تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل پارسه مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
2 ستاره
ایران
مشهد
خیابان دانش غربی، دانش غربی 1/5، کوچه کامیاب

معرفی هتل پارسه مشهد

اگر می خواهید در یکی از هتل های مشهد اقامت داشته باشید که ضمن امکانات خوب، هزینه کمی را از شما بگیرد، هتل پارسه مشهد گزینه مناسبی است. این هتل ۲ ستاره از سال ۱۳۸۶ افتتحاح شده و در سال ۱۳۹۴ مجددا بازسازی گشته است. نزدیکی به مراکز خرید مهم مشهد از جمله امتیازات آن می باشد.

موقعیت مکانی هتل پارسه مشهد

هتل پارسه مشهد یکی از هتل های محبوب در مشهد است که در خیابان دانش غربی، دانش غربی ۱/۵، کوچه کامیاب واقع شده است. این هتل در محدوده طرح ترافیک واقع شده است اما به دلیل در دسترس بودن سرویس های تاکسی، اتوبوس و بی آر تی مسافران مشکلی برای تردد در داخل شهر نخواهند داشت. موقعیت این هتل به گونه ای است که میهمانان می توانند بهترین دسترسی را به مراکز خرید مهم مشهد، مجتمع تجاری ها و همینطور بازار هفده شهریور مشهد داشته باشند.

فاصله هتل پارسه مشهد تا حرم امام رضا

یکی از مهم ترین امتیازات یک هتل در مشهد نزدیکی آن به حرم امام رضا می باشد. هتل پارسه جزو هتل های بسیار نزدیک به حرم نیست اما می توانید با اطلاع از فاصله آن تا حرم، برنامه سفر خود را دقیق تر طرح ریزی نمایید. حرم مطهر امام رضا در فاصله ۲.۹ کیلومتری هتل پارسه واقع شده است و میهمانان می توانند در کمتر از ۸ دقیقه با ماشین به حرم بروند. باب الرضا در فاصله ۲.۱ کیلومتری هتل قرار دارد و در ۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت. باب الجواد هم در ۲.۴ کیلومتری هتل قرار گرفته که در ۷ دقیقه با ماشین و ۱۷ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت. ورودی شیخ طوسی و شیخ طبرسی هم به ترتیب ۲.۷ و ۳ کیلومتر از هتل فاصله دارند که در کمتر از ۸ دقیقه با ماشین طی می شود.

فاصله هتل پارسه تا مراکز خرید

بعد از فاصله حرم تا هتل، فاصله مهم ترین مراکز خرید شهر از هتل به شما کمک می کند مراکز نزدیک را شناسایی کرده و در مدت سفر خود، خریدی عالی را تجربه نمایید.

مرکز خرید آسمان مشهد در فاصله ۳ کیلومتری هتل پارسه قرار دارد که در کمتر از ۱۰ دقیقه با ماشین و ۲۲ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۳.۴ کیلومتری هتل پارسه قرار دارد که در ۱۰ دقیقه با ماشین و ۲۲ دقیقه پیاده طی می شود.

مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۳.۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۱۳ دقیقه با ماشین طی می شود.

کیان سنتر در فاصله ۹.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۷ دقیقه با ماشین طی می شود.

مجتمع تجاری الماس شرق در ۱۰ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۹ دقیقه طی خواهد شد.

بازار ۱۷ شهریور در ۳.۲ کیلومتری هتل پارسه قرار دارد که در ۹ دقیقه با ماشین و ۲۳ دقیقه پیاده طی خواهد شد.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۳.۹ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۳ دقیقه می توان به آنجا رفت.

بازار رضا در فاصله ۳.۴ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

بازار جنت در فاصله ۱.۹ کیلومتری هتل پارسه مشهد قرار دارد که در ۸ دقیقه با ماشین و در ۲۱ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

مجتمع پروما در فاصله ۹.۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۸ دقیقه با ماشین طی می شود.

مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۲.۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

اگر به خرید علاقمند نیستید و می خواهید از مراکز تفریحی و پارک های مشهد بیشتر دیدن نمایید، لیستی از بهترین ها را به همراه فاصله آنها از هتل پارسه را تهیه کرده ایم که می تواند راهنما خوبی برای شما باشد.

سد چالیدره یکی از بهترین جاذبه های گردشگری مشهد است که در فاصله ۲۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

شهربازی پارک ملت بهترین جایی است که خانواده ها می توانند بچه های خود را آنجا ببرند. این شهربازی در فاصله ۱۳.۶ کیلومتری هتل پارسه قرار دارد که در کمتر از ۲۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۲۰ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

پیست دوچرخه سواری ثامن یک مکان تفریحی عالی برای دوچرخه سواری است که در ۳۰ کیلومتری هتل قرار دارد و در کمتر از ۵۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

پدیده شاندیز در فاصله ۳۴ کیلومتری هتل پارسه قرار دارد  که اگرچه دور است و باری رفتن به آنجا باید ۵۰ دقیقه ماشین سواری نمود، اما ارزش رفتن را دارد.

باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۲۰ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی می شود.

پارک کوهسنگی مشهد هم در فاصله ۵.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در کمتر از ۱۶ دقیقه با ماشین طی می شود.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۲۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۲ دقیقه با ماشین طی می شود.

پارک باغ ملی مشهد هم در فاصله ۱.۵ کیلومتری هتل پارسه قرار دارد که در کمتر از ۶ دقیقه با ماشین و ۱۹ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اگر جزو علاقمندان به اماکن تاریخی هستید، در مشهد هم می توانید از این جور اماکن دیدن نمایید. فواصل زیر می تواند راهنما شما باشد.

خانه ملک در فاصله ۹۰۰ متری هتل پارسه قرار دارد که در ۱۲ دقیقه پیاده می توان به آنجا رفت. این بنا تاریخی جزو نزدیک ترین نقاط به هتل می باشد.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۸ کیلومتری هتل قرار دارد و در ۵۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

گنبد خشتی در فاصلخ ۳.۷ کیلومتری هتل پارسه قرار گرفته است که در کمتر از ۱۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

آرامگاه نادرشاه در فاصله ۲.۱ کیلومتری هتل قرار دارد که میهمانان می توانند در کمتر از ۱۰ دقیقه با ماشین و ۲۷ دقیقه پیاده روی به آنجا بروند.

فاصله هتل پارسه مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

اگر با ماشین خود به سفر نمی روید، اطلاع از فواصل زیر برای شما اهمیت زیادی خواهد داشت چرا که استرس و نگرانی شما را تا حد زیادی کاهش می دهد.

فرودگاه مشهد در فاصله ۷.۸ کیلومتری هتل پارسه قرار دارد و می توان در کمتر از ۱۷ دقیقه با ماشین به آنجا رفت.

ایستگاه راه آهن مشهد در فاصله ۵ کیلومتری هتل پارسه قرار دارد که در ۱۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

امکانات و خدمات هتل پارسه مشهد

هر هتل به منظور آرامش و راحتی بیشتر میهمان خود، خدمات و امکاناتی را ارائه می دهد. هتل پارسه مشهد هم امکانات ارزشمندی را برای میهمانان خود در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می باشد:

رستوران هتل با ظرفیت ۱۳۰ نفر آماده پذیرایی از میهمانان است، پارکینگ عمومی هتل ظرفیت ۲۰ خودرو را دارد، اینترنت رایگان در لابی و اتاق ها بصورت محدود وجود دارد، لابی ، آسانسور، نمازخاه، گشت نیم روزی ویژه میهمانان هتل، تاکسی سرویس ویژه، صندوق امانات، پله اضطراری، زنگ هشدار، اتاق چمدان، روزنامه، شبکه پخش فیلم، تلفن و تلویزیون در لابی هتل، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، سیستم اعلام حریق، خدمات خانه داری، کپسول آتش نشانی، سیستم تهویه مطبوع، سرویس ویژه حرم، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در طبقات هتل از دیگر امکانات این هتل هستند.

اتاقهای هتل پارسه مشهد

هتل پارسه مشهد در ۵ طبقه طراحی شده است که مجموعا ۴۵ باب اقامتی بسیار خوب و راحت را برای مسافران ارائه می دهد. باب های اقامتی این هتل در قالب اتاق های دو تخته و سه تخته فولبرد، آپارتمان های یخوابه چهار نفره فولبرد، و دو خوابه پنج نفره فولبرد ارائه می گردند.  هیچکدام از اتاق های هتل ظرفیت اضافه ندارند ولی در آنها تمام امکانات رفاهی قرار گرفته است. ابعاد اتاق ها مناسب بوده و از تهویه و نور کافی برخوردار است. علاوه بر همه اینها در اتاق ها هتل امکانات و خدمات زیر قرار دارد.

امکانات داخل اتاق های هتل پارسه

در داخل تمامی اتاق های هتل پارسه امکانات و خدمات بسیار ارزشمندی قرار دارد تا میهمانان بتوانند راحت تر اقامت داشته باشند.

روم سرویس ویژه هتل، صبحانه مناسب، آباژور، حمام و تمام لوازم بهداشتی ضروری، آب رایگان و یخچال، صبحانه، کمد لباس و رخت آویز، مبلمان، دراور، تلفن و تلویزیون، دمپایی، امکان شارژ لوازم الکترونیکی، سیستم تهویه مطبوع، سیستم گرمایش و سرمایشی، سیستم اطفاء حریق در اتاق، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق

تور هتل پارسه مشهد

اگر قصد دارید سفر خاطره انگیزی را به مشهد مقدس تجربه نمایید، تور مشهد در قالب تورهای زمینی مشهد و همینطور تور هوایی مشهد در اختیار شما قرار دارد. تمام تورهای مشهد در بهترین هتل های این شهر اقامت خواهند داشت. اگر می خواهید از یک سفر ارزان بهره مند شوید و در عین حال هتل و اقامتگاه خوبی داشته باشید، تور مشهد هتل پارسه گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

تور لحظه آخری مشهد هم در لیست تورهای این شهر قرار دارد که از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار خواهد بود.

قیمت اتاق در هتل پارسه مشهد

یکی از دغدغه های مسافران مشهد، اطلاع از قیمت اتاق در هتل ها است. خوشبختانه قیمت گذاری اتاق های هتل پارسه بسیار مناسب بوده و مسافران می توانند از اتاق هایی با بیشترین امکانات بهره مند شوند. معمولا قیمت اتاق های این هتل همانند سایر هتل های مشهد، در بازه هایی از سال که تعداد مسافران بسیار زیاد است، افزایش می یابد بنابراین پیشنهاد می شود اگر می خواهید اتاق هایی با قیمت مناسب تر را رزرو کنید سفر خود را به بازه های زمانی دیگری از سال موکول نمایید. معمولا قیمت اتاق ها با توجه به ظرفیت اتاق، ابعاد اتاق، خدمات و امکانات اتاق، دید و تهویه اتاق متفاوت است بنابراین پیش از رزرو اتاق حتما اطلاعات کامل اتاق مورد نظر را مطالعه نمایید.

قوانین و مقررات هتل

در هر هتل برای میهمانان قوانین و مقرراتی در نظر گرفته شده است که اطلاع از آن به شما کمک می کند اقامت راحت تری داشته باشید. در هتل پارسه مشهد قوانین زیر برقرار است:

 • تمام اتاق های هتل پارسه در ساعت۱۴ تحویل و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردد.
 • هزینه اقامت در هتل برای کودکان زیر ۴ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای بالاتر از ۴ سال تمام بها خواهد بود.
 • پذیرش صیغه نامه رسمی به صورت دفترچه ای با مهر برجسته و به همراه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.
 • پذیرش بانوان تنها با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر خواهد بود.

رزرو اتاق در هتل پارسه مشهد

برای رزرو اتاق در هتل پارسه می توانید مستقیما با تلفن هتل تماس حاصل نموده و در صورت داشتن ظرفیت اتاق مورد نظر خود را رزرو نمایید. اما شیوه بسیار ساده تری برای رزرو اتاق در این هتل وجود دارد.مسافران می توانند پیش از مراجعه به هتل بصورت آنلاین جهت رزور اتاق مورد نظر خود اقدام نمایند. به همین منظور در بخش رزرواسیون هتل اطلاعات جامعی در مورد اتاق و خدمات و امکانات آن و همینطور ظرفیت و قیمت اتاق در اختیار کاربران قرار داده می شود.

نظرات درباره هتل پارسه مشهد

تمام اطلاعات داده شده در مورد هتل پارسه مشهد طبق اطلاعاتی است که از خود پرسنل هتل گرفته شده و یا از تحقیقات انجام شده در مورد هتل کسب شده است. اما تمام این اطلاعات نمی تواند به اندازه تجربه فردی که در هتل اقامت داشته است، مفید واقع شود. از این رو از تمام کسانی که در هتل پارسه اقامت داشته اند، خواهشمندیم که تجربه خود از اقامت در هتل را در بخش نظرات همین صفحه یاداشت نمایند تا سایر دوستان بتوانند از این تجارب بهره مند شده و انتخاب بهتری داشته باشند.

نظرات شما می تواند در پاسخ به پرسش های زیر یا مواردی باشد که می تواند برای کاربران مفید واقع شود.

 • روم سرویس هتل پارسه مشهد چقدر با کیفیت است؟
 • آیا اینترنت هتل سرعت کافی دارد؟
 • نظافت داخل هتل و بخش های آن به چه صورت است؟
 • رفتار پرسنل هتل و مدیریت آن به چه صورت است؟
 • آیا سیستم های گرمایشی و سرمایشی هتل به خوبی کار می کند؟
 • در هتل خدمات بطور منظم در اختیار میهمانان قرار داده می شود؟
 • آیا قیمت اتاق ها در هتل با کیفیت خدمات و امکانات آن تناسب دارد؟
 • آیا این هتل مناسب ترین برای اقامت در نزدیکی حرم امام رضا می باشد؟
 • از نظر شما کدام هتل های مشهد بهتر از این هتل هستند؟

سیاست های هتل پارسه مشهد

امکانات رفاهی هتل پارسه مشهد

رستوران هتل با ظرفیت 130 نفر آماده پذیرایی از میهمانان است، پارکینگ عمومی هتل ظرفیت 20 خودرو را دارد، اینترنت رایگان در لابی و اتاق ها بصورت محدود وجود دارد، لابی ، آسانسور، نمازخاه، گشت نیم روزی ویژه میهمانان هتل، تاکسی سرویس ویژه، صندوق امانات، پله اضطراری، زنگ هشدار، اتاق چمدان، روزنامه، شبکه پخش فیلم، تلفن و تلویزیون در لابی هتل، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، سیستم اعلام حریق، خدمات خانه داری، کپسول آتش نشانی، سیستم تهویه مطبوع، سرویس ویژه حرم، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در طبقات هتل از دیگر امکانات این هتل هستند.

 • آسانسور
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • قهوه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل پارسه مشهد

هتل پارسه مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی