تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل هلیا مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
4 ستاره
ایران
مشهد
خیابان امام رضا علیه الاسلام، امام رضا 8
1 شب

معرفی هتل هلیا مشهد

یکی از هتل های چهار ستاره مشهد مقدس که در فاصله بسیار نزدیکی نسبت به حرم قرار گرفته است هتل هلیا مشهد می باشد.  این هتل با موقعیت مکانی عالی و امکانات و خدمات بسیار بی نظیری که در اختیار میهمانان هتل قرار می دهد توانسته است سابقه بسیار درخشانی از خود به جای بگذارد. در این مطلب قصد داریم هتل هلیا مشهد را بطور کامل معرفی نماییم.

موقعیت مکانی هتل هلیا مشهد

هتل هلیا مشهد در یک موقعیت مکانی بسیار عالی قرار گرفته است به طوری که جزو هتل های بسیار نزدیک به حرم محسوب می شود. این هتل در خیابان امام رضا علیه الاسلام، امام رضا ۸ قرار گرفته است. از آنجا که فاصله هتل تا حرم بسیار نزدیک است و مراکز خرید و اماکن مهم شهر در فاصله بسیار خوبی از هتل قرار دارند، میهمانان می تواند به سادگی در کمترین زمان به مکان های مهم شهر بروند. این هتل در محدوده طرح ترافیک واقع شده است اما نزدیکی به حرم این مساله را حل نموده است.

فاصله هتل هلیا مشهد تا حرم امام رضا

فاصله حرم امام رضا تا هتل هلیا برای بسیاری از زائران مهمترین اولویت را دارد. خوشبختانه هتل هلیا در یک فاصله بسیارعالی از هتل قرار گرفته است. فاصله حرم تا هتل هلیا حدود ۷۵۰ متر است که در ۳ دقیقه با ماشین و در ۹ دقیقه پیاده طی خواهد شد.

باب الجواد در فاصله ۱.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته  است که در ۱۵ دقیقه پیاده و در ۴ دقیقه با ماشین براحتی طی خواهد شد.

باب الرضا هم در فاصله ۶۵۰ متری هتل قرار گرفته است که در ۸ دقیقه پیاده و ۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

بست شیخ طبرسی هم در فاصله ۱.۴ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بست شیخ طوسی هم در فاصله ۱.۷ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بست شیخ حر عاملی هم در فاصله ۱.۲ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل هلیا تا مراکز خرید

مهترین مراکز خرید مشهد در فاصله های متفاوتی از هتل قرار گرفته است که باید در زمان های مختلفی طی شود. این فواصل بصورت زیر خواهند بود.

 • مرکز خرید آسمان در فاصله ۱.۹ کیلومتری هتل هلیا قرار گرفته است که در ۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۱.۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۵.۳ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • کیان سنتر۲ هم در فاصله ۱۵.۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۷ کیلومتری هتل هلیا مشهد قرار گرفته است که در کمتر از ۱۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • مرکز خرید خورشید هم در ۵.۴ کیلومتری هتل هلیا قرار گرفته است که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • بازار رضا که مهم ترین بازار مشهد مقدس است در فاصله ۵۰۰ متری هتل هلیا قرار گرفته است که در ۶ دقیقه پیاده و ۱ دقیقه با ماشین به سادگی می توان به آنجا رسید.
 • بازار جنت در فاصله ۳.۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مجتمع پروما در فاصله ۱۰.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • مجتمع تجاری زیست خاور هم در فاصله ۴.۶ کیلومتری هتل هلیا قرار گرفته است که در ۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

جاهای تفریحی و پارک های مشهد در فواصل زیر از هتل هلیا قرار گرفته اند:

 • سد چالیدره در فاصله ۳۳.۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۴۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • شهربازی پارک ملت در فاصله ۱۱.۴ کیلومتری هتل هلیا قرار گرفته است که در ۱۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • سرزمین موج های آبی هم که یک محل تفریحی بسیار عالیست در فاصله ۱۹.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۲۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۷ کیلومتری هتل هلیا قرار گرفته است که در نیم ساعت می توان با ماشین به آنجا رفت. این منطقه جزو خوش آب و هوا ترین مناطق مشهد می باشد که رفتن به آنجا بشدت توصیه می شود.
 • پیست دوچرخه سواری ثامن که مورد علاقه افراد زیادی است در فاصله ۳۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۵۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • پدیده شاندیز هم در فاصله ۳۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۲۱.۷ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۳ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • پارک کوهسنگی هم که یکی از بهترین پارک های مشهد است در فاصله ۸.۳ کیلومتری هتل هلیا قرار گرفته است که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • کوهستان پارک شادی در فاصله ۲۲.۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۳۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۳.۴ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

برای رفتن به اماکن تاریخی مشهد باید حتما فاصله آنها از هتل هلیا را بدانید تا بتوانید در زمانبندی مشخصی به آنجا بروید:

 • خانه ملک در فاصله ۳.۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۹ کیلومتری هتل هلیا مشهد قرار گرفته است که در ۳۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • گنبد خشتی در فاصله ۲.۹ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.
 • آرامگاه نادرشاه افشار در فاصله ۴.۲ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۵ دقیقه طی می شود.

فاصله هتل هلیا مشهد تا فردگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

برای رفتن به فرودگاه، ایستگاه راه آهن مشهد باید حتما فواصل زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید در میان هتل های مشهد بهتری گزینه را برای اقامت خود انتخاب نمایید.

 • ایستگاه راه آهن مشهد در فاصله ۳.۷ کیلومتری هتل هلیا قرار گرفته است که در ۸ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • فرودگاه: در فاصله ۷.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۹ دقیقه طی می شود.
 • پایانه مسافربری: در فاصله ۴.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۶ دقیقه طی می شود.

امکانات و خدمات هلیا مشهد

هتل هلیا برای اینکه میهمانان خود را در رفاه و آرامش بالاتری اقامت دهد، امکانات  و خدمات بسیار زیادی را برای میهمانان فراهم نموده است که شامل موارد زیر می باشند.

لابی هتل در طبقه همکف هتل واقع شده است که دارای ظرفیت ۶۰ نفر و متراژی حدود ۲۰۰ متر می باشد، ۳ عدد آسانسور که دارای ظرفیت ۵ نفر می باشند، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه پرینت و فتوکپی، فکس، زنگ هشدار در اتاق ها، گشت نیم روزی با هزینه و هماهنگی اولیه انجام می شود، تاکسی سرویس ویژه، کافی شاپ با منوی متنوع، رزونامه، صرافی، فضای سبز بزرگ، پذیرش ۲۴ ساعته در هتل، دستگاه واکس کفش خوب، اتاق تلفن، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق،سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات، لاندری که از ۷ الی ۱۹ آماده خدمت رسانی است، اینترنت با هزینه در لابی، تلویزیون در لابی، مینی بار با هزینه، خدمات تهیه بلیط، خدمات خانه داری، خدمات بیدار باش، خودپرداز، تلفن در لابی، خدمات باربری، شبکه پخش فیلم

اتاقهای هتل هلیا مشهد

هتل هلیا مشهد دارای ۸ طبقه است که ۸۴ واحد اقامتی را شامل می شود.این واحد های اقامتی بصورت اتاق های یک تخته و چند تخته، اتاق های فولبرد یک تخته، دو تخته، سه تخته و چهار تخته، اتاق های فولبرد پنج تخته در اختیار میهمانان قرار می گیرد. همه اتاق ها ابعاد و فضای خوبی دارند و از سیستم تهویه مناسب برخوردار می باشند. درون همه اتاقها امکانات زیر وجود دارد.

امکانات داخل اتاق های هتل هلیا

هتل هلیا مشهد امکانات و خدمات زیادی را برای میهمانان خود فراهم نموده است که میهمانان میتوانند با بهره گیری از آنها رفاه و آرامش بیشتری داشته باشند.

روم سرویس، صبحانه ، یخچال، دراور و کمد لباس، آباژور، رخت آویز، تلفن و تلویزیون در اتاق، پاور سودیچ، ماهواره با شبکه های استانی، حمام و لوازم بهداشتی مانند صابون، شامپو، مسواک و خمیر دندان، حوله و سشوار، دمپایی مخصوص حمام و دسشویی، صندوق امانات داخل اتاق ها، تلویزیون در اتاق، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم گرمایش و سرمایش مجهز، نوع قفل درب، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق ها، سرویس بهداشتی ایرانی در اتاق ها

تور هتل هلیا مشهد

علاقمندان به تور مشهد همواره به دنبال یک اقامتگاه خوب و آرامش بخش هستند که بتوانند بعد از گردش و تفریح خود در داخل شهر، زمانی را به استراحت و صرف غذا در آنجا بگذرانند. تور هوایی مشهد و همینطور تور های زمینی مشهد به مقصد هتل های مختلفی برگزار می شود. با توجه به اینکه هتل هلیا جزو هتل های چهار ستاره مشهد است، تور مشهد هتل هلیا هم در میان علاقمندان به تورگردی بسیار محبوب است. جهت اطلاع از تورهای هتل هلیا مشهد می توانید به بخش تور هتل هلیا سایت مراجعه نمایید.

قیمت اتاق در هتل هلیا مشهد

قیمت اقامت در هر هتل برای میهمانان هتل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. قیمت اتاق های هتل هلیا با توجه به ظرفیت اتاق، خدمات و امکانات هتل، مدت زمان اقامت در هتل و همینطور زمان رزور هتل متفاوت می باشد. قیمت های اقامت در هر اتاق در بازه های زمانی مختلف سال تغییر می کند از این رو پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از جدیدترین قیمت های هتل هلیا به بخش اتاق های هتل هلیا مراجعه نمایید.

رزرو اتاق در هتل هلیا مشهد

اگر برای رزرو اتاق در هتل هلیا که یکی از نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم امام رضا است، وقت کافی ندارید و یا می خواهید پیش از رسیدن به مشهد از اقامت خود در هتل آسوده خاطر باشید، می توانید جهت رزرو آنلاین هتل به بخش رزرواسیون هتل هلیا مراجعه نمایید. با مراجعه به این بخش می توانید اتاق مورد نظر خود را رزرو نموده و از شرایط کنسلی رزرو نیز مطلع گردید.

قوانین و مقررات هتل

هر هتل جهت اقامت میهمانان خود قوانین و مقرراتی را در نظر می گیرد که باید از آن مطلع بود. این قوانین شامل موارد زیر می باشد:

 • تمامیه اتاق های هتل در ساعت ۱۴ به میهمانان تحویل داده می شود و میهمانان باید در ساعت ۱۲ اتاق های خود را تخلیه نمایند.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای کودکان بالای ۵ سال تمام بها خواهد بود.
 • این هتل به هیچ عنوان میهمانان عرب زبان را نمی پذیرد.
 • پذیرش بانوان در هتل فقط در صورت ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.
 • صیغه نامه در صورت داشتن مهر برجسته معتبر امکان پذیر خواهد بود.

نظرات درباره هتل هلیا مشهد

نظرات در مورد هتل هلیا مشهد در انتها این صفحه توسط کسانی نوشته شده است که سابقه اقامت در هتل را داشته اند. تجربه اقامت در هتل می تواند اطلاعات بسیار دقیقی در مورد بخش های مختلف هتل در اختیار میهمانان قرار دهد اما این تجربه برای هر کسی امکان پذیر نیست. همه افراد نمی توانند یکبار در هتل اقامت داشته باشند تا از کیفیت خدمات هتل و خوب بودن هتل اطمینان حاصل نمایند.

در این مطلب ما سعی کردیم اطلاعات دقیقی در مورد هتل در اختیار شما قرار دهیم و تجارب سایر افراد از اقامت هتل هم در بخش نظرات برای شما آورده شده است تا بتوانید پیش از اقامت در هتل اطلاعات لازم را کسب نمایید. عزیزانی که در هتل اقامت داشته اند می توانند نظرات خود در مورد کیفیت خدمات و امکانات هتل، نظافت اتاق ها و فضاهای هتل، رفتار پرسنل و کارمندان هتل و فضای سبز هتل، غذای هتل، اینترنت و سرعت آن و مواردی که بسیار مورد توجه بود را در بخش نظرات همین صفحه درج نمایند تا بقیه کاربران هم بتوانند از آن بهره ببرند.

سیاست های هتل هلیا مشهد

امکانات رفاهی هتل هلیا مشهد

لابی هتل در طبقه همکف هتل واقع شده است که دارای ظرفیت 60 نفر و متراژی حدود 200 متر می باشد، 3 عدد آسانسور که دارای ظرفیت 5 نفر می باشند، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه پرینت و فتوکپی، فکس، زنگ هشدار در اتاق ها، گشت نیم روزی با هزینه و هماهنگی اولیه انجام می شود، تاکسی سرویس ویژه، کافی شاپ با منوی متنوع، رزونامه، صرافی، فضای سبز بزرگ، پذیرش 24 ساعته در هتل، دستگاه واکس کفش خوب، اتاق تلفن، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق،سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات، لاندری که از 7 الی 19 آماده خدمت رسانی است، اینترنت با هزینه در لابی، تلویزیون در لابی، مینی بار با هزینه، خدمات تهیه بلیط، خدمات خانه داری، خدمات بیدار باش، خودپرداز، تلفن در لابی، خدمات باربری، شبکه پخش فیلم

 • آسانسور
 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل هلیا مشهد

هتل هلیا مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی