تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور مشهد هوایی

خدمات تور :

۳ شب و ۴ روز اقامت در هتل پرستاره که هتلی نوساز و نزدیک حرم میباشد و بالای ۹۶ درصد از مسافران از خدمات و کیفیت آن که حاصل تجربه بالای کارکنان و امکانات بسیار عالی هتل بوده است، به طور کامل راضی بوده اند.

صبحانه، نهار، شام به صورت منو انتخابی و به تعداد شبهای اقامت.

طبق قانون کلیه هتلها ساعت تحویل اتاق ۱۴ و ساعت تخلیه ۱۲ میباشد.

بلیط رفت و برگشت پرواز کلیه ایرلاین ها میباشد که نوع ایرلاین و ساعت پرواز چه در مسیر رفت و چه در مسیر برگشت به انتخاب مسافرین عزیز است.

 

نرخ تور :

نرخ تور برای بزرگسال (بالای ۱۲ سال) : ۶۵۰،۰۰۰ تومان

نرخ تور برای خردسال (بین ۲ تا ۱۲ سال) : ۶۵۰،۰۰۰ تومان

نرخ تور برای نوزاد (زیر ۲ سال ) : ۱۱۰،۰۰۰ تومان

 

تخفیف گروهی تور :

تور مشهد هوایی برای رزرو های بالای ۱۰ نفر ۵ درصد تخفیف را دارا میباشد.

همچنین برای رزروهای بالای ۲۰ نفر ، یک نفر رایگان محاسبه میگردد.

 

توضیحاتی در مورد تور مشهد هوایی :

تا تقریبا یک دهه پیش قطار محبوبترین وسیله سفر به مشهد مقدس بود. ولی در سالیان اخیر به مرور و با تجهیز ناوگان هوایی و بالا رفتن امنیت و کیفیت پروازها و هواپیماها مسافرین رغبت بیشتری به سفر با هواپیما نشان دادند. هرچند که هنوز هم بسیاری از برخی خدمات ایرلاینها و مخصوصا تاخیر در برخی پروازها گله مندند اما اقبال عمومی به سفر با پرواز اگر بیشتر از سفر ریلی نباشد کمتر نیز نیست. ما از کودکی خاطرات بسیاری از سفر با قطار و اتفاقات شیرینی که در مسیر برایمان می افتاد داریم ولی تور مشهد هوایی نیز حال و هوای خود را دارد. مثلا اینکه نماز ظهر را در شهر خود میخوانیم و نماز مغرب و عشا را درحرم امام رضا (ع) که حال و هوای معنوی مخصوص به خود را دارد و بسیار روح نواز است.

برای انتخاب تور مشهد هوایی مناسب به چند نکته باید توجه نمود :

۱ ) انتخاب هتل مناسب : محل اقامتی که انتخاب میکنیم شاخص بسیار مهمی برای بالا بردن کیفیت سفرمان است. منظور از انتخاب هتل مناسب این نیست که هتل ۵ ستاره مناسب تر از مثلا هتل ۳ ستاره است. شکی در این نیست که درجه هتل هرچه بیشتر باشد احتمال رضایت ما از خدمات آن هتل نیز بالاتر می رود. اما فاکتور دیگری که باید در نظر گرفت هزینه ایست که میخواهیم در یک سفر برای آن برنامه ریزی کنیم. اگر تصمیم بر آن شد که برای یک هتل ۴ ستاره هزینه کنیم بایستی با دقت و مشاوره با آژانس های معتبر و با قدمت هتل ۴ ستاره ای را انتخاب کنیم که ارزش هزینه کردن را داشته باشد نه اینکه هتلی را انتخاب نماییم که کیفیتی حتی کمتر از یک هتل ۳ ستاره را داشته باشد.

۲) انتخاب پرواز مناسب : مهم ترین فاکتور برای یک تور مشهد هوایی مناسب پرواز مناسب است. پرواز مناسب از دو جهت قابل بررسی است. اول ایرلانی که انتخاب میکنیم. برخی از ایرلاینها هستند که سابقه تاخیر در پروازهایشان به وفور یافت میشود و همچنین برخی ایرلاینها خدمات و پذیرایی داخل هواپیمایشان چنگی به دل نمیزند. جنبه دوم تایم پروازی است که باید حتی المقدور طوری انتخاب شود که به زمان تحویل و تخلیه اتاق نزدیک باشد تا موجبات سختی و اذیت شدن را فراهم نیاورد. البته که برخی از مسافرین برنامه سفر خود را طوری تنظیم میکنند که قبل از تحویل و یا بعد از تخلیه اتاق به بازدید از جاذبه ای خاص و یا صرف غذا در رستوران های خوب مشهد بپردازند که در این صورت باید تایم پرواز طوری انتخاب شود که بدون استرس و کمبود زمان به برنامه خود برسند.

۳) انتخاب آژانس معتبر : در سالیان اخیر شاهد آن بوده ایم که متاسفانه برخی از مسافرین از خدماتی که آژانس طرف قراردادشان به آنها داده اند به هیچ عنوان رضایت ندارند و علت هم چیزی نیست جز تجربه پایین برخی از آژانس ها در اجرای تور و تورگردانی. به همین سبب در انتخاب آژانس معتبر و با سابقه بالا بایستی دقت نمود تا تور مشهد هوایی برای شما عزیزان سفری دلچسب و پر خاطره باشد.

جهت اطلاع از تورهای هوایی مجموعه ما و همچنین تور مشهد با قطار ۶ تخته و تور مشهد با قطار زندگی می توانید از طریق شماره تماس ۸۸۷۲۱۵۴۰ – ۰۲۱ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.