائه غذاهای بسیار خوب و با کیفیت است که از بهترین موا اولیه تهیه شده اند. اکثر میهمانانی که در این هتل اقامت داشته اند از غذای هتل راضی بوده اند.

تور هتل زیتون مشهد

همانطور که می دانید مشهد به عنوان پایتخت مذهبی ایران سالانه زائرین بسیار زیادی از ایران و خارج از کشور را به سمت خود می کشاند. از این رو تور مشهد بسیار محبوب است. از این میان تور هوایی مشهد در راس بوده و به دلیل خدمات لوکس و راحت تری که در اختیار مسافران قرار می دهد محبوب شده است. تور زمینی مشهد به دلیل قیمت پایین تری که دارد توصیه می شود اما تورهای لحظه آخری مشهد که هر دو نوع تور را شامل می شوند در حال حاضر پر طرفدارترین تورهای مشهد هستند. نکته جالب این است که هر تور اقامتگاه خاصی را برای میهمانان خود ارائه می دهد. از آنجا که هتل زیتون مشهد خدمات تور را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد تور مشهد هتل زیتون می تواند گزینه مناسبی برای سفر شما باشد.

قیمت اتاق در هتل زیتون مشهد

قیمت اتاق در هتل با توجه به معیارهای قیمت گذاری هتل مورد نظر انجام می شود. هتل زیتون ۳ نوع باب اقامتی را ارائه می دهد که هر کدام ظرفیت، ابعاد، دید متفاوتی دارند. از این رو این هتل قیمت های ثابتی را برای اتاق های خود در نظر نمی گیرد. برای اطلاع از قیمت اتاق در هتل زیتون باید دقیقا در زمان سفر خود به بخش قیمت های این هتل مراجعه کرده تا با توجه به ظرفیت اتاق، زمان رزرو هتل و مدت زمانی که قصد دارید در اتاق مورد نظر اقامت داشته باشید، قیمت اتاق ها را مشاهده نمایید. این هتل در زمان های خاصی از سال که تعداد میهمانان مشهدی زیاد هستند قیمت های متفاوتی را ارائه خواهد داد.

رزرو اتاق در هتل زیتون مشهد

برای رزرو اتاق در هتل زیتون لازم نیست بطور حضوری به این هتل مراجعه نمایید. کافیست به بخش رزرواسیون آنلاین هتل مراجعه کرده و از بخش اتاق ها، اتاق مورد نظر خود را بیابید. با توجه به اطلاعات اتاق، ظرفیت آن و قیمت اتاق می توانید رزرواسیون اتاق مورد نظر خود را انجام دهید. فقط دقت داشته باشید که حتما در زمان رزرو شرایط رزرو و کنسلی اتاق را در نظر بگیرید تا در صورت پشیمانی یا کنسل شدن اتاق بدانید که شرایط به چه صورت خواهد بود.

قوانین و مقررات هتل

در هتل زیتون مشهد هم برای اقامت میهمانان قوانین و مقرراتی در نظر گرفته شده است. این قوانین شامل موارد زیر است.

 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای کودکان بالای ۵ سال تمام بها خواهد بود.
 • پذیرش بانوان در هتل تنها با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر می باشد.
 • صبغه نامه با مهر برجسته محضری در هتل برای میهمانان ایرانی فقط پذیرفته می شود.
 • تمام اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تحویل و در ساعت ۱۲ تخلیه می گردد.

نظرات درباره هتل زیتون مشهد

در این مطلب تمام اطلاعات لازم و ضروری در مورد هتل زیتون مشهد در اختیار شما عزیزان قرار داده شد. اما ممکن است هنوز سوالاتی در ذهن شما باقی مانده باشد. در بخش نظرات همین صفحه می توانید پرسش ها خود را با مشاورین تور ۱۴ در میان بگذارید. از کسانی هم که در هتل زیتون اقامت داشته اند، خواهشمندیم تجربه خود از اقامت در این هتل را در بخش نظرات برای ما ارسال نمایند تا سایر دوستانی که قصد انتخاب این هتل را دارند با آسوگی خاطر بیشتری این هتل را انتخاب نمایند. نظرات شما می تواند در مورد امکانات داخل هتل، نظافت هتل، کیفیت سیستم گرمایشی و سرمایشی هتل، آرامش و سکوت داخل هتل، رفتار پرسنل و کارکنان هتل، قیمت اتاق های هتل، اینترنت هتل، غذا و رستوران هتل باشد. این نکات برای همه کسانی که می خواهند در هتل اقامت داشته باشند مهم است چرا که می خواهند از انتخاب خود اطمینان کامل حاصل نمایند.

سیاست های هتل زیتون مشهد

امکانات رفاهی هتل زیتون مشهد

این هتل دارای یک رستوران 70 نفره است که بهترین انواع غذاهای ایرانی را در منو خود جای داده است. از طرفی لابی هتل ظرفیت 40 نفر را داشته و دارای اینترنت می باشد. از سایر امکانات این هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد: ترانسفر فرودگاهی و راه آهن رفت و برگشت با هزینه، دستگاه فکس، پرینت و فتوکپی، دستگاه واکس کفش، اتاق چمدان، خدمات بیدار باش، خدمات تهیه بلیط، خدمات خانه داری، آسانسور، صندوق امانات، آژانس مسافرتی، پله اضطراری، گشت نیم روزی در شهر، کافی شاپ، تاکسی سرویس هتل، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، پذیرش 24 ساعته، ارایشگاه، خدمات باربری، خدمات تور، شبکه پخش فیلم، تلفن و تلویزیون در لابی، سرویس حرم، خودپرداز، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات

 • آسانسور
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل زیتون مشهد

هتل زیتون مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی