تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور مشهد با قطار ۶ تخته

5% تخفیف

خدمات تور :

۲ شب و ۳ روز اقامت در هتل زاگرس که هتلی نوساز و نزدیک حرم میباشد و بالای ۹۶ درصد از مسافران از خدمات و کیفیت آن به طور کامل راضی بوده اند.

صبحانه، نهار، شام به صورت منو انتخابی و به تعداد شبهای اقامت.

یکی از مواردی که دغدغه مسافرین است ساعت تحویل (ساعت ۱۴) و تخلیه اتاق (ساعت ۱۲) میباشد که مخصوصا ساعت تحویل اتاق معمولا موجبات سختی برای مسافران را به همراه می آورد. در این تور ساعت تحویل اتاق به محض ورود مسافرین به هتل میباشد.

بلیط رفت و برگشت تور قطار ۶ تخته میباشد که به انتخاب مسافرین در ساعتی که موجودی بلیط در حد رزرو باشد به صورت رفت و برگشت صادر میگردد.

 

نرخ تور :

نرخ تور برای بزرگسال (بالای ۱۲ سال) : ۲۷۰،۰۰۰ تومان

نرخ تور برای خردسال (بین ۲ تا ۱۲ سال) : ۲۳۰،۰۰۰ تومان

نرخ تور رای نوزاد (زیر ۲ سال ) : رایگان

 

تخفیف گروهی تور :

تور مشهد با قطار ۶ تخته برای رزرو های بالای ۱۰ نفر ۵ درصد تخفیف را دارا میباشد.

همچنین برای رزروهای بالای ۲۰ نفر ، یک نفر رایگان محاسبه میگردد.

 

توضیحاتی در مورد تور مشهد با قطار ۶ تخته :

مسافران مشهد مقدس دلدادگان امامی مهربان هستند که برای رسیدن به زیارت آن حضرت هر وسیله نقلیه موجودی را دستاویز قرار داده تا به این شوق عظیم نایل آیند. در سالیان اخیر به سبب استقبال بسیار بالای مردم کشورمان برای سفر به مشهد مقدس و زیارت امام رضا (ع) در کنار خودرو که وسیله ای شخصی و همواره در دسترس برای سفر است، ناوگان هوایی با به روی کار آمدن ایرلاینهای تازه تاسیس و افزایش پروازها و همچنین ناوگان ریلی با نوسازی واگنها و افزایش قطارهای مسیر تهران – مشهد – تهران کمک نموده اند تا راحتی سفر برای مسافرین عزیز کشورمان فراهم آید. در بین قطار ها به جرات میتوان گفت قطار ۶ تخته بیشترین اقبال عمومی را دارا میباشد. علت آن هم قیمت مناسب این قطارها به نسبت قطار های دیگر و همچنین معمولا گروهی و خانواگی سفر کردن مسافران میباشد. از این رو مجموعه تور ۱۴ نیز همواره بهترین آفرها را برای تور مشهد با قطار ۶ تخته داشته است. از دیگر تور های ما در مسیر مشهد میتوان به تور مشهد با قطار زندگی و همچنین تور مشهد هوایی اشاره نمود.