تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل مشهد مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
4 ستاره
ایران
مشهد
خیابان امام رضا، بین امام رضا 1 و 3
1 شب

معرفی هتل مشهد مشهد

هتل مشهد مشهد یکی دیگر از هتل های ۴ ستاره مشهد مقدس است که در جوار حرم مطهر امام رضا قرار دارد. این هتل با سابقه ای بیش از ۳۰ سال، به دلیل داشتن امکانات و خدمات مناسب، موقعیت مکانی بسیار خوب و پرسنل و مدیریت مجرب در میان هتل های مشهد بسیار محبوب است. این هتل در سال ۱۳۵۳ احداث، در سال ۱۳۷۲ بازسازی و در سال ۱۳۹۰ مجددا نوسازی گردیده است و اکنون با خدمات ویژه خود آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.

موقعیت مکانی هتل مشهد مشهد

همانطور که گفته شد، هتل مشهد دارای یک موقعیت مکانی بسیار خوب است که به مراکز مهم شهر و حرم امام رضا نزدیک می باشد. هتل مشهد مشهد در خیابان امام رضا، بین امام رضا ۱ و ۳ واقع شده است. دید اتاق ها هتل رو به حرم امام رضا و خیابان می باشد . گرچه هتل در طرح ترافیک قرار دارد اما به دلیل نزدیک بودن به مراکز مهم، میهمانان بدون هیچ مساله ای تردد دارند.

فاصله هتل مشهد مشهد تا حرم امام رضا

اکثر  میهمانان مشهد مقدس با هدف زیارت حرم امام رضا وارد این شهر می شوند. از این رو فاصله حرم تا هتل اهمیت بسیار زیادی دارد. حرم امام رضا در فاصله ۱.۱ کیلومتری هتل مشهد قرار  دارد که در ۲ دقیقه با ماشین و ۱۰ دقیقه پیاده روی می توان به آنجا رفت. باب الجواد در فاصله ۶۵۰ متری هتل است که از خیابان اندرزگو می توان به آنجا رفت. این مسیر با وجود فاصله کمتر به دلیل ترافیک در ۳ دقیقه با ماشین طی می شود.

باب الرضا نزدیک ترین فاصله را به هتل مشهد دارد که فاصله آن ۲۹۰ متر است و در ۱ دقیقه با ماشین و ۵ دقیقه پیاده روی می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل مشهد تا مراکز خرید

بعد از زیارت حرم امام رضا قطعا رفتن به مراکز خرید مهم شهر اهمیت زیادی دارد. مهم ترین مراکز خرید شهر در فواصل زیر از هتل مشهد قرار گرفته اند.

 • مرکز خرید آسمان در فاصله ۲.۴ کیلومتری هتل مشهد قرار دهید که در ۹ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۲.۷ کیلومتری هتل مشهد قرار دارد که در ۹ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۵.۲ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • کیان سنتر ۲ در فاصله ۹.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۴ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۱۱.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مرکز خرید خورشید در فاصله ۵.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۵ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • بازار رضا در فاصله ۱.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۸ دقیقه با ماشین می توان به این هتل رسید.
 • بازار جنت در فاصله ۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در کمتر از ۱۰ دقیقه می توان به آنجا رفت.
 • مجتمع پروما در فاصله ۹.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۳ دقیقه طی می شود.
 • مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۴.۱ کیلومتری هتل قر ار دارد که می توان آن را در ۱۳ دقیقه با ماشین طی کرد.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

همانند فاصله مراکز خرید مهم شهر، فواصل پارک ها و جاهای تفریحی از هتل مشهد مشهد هم اهمیت بسیار زیادی دارد.

 • سد چالیدره در فاصله ۳۰ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۵۲ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • شهربازی پارک ملت هم در فاصله ۱۱ کیلومتری هتل مشهد مشهد قرار گرفته است که در ۲۸ دقیقه با ماشین طی شده است.
 • سرزمین موج های آبی در فاصله ۲۱.۱ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۴.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۴ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۳۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵۵ دقیقه با ماشین می توان از هتل مشهد به آنجا رفت.
 • پدیده شاندیز در فاصله ۳۶.۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵۷ دقیقه می توان از هتل به آنجا رفت.
 • باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۷ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • پارک کوهسنگی در فاصله ۷.۳ کیلومتری هتل مشهد واقع شده است که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • کوهستان پارک شادی در فاصله ۱۸.۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۰ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۳.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۰ دقیقه با ماشین به سادگی طی خواهد شد.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اگر قصد دیدن از اماکن تاریخی مشهد را دارید، باز هم فواصل هتل مشهد مشهد از آنها اهمیت زیادی دارد:

 • اگر قصد رفتن به گنبد خشتی را دارید باید بدانید که در فاصله ۲ کیلومتری هتل مشهد واقع شده است که می توانید در ۷ دقیقه با ماشین به آنجا برسید.
 • خانه ملک هم جزو جاهای تاریخی محبوب مشهد است که در فاصله ۲.۱ کیلومتری هتل مشهد مشهد قرار گرفته است که در ۶ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • آرامگاه فردوسی هم در فاصله ۳۸.۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵۱ دقیقه با ماشین طی می شود.
 • آرامگاه نادر شاه افشار هم در فاصله ۳.۳ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل مشهد مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

برای داشتن یک سفر راحت و زمانبندی شده باید حتما فاصله فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری مشهد از محل اقامت خود را بدانید تا در حین برگشتن دچار استرس و نگرانی نشوید. این مراکز در فاصله های زیر از هتل مشهد مشهد قرار دارند.

 • اگر از بلوار جمهوری بخواهید به فرودگاه بروید باید فاصله ۸.۵ کیلومتری آن تا هتل مشهد را در ۲۰ دقیقه با ماشین طی نمایید.
 • ایستگاه راه آهن مشهد هم در فاصله ۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۳ دقیقه با ماشین به سادگی طی می شود. برای رفتن به ایستگاه راه آهن بهتر است از مسیر بلوار کامیاب بروید که ترافیک معمولی تری دارد.
 • پایانه مسافربری هم در فاصله ۵.۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۷ دقیقه با ماشین به سادگی طی خواهد شد.

امکانات و خدمات هتل مشهد مشهد

هتل مشهد به منظور رفاه بیشتر میهمانان خود امکانات و خدمات ارزشمندی را ارائه می دهد که شامل امکانات ورزشی و تفریحی، امکانات رفاهی، امکانات عمومی و امکانات داخلی اتاق ها می باشد.

دستگاه فکس، پرینت و فتوکپی، کتابخانه بزرگ، فروشگاه با محصولات متنوع، آسانسور، لابی، صندوق امانات، نمازخانه، پله اضطراری، زنگ هشدار برای مواقع اضطراری، مرکز خرید، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، پذیرش ۲۴ ساعته، دستکاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، خدمات تشریفات ویژه، اتاق تلفن، رزونامه، کافی نت، خدمات پزشکی در داخل هتل، خدمات باربری، شبکه پخش فیلم، تلفن در لابی،  سالن ورزشی مجهز به لوازم ورزشی، سونا و اتاق ماساژ، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات بیدار باش، خدمات خانه داری، خدمات تهیه بلیط آسان، سیستم تهویه بسیار مناسب برای همه فضاهای داخلی هتل، مینی بار با هزینه، تلویزیون و اینترنت در لابی هتل، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی و طبقات هتل، امکانات ویژه معلولین، کارمندان مسلط به زبان های عربی و انگلیسی، سالن کنفرانس با ظرفیت ۴۰ نفر در طبقه همکف هتل، فروشگاه صنایع دستی، فروشگاه سوغاتی، تاکسی سرویس

اتاقهای هتل مشهد مشهد

هتل مشهد دارای  طبقه است که شامل ۱۳۷ باب الامتی لوکس و کجهز است که در قالب اتاق های یک تخته و چند تخته، اتاق های فولبرد، آپارتمان های یکخوابه و دو خوابه، سوئیت های یکخوابه چهار نفره در اختیار میهمانان قرار داده می شود. اتاق های هتل فضا و تهویه بسیار خوبی دارند و نظافت آنها بخوبی رعایت می شود. در همه اتاق ها خدمات و امکانات خوبی ارائه می شود که باعث آرامش و رفاه بیشتر میهمانان می گردد.

امکانات داخل اتاق های هتل مشهد

داخل همه اتاق ها خدمات و امکانات زیر وجود دارد:

روم سرویس ویژه، صبحانه رایگان، رخت آویز، میز تحریر، آب رایگان، کمد لباس، تلفن و تلویزیون در اتاق ها، آباژور، مبلمان راحتی، پاورسوئیچ، یخچال، حمام و لوازم بهداشتی مناسب، دمپایی، سیستم تهویه بسیار مناسب، صندوق امانات داخل اتاق ها، سیستم اطفاء حریق، اینترنت رایگان، سیستم گرمایی و سرمایی داخل اتاق ها، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق ها

تور هتل مشهد مشهد

تور مشهد یکی از پرطرفدارترین تورهای داخلی است که به مقصد هتل های مختلفی برگزار می گردد. تور مشهد هتل مشهد جزو تورهایی است که چندین بار در فصول مختلف سال برگزار می گردد. از آنجا که تور هوایی مشهد برای میهمانان راحت تر است، میهمانان مشهدی ترجیح می دهند که این تور را انتخاب نمایند. برای هتل مشهد تور هوایی و تور زمینی هر دو برگزار می گردد.

خوشبختانه این هتل خدمات تور مناسبی ارائه می دهد از این رو متقاضیان می توانند با خیالی آسوده و بدون دغدغه رزور هتل و بلیط هواپیما و موارد دیگر به رزرو تورهای مشهد هتل مشهد بپردازند و از یک سفر عالی در کنار افرادی که در طول سفر با آنها آشنا می شوند لذت ببرند.

قیمت اتاق در هتل مشهد مشهد

قیمت اتاق در این هتل با توجه به نوع اتاق متفاوت است. از آنجا که هر اتاق ظرفیت و امکانات، ابعاد و دید خاص خود را دارد، قیمت های متفاوتی برای آنها در نظر گرفته شده است. در نهایت با توجه به زمان رزور اتاق و مدت زمان اقامت در هتل، قیمت های متفاوتی برای اقامت در هر اتاق باید در نظر گرفته شود. از این رو پیشنهاد می شود جهت اطلاع دقیق از قیمت های هر اتاق در هتل مشهد به بخش اتاق های هتل مراجعه نمایید.

رزرو اتاق در هتل مشهد مشهد

آیا رزور اتاق در هتل مشهد مشهد بصورت آنلاین هم امکان پذیر است؟ این سوالی است که برای بسیاری از متقاضیان اقامت  در هتل مشهد پیش می آید. جواب این سوال قطعا بله است. متقاضیان اقامت در هتل مشهد می توانند با مراجعه به بخش رزرواسیون هتل مشهد از ظرفیت اتاقها، قیمت رزرو، شرایط کنسلی روزر مطلع شده و با توجه به شرایط خود، اتاق مورد نظر را بصورت آنلاین رزرو نمایند.

قوانین و مقررات هتل مشهد

جهت اقامت در هتل مشهد قوانینی در نظر گرفته شده است که بصورت زیر می باشد:

 • همه اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تحویل میهمانان داده می شود و مهمانان باید در ساعت ۱۲ اتاق های خود را تحویل هتل بدهند.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۳ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان، برای کودکان ۳ تا ۶ سال نیم بها و برای کودکان بالای ۶ سال تمام بها می باشد.
 • پذیرش بانوان تنها در هتل تنها در صورت بهمراه داشتن مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.
 • صیغه نامه با مهر برجسته فقط در صورتی که طرفیت ملیت ایرانی داشته باشند امکان پذیر خواهد بود.
 • ترانسفر رایگان فر ودگاهی هتل مخصوص رزروهای بیش از ۳ شب می باشد. میهمانان باید ۲۴ ساعت قبل از رسیدن به فرودگاه مشخصات پرواز خود را برای هتل ارسال نماید.

نظرات درباره هتل مشهد مشهد

تلاش کردیم که اطلاعات جامع و کاملی در مورد هتل مشهد در اختیار شما دوستان قرار دهیم امیدوارم اطلاعات داده شده در این مطلب برای شما سودمند بوده باشد. قطعا تجربه اقامت  در هتل می تواند بسیار موثر باشد و این اطلاعات را تکمیل نماید از این رو از کسانی که در هتل اقامت داشته اند خواهشمندیم تجربه اقامت خود در هتل مشهد را با سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارند تا بقیه دوستان هم بتوانند با خیالی آسوده تر این هتل را جهت اقامت خود انتخاب نمایند.

برای درج نظرات خود در مورد هتل مشهد به بخش نظرات همین مطلب در انتهای صفحه مراجعه نمایید. سایر کاربران هم می توانند از همین قسمت نظرات در مورد هتل مشهد را مطالعه نمایند.

سیاست های هتل مشهد مشهد

امکانات رفاهی هتل مشهد مشهد

دستگاه فکس، پرینت و فتوکپی، کتابخانه بزرگ، فروشگاه با محصولات متنوع، آسانسور، لابی، صندوق امانات، نمازخانه، پله اضطراری، زنگ هشدار برای مواقع اضطراری، مرکز خرید، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، پذیرش 24 ساعته، دستکاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، خدمات تشریفات ویژه، اتاق تلفن، رزونامه، کافی نت، خدمات پزشکی در داخل هتل، خدمات باربری، شبکه پخش فیلم، تلفن در لابی، سالن ورزشی مجهز به لوازم ورزشی، سونا و اتاق ماساژ، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات بیدار باش، خدمات خانه داری، خدمات تهیه بلیط آسان، سیستم تهویه بسیار مناسب برای همه فضاهای داخلی هتل، مینی بار با هزینه، تلویزیون و اینترنت در لابی هتل، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی و طبقات هتل، امکانات ویژه معلولین، کارمندان مسلط به زبان های عربی و انگلیسی، سالن کنفرانس با ظرفیت 40 نفر در طبقه همکف هتل، فروشگاه صنایع دستی، فروشگاه سوغاتی، تاکسی سرویس

 • آسانسور
 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل مشهد مشهد

هتل مشهد مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی