تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور مشهد با قطار زندگی

5% تخفیف

خدمات تور :

۲ شب و ۳ روز اقامت در هتل آتی و صدرا که هر دو از هتل های نوساز مشهد بوده و توانسته اند رضایت حداکثری مسافران را جلب نمایند.

پذیرایی در این هتل ها صبحانه، نهار، شام به صورت منو انتخابی و به تعداد شبهای اقامت میباشد.

ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه ۱۲ میباشد.

بلیط رفت و برگشت این تور قطار زندگی میباشد که به انتخاب مسافرین در ساعتی که موجودی بلیط در حد رزرو باشد به صورت رفت و برگشت صادر میگردد. قطار زندگی از بهترین قطارهای ۴ تخته موجود در ایران میباشد

 

نرخ تور :

نرخ تور برای بزرگسال (بالای ۱۲ سال) : ۳۹۵،۰۰۰ تومان

نرخ تور برای خردسال (بین ۲ تا ۱۲ سال) : ۳۵۰،۰۰۰ تومان

نرخ تور رای نوزاد (زیر ۲ سال ) : رایگان

 

تخفیف گروهی تور :

تور مشهد با قطار ۶ تخته برای رزرو های بالای ۱۰ نفر ۵ درصد تخفیف را دارا میباشد.

همچنین برای رزروهای بالای ۲۰ نفر ، یک نفر رایگان محاسبه میگردد.

 

توضیحاتی در مورد تور مشهد با قطار زندگی :

قطار زندگی به عنوان یکی از مدرنترین قطارهای موجود در ایران توسط شرکت رجا در سالیان اخیر به ناوگان ریلی کشور اضافه گردید و با ارایه خدماتی منحصر به فرد موجبات سفری راحت و دلپذیر را برای مسافرین فراهم آورده است.

کوپه های این قطار ۴ تخته هستند و از امکاناتی همچون سرویس کامل خواب شامل لحاف ، بالش، تشک و همچنین دو مانیتور ۱۸ اینچی برخوردار میباشد تا مسافرین آرامش خیال در سفر به مشهد مقدس را بیش از پیش تجربه کنند. در تور مشهد با قطار زندگی ، زمانی که در قطار سپری میشود خود سفری شگفت انگیز است و علت آن چیزی نیست جز امکانات متفاوت این قطار . از جمله این امکانات میتوان به مواردی اشاره نمود. سیستم صوتی و تصویری برای تماشای فیلم و سریال و گوش دادن به موسیقی مورد علاقه شما. کتابخانه برای اهل مطالعه و کتاب. قابلیت اتصال به اینترنت برای کسانی که اوقات فراغت خود را به وبگردی و شبکه های اجتماعی میپردازند.

پذیرایی در قطار زندگی توسط مهمانداران خانم و آقا صورت میپذیرد که همگی آنها دوره های حرفه ای مهمانداری را گذرانده و رد این امر مجرب و زبده هستند. یکی از کارهای جالبی که متولیان قطار زندگی برای مسافین تدارک دیده اند استقبال از مسافرین با فرش قرمز و همچنین سرو نوشیدنی های سرد و گرم و دسرهای متنوع در همان بدو ورود است.

برای سفر به مشهد مقدس با قطار زندگی و کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و همچنین تور مشهد با قطار ۶ تخته و تور مشهد هوایی با همکاران ما در تماس باشید.

۸۸۷۰۹۹۰۴ – ۰۲۱

۸۸۷۲۲۶۰۶ – ۰۲۱