تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل پردیس مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
خیابان امام خمینی نبش امام خمینی 21

معرفی هتل پردیس مشهد

هتل پردیس مشهد یکی دیگر از هتل های سه ستاره مشهد است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ آغاز نموده است. این هتل پس از بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در حوزه هتل داری اکنون به دلیل امکانات و خدمات ارائه داده شده و نزدیکی به مراکز خرید مهم شهر شهرت یافته است. خوشبختانه هتل در سال ۱۳۹۴ مجددا بازسازی شده و همین امر باعث شده است ساختمان و بنا داخلی هتل بهتر بنظر برسد. تمام امکانات یک هتل سه ستاره بسیار عالی در این هتل یافت می شود و میهمانان می توانند با آسودگی خاطر در هتل اقامت بگیرند.

موقعیت مکانی هتل پردیس مشهد

هتل پردیس مشهد در خیابان امام خمینی نبش امام خمینی ۲۱ واقع شده است. خوشبختانه این هتل در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد و وضعیت دید هتل رو به خیابان و کوچه است. موقعیت مکانی هتل پردیس باعث شده است که دسترسی به حرم امام رضا و مراکز خرید مهم و جاهای تفریحی شهر مشهد بسیار راحت و آسان باشد. از این رو موقعیت این هتل یکی از امتیازات مهم آن محسوب می شود.

فاصله هتل پردیس مشهد تا حرم امام رضا

خوشبختانه هتل پردیس مشهد هم جزو هتل های نزدیک به حرم مطهر امام رضا است. این هتل در فاصله ۱.۸ کیلومتری حرم قرار دارد و مسافران می توانند در کمتر از ۵ دقیقه با ماشین و ۲۴ دقیقه پیاده راهی حرم مطهر امام رضا شوند. باب الرضا در فاصله ۱.۶ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۵ دقیقه با ماشین و ۱۹ دقیقه پیاده می توان به آنجا رسید. باب الجواد هم در فاصله ۱.۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۶ دقیقه پیاده و ۵ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت. ورودی های شیخ طبرسی و شیخ طوسی حرم هم در فاصله ۱.۶ و ۱.۹ کیلومتری هتل قرار دارند که به راحتی می توانید به آنجا بروید.

فاصله هتل پردیس تا مراکز خرید

اگر می خواهید در طی سفر خود از مراکز خرید مهم شهر مقدس مشهد هم دیدن نمایید بهتر است فواصل زیر را تا حد زیادی به خاطر بسپارید.

مرکز خرید آسمان در فاصله ۳.۹ کیلومتری هتل واقع شده است و مسافران می توانند در کمتر از ۱۴ دقیقه با ماشین به آنجا بروند.

مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۴.۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید قسطنطنیه ۳.۸ کیلومتری هتل پردیس مشهد قرار دارد که در ۱۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

کیان سنتر در فاصله ۸.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۹.۱ کیلومتری هتل پردیس واقع شده است که در ۲۴ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

مرکز خرید خورشید در فاصله ۳.۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۲ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

بازار رضا در فاصله ۳.۱ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۱۴ دقیقه با ماشین طی می شود.

بازار جنت در ۳۵۰ متری هتل پردیس واقع شده است که در ۵ دقیقه پیاده می توانید به آنجا بروید.

مجتمع پروما هم در فاصله ۸.۹ کیلومتری هتل واقع شده است و در ۲۶ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

مجتمع تجاری زیست خاور در فاصله ۲.۷ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۹ دقیقه با ماشین طی می شود.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

پارک ها و جاهای تفریحی مشهد را به هیچ وجه نباید از دست بدهید. هتل پردیس در فواصل زیر از این مناطق واقع شده است و اطلاع از آنها می تواند برای شما مفید باشد.

سد چالیدره در فاصله ۲۹.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۵۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

شهربازی پارک ملت در فاصله ۹.۵ کیلومتری هتل پردیس قرار دارد که در ۲۴ دقیقه با ماشین به سادگی طی می شود.

سرزمین موج های آبی در فاصله ۱۹ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۳۰ دقیقه با ماشین طی می شود.

منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۲۳.۳ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۸ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پیست دوچرخه سواری ثامن در فاصله ۳۰ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۵۰ دقیقه با ماشین طی می شود.

پدیده شاندیز در فاصله ۳۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۱۶.۶ کیلومتری هتل پردیس قرار دارد که در ۳۱ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک کوهسنگی در فاصله ۵.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۲ دقیقه با ماشین طی می شود.

کوهستان پارک شادی در فاصله ۱۷ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۳۵ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۱۷۰ متری هتل پردیس قرار دارد که در ۲ دقیقه پیاده می توانید به آنجا برسید. این پارک زیبا مشهد در نزدیک ترین فاصله به هتل قرار دارد.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

اماکن تاریخی مشهد هم قطعا برای شما جذاب خواهد بود. فواصل زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید در زمان سفر خود از آنها دیدن نمایید.

خانه ملک در فاصله ۷۵۰ متری هتل پردیس قرار دارد که در ۱۰ دقیقه با ماشین طی خواهد شد.

آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵۶ دقیقه با ماشین می توان آن را طی کرد.

گنبد خشتی در فاصله ۲.۷ کیلومتری هتل پردیس واقع شده است که در ۱۲ دقیقه با ماشین طی می شود.

آرامگاه نادرشاه  افشار در فاصله ۲.۴ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۷ دقیقه با ماشین طی می شود.

فاصله هتل پردیس مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

برای اینکه در مسیر رفت و برگشت از مشهد دچار استرس و نگرانی نشوید بهتر است فاصله هتل خود تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن را بدانید تا به موقع خود را به آنجا برسانید.

فرودگاه مشهد در فاصله ۹.۹ کیلومتری هتل واقع شده است و در کمتر از ۲۵ دقیقه با ماشین به آنجا برسید.

ایستگاه راه آهن مشهد در فاصله ۴.۷ کیلومتری هتل پردیس قرار دارد که در ۱۳ دقیقه با ماشین طی می شود.

پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۴.۸ کیلومتری هتل قرار دارد که در ۲۱ دقیقه با ماشین طی می شود.

امکانات و خدمات هتل پردیس مشهد

هر هتل با توجه به امکانات و خدماتی که در اختیار مسافران قرار می دهد، می تواند رضایت آنها را فراهم نماید. بنابراین یکی از نکاتی که باید در مورد هتل پردیس مشهد مورد توجه قرار داد، امکانات این هتل است. یکی از امکانات بی نظیر هتل پردیس رستوران ۴۵۰ نفره آن است که منو غذایی بسیار متنوعی را در اختیار میهمانان قرار می دهد. لابی هتل دارای ظرفیت ۴۰ نفر بوده و در هتل پارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۱۵۰ خودرو وجود دارد. اینترنت در لابی هتل رایگان و محدود است. سایر امکانات و خدمات این هتل شامل: صندوق امانات، نمازخانه، فروشگاه و آژانس مسافرتی، پله اضطراری، دستگاه فکس و پرینت، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، مرکز خرید ویژه هتل، اتاق سیگار، روزنامه در لابی، صرافی، خدمات پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، اتاق تلفن، کپسول آتش نشانی، دستگاه اعلام حریق، خدمات بیدار باش، تلفن و تلویزیون در لابی، خدمات تور، سرویس ویژه حرم، خدمات خانه داری، خدمات تهیه بلیط، لاندری، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات

اتاقهای هتل پردیس مشهد

هتل پردیس مشهد در ۹ طبقه طراحی شده است که شامل ۱۵۳ باب اقامتی می باشد. باب های اقامتی هتل بصورت اتاق های یک تخته و دو تخته، و سه تخته ، سوئیت های دو نفره و چند نفره و آپارتمان های دو خوابه و یک خوابه در اختیار مسافران قرار داده می شود. درون اتاق های هتل تهویه مناسب و همینطور نورگیر مناسب قرار دارد. هر اتاق امکانات و خدمات مخصوصی را شامل می شود که بصورت زیر هستند.

امکانات داخل اتاق های هتل پردیس

در داخل اتاق های هتل روم سرویس مشخص، صبحانه، پاور سوئیچ، مبلمان راحتی، یخچال و آب رایگان، کمد لباس و رخت آویز، تلفن در اتاق، تلویزیون، حمام و لوازم بهداشتی، دمپایی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم تهویه مطبوع، تلفن و تلویزیون در اتاق، سیستم گرمایشی و سرمایشی، نوع قفل درب اتاق، سرویش بهداشتی ایرانی و فرنگی در اتاق

تور هتل پردیس مشهد

یکی از قطب های گردشگری و توریست پذیر ایران مشهد مقدس است. از این رو تورهای داخلی و خارجی زیادی به مقصد مشهد برگزار می شوند. تور هوایی مشهد و همینطور تورهای زمینی مشهد در قالب تورهای ترکیبی هم برگزار می شوند و مسافران زیادی را راهی مشهد مقدس می نمایند. در این میان برای هر تور یک اقامتگاه در نظر گرفته می شود که می تواند هر کدام از هتل های مشهد باشد. در این میان هتل پردیس مشهد به دلیل نزدیکی به حرم امام رضا و ارائه خدمات تور در وضعیت بسیار خوبی برخوردار است. بنابراین تور مشهد هتل پردیس می تواند گزینه مناسبی برای سفر شما باشد. تورهای لحظه آخری مشهد که اقامت آنها در هتل پردیس است می تواند گزینه مناسبی باشد.

قیمت اتاق در هتل پردیس مشهد

برای اطلاع از قیمت اتاق در هتل پردیس مشهد می توانید همواره لیست قیمت بروز شده اتاق ها در مشخصات هتل مشاهده نمایید. اما از آنجا که قیمت اتاق ها متفاوت می باشد نمی توان قیمت ثابتی را برای آنها در نظر گرفت. قیمت گذاری اتاق ها با توجه به نوع اتاق، ظرفیت اتاق، ابعاد اتاق، دید اتاق و همینطور امکانات و خدمات داخل اتاق ها متفاوت است. از طرفی مدت زمان رزرو اتاق و زمان رزرو هر تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت اتاق دارد.

رزرو اتاق در هتل پردیس مشهد

برای رزرو اتاق در هتل پردیس باید به بخش رزرواسیون این هتل مراجعه نمایید. در این بخش لیست اتاق هایی که ظرفیت دارند را به همراه قیمت و سایر ویژگی اتاق ها قرار داده شده است. در حین رزرو اتاق دقت داشته باشید که حتما شرایط رزرو و کنسلی هتل را در نظر بگیرید تا در صورتیکه خواستید رزرو خود را کنسل نمایید دچار مشکل نشوید. با رزرو آنلاین اتاق مورد نظر خود هنگام مراجعه به هتل استرس و نگرانی در مورد اتاق نخواهید داشت و با آسودگی خاطر در هتل اقامت خواهید گرفت.

قوانین و مقررات هتل

هر هتل با توجه به قوانین و مقررات خود برای پذیرش میهمانان داخلی و خارجی اقدام می نماید. هتل پردیس مشهد هم قوانین و مقرراتی دارد که میهمانان باید حتما آن را مورد توجه قرار دهند تا در حین اقامت دچار مشکل نشوند.

 • تمامیه اتاق های هتل در ساعت ۱۴ تحویل و در ساعت ۱۲ ظهر تخلیه می گردد.
 • هزینه اقامت در هتل برای کودکان زیر ۲ سال در صورت عدم استفاده از سرویس هتل رایگان و برای ۲ تا ۶ سال نیم بها خواهد بود. برای کودکان بالای ۶ سال هزینه اقامت تمام بها محسوب می شود.
 • پذیرش خانم در هتل تنها در صورت ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر خواهد بود.
 • صیغه نامه معتبر یا مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر خواهد بود.

نظرات درباره هتل پردیس مشهد

هتل پردیس مشهد با توجه به خدمات و امکاناتی که ارائه می دهد گزینه خوبی برای اقامت شما در مشهد خواهد بود. با اینحال اطلاعات داده شده نمی تواند جایگزین مناسبی برای تجربه افرادی باشد که در این هتل اقامت داشته اند. از این رو از کسانی که در هتل پردیس اقامت داشته اند خواهشمندیم که نظرات خود در مورد این هتل را در بخش نظرات همین صفحه ارسال نمایند تا سایر کسانی که قصد اقامت در این هتل را دارند بتوانند با استفاده از تجارب شما و با آسودگی خاطر بیشتر این هتل را برای اقامت خود انتخاب نمایند. نظرات شما می تواند در قالب پاسخ به پرسش هایی باشد که اکثر افرادی که می خواهند در این هتل اقامت بگیرند می پرسند که شامل موارد زیر است:

 • نظافت در تمام بخش های هتل رعایت می شود؟
 • رفتار کارمندان و پرسنل هتل چطور بود؟
 • آیا در هتل تمام امکانات و خدمات گفته شده وجود دارد؟
 • اتاق های هتل دارای تهویه و سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب هستند؟
 • آیا قیمت اتاق ها با کیفیت خدمات و امکانات ارائه شده همخوانی دارد؟
 • در داخل هتل امکانات ورزشی و تفریحی وجود دارد؟
 • آیا اینترنت داخل اتاق ها از سرعت کافی برخوردار هست؟
 • سکوت و آرامش اتاق ها برای استراحت مناسب است؟
 • مسافران می توانند به راحتی به حرم و مراکز مهم شهر دسترسی داشته باشند؟
 • عبور و مرور در داخل هتل کامل کنترل می شود؟
 • غذای هتل چطور است آیا کیفیت و طعم مناسبی دارد؟
 • آیا رستوران هتل هر سه وعده غذایی را با کیفیت بالا ارائه می دهد؟
 • آیا در پارکینگ هتل همواره جا برای پارک خودرو هست؟

سیاست های هتل پردیس مشهد

امکانات رفاهی هتل پردیس مشهد

یکی از امکانات بی نظیر هتل پردیس رستوران 450 نفره آن است که منو غذایی بسیار متنوعی را در اختیار میهمانان قرار می دهد. لابی هتل دارای ظرفیت 40 نفر بوده و در هتل پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 150 خودرو وجود دارد. اینترنت در لابی هتل رایگان و محدود است. سایر امکانات و خدمات این هتل شامل: صندوق امانات، نمازخانه، فروشگاه و آژانس مسافرتی، پله اضطراری، دستگاه فکس و پرینت، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، مرکز خرید ویژه هتل، اتاق سیگار، روزنامه در لابی، صرافی، خدمات پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، اتاق تلفن، کپسول آتش نشانی، دستگاه اعلام حریق، خدمات بیدار باش، تلفن و تلویزیون در لابی، خدمات تور، سرویس ویژه حرم، خدمات خانه داری، خدمات تهیه بلیط، لاندری، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی در طبقات

 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • شومینه
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل پردیس مشهد

هتل پردیس مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی