تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل سپنتا مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
مشهد، خیابان آزادی، کوچه بازارچه سراب، پلاک 142
1 شب

معرفی هتل سپنتا(اسپیناس سابق) مشهد

یکی دیگر از هتل های سه ستاره مشهد که در میان توریست و میهمانان این شهر بسیار محبوب است، هتل سپنتا است که در گذشته با نام اسپیناس شناخته می شده است. این هتل در سال ۱۳۹۴ افتتاح شد و اکنون به دلیل امکانات و خدمات بسیار عالی که در اختیار میهمانان خود قرار می دهد و همچنین موقعیت مکانی مناسب و برخورد خوب پرسنل، یکی از بهترین هتل های مشهد است.

موقعیت مکانی هتل اسپیناس مشهد

هتل اسپیناس در مشهد، خیابان آزادی، کوچه بازارچه سراب، پلاک ۱۴۲ قرار گرفته است. این هتل جزو هتل های نزدیکی به حرم امام رضا است و موقعیت مکانی بسیار عالی دارد. اگرچه محوطه هتل فضای سبزی وجود ندارد و دید اتاق ها رو به حرم و محوطه هتل است، باز هم نزدیک بودن به حرم امتیاز بسیار ویژه ای برای میهمانان به حساب می آید. از طرفی هتل سپنتا مشهد در محدده طرح ترافیک قرار گرفته و تقریبا محوطه شلوغی دارد اما میهمانان می توانند در سکوت و ارامش هتل استراحت خوبی داشته باشند و به سادگی به هر نقطه ای از شهر که تمایل دارند، تردد داشته باشند.

فاصله هتل اسپیناس مشهد تا حرم امام رضا

همانطور که گفته شد، هتل سپنتا (اسپیناس قدیم) در یک فاصله بسیار نزدیک از حرم امام رضا علیه الاسلام قرار گرفته است که تقریبا حدود ۲.۸ کیلومتری می باشد و میهمانان می توانند در کمتر از ۱۰ دقیقه با ماشین به آنجا بروند. باب الرضا حرم در فاصله ۱.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۶ دقیقه پیاده هم می توان به آنجا رفت و اصلا درگیر ترافیک نخواهید شد.

باب الجواد هم در فاصله ۱ کیلومتری هتل قرار گرفته که در ۱۳ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت. ورودی های شیخ طوسی و شیخ طبرسی هم به ترتیب در فاصله های ۱.۱و ۱.۳ کیلومتری هتل سپنتا مشهد قرار گرفته اند که در ۱۳ و ۱۴ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت و از زیارت حرم مطهر امام رضا لذت برد.

فاصله هتل اسپیناس تا مراکز خرید

در سفر به مشهد اگر قصد دارید به مراکز خرید مهم شهر هم سری بزنید، بهتر است فاصله مهم ترین مراکز خرید شهر تا هتل سپنتا را در نظر بگیرید تا بتوانید زمان بندی دقیق تری داشته باشید.

 • مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۴.۴ کیلومتری هتل سپنتا قرار گرفته است که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مرکز خرید قسطنطنیه هم در فاصله ۴.۱ کیلومتری هتل سپنتا مشهد واقع شده است که در ۱۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • کیان سنتر۲ در فاصله ۸.۶ کیلومتری هتل سپنتا قرار دارد که در ۲۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مرکز خرید آسمان مشهد در فاصله ۴ کیلومتری هتل سپنتا قرار دارد که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۹.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است و در ۲۱ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • مرکز خرید خورشید هم در فاصله ۴.۳ کیلومتری هتل سپنتا قرار گرفته است که در ۱۱ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • بازار رضا در فاصله ۴.۲ کیلومتری هتل سپنتا قرار گرفته است که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد. اگر از خیابان اندرزگو هم بروید در کمتر از ۲۲ دقیقه پیاده می توانید مسیر ۱.۷ کیلومتری تا بازار را طی نمایید.
 • بازار جنت در فاصله ۸۵۰ متری هتل سپنتا قرار گرفته است که در ۱۱ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.
 • مجتمع پروما هم در فاصله ۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۳ کیلومتری هتل سپنتا قرار دارد که در ۸ دقیقه با ماشین طی می شود. مسیر میدان دانشگاه کمی کوتاهتر است و شما می توانید در نیم ساعت پیاده به آنجا بروید.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

برای رفتن به پارک های و جاهای تفریحی مشهد هم که جزو جاذبه های خوب مشهد هستند، باید فاصله آنها تا هتل را حتما لحاظ نمایید.

 • سد چالیدره در فاصله ۲۸ کیلومتری هتل سپنتا قرار گرفته است. برای رفتن به این مجموعه بی نظیر در مشهد شما باید ۴۴ دقیقه ماشین سواری نمایید تا به آنجا برسید.
 • شهربازی پارک ملت در ۹.۹ کیلومتری هتل سپنتا قرار دارد که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • سرزمین موج های آبی در فاصله ۱۷.۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۹ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۳.۶ کیلومتری هتل سپنتا قرار دارد که در ۳۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۳۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۴۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • پدیده شاندیز در فاصله ۷.۲ کیلومتری هتل سپنتا قرار دارد که در ۱۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱۶.۹ کیلومتری هتل سپنتا قرار گرفته است که در ۲۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • پارک کوهسنگی در ۵.۹ کیلومتری هتل سپنتا قرار گرفته است که در ۱۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • کوهستان پارک شادی در فاصله ۱۷.۳ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۸۰۰ متری هتل قرار گرفته است. شما می توانید در کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده به این پارک زیبا بروید و نهایت لذت را ببرید.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

در مشهد اماکن تاریخی هم وجود دارد که اگر می خواهید طی اقامت خود در هتل سپنتا به آنها سر بزنید، باید فواصل زیر را در نظر بگیرید:

 • خانه ملک در فاصله ۱.۱ کیلومتری هتل سپنتا قرار گرفته است که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۶.۳ کیلومتری هتل سپنتا قرار گرفته که در ۴۹ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید.
 • گنبد خشتی در فاصله ۳.۷ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • آرامگاه نادرشاه افشار در فاصله ۵۰۰ متری هتل قرار گرفته که در ۷ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل اسپیناس مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

برای رفتن به فرودگاه و اماکن مسافرتی حتما باید فاصله آنها را تا هتل سپنتا در نظر بگیرید تا بتوانید در زمان مقرر به آنجا رفته و نگران بلیط سفر خود نباشید.

 • فرودگاه مشهد در فاصله ۹.۷ کیلومتری هتل سپنتا قرار دارد که در کمتر از ۲۳ دقیقه می توانید از طریق خیابان امام خمینی با ماشین به آنجا بروید.
 • ایستگاه راه آهن مشهد در فاصله ۴.۸ کیلومتری هتل سپنتا قرار دارد که در ۱۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۴.۹ کیلومتری هتل سپنتا قرار گرفته است که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

امکانات و خدمات هتل سپنتا (اسپیناس) مشهد

هتل سپنتا مشهد دارای امکانات و خدمات بسیار ارزشمندی است که می تواند رفاه و آرامش را برای میهمانان فراهم نماید.

از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لابی خوب هتل، آسانسور در تمام طبقات، صندوق امانات، دستگاه فکس و پرینت و فتوکپی، نمازخانه، پله اضطراری، زنگ هشدار، گشت نیم روزی، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، خدمات تشریفات ویژه، اتاق تلفن، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات بیدار باش

اتاقهای هتل سپنتا (اسپیناس) مشهد

هتل سپنتا در ۴ طبقه طراحی شده است که ۳۲ باب اقامتی خوب و شیک را در خود جای داده است. اتاق های خود در قالب اتاق دو تخته هافبرد، اتاق دو تخته، اتاق سه تخته هافبرد، اتاق سه تخته، اتاق چهار تخته هافبرد و اتاق چهار تخته ارائه می شود. تمام اتاق ها دارای ظرفیت تعیین شده و همچنین ظرفیت اضافی هستند. هر اتاق تهویه و نورگیر مناسب دارد و افراد می توانند در آرامش کامل در آن اقامت داشته باشند.

امکانات داخل اتاق های هتل اسپیناس

در داخل اتاق های هتل امکانات جداگانه ای برای همه میهمانان در نظر گرفته شده است که تا حد زیادی مورد توجه خواهد بود. این امکانات شامل موارد زیر می باشد:

روم سرویس ویژه هتل، صندوق امانات ویژه اتاق ها، اینترنت و تلویزیون در اتاق، حمام اختصاصی و لوازم بهداشتی، دمپایی، آباژور، صبحانه، بالکن اختصاصی هر اتاق، یخچال، پاور سوئیچ، مبلمان راحتی، تلفن در اتاق، کمد لباس و دراور و رخت آویز، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم اطفاء حریق در اتاق، سیستم تهوی مطبوع در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش

رستوران و کافی شاپ هتل اسپیناس مشهد

رستوران هتل سپنتا مشهد در طبقه همکف هتل قرار گرفته است. این رستوران ظرفیت ۸۰ نفر دارد و با یک منوی غذایی متنوع از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۹:۳۰ به صرف صبحانه و از ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ به صرف نهار پذیرای میهمانان هتل خواهد بود.

کافی شاپ هتل سپنتا هم در طبقه همکف قرار گرفته و میهمانان می توانند در طول شبانه روز به کافی شاپ رفته و در آنجا انواع نوشیدنی گرم و سرد، دسر، بستنی  را نوش جان نمایند. این کافی شاپ مکان مناسبی برا استراحت و صرف وقت در هتل نیز می باشد.

تور هتل سپنتا (اسپیناس) مشهد

شهر مشهد به دلیل جاذبه های بسیار زیادی که دارد جزو شهرهای توریست پذیر کشور است که سالانه تعداد زیادی تور هوایی مشهد و تور زمینی را به سمت خود می کشاند. تور مشهد در انواع تورهای زیارتی و سیاحتی، تفریحی و توریستی و همینطور تورهای لحظه آخرید برگزار می شود. تور مشهد هتل سپنتا یکی از تورهای بسیار محبوب در ایران است که به دلیل امکانات و خدمات و همینطور موقعیت مکانی خوب هتل می باشد.

جهت اطلاع از تورهای مشهد به مقصد هتل سپنتا می توانید به بخش تورهای سایت مراجعه نمایید و از شرایط و زمان برگزاری تور مطلع شوید.

قیمت اتاق در هتل اسپیناس مشهد

بسیاری از علاقمندان به اقامت هتل در مشهد مقدس در مورد قیمت اتاق های هتل سپنتا سوالاتی را مطرح نموده اند. قیمت هر اتاق یکی از ملاک های مهم برای اقامت در یک هتل است. در هتل سپنتا با توجه به نوع اتاق، ظرفیت اتاق ها، زمان روز و مدت زمان اقامت در هتل، قیمت های متفاوتی ارائه می شود. در بازه های زمانی متفاوت سال مانند اعیادو جشن ها هتل بسیار شلوغ خواهد بود از این رو قیمت ها مقداری تغییر خواهد نمود. از این رو جهت اطلاع از قیمت دقیق هر اتاق می توانید به بخش اتاق های هتل سپنتا مراجعه نمایید.

رزرو اتاق در هتل اسپیناس مشهد

برای رزور اتاق در هتل سپنتا می توانید به بخش رزوراسیون آنلاین هتل مراجعه نمایید. این هتل امکان رزور اینترنتی اتاق ها را فراهم نموده است از این رو شما می توانید قبل از مراجعه به هتل و آغاز سفر خود به مشهد، اتاق خود را رزرو نموده و با خیالی آسوده به سفر بروید.

در حین رزرو می توانید ظرفیت اتاق ها، قیمت و همینطور امکانات اتاق را مشاهده نمایید و با اطلاع از شرایط رزرو و شرایط کنسلی رزرواسیون، اتاق مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

قوانین و مقررات هتل سپنتا مشهد

جهت اقامت در هتل سپنتا باید قوانین و مقررات هتل را حتما مورد توجه قرار دهید.

 • همه اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تخویل میهمانان و در ساعت ۱۲ تخلیه می گردند.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۳ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان، برای ۳ تا ۵ سال نیم بها و برای بالای ۵ سال تمام بها خواهد بود.
 • پذیرش بانوان فقط در صورت ارائه مدرک شناسایی معتبر امکان پذیر است.
 • صیغه نامه به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

نظرات درباره هتل اسپیناس مشهد

در بخش نظرات این صفحه شما می توانید نظرات درباره هتل سپنتا مشهد را مطالعه نمایید. کسانی که در این هتل اقامت داشته اند می توانند نظرات خود در مورد هتل را در بخش نظرات برای ما ارسال نمایند تا سایر دوستان هم بتوانند از تجارب آنها بهره مند شوند. در بخش نظرات تجربه اقامت در هتل سپنتا کامل درج شده تا بتواند راهنمای عزیزانی باشد که می خواهند در این هتل اقامت داشت باشند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در مورد هتل نیاز داشتید می توانید سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و پاسخ های خود رادر همین بخش دریافت نمایید.

سیاست های هتل سپنتا مشهد

امکانات رفاهی هتل سپنتا مشهد

لابی خوب هتل، آسانسور در تمام طبقات، صندوق امانات، دستگاه فکس و پرینت و فتوکپی، نمازخانه، پله اضطراری، زنگ هشدار، گشت نیم روزی، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، خدمات تشریفات ویژه، اتاق تلفن، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات بیدار باش

 • آسانسور
 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • حیوانات خانگی مجاز
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل اسپیناس مشهد

هتل سپنتا مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی