تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل کیانا مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
آپارتمان
4 ستاره
ایران
مشهد
هتل کیانا در خیابان امام رضا، امام رضا 2، کوچه کربلا

معرفی هتل کیانا مشهد

هتل کیانا مشهد یکی دیگر از هتل های چهار ستاره مشهد است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ شروع کرده است. این هتل به دلیل موقعیت مکانی عالی، امکانات و خدمات داخلی ارزشمند، نزدیکی به حرم امام رضا، باب های اقامتی عالی، دکوراسیون داخلی بسیار شیک و همینطور داشتن پرسنل و مدیریت منظم و مجرب خود توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان هتل های مشهد به خود اختصاص دهد.

معماری هتل کیانا مشهد

هتل کیانا یکی از هتل های تازه ساخت مشهد است که دارای یک معماری مدرن و ویژه می باشد. این هتل دارای ۷ طبقه است که از بهترین سازه های آهنی و مصالح ساختمانی طراحی شده است. از جمله ویژگیهای بارز معماری هتل کیانا می توان به دکوراسیون و طراحی داخلی فضاهای هتل می باشد که زیبایی و شکوه هتل را دو چندان کرده است.

موقعیت مکانی هتل کیانا مشهد

یکی از مهم ترین ویژگیهای هتل کیانا موقعیت مکانی آن است. نزدیک بودن به حرم امام رضا، بازار و مراکز خرید، اماکن تاریخی و تفریحی شهر از امتیازات هتل کیانا می باشد. اگرچه هتل در محدوده طرح ترافیک واقع شده است، اما به دلیل نزدیک بودن به مراکز مهم شهر، رفت و آمد میهمانان هتل آسان خواهد بود. دید اتاق های هتل به داخل کوچه است اما از برخی اتاق ها می توان گنبد حرم امام رضا را مشاهده کرد.

آدرس دقیق هتل کیانا: هتل کیانا در خیابان امام رضا، امام رضا ۲، کوچه کربلا واقع شده است.

فاصله هتل کیانا مشهد تا حرم امام رضا

حرم امام رضا ورودی های مختلفی دارد که فاصله هتل از آنها متفاوت است. فاصله هتل کیانا از حرم حدود ۱.۱ کیلومتر است که اگر از خیابان شیخ توسی بخواهید به آنجا بروید در کمتر از ۱۳ دقیقه پیاده به آنجا خواهید رسید. سریع ترین مسیر برای رفتن به حرم در فاصله ۱.۴ کیلومتری هتل قرار دارد اما چون بدور از طرح ترافیک است می توانید در ۶ طی پیاده آن را طی کنید. این مسیر از زیرگذر حرم می گذرد. باب الجواد در فاصله ۸۵۰ متری هتل واقع شده است و در ۱۰ دقیقه پیاده به آنجا خواهید رسید. باب الرضا هم در فاصله ۶۰۰ متری هتل قرار دارد که در ۸ دقیقه می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل کیانا تا مراکز خرید

بعد از فاصله هتل از حرم امام رضا نوبت به مراکز خرید و بازارهای مشهد می رسد.

 • مرکز خرید آسمان در فاصله ۱.۶ کیلومتری هتل کیانا قرار دارد که در ۱۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید. کوتاهترین فاصله از هتل از طریق خیابان ۱۷ شهریور است که در ۹ دقیقه می توان آن را طی نمود.
 • مرکز خرید اطلسیه در فاصله ۱.۹ کیلومتری از هتل واقع شده است که در ۸ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • مرکز خرید قسطنطنیه در فاصله ۶.۴ کیلومتری از هتل قرار گرفته است که در ۲۰ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.
 • کیان سنتر در فاصله ۱۰.۴ کیلومتری هتل واقع شده است که در کمتر از ۲۹ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • مجتمع تجاری الماس شرق در فاصله ۱۲.۴ کیلومتری هتل واقع شده است که رد ۲۷ دقیقه طی می شود.
 • مرکز خرید خورشید در فاصله ۶.۳ کیلومتری هتل واقع شده است و در ۲۰ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • بازار رضا هم جزو نزدیک ترین اماکن مشهد به هتل کیانا می باشد که در فاصله ۷۰۰ متری هتل واقع شده است که در ۹ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • بازار جنت در فاصله ۲.۸ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • مجتمع پروما در فاصله ۸.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۶ دقیقه می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل تا پارک ها و جاهای تفریحی

اگر می خواهید از جاای تفریحی و پارک های مشهد دیدن کنید باید فاصله این جاها از هتل کیانا مشهد را در نظر بگیرید.

 • سد چالیدره در فاصله کیلومتری هتل واقع شده است که در ۵۰ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • شهربازی پارک ملت در فاصله ۱۴.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۷ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • سرزمین موج های آبی در فاصله ۲۲.۶ کیلومتری هتل واقع شده است که در کمتر از ۳۵ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • منطقه ییلاقی طرقبه در فاصله ۳۱.۱ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۴۶ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • پدیده شاندیز در فاصله ۷.۳ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۲۴ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • باغ وحش وکیل آباد در فاصله ۲۴.۷ کیلومتری هتل کیانا قرار دارد و ۳۹ دقیقه ای می توان به آنجا رسید.
 • پارک کوهسنگی در فاصله ۲۴.۷ کیلومتری هتل کیانا واقع شده است که در کمتر از ۴۰ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • کوهستان پارک شادی در فاصله ۲۵ کیلومتری هتل واقع شده است که در کمتر از ۴۲ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رسید.
 • پارک باغ ملی مشهد در فاصله ۲.۲ کیلومتری هتل واقع شده است که در ۱۳ دقیقه با ماشین می توان به آنجا رفت.

فاصله هتل تا اماکن تاریخی

جهت رفتن به اماکن تاریخی مشهد باید فاصله آنها تا هتل کیانا را بدانید. خوشبختانه هتل کیانا مشهد موقعیت مکانی بسیار خوبی برای اقامت دارد.

 • خانه ملک در فاصله ۲.۴ کیلومتری هتل واقع شده است و در ۱۱ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • آرامگاه فردوسی در فاصله ۳۸ کیلومتری هتل واقع شده و در ۵۱ دقیقه طی می شود.
 • گنبد خشتی در فاصله ۲.۱ کیلومتری هتل کیانا قرار دارد و در ۱۰ دقیقه می توان به آنجا رسید. اگر پیاده هم بخواهید این مسیر را طی کنید در کمتر از ۲۳ دقیقه به آنجا خواهید رسید.
 • آرامگاه نادرشاه افشار هم در فاصله ۲.۴ کیلومتری هتل کیانا مشهد واقع شده است که در ۱۱ دقیقه می توان به آنجا رسید.

فاصله هتل کیانا مشهد تا فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری

برای اطلاع از فاصله هتل کیانا مشهد از فرودگاه و راه آهن و پایانه مسافربری لیستی برای شما تهیه کرده ایم که بصورت زیر است:

 • برای رفتن به فرودگاه مشهد باید فاصله ۸.۳ کیلومتری از هتل را در ۲۳ دقیقه طی کنید. کوتاهترین مسیر برای رفتن به فرودگاه از طریق بلوار هاشمی نژاد است که ترافیک کمتری دارد.
 • ایستگاه راه آهن مشهد در فاصله ۴.۸ کیلومتری هتل کیانا قرار دارد و در ۱۳ دقیقه می توان به آنجا رسید.
 • پایانه مسافربری مشهد هم در فاصله ۶.۵ کیلومتری هتل واقع شده است و در کمتر از ۲۱ دقیقه می توانید به آنجا برسید.

امکانات هتل بین المللی کیانا مشهد

هتل کیانا مشهد جهت رفاه و اقامت راحت میهمانان خود امکانات و خدمات زیادی را برای میهمانان خود فراهم نموده است که بصورت زیر می باشد.

کافی نت، شبکه پخش فیلم، تلفن در لابی، پارکینگ، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات بیدار باش، خدمات ویژه معلولین، خدمات خانه داری ، خدمات تهیه بلیط ، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، لابی، آسانسور، صندوق امانات خصوصی، نمازخانه، فروشگاه، پله اضطراری، فتوکپی و پرینت، فکس، زنگ هشدار، گشت نیم روزی، چایخانه سنتی، رستوران بام ، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه، پذیرش ۲۴ ساعته، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، اینترنت در لابی، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی و طبقات هتل

امکانات ورزشی هتل کیانا مشهد

هتل کیانا مشهد جهت تفریح و لذت بیشتر میهمانان خدمات و امکاناتی را برای آنها فراهم نموده است. این امکانات شامل خدمات ورزشی و تفریحی است که برای بزرگسالان و کودکان فراهم شده است.

مجموعه آبی هتل کیانا خدمات بسیار ارزشمندی همچون سونای خشک و بخار، جکوزی، حمام ترکی و سالن ماساژ حرفه ای را در اختیار میهمانان قرار می دهد. سالن بیلیارد هتل هم مکان مناسبی برای تفریح می باشد. پارک کودک هتل هم مکان بسیار مناسبی برای بازی و سرگرمی کودکان  می باشد.

اتاقهای هتل کیانا مشهد

همانطور که گفته شد هتل کیانا در ۷ طبقه طراحی شده که شامل ۱۱۰ باب اقامتی می باشد. باب های اقامتی هتل در قالب اتاق های دو تخته فولبرد، اتاق های دو تخته vip ماه عسل،  اتاق های دو تخته vip ماه عسل فولبرد، اتاق سه تخته فولبرد، آپارتمان چهارنفره فولبرد، اتاق های چهارتخته فولبرد، اتاق چهارتخته فولبرد، اتاق کانکت چهار نفره فولبرد ارائه می گردد. همه اتاق ها دارای فضاهای خوب و تهویه بسیار عالی می باشند. نور داخل اتاق ها خوب است و امکانات زیادی جهت رفاه میهمانان در آن قرار داده شده است.

امکانات داخل اتاق های هتل کیانا

داخل اتاق های هتل کیانا مشهد امکانات زیر قرار داده شده است.

صبحانه، یخچال، تلویزیون و اینترنت رایگان، تلفن در اتاق ، دراور، آباژور، آب رایگان، رخت آویز، کمد لباس، حمام، لوازم بهداشتی و دمپایی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات داخل اتاق، سیستم اطفاء حریق، سیستم گرمایش و سرمایش عالی، نوع قفل درب اتاق ها، سرویس بهداشتی فرنگی

رستوران،بوفه، کافی شاپ هتل کیانا مشهد

هتل کیانا رستوران و کافی شاپ بسیار با باشکوهی دارد که پذیرای میهمانان داخلی و خارجی هتل است.

رستوران ارغوان هتل کیانا در طبقه همکف هتل واقع شده است و با ظرفیت بالا، معماری مدرن و بسیار لوکس، غذاهای متنوع ایرانی و فرنگی آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. این رستوران با میز و صندلی های بسیار شیک و طراحی بسیار عالی مزین شده و می تواند فضای بسیار مناسبی برای سرو غذا باشد.

کافی شاپ های هتل کیانا نیز محل بسیار مناسبی برای عصرانه ای دل انگیز می باشد. این کافی شاپ ها با ارائه بهترین انواع شیریین، دسر و نوشیدنی و همینطور بستنی های خوشمزه آماده پذیرایی از میهمانان می باشند.

تور هتل کیانا مشهد

هتل کیانا مشهد خدمات تور را به خوبی ارائه می دهد و شرایط بسیار مناسبی برای گردشگری داخل شهر فراهم نموده است. تور هوایی مشهد و همینطور تور زمینی هتل کیانا در لیست تورهای بسیار محبوب قرار دارد. علاقمندان به تور مشهد هتل کیانا می توانند با مراجعه به بخش تور مشهد از زمان و شرایط برگزاری تورها مطلع شده و جهت رزو هر تور اقدام نمایند.

قیمت اتاق در هتل کیانا مشهد

بسیاری از مسافران و میهمانان مشهد در مورد قیمت اتاق های هتل کیانا سوال می پرسند. این هتل با توجه به نوع اتاق، ظرفیت اتاق، امکانات و خدمات ارائه شده، زمان رزور و مدت اقامت در هر اتاق قیمت های متفاوتی را ارائه می دهد. در ضمن قیمت های هر اتاق ثابت می باشد اما در بازه های زمانی خاصی مانند اعیاد و تعطیلات مهم که هتل ها بسیار شلوغ هستند مقداری قیمت ها دچار نوسان می شوند. تخفیفات ویژه ای هم برای میهمانمان خاص هتل در نظر گرفته می شود. جهت اطلاع از آخرین قیمت اتاق ها به بخش اتاق های هتل کیانا در همین صفحه مراجعه نمایید.

رزرو اتاق در هتل کیانا مشهد

جهت رزور اتاق در هتل کیانا روش های مختلفی وجود دارد. اما برای مسافرانی که از راه دور می خواهند در هتل اقامت نمایند روش رزرو اینترنتی ساده ترین و راحت ترین شیوه می باشد. رزور آنلاین هتل با توجه به شرایط کنسلی و قیمت اتاق ها متفاوت است. از این رو اگر به رزور این اتاق تمایل دارید به بخش رزرواسیون هتل مراجعه کنید.

قوانین و مقررات هتل

جهت اقامت در هتل قوانین زیر اعمال می گردد.

 • اتاق ها در ساعت ۱۴ تحویل و در ساعت ۱۲ تخیله می گردد.
 • هزینه اقامت برای کودکان زیر ۳ سال رایگان، ۳ تا ۷ سال نیم بها و بالای ۷ سال تمام بها می باشد.

نظرات درباره هتل کیانا مشهد

در بخش نظرات سایت سوالات مهمی در مورد کیفیت خدمات هتل، قیمت ها، غذای هتل پرسیده می شود که علی رغم اطلاعات داده شده در این مطلب، کسانی که در هتل اقامت داشته اند می توانند با توجه به تجربه اقامت خود به آنها پاسخ دقیق تری بدهند. از این رو از تمامی میهمانان هتل تقاضا داریم تجارب خود در مورد پرسش های زیر را در بخش نظرات با ما در میان بگذارند.

کیفیت غذای هتل کیانا مشهد چطور است؟

آیا قیمت اتاق ها با کیفیت خدمات ارائه شده همخوانی دارد؟

آیا هتل کیانا جهت اقامت مکان مناسبی است؟

آیا نظافت هتل خوب است؟

رفتار پرسنل و مدیریت هتل چطور است؟

سیاست های هتل کیانا مشهد

امکانات رفاهی هتل کیانا مشهد

کافی نت، شبکه پخش فیلم، تلفن در لابی، پارکینگ، کپسول آتش نشانی، سیستم اعلام حریق، خدمات بیدار باش، خدمات ویژه معلولین، خدمات خانه داری ، خدمات تهیه بلیط ، سیستم تهویه مطبوع، مینی بار با هزینه، لابی، آسانسور، صندوق امانات خصوصی، نمازخانه، فروشگاه، پله اضطراری، فتوکپی و پرینت، فکس، زنگ هشدار، گشت نیم روزی، چایخانه سنتی، رستوران بام ، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، روزنامه، پذیرش 24 ساعته، دستگاه واکس کفش، ترانسفر رفت و برگشت با هزینه، اینترنت در لابی، لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی و طبقات هتل

 • آسانسور
 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل کیانا مشهد

هتل کیانا مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی