تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل پارمیدا مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
خیابان امام رضا، امام رضا 24

معرفی هتل پارمیدا مشهد

یکی از هتل های سه ستاره مشهد که نزدیک به یک دهه است در حال ارائه خدمات اقامتی به مسافران می باشد، هتل پارمیدا مشهد است. این هتل فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز نموده و پس از ۹ سال اکنون به دلیل موقعیت مکانی بسیار عالی و خدمات و امکانات بسیار خوبی که دارد در میان مسافران شهرت یافته است.

موقعیت مکانی هتل پارمیدا مشهد

هتل پارمیدا مشهد در خیابان امام رضا، امام رضا ۲۴ واقع شده است. این هتل در محدوده طرح ترافیک قرار دارد که ممکن است باعث شلوغی محوطه هتل شود اما هیچ مشکلی برای تردد خودرو و مسافران در هتل وجود نخواهد داشت.وضعیت دید هتل رو به خیابان و محوطه هتل است. خوشبختانه موقعیت مکانی این هتل به گونه ای است که مسافران می توانند به راحتی به حرم مطهر امام رضا و مراکز خرید مشهد و رستوران های مهم بروند و از آنها دیدن نمایند.

فاصله هتل پارمیدا مشهد تا حرم امام رضا

یکی از مهم ترین سوالاتی که اغلب در هنگام انتخاب هتل های مشهد پرسیده می شود، فاصله هتل مورد نظر از حرم مطهر امام رضا است. خوشبختانه هتل پارمیدا جزو هتل های نزدیک به حرم است و فاصله ۲.۸ کیلومتری آن تا هتل را می توان در کمتر از ۷ دقیقه با ماشین طی کرد. باب الرضا در فاصله ۲ کیلومتری از هتل قرار دارد و در کمتر از ۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت. اگر از بلوار امام رضا بروید فقط ۱.۵ کیلومتر از حرم فاصله خواهید داشت که در ۱۹ دقیقه پیاده و کمتر از ۱ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید.باب الجواد اندکی دورتر است و ۴.۲ کیلومتر از هتل قاصله دارد که در ۱۱ دقیقه با ماشین ط می شود. ورودی شیخ طبرسی ۲.۹ و شیخ طوسی ۴ کیلومتر از هتل فاصله دارند.

فاصله هتل پارمیدا تا مراکز خرید

اگر قصد دارید در طی سفر خود به مشهد از مراکز خرید مهم این شهر دیدن نمایید، فواصل زیر می تواند بر روی زمانبندی سفر شما تاثیر گذار باشد.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۲.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در کمتر از ۷ دقیقه با ماشین می توانید به آنجا بروید. اگر از خیابان گلچین به این مرکز خرید بروید فاصله کمتر بوده اما به دلیل ترافیک بالاتر در زمان بیشتری حدود۸ دقیقه می توانید به آنجا برسید.

مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۲.۸ کیلومتری هتل قرار گرفته است که در ۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۴.۵ کیلومتری از هتل قرار گرفته است که در ۱۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.

کیان سنتر در ۱۵.۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۱۹.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۵ دقیقه با ماشین طی می شود.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۶.۲ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۶ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا هم در فاصله ۲.۷ کیلومتری هتل پارمیدا قرار دارد که در کمتر از ۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

بازار جنت در فاصله ۳.۱ کیلومتری هتل پارمیدا مشهد قرار دارد که در ۱۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع پروما در فاصله ۱۱ کیلومتری هتل قرار گرفته که در ۲۸ دقیقه با ماشین طی می شود.

مجتمع تجاری زیست خاور هم در ۳.۴ کیلومتری هتل پارمیدا واقع شده است که در ۱۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

در مشهد مقدس علاوه بر حرم مطهر امام رضا جاذبه های بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد که دید و بازدید از آنها می تواند سفر را برای شما لذت بخش تر نماید. پارک ها و جاهای تفریحی مشهد در زیر لیست شده و با اطلاع از فاصله آنها تا هتل می توانید برای رفتن به این محل ها آمادگی بیشتری داشته باشید.

سد چالیدره در فاصله ۳۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در کمتر از ۴۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

شهربازی پارک ملت هم در فاصله ۱۰ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی می شود.

سرزمین موج های آبی که یکی از مفرح ترین جاهای مشهد است در فاصله ۲۱.۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در کمتر از ۲۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

منطقه ییلاقی طرقبه ۲۴ کیلومتر تا هتل فاصله دارد که در ۳۴ دقیقه با ماشین طی می شود.

پیست دوچرخه سواری ثامن در ۴۰ کیلومتری هتل واقع شده است که در کمتر از ۴۸ دقیقه طی خواهد شد.

پدیده شاندیز در فاصله ۳۵.۶ کیلومتری هتل پارمیدا قرار دارد که در ۴۹ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱۷.۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک کوهسنگی در فاصله ۶.۱ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۷ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۱۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۲ دقیقه با ماشین طی می شود.

پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۲.۵ کیلومتری هتل پارمیدا است که در ۳۱ دقیقه پیاده و ۷ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اماکن تاریخی مشهد هم در فواصل زیر از هتل پارمیدا قرار گرفته اند.

خانه ملک در فاصله ۳.۲ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۹ دقیقه با ماشین و ۲۵ دقیقه پیاده طی خواهد شد.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۸ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

گنبد خشتی در ۳.۷ کیلومتری هتل پارمیدا مشهد واقع شده است که در ۱۲ دقیقه با ماشین طی می شود.

آرامگاه نادرشاه در  ۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۴ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل پارمیدا مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

اگر می خواهید بدون ماشین شخصی خود و با قطار یا هواپیما و اتوبوس راهی مشهد شوید فواصل زیر را باید بدانید. چرا که فاصله این اماکن تا هتل اهمیت بسیار زیادی دارد.

فرودگاه از هتل پارمیدا مشهد فقط ۷.۱ کیلومتر فاصله دارد که در ۱۶ دقیقه با ماشین به سادگی طی می شود.

ایستگاه راه آهن مشهد هم در فاصله ۷ کیلومتری هتل پارمیدا قرار دارد که در ۱۹ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پایانه مسافربری مشهد در فاصله ۴.۵ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

امکانات و خدمات هتل پارمیدا مشهد

هل پارمیدا برای راحتی بیشتر میهمانان خود امکانات و خدمات بسیار بی نظیری را در نظر گرفته است که از جمله آنها می توان به داشتن یک رستوران بزرگ با ظرفیت ۱۷۰ نفر، لابی ۴۰ نفره، استخر مجهز برای اتاق های فولبرد هتل، اینترنت رایگان در اتاق و لابی هتل اشاره کرد. آسانسور، صندوق امانات م، نمازخانه، پله اضطراری، دستگاه فکس و فتوکپی، پرینتر، زنگ هشدار، گشت نیم روزی در شهر، کافی شاپ، تاکسی سرویس ویژه، اتاق چمدان، استخر و جکوزی بسیار مجهز، خدمات باربری، پذیرش ۲۴ ساعته در هتل، دستگاه واکس کفش، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات بیدار باش، خدمات تور، شبکه پخش فیلم، سونا، سرویش حرم، خدمات تهیه بلیط، خدمات خانه داری، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در طبقات و لابی، آکواریوم بسیار منحصر به فرد در لابی، سونا بخار، اتاق مهمانی و جلسات کاری، دستگاه ATM، تلفن و تلویزیون ال سی دی در لابی هتل، مبلمان و میز استراحت در لابی هتل از دیگر امکانات و خدمات ارزشمند هتل پارمیدا هستند.

اتاقهای هتل پارمیدا مشهد

هتل پارمیدا مشهد رد ۵ طبقه طراحی شده است که جمعا ۹۰ باب اقامتی مختلف را شامل می شود. باب های اقامتی این هتل در قالب  اتاق های دو تخته تا چهار تخته و همینطور سوئیت های ۴ و ۵ نفره و آپارتمان کانکت برای ۵ نفر در اختیار میهمانان قرار داده می شود. اتاق های هتل دارای ابعاد بزرگ و تهویه و نور مناسب بوده و می تواند تا حد زیادی رضایت میهمانان را فراهم کند.

امکانات داخل اتاق های هتل پارمیدا

درون اتاق های هتل پارمیدا خدماتی ارائه می شود و امکاناتی وجود دارد تا میهمانان با راحتی بیشتری اقامت داشته باشند. از جمله این خدمات و امکانات می توان به یخچال و آب رایگان، چای ساز، حمام و لوازم بهداشتی ضروری، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، دمپایی، اینترت رایگان در اتاق، پاورسوئیچ، کمد لباس و رخت آویز و دراور، آباژور، تلفن و تلویزیون در اتاق، سیستم اطفائ حریق، سیستم گرمایش و سرمایشی مناسب، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق و نوع قفل درب مخصوص هستند.

تور هتل پارمیدا مشهد

یکی از مقاصد گردشگری و مسافرتی در ایران مشهد مقدس است که سالانه میزبان تعداد بسیار زیادی از تورهای داخلی و خارجی است. تورهای مشهد در قالب تور هوایی مشهد ، تورهای زمینی و همینطور تورهای ترکیبی برگزار می شوند. آژانس های مسافرتی مختلف هتل های بسیار خوب مشهد را برای اقامت مسافران انتخاب می نمایند. اما در این میان تور مشهد هتل پارمیدا هم وجود دارد که می تواند گزینه مناسبی برای اقامت باشد. بنابراین اگر قصد دارید هتل خوبی برای اقامت داشته باشید می توانید در لیست تورهای مشهد، تور مشهد هتل پارمیدا را انتخاب نمایید. تور لحظه آخری مشهد هم  هتل پارمیدا را به عنوان اقامتگاه معرفی می نماید از این رو در لیست تورهای لحظه آخری مشهد هم می توانید باز هم تور این هتل را انتخاب نمایید. خوشبختانه هتل پارمیدا خدمات تور را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد.

قیمت اتاق در هتل پارمیدا مشهد

قیمت اتاق های هتل پارمیدا با توجه به ابعاد اتاق، ظرفیت اتاق، مدت زمان اقامت در هتل، زمان رزرو اتاق در هتل، خدمات و امکانات داخل اتاق و حتی دکوراسیون و دید اتاق متفاوت می باشد. از طرفی این قیمت ها در بازه های زمانی متفاوتی از سال مانند اعیاد و جشن ها تغییر می کند و همین مساله باعث می شود که مسافران قیمت های متغیری را مشاهده نمایند. از این رو پیشنهاد می شود دقیقا چند روز مانده به سفر به بخش رزرو اتاق هتل پارمیدا مراجعه نمایید تا بتوانید آخرین قیمت های بروز شده را مشاهده نمایید.

قوانین و مقررات هتل پارمیدا

در هتل پارمیدا قوانین و مقرراتی وجود دار که باید از آنها مطلع باشید:

 • اتاق های هتل پارمیدا در ساعت ۱۵ تحویل و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردند بنابراین مانند هتل های دیگر ساعت ۱۴ به هتل مراجعه نکنید چون یک ساعت منتظر خواهید ماند.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای بالا ۵ سال تمام بها خواهد بود.
 • عقدنامه موقت با مهر برجسته پذیرفته می شود.
 • اقامت افراد مجرد تنها در صورت ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.

رزرو اتاق در هتل پارمیدا مشهد

برای رزرو اتاق در هتل پارمیدا حتما لازم نیست به صورت حضوری به هتل بروید. این روزها مسافران از شیوه های بسیار ساده تر و کم هزینه تری برای رزرو اتاق در هتل پارمیدا استفاده می نمایند. رزرواسیون آنلاین رزرو اتاق را در این هتل بسیار آسان نموده است. مسافران می توانند با مراجعه به بخش رزرواسیون آنلاین، لیست اتاق ها موجود را مشاهده کرده، از قیمت آنها مطلع شوند و تمام اطلاعات لازم را در مورد هر اتاق کسب نمایند و سپس جهت رزرو اتاق اقدام نمایند. به این ترتیب در حین سفر دلهره و نگرانی رزرو اتاق نخواهند داشت و هنگام مراجعه به هتل از رزرو اتاق مورد نظر خود اطمینان دارند.

نظرات درباره هتل پارمیدا مشهد

در این مطلب سعی بر آن بود که اطلاعات ضروری و مفیدی در مورد هتل پارمیدا مشهد در اختیار شما دوستان گرامی قرار بگیرد. اما چنانچه هنوز سوالاتی در مورد این هتل در ذهن شما وجود دارد، می توانید در بخش نظرات همین صفحه سوالات خود را مشاوران تور ۱۴ در میان بگذارید. از کسانی که در هتل پارمیدا اقامت داشته اند نیز خواهشمندیم تجربه اقامت در این هتل را با ما و سایر دوستانی که تور ۱۴ را همراهی می کنند به اشتراک بگذارند تا سایر دوستان بتوانند اطلاعات مفیدتری را در مورد این هتل کسب نمایند. در صرت تمایل به سوالات زیر که اغلب برای همه کاربران پیش می آید پاسخ دهید:

 • آیا در اتاق ها و بخش های مختلف هتل نظافت کافی رعایت می شود؟
 • آیا اینترنت هتل پرسرعت می باشد؟
 • رفتار پرسنل و کارکنان هتل با میهمانان چطور بود؟
 • آیا قیمت اتاق ها با امکانات و خدمات هتل متناسب است؟
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی هتل بخوبی کار می کند؟
 • آیا درون اتاق ها هتل آرامش و سکوت کافی برای استراحت برقرار است؟
 • امکانات تفریحی خاصی برای میهمانان در نظر گرفته شده است؟

سیاست های هتل پارمیدا مشهد

امکانات رفاهی هتل پارمیدا مشهد

یخچال و آب رایگان، چای ساز، حمام و لوازم بهداشتی ضروری، سیستم تهویه مطبوع در اتاق، دمپایی، اینترت رایگان در اتاق، پاورسوئیچ، کمد لباس و رخت آویز و دراور، آباژور، تلفن و تلویزیون در اتاق، سیستم اطفائ حریق، سیستم گرمایش و سرمایشی مناسب، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق و نوع قفل درب مخصوص

 • آسانسور
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل پارمیدا مشهد

هتل پارمیدا مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی