تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور بانکوک پوکت تایلند

تور پوکت بانکوک تایلند

یکی از تورهای بسیار محبوب در ایران تور ترکیبی پوکت بانکوک تایلند است. اگر چه اطلاعات بسیار زیادی در مورد این دو شهر در دنیای اینترنت وجود دارد و کمتر کسی هست که با این دو شهر و جاذبه های دیدنی آن آشنایی نداشته باشد، اما هنوز دلیل اصلی شهرت این دو شهر تایلند و محبوبیت تور تایلند برای عده ای پوشیده مانده است. در این مطلب از تور 14 قصد داریم دلایل اصلی محبوبیت تور پوکت بانکوک تایلند را بازگو نماییم و انواع تورهایی که به مقصد این دو شهر برگزار می شوند را معرفی نموده و اطلاعات مفیدی را در مورد آنها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

چرا تور تایلند بسیار محبوب است؟

تایلند یکی از کشورهای بسیار توریست پذیر جهان است و دلیل این امر وجود جاذبه های گردشگری بسیار زیاد این کشور است. شهرهای بسیار زیبا پوکت، بانکوک و پاتایا این کشور به دلیل وجود جزایر بهشتی، سواحل مرجانی، معابد بودایی، مراکز خرید بسیار باشکوه و ارزان، بازارهای شناور روی دریا، وجود رودهای بسیار زیبا مثل رود چائو بانکوک، بازارهای شبانه، رستوران های بسیار متنوع که امکان تجربه خوردنی های جذاب را برای توریست ها فراهم می نمایند و از همه مهم تر آب و هوایی استوایی معتدل، از شهرت بسیار زیادی برخوردار اند. بانکوک به دلیل وجود رود چائو به ونیز تایلند شهرت یافته است. پوکت به دلیل جزایر زیاد و طبیعت بسیار منحصر به فرد، لقب بهشت زمینی را از توریست ها دریافت کرده است و پاتا نیز یکی دیگر از شهرهای شگفت انگیز تایلند است.

همه این عوامل باعث شده است که توریست های بسیار زیادی از ایران و سایر کشورهای جهان به این دو شهر مسافرت نمایند. در میان ایرانیان تورهای پوکت، تور بانکوک و تور پاتایا بصورت جداگانه برگزار می شود و در این میان در بازه های متفاوتی از سال تور های ترکیبی هم برای مسافران علاقمند برگزار می شود. تورهای ترکیبی مزایا خاص خود را دارند که به بررسی آنها می پردازیم.

چرا تور ترکیبی تایلند پر طرفدار است؟

تورهای ترکیبی گونه ای از تورهای تایلند هستند که در آن مسافران دو یا سه شهر تایلند را در یک سفر بازدید می نمایند. این نوع تور از این جهت خوب است که افراد می توانند با هزینه کمتری، جاهای دیدنی تایلند را از نزدیک ببینند. سفری که در آن جاذبه های مهم تر مورد توجه قرار می گیرد و مسافران نمی توانند همه جاذبه های شهرهای مهم را جداگانه ببینند. برای مثال در تور ترکیبی پوکت بانکوک مسافران با ورود به بانکوک چند روز در آنجا می مانند، تمام جاذبه های مهم شهر را بازدید می نمایند و از تفریحات خوب شهر لذت می برند. پس از چند روز اول نوبت سفر به پوکت فرا می رسد. در پوکت نیز مسافران می توانند از جاذبه های مهم شهر لذت ببرند. به این ترتیب در یک سفر به تایلند می توانند جاذبه های مهم هر دو شهر را ببینند و تا می توانند لذت ببرند.

خوبی این نوع تور های ترکیبی این است که افرادی که زمان آزاد زیادی برای مسافرت ندارند می توانند در چند روز تفریح ها و هیجانات سفر به تایلند را تجربه نمایند. از طرفی مسافران مجبور نمی شوند زمان و هزینه های زیادی را برای سفر جداگانه به هر کدام از شهرها صرف نمایند. فاصله ایران تا تایلند آنقدر زیاد هست که هر کسی نتواند دو یا چند بار برای دیدن شهرهای جداگانه این کشور اقدام نماید. از این رو تورهای ترکیبی می تواند برای مسافران جذاب باشد.

تور ترکیبی تایلند

تورهای ترکیبی تایلند انواع بسیار زیادی دارد که در این مطلب ما در مورد تور پوکت بانکوک اطلاعاتی را به شما خواهیم داد. اما از آنجا که سه شهر پاتایا، بانکوک و پوکت شهرهای بسیار زیبا این کشور هستند ، تورای ترکیبی زیادی از جمله تور بانکوک پاتایا، بانکوک پوکت، پوکت پاتایا در بازه های زمانی متفاوتی از سال برگزار می شود.  این تورها هر کدام انواع زیادی دارند که می تواند انتخاب خوبی برای شما باشند.

چه نوع تور پوکت بانکوک تایلند را انتخاب کنیم؟

حال که مزایا تورای ترکیبی پوکت بانکوک تایلند را بیان کردیم، قوت آن رسیده که اطلاعات مفیدی در مورد انواع این تور را در اختیار شما قرار دهیم تا بدانید که کدام تور برای شما مفیدتر است؟ از آنجا که تور پوکت بانکوک توسط آژانس های مسافرتی زیادی و در فصول متفاوتی از سال برگزار می شود و هر کدام امکانات و خدمات خاص خود را ارائه می دهند، وقت آن رسیده معیارهای انتخاب بهترین تور را بدانید تا بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب نمایید.

  • اولین نکته که باید به آن توجه کنید، برنامه سفر است. برای مثال باید مشخص کنید که تور مورد نظر چند روزه است؟ چند روز آن در پوکت و چند روز در بانکوک اقامت خواهید داشت؟ در طی مسیر سفر خود از چه جاهایی دیدن خواهید کرد؟ زمان سفر کی خواهد بود؟ این اطلاعات به شما کمک می کند که حق انتخاب بیشتری داشته باشید. برای مثال اگر شما پوکت را بیشتر از بانکوک دوست دارید، تورهای را انتخاب کنید که زمان اقامت آنها در پوکت بیشتر است.
  • محل اقامت شما در پوکت و بانکوک اهمیت بسیار زیادی دارد. هتل های بسیار زیادی در این دو شهر آماده استقبال از شما خواهند بود که هر کدام خدمات و امکانات منحصر به فرد خود را ارائه می دهند. باید بررسی کنید که تور پوکت بانکوکی که شما می خواهید به آن بپیوندید در کدام هتل های این دو شهر اقامت خواهند داشت. محل اقامت شما اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که شما پس از تفریح و گشت و گذار در شهر به محلی بسیار راحت و مناسب برای استراحت نیاز دارید.
  • نوع پرواز و خدمات مسافرتی هم بسیار مهم است. اینکه با کدام خط هواپیمایی و در چه ساعتی پرواز می کنید بسیار مهم است. در فاصله بین بانکوک و پوکت از چه وسیله نقلیه ای ، قطار یا اتوبوسی برای رفت و برگشت ها ی بین مسیر استفاده می شود. این امکانات کیفیت سفر شما را مشخص می نماید.
  • چه امکاناتی در طی سفر در اختیار شما خواهد بود و از چه خدماتی بهره مند می شوید، یکی دیگر از گزینه های مهم در انتخاب تور می باشد. هر آژانس مسافرتی خدمات خاص خود را دارد که شما می توانید بهترین را گزینش نمایید.

در نهایت این شما هستید که با توجه به بودجه سفر خود، علایق و شرایط شخصی خود می توانید بهترین تور پوکت بانکوک را انتخاب نمایید. بنابراین سعی کنید اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

تور ارزان تایلند

اگر قصد دارید سفری ارزان را تجربه نمایید، بهترین گزینه برای شما تورهایی هستند که در فصولی از سال برگزار می شوند که کشور تایلند چندان شلوغ نیست و جزو فصل های پر بازدید این شهر نمی باشد. در این فصول تورهای ارزان تری به مقصد تایلند برگزار می شود و شما می توانید از این فرصت بهره مند شوید. تورهای لحظه آخری هم که جزو ارزانترین تورهای تایلند هستند که در تمام فصل های سال در بازه های زمانی خاصی ارائه می شوند و شما می توانید به سادگی از آنها بهره مند شوید.  در لیست تورهای تایلند تور 14 هم می توانید با مشاهده تورهای تایلند، بهترین و ارزانترین تور پوکت بانکوک، تور بانکوک، تور پوکت و سایر تورهای ترکیبی را انتخاب نمایید.

تور پوکت بانکوک ارزان تایلند

یکی از تورهای ترکیبی بسیار محبوب تور پوکت بانکوک است که در قیمت های متفاوتی عرضه می شود. قیمت گذاری این تورها معمولا با توجه به خدمات و امکانات هر تور انجام می شود. اما اگر قصد دارید سفری ارزان را به این دو شهر تجربه نمایید، به شما تورهای لحظه آخری بانکوک پوکت را پیشنهاد می کنیم. در این نوع تور تخفیفات 20 تا 40 درصدی به مسافران داده می شود و شما می توانید با یک قیمت مناسب تر به سفری هیجان انگیز بروید. بخاطر داشته باشید تورهای لحظه آخری فقط در زمان های خاصی برگزار می شود و آژانس های مسافرتی از قبل اعلام نخواهند کرد که این تور با تخفیفاتی مواجه خواهد شد اما اگر ظرفیت تور پر نشود در روزهای آخر مانده به سفر آژانس ها تخفیفات خود را اعمال می کنند تا ظرفیت تور پر شود. در میان تورهای لحظه آخری برگزار شده هم هر کدام امکانات و خدمات خاص خود را ارائه می دهند و شما حق انتخاب زیادی دارید.

فقط سعی کنید در خبرنامه های اطلاع رسانی این تورها ثبت نام نمایید تا بتوانید به محض اطلاع رسانی از جدیدترین تورها مطلع شوید.

تور لحظه آخری پوکت بانکوک از تهران

اکثر تورهای لحظه آخری پوکت بانکوک از تهران برگزار می شود. وجود آژانس های مسافرتی بسیار زیادی که خدمات خوب و با کیفیتی را در اختیار مسافران قرار می دهند باعث شده است که اکثر مسافرتها و تورهای تایلند از تهران برگزار شود. در ایران خوشبختانه این نوع تور چندین بار در بازه های زمانی متفاوتی از سال برگزار می شود.

تور لحظه آخری تایلند از شیراز

شیراز نیز یکی از شهرهای بسیار بزرگ ایران است که سالانه چندین بار تورهای لحظه آخری تایلند را برگزار می نماید. این تورها به مقصد بانکوک، پوکت، پاتایا و گاهی تورهای ترکیبی پوکت بانکوک برگزار می شود. از این جهت تنوع زیاد به مسافران شیراز و شهرهای اطراف این فرصت را خواهد داد که حق انتخاب بیشتری داشته باشند. در حین انتخاب تور تایلند از شیراز حتما به محل اقامت تور، زمان سفر، مدت زمن سفر، برنامه سفر و همه معیارهای تور مورد نظر دقت نمایید تا بتوانید بهترین تور را انتخاب کنید.

جاذبه های گردشگری پوکت و بانکوک

جاذبه های گردشگری پوکت و بانکوک دو شهر جذاب و توریستی تایلند قطعا می تواند هر فردی را برای سفربه این دو شهر رویایی وسوسه نماید. پوکت که جزیره بهشتی تایلند خوانده می شود و بانکوک توریستی ترین شهر تایلند است که به دلیل جاذبه های بی نظیرش سالانه حدود 16 میلیون بازدید کننده دارد، قطعا برای سفر گزینه های بسیار خوبی هستند. تور پوکت و بانکوک در سالهای اخیر در ایران هم بسیار محبوب بوده است. این دو شهر دارای جاذبه های طبیعی بسیار زیبایی هستند که نمونه آن بسیار کم نظیر است. سواحل رویایی پوکت فقط محلی برای تفریح نیستند بلکه مسافران می توانند در آنجا از بهترین خوردنی های تایلند بهره مند شوند.

بازارهای شبانه بانکوک و وجود بازارهای شناور روی آب از جذابیت های بانکوک هستند. هر دو شهر توریستی تایلند محل بسیار مناسبی برای بازدید از معابد تاریخ هستند که در آن بوداییان به عبادت می پرداخته اند. در این مطلب از تور 14 قصد داریم گلچینی از جاذبه های گردشگری پوکت و بانکوک را به شما معرفی کنیم تا در صوتی که هنوز برای سفر به تایلند دو دل هستید، شک و تردید شما را رفع کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در اختیارتان قرار دهیم.

جزایر فانگ انگا پوکت

فانگ انگا یکی از جاذبه های گردشگری پوکت است که شما در سفر خود به تایلند می توانید از آن دیدن نمایید. این جزیره بسیار زیبا برای ساخت یکی از فیلم های جیمز باند مورد استفاده قرار گرفته است و از این رو با نام جزیره جیمز هم شناخته می شود. سنگ های آهکی بسیار جذابی از دل جزیره بیرون زده اند. غارهای طبیعی، تالاب ها، ساحل آبی بسیار جذاب می توانند آرامش بسیار خوبی را برای شما فراهم نمایند. از طرفی این جزیره محل مناسبی برای تفریحاتی همچون غواصی، ماهیگیری، قایق سواری، ورزش های آبی دیگر است. شما می توانید از استراحتگاههای این جزیره بهره مند شوید و از رستوران های شیک آن یک غذای بسیار خوب سفارش دهید.

خیابان بنگلارود پوکت

خیابان بنگلارود به دلیلی داشتن مراکز خرید بسیار بزرگ و مهم در پوکت یکی از جاذبه های گردشگری این شهر به حساب می آید. شما می توانید به ساده ترین شکل ممکن به این خیابان بروید، از دیدن مراکز خرید باشکوه شهر لذت ببرید، خرید عالی را تجربه کنید، سوغاتی های خود را تهیه کنید و در نهایت در رستوران های این خیابان یک غذای پوکتی بسیار عالی را نوش جان کنید.

سواحل زیبای پوکت

یکی از جاذبه های پوکت که باعث شده است لقب بهشت زمینی را به این شهر بدهند، وجود سواحل بسیار زیبای آن است. سواحل نایتان، نایانگ، کاتا، نای هارن، کامالا، مای خائو، بنگ تائو، کارن از جمله ساحل های بسیار زیبا در پوکت هستند. در این سواحل مسافران می توانند از تفریح های لذت بخش آبی مانند شنا، غواصی، موج سواری و قایق رانی لذت ببرند از رستوران های بی نظیر سواحل یک غذای عالی نوش جان کنند، خوراکی های جدید و جذاب را تست نمایند و از همه مهم تر از حمام آفتاب کنار ساحل لذت برده و استراحتگاه خوب و سرشار از آرامشی داشته باشند.

قلمرو شیرها پوکت

در میان جاذبه های گردشگری پوکت، مکانی وجود دارد که قطعا برای علاقمندان به شیرها بسیار جذاب است. در این محل انواع شیرها و ببرها را آموزش می دهند. افراد زیادی در کنار شیرهای موجود در این محل عکس یادگاری می اندازند. دیدن جانداران چنین باشکوهی که بی خطر هستند در پوکت می تواند برای علاقمندان به حیوانات جذاب باشد.

گراند پالاس و وات پراکائو بانکوک

یکی از جاذبه های گردشگری بانکوک بنا بسیار قدیمی است که در سال 1782 ساخته شده است. این بنا که قدمت بسیار زیادی دارد برای مردم شهر بانکوک بسیار ارزشمند است. دو ساختمان اصلی گراند پالاس و وات پراکائو معابد ارزشمندی هستند که به عنوان نماد اختصاصی بانکوک شناخته می شوند. اگر قصد ورود به این بنا را داشتید حتما قبل از ورود لباس مناسب بپوشید. اهالی شهر بانکوک روی پوشش ورود به این معبد باستانی بسیار حساس هستند و باید مردها با شلوار بلند و لباس آستین دار و کفش و زن ها با دامن های بلند و پوشیده وارد معبد وات پراکائو شوند.

رودخانه چائو فریا بانکوک

یکی از بی نظیرترین جاذبه های شهر بانکوک رودخانه چائو فریا است. این رودخانه از بخش های داخلی شهر می گذرد و بر روی آن پل بسیار زیبایی قرار گرفته که می تواند مکان مناسبی برای پیاده روی شبانه باشد. درون این رودخانه قایق های تفریحی زیادی قرار داده شده که مسافران می توانند با سوار شدن بر این قایق ها لحظات بسیار آرامش بخشی را به نظاره جاذبه های دیدنی شهر بانکوک بپردازند. وجود این رودخانه بسیار زیبا باعث شده است عده زیادی از جهانگردان بانکوک را به ونیز ایتالیا تشبیه نمایند. این تشابه به دلیل رودخانه ای است که از میان شهر زیبای بانکوک می گذرد.

معبد بودا خوابیده بانکوک

بانکوک یکی از شهرهای جهان است که معابد بسیار زیاید را در خود جای داده است. معابد این شهر دارای معماری بسیار منحصر به فرد و زیبای است و اکثر آنها درون باغ های زیبای شهر بانکوک بنا شده اند.معبد بودا خوابیده یکی از معابد بانکوک است که در آن مجسمه بودا خوابیده با ارتفاع 15 متر و طول 46 متر قر ار گرفته است. این مجسمه بزرگ پاهایی به طول 5 متر دارد .سطح بدنه این مجسمه طلاکاری شده و ارزش آن برای اهالی شهر بانکوک بسیار زیاد است. در معبد بودا خوابیده شما علاوه بر دید و بازدید از معبد و برخورداری از یک ارامش معنوی بسیار زیاد، می توانید به اتاق ماساژ تایلندی معبد رفته و از یک ماساژ بینهایت لذت بخش بهره ببرید. لازم است بدانید که ماساژ تایلندی که امروزه در تمام دنیا رواج پیدا کرده است، از معابد بودایی بانکوک سرچشمه گرفته بنابراین بدون هیچ دغدغه ای بروید و از خدمات اورجینال این معبد لذت ببرید.

قطار هوایی بانکوک

یکی از جذاب ترین بخش های سفر در بانکوک، وجود قطار هوایی است که بوسیله آن از بخش های مختلف شهر به نقاط مهم مورد نظر می روید. این قطار بهترین و سریع ترین وسیله برای جابه جایی در شهر می باشد. شما می توانید درون این قطار از بخش های مختلف شهر دیدن نمایید، در زمان خود صرفه جویی کنید، قطار سواری هوایی را تجربه کنید که در نوع خود منحصر به فرد است.

برج ساتورن بانکوک

برج ساتورن آسمان خراشی ناتمام در قلب شهر بانکوک است. این برج دارای 49 طبقه است و مرتف ترین ساختمان نیمه کاره بانکوک می باشد. در اثر بحران های اقتصادی بانکوک ساخت این برج نیمه تمام ماند. حالا این برج مانند یک خرابه نیمه کاره است که افراد علاقمند به ارتفاع با پرداخت هزینه ای به نگهبانان برج، از آن بالا رفته و از چشم انداز بی نظیر شهر بانکوک لذت می برند. ارتفاع زیاد این برج به افراد این فرصت را می دهد که بتوانند تمام شهر بانکوک را زیر پای خود حس نمایند. اگر از ارتفاع می ترسید دور این جاذبه گردشگری بانکوک را خط بکشید اما اگر می خواهید هیجانی وصف ناشدنی را تجربه کنید می توانید این برج را فتح نمایید.

زیارتگاه اراوان بانکوک

اراوان یکی از زیارتگاههای مقدس بانکوک است که سالانه تعداد بسیار زیادی توریست را به خود جذب می نماید. افراد به این زیارتگاه می آیند و با اهدا دسته گل و حلقه های رنگی از گل های زیبا  از خدای برهمایی خود طلب مغفرت کرده و دعا می نمایند. این زیارتگاه برای ما ایرانیان خرافاتی به نظر می رسد اما دیدن افراد و خود زیارتگاه قطعا می تواند جذاب باشد. شاید دیدن فرهنگ و آیین سایر ملت از جاذبه هایی است که در طول سفر نباید از دست داد.

عمارت ویمانمک بانکوک

این عمارت باستانی تنها عمارتی است در جهان که با استفاده از بهترین نوع چوب ساج بنا شده است. این عمارت برای سالها به عنوان ملک سلطنتی بکار می رفته است ولی سالهاست که خالی از سکنه می باشد. اکنون در ویمانمک موزه ای تاریخی بنا شده است ک در آن آثار باستانی، عکس ها و تصاویر هنری هنرمندان شهر و همینطور صنایع دستی و آثاری که پادشاه زمانی به این موزه اهدا نموده است در آن نگهداری می شود. برای ورود به این عمارت قوانین زیادی در نظر گرفته شده است که از جمله مهم ترین آنها می توان به نحوه لباس پوشیدن و عدم استفاده از دوربین عکاسی اشاره کرد.

مراکز خرید پوکت و بانکوک

در سفر با تورهای ترکیبی تایلند، دیدن مراکز خرید پوکت و بانکوک می تواند جزو هیجان انگیزترین بخش های سفر باشد که با هیچ چیز دیگر قابل مقایسه نیست. این دو شهر بسیار زیبا تایلند به دلیل داشتن سواحل بسیار زیبا مرجانی و بازارهای و مراکز خرید باشکوه خود، معابد بودایی و همینطور جاذبه های تفریحی بسیار زیاد در میان توریست های سراسر دنیا شهرت یافته اند. این شهرت به حدی است که سالانه بیش از  میلیون نفر توریست را به کشور تایلند می کشانند. اما در حین سفر با وجود تنوع بسیار زیاد بازار و مراکز خرید باشکوه شهر، شما وقت نمی کنید از همه مراکز خرید دیدن نمایید و زمان کم شاید باعث شوید خریدهای عجله ای و اغلب با قیمت بالا داشته باشید.

از این رو در تور  قصد داریم تعدادی از محبوب ترین مراکز خرید پوکت و بانکوک را به شما معرفی نماییم تا بتوانید در طی سفر خود به این دو شهر رویایی تایلند، از خرید خوب و مناسبی برخوردار شوید. اطلاعات ارزشمندی همانند اجناس مراکز خرید، آدرس و همینطور رنج قیمت های آنها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

مرکز خرید ای ام کوارتیر بانکوک

وقتی به ورودی این مرکز خرید می رسید، معماری خارق العاده آن قطعا شما را متحیر خواهد نمود. معماری بی نظیر این مرکز خرید به سبک مدرن ساخته شده است و شما می توانید از زیبایی آن شگفت زده شوید. ای ام کوارتیر با  400 فروشگاه بزرگ خود آماده ارائه بهترین برندهای پوشاک، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش، ساعت، عطر و ادکلن به شما خواهد بود. بجز فروشگاههای عرضه کننده اجناس، بهترین انواع غذا، دسر و سوپ را می توانید در رستوران این مرکز خرید نوش جان نمایید. از طرفی اگر می خواهید یک نوشیدنی عالی را میل نمایید، می توانید به کافه تریا این مرکز خرید بروید.

آدرس مرکز خرید ای ام کوارتیر بانکوک: این مرکز خرید در منطقه phrom phang بانکوک واقع شده است.

مراکز خرید سنترال امبسی بانکوک

اگر بگوییم این مرکز یکی از بهترین مراکز خرید بانکوک است که به سبک مدرن طراحی شده است، اغراق نکرده ایم.  این مرکز خرید دارای فروشگاههای بسیار زیادی است که با ارائه اجناس بسیار باکیفیت و مرغوب جهانی از جمله پوشاک، لباس کودکانه و نوزاد، اسباب بازی های کودکانه، عطر و ادکلن، ساعت، کیف و کفش را در خود جای داده است. این مرکز خرید دارای معماری بسیار نحصر به فرد است که با دیوارهای سفید رنگ خود مشتریان زیادی را به سمت خود می کشاند.  بجز فروشگاههای عرضه اجناس در این مرکز می توانید از رستوران، فود کورت، کافی شاپ، پارکینگ و خدمات ارزشمند این مرکز بهره مند شوید.

آدرس مرکز خرید سنترال امبسی بانکوک: این مرکز خرید در خیابان سیام بانکوک واقع شده است.

مرکز خرید دیسکاوری بانکوک

دیسکاوری یکی دیگر از مراکز خرید مشهور بانکوک است که در چندین طبقه طراحی شده است. این مرکز خرید فروشگاههایی دارد که اجناس خود را کاملا باز و در دست رس مشتریان قرار می دهند تا بتوانند زیبایی و قابلیت های آن را همانند نمونه آن در منزل خود تست و مشاهده نمایند. در این مرکز انواع لوازم دیجیتال و الکترونیک، لوازم خانگی، لباس و پوشاک و اجناس ضروری افراد عرضه می شود. این مرکز خرید قیمت های متوسطی دارد و بجز فروشگاهها رستوران و کافی شاپ را نیز در خود جای داده است.

بازار شبانه تالاد روت فای

این بازار مجموعه از فروشگاههای روباز است که ساختار رنگارنگ آن شما را شگفت زده می نماید. بر روی هر فروشگاه سقف چتر مانند رنگی قرار دارد تا مانع از برخورد آقتاب به اجناس و اذیت شدن فروشنده ها شود. این بازار فروشگاههای عمده فروشی و خرده فروشی را بطور جداگانه دارد و بخشی از آن به منظور انبار مورد استفاده قرار می گیرد.  در این بازار تنوع اجناس حس بسیار خوبی از خرید برای شما فاهم خواهد کرد. لوازم تزئینی، جواهرات، اجناس عتیقه، لوازم خانگی، مواد غذایی، پوشاک، کیف و کفش، دوربین، مبلمان منزل، لوسترهای فرانسوی همه و همه در این بازار یافت می شود. جالب است این بازار قیمت های مناسبی را ارائه می دهد و هر روز از ساعت 17 عصر تا 1 نیمه شب باز است. تلاد روت فای یکی دیگر از بازارهای شبانه بانکوک است که می تواند شب بیادماندنی را برای شما فراهم نماید.

آدرس بازار شبانه تالاد رود فای بانکوک: این بازار در جاده سرینکارین 51 بانکوک واقع شده است.

بازار ویکتوری مانیومنت بانکوک

این بازار تنها فروشگاههای فروش اجناس را در خود جای نداده است، بلکه این بازار با رستوران ها و کافه های بسیار زیاد خود به شما لذت خرید صد چندان را هدیه می دهد. در این بازار روباز شما می توانید هر جنسی را با قیمتی بسیار ارزان خریداری نمایید. شاید طراحی این بازار شما را شگفت زده نماید چون نمونه آن در ایران دیده نشده است و ساختار خاصی دارد.

بازار چیلوا پوکت

چیلوا یکی دیگراز بازارهای شبانه تایلند است که به دلیل ساختار منحصر به فرد خود، اجناس ارزان، تنوع در اجناس، وجود رستوران ها و کافه ها برای خوردن و نوشیدن خوراکی های جذاب تایلندی شهرت یافته است. این بازار شبانه بسیار محبوب است چرا که ساختار محلی دارد و عموم مردم می توانند اجناس مورد نیاز خود را از آنجا تهیه نمایند. این بازار هر روز از ساعت 4 بعد از ظهر تا 10 شب باز است.

آدرس بازار چیلوا پوکت: این بازار شبانه در حاشیه جاده یائورارات پوکت واقع شده است.

بازار بانزان پوکت

اگر به مرکز خرید باشکوه جانگ سیلون پوکت رفتید، پس از آن می توانید به این بازار مراجعه نمایید. بانزان که دارای تنوع اجناس بسیار زیادی است و فروشگاههای بسیاری را در خود جای داده است، جزو بازارهای مدرن پوکت است که خرید از آن می تواند برای شما لذت بخش باشد. این بازار محلی فضای دنج و بسیار مطبوعی دارد که در آن اجناسی همچوم پوشاک، لوازم ارایشی و بهداشتی، اسباب بازی کودکانه، لوازم تزئینی و در طبقه بالا آن رستوران و کافه برای سرو غذا و نوشیدنی موجود است. این مرکز هر روز از ساعت 7 صبح تا 5 بعد از ظهر باز است.

آدرس بازار بانزان پوکت: این مرکز خرید در جاده نانای پوکت و در پشت مرکز خرید جانگ سیلون واقع شده است.

بازار معبد کارون پوکت

یکی از جاهای دیدنی پوکت معابد بودایی این شهر هستند که در خود شکوه و عظمت زیادی را جای داده اند. در معبد کارون این شهر شما شاهد یکی از پر شورترین بازارهای تایلند خواهید بود. در این بازار بهترین انواع محصولات و خوراکی ها، لوازم ضروری و مورد نیاز مردم، پارچه و کیف و کفش، صنایع دستی و آثار هنرمندان پوکت به فروش می رسد. فرهنگ محلی اهالی پوکت به خوبی در این بازار مشهود است. بنابراین اگر قصد دارید با فرهنگ اصلی شهر پوکت آشنا شوید، سری به این بازار بزنید. قطعا می توانید اجناس ارزان و خوبی را برای سوغاتی خریداری نمایید. این بازار سه شنبه ها و جمعه ها از ساعت 4 بعد از ظهر تا 10 شب باز می باشد.

پوکت اسکوئر

یکی از مراکز خرید باشکوه پوکت است که دقیقا روبروی بازار آخر هفته ای پوکت قرار گرفته است. این مرکز خرید انواع پوشاک، لباس، اسباب بازی، هدایا تزئینی، صنایع دستی، کیف و کفش و جواهرات را با قیمت خوبی عرضه می نماید. کیفیت اجناس این مرکز هم خوب است.

اکسپو مارکت پوکت

اکسپو مارکت پوکت هم درست در کنار پوکت اسکوئر واقع شده است که در آن می توانید بهترین اجناس تایلندی و بین المللی را با نرخ خوبی بیابید. این مرکز محل مناسبی برای تهیه سوغاتی های پوکت می باشد. چون فضای کوچکی دارد و نیازی نیست کل بازارهای شهر را بگردید تا بتوانید جنسی با قیمت مناسب تهیه نمایید. اگر این مرکز خرید را بروید می توانید بهترین انواع لباس، اکسسوری و هدایا دست ساز را به عنوان سوغاتی تهیه نمایید.

رستوران های بانکوک و پوکت

آیا می دانید که رستوران های بانکوک و پوکت تایلند یکی از جاذبه های گردشگری و محبوب این شهرها می باشند. بانکوک و پوکت از شهرهای بسیار محبوب و توریست پذیر تایلند هستند که به دلیل طبیعت بسیار بکر، ساحل دل انگیز، بازارهای شبانه، بازارهای شناور روی آب، مراکز فروش گل و جاهای دیدنی بسیار زیادی که دارند سالانه میلیون ها توریست را به سمت خود می کشانند. در این شهرها چه با تور بانکوک پوکت سفر کرده باشید چه تنها و یا با خانواده، زمانی فرا می رسد که گرسنگی به سراغ شما خواهد آمد.

از این جهت باید در مورد رستوران های بانکوک و پوکت دو شهر جذاب تایلند، اطلاعات خوبی در دست داشته باشید. برای مثال کدام رستوران های این دو شهر غذاهای حلال و ایرانی عرضه می کنند؟ کدام رستوران های بانکوک و پوکت برای سرو غذای ارزان و خوش طعم مناسب هستند؟ آدرس رستوران های مهم این دو شهر کجاست؟ همه این اطلاعات را در این مقاله از تور 14 در اختیار شما دوستان قرار خواهیم داد تا بتوانید در طی سفر خود، لذت خوردنی های جذاب این دو شهر را تجربه  نمایید.

رستوران ناهم بانکوک

یکی از رستوران های باشکوه بانکوک که در هتل متروپولیتان واقع شده است، رستوران ناهم است. این رستوران جزو بهرتین رستوران های جهان محسوب می شود. غذاهای بهترین رسپی های باستانی تایلند با بهترین طعم و کیفیت مواد اولیه در این رستوران تولید می شود. این رستوران بهترین انواع غذاهای تایلندی و بین المللی را در منو غذایی خود جای داده و به همراه غذا اصلی، پیش غذا و دسر های بسیار خوش طعم، سوپ و سالاد را نیز ارائه می دهد. رستوران ناهم معماری بسیار منحصر به فردی دارد و میهمانان می توانند هم در اتاق های خصوصی دنج رستوران و هم در فضای باز در کنار استخر رستوران به سرو غذا بپردازند. مهم ترین سالادهای این رستوران سالاد هندی آن است که میگو، ماهی مرکب و گوشت و نارگیل برشته را در خود جای داده است. این رستوران مجلل همه روزه از ساعت 12 12 ظهر تا نیمه های شب باز است.

رستوران سرابوآ بانکوک

یکی دیگر از رستوران ای مجلل بانکوک در هتل بسیار لوکس این شهر با نام سیام کمپینسکی واقع شده است. دکوراسیون منحصر به فرد این رستوران که در طبقه همکف هتل واقع شده است می تواند یکی از امتیازهای رستوران باشد. بنا این رستوران با چوب درخت ساج طراحی شده و دریاچه مصنوعی کوچکی درون رستوران با گل های نیلوفر آبی طراحی شده که در نوع خود بسیار منحصر به فرد است. در این رستوران علاوه بر محیطی دنج و آرام برای نوش جان کردن غذا، شما می توانید از بهترین غذاهای سنتی تایلندی بهره مند شوید. فیله گوشت کبابی این رستوران که با ریحان تایلندی تزئین شده و سس مخصوص و تمبر هندی را در کنار خود دارد، می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.  در کنار غذای اصلی شما می توانید بهترین نوع سوپ و سالاد و دسرهای خوش طعم را نیز تجربه نمایید. رستوران بواسوآ هر روزه از ساعت 12 ظهر تا15 و از ساعت 18 عصر تا 21 شب برای ارائه دو وعده اصلی ناهار و شام آماده پذیرایی از میهمانان است.

رستوران لونوغماندی بانکوک

یکی از با سابقه ترین رستوران های بانکوک، رستوران لونوغماندی است که با بیش از 40 سال یابقه هنوز هم یکی از محبوب ترین رستوران های بانکوک می باشد. این رستوران فضای بسیار شیکی دارد و فرش بسیار زیبایی در وسط آن پهن شده است که ساختار آن را سنتی تر می کند. از ویژگیهای متمایز غذاهای این رستوران می توان به طعم بسیار خوب و کیفیت بالای مواد اولیه آن اشاره کرد. مواد اولیه غذاهای تهیه شده همگی از فرانسه وارد می شوند زیرا سرآشپز رستوران معتقد است که فرآورده های فرانسوی کیفیت بسیار بالایی داشته و ارزش غذایی بالایی دارند. در کنار غذاهای فرانسوی این رستوران می توانید از غذاهای تایلندی هم لذت ببرید. از ساعت 12 ظهر الی 16 و 19 عصر تا 22 شب این رستوران آماده پذیرایی از میهمانان است.

رستوران نور بانکوک

اگر قصد دارید در بانکوک یک غذای ایرانی بسیار باکیفیت نوش جان کنید، سری به رستوران نور بزنید. تعجبی ندارد این رستوران ایرانی بوده و در مهم ترین نقطه تجاری بانکوک یعنی پتونام واقع شده است و بهترین غذاهای اصیل ایرانی را در منو خود جای داده است. زمانیکه در بخش های مختلف پتونام بانکوک درحال گشت و گذار هستید اگر بوی غذای ایرانی به مشام شما رسید تعجب نکنید. در هر شعبه رستوران نور حدود 70 نفر میهمان پذیرش می شود. این رستوران امکان رزرو میز و سفارش غذا را برای ایرانیان فراهم نموده تا بتوانند در هر نقطه شهر بانکوک اقامت داشتند از یک غذای ایرانی حلال لذت ببرند. برای سفارش غذا می توانید با شماره های تماس 0869614055و 026539093 تماس حاصل نمایید.

آدرس رستوران نور بانکوک: این رستوران ایرانی در خیابان پچبوری پتونام بانکوک، بین کوچه 13 و 15، پلاک 52/645 واقع شده است.

رستوران دو ژوئل غوبوشون بانکوک

یکی دیگر از رستوران های مدرن و لوکس بانکوک که با ارائه غذاهای بسیار خوش طعم فرانسوی شهرت یافته است، رستوران دو ژوئل غوبوشون است. این رستوران زنجیره ای شعب مختلفی در سراسر شهر دارد و فعالیت خود را از سال 2015 آغاز نموده است. سبک دکوراسیون خاص این رستوران یکی دیگر از مزایا و امتیازات آن می باشد. این رستوران فرانسوی نیز از بهترین مواد اولیه فرانسه برای تهیه غذاهایش بهره می برد و همین مساله ارزش غذایی، غذاهای آن را بالا می برد. دسر و سالاد و سوپ خوش طعم به همراه بهترین نوشیدنی های در این رستوران سرو می شود. لازم است بدانید که این رستوران هر روز از ساعت 11:30 تا 14:30 برای ناهار و از 18:30 تا 22:30 به صرف شام از میهمانان پذیرایی می نماید.

رستوران رایا پوکت

یکی از بهترین رستوران های پوکت که می توانید غذایی خوش طعم را با قیمت ارزان در آن تجربه کنید، رستوران رایا می باشد. این رستوران دارای یک دکوراسیون بسیار مرتب و شیک است که در کنار کف چوبی معرق کاری آن نمای بسیار زیبایی را به نمایش می گذارد. فضای رستوران تمیز و دارای تهویه بسیار مناسب است.میز های چیده شده محلی مناسب برای سرو غذای گروهی و صندلی های چیده شده رو به دیوار محل دنجی برای سرو یک غذای تنهایی است. در رایا می توانید سرو غذا را در کنار یک موسیقی دل انگیز تجربه نمایید.

در این رستوران انواع برنج فرنگی، گوشت خوک، میگو تند، غذاهای دریایی بسیار خوش طعم، خرچنگ دریایی و غذاهای سنتی تایلندی را می توانید به همراه بهترین سس های تایلندی سرو نمایید. سوپ و دسرهای رستوران هم قطعا برای شما جذاب خواهد بود. افراد سرشناس شهر پوکت مانند هنر پیشه ها و ورزشکاران هم به دلیل خوش طعم بودن غذاهای این رستوران به آنجا می روند. اگر قصد دارید میز خود را پیش از ورود در این رستوران رزرو نمایید تا جای خالی برای شما بماند، بهتر است با شماره های 236232076 و 155218076 تماس حاصل نمایید.

آدرس رستوران رایا پوکت: این رستوران در شهرک قدیمی پوکت 48، در جاده جدید دیبوک واقع شده است.

رستوران سیام قدیمی پوکت

سیام یکی از بهترین و بی نظیرترین رستوران های پوکت تایلند است. این رستوران امتیاز اینکه بتوانید در کنار ساحل، فضای آزاد رستوران و فضای دنج خصوصی داخل رستوران به سرو غذای خود بپردازید را در اختیار شما قرار می دهد. این رستوران به دلیل قرار گرفتن در کنار خلیج ناکالای و ساحل خصوصی تاورن بیچ ویلج و اسپا  موقعیت مکانی بسیار منحصر به فردی دارد. غذاهای اصیل تایلندی که سبک های خاص غذاهای شمال، جنوب و شرق و غرب پوکت را در خود جای داده است.

این رستوران سه طبقه به شکل یو طراحی شده است. فضای سرپوشیده آن از چوب درخت ساج طراحی شده است و تمام لوازم بکار رفته در آن چوبی هستند و دارای کنده کاری های بسیار هنرمندانه است. فضای بیرون رستوران و حیاط آن دارای یک سنگ فرش بسیار زیبا را در خود جای داده است. بخشی از رستوران که در کنار ساحل قرار دارد لذت یک غذای ساحلی بسیار بی نظیر را برای شما فراهم می نماید. بهترین غذاهای دریایی، انواع سوپ، غذاهای اطیل تایلندی ، دسر و انواع سالاد و نوشیدنی در منو این رستوران جای داده شده است. این رستوران از ساعت 6 عصر تا 11 شب باز است.

رستوران کوسوما پوکت

کوسوما یکی از رستوران های حلال پوکت است که در آن بهترین غذاهای تایلندی و مالزیایی با قیمت مناسب عرضه می شود. این رستوران در منطقه پاتونگ پوکت واقع شده است که غذاهای بسیار باکیفیت را با قیمت های بسیار پایین ارائه می دهد. اگر قصد سرو یک غذای حالا بسیار خوش طعم در پوکت دارید حتما به این رستوران سر بزنید و با یک قیمت پایین غذای عالی را نوش جان نمایید.

رستوران عربستان پوکت

عربستان یکی دیگر از رستوران هیا حلال پوکت است که در آن می توانید فرهنگ کشورهای عربی را به خوبی مشاهده کنید. فضای رستوران به مشابه یک چادر طراحی شده است که نماد کشور عربستان می باشد. در این رستوران می توانید غذاهای بسیار با کیفیت را با قیمت 250 بات تهیه نموده و از یک غذای بسیار تمیز و با کیفیت بهره مند شوید. در منو غذایی این رستوران بهترین انواع غذاهای عربی، بین المللی و تایلندی یافت می شود و شما می توانید با یک قیمت مناسب غذای خوبی را نوش جان نمایید.

رستوران کاتاتورک پوکت

یکی دیگر از بهترین رستوران های پوکت برای سرو ناهار و شام، رستوران کاتورک می باشد که با امکانات بی نظیر خود پذیرای میهمانان می باشد. در این رستوران بهترین غذاهای تایلندی و بین المللی و ترکیه ای عرضه می شود. غذاهای این رستوران حلال بوده و غذاهای ویژه گیاه خواران هم عرضه می نماید. غذاهای بدون گلوتن هم در منو رستوران یافت می شود.

در رستوران پارکینگ اختصاصی وجود دارد پس نگران جای پارک نباشید، بیرون بر و وای فای رایگان هم در دسترس میهمانان قرار دارد. پرداخت هزینه غذا رستوران به وسیله مستر کارت، ویزا کارت و همینطور کارت اعتباری امکان پذیر است. این رستوران با دکوراسیون منحصر به فرد خود آماده پذیرایی از شما خواهد بود.

رستوران لایت مارینا پوکت

یکی دیگر از رستوران های بسیار مجلل پوکت، رستوران لایت هتل مارینا است. این رستوران برای افرادی که عاشق جاهای لوکس هستند و یا در هتل مارینا اقامت دارند گزینه بسیار مناسبی است. در این رستوران هم بهترین غذاهای تایلندی و بین المللی با قیمت به نسبت گرانی عرضه می شود. دسر و سالاد و انواع سوپ و نوشیدنی به همراه غذای اصلی عرضه می شود. هتل مارینا سعی کرده است علاوه بر فضایی آرام و مجلل برای سرو غذا، بهترین غذاهای با کیفیت جهانی را در یک منو متنوع در اختیار میهمانان خود قررا دهید. وجود سالاد، سوپ و انواع دسر های خوش طعم از دیگر امتیازات منو غذایی این رستوران است.

رستوران استیک و گریل سم پوکت

اگر جزو علاقمندان به استیک و گریل هستید، می توانید بهترین نوع این غذا را در پوکت تجربه نمایید. همانطور که از نام این رستوران پیداست، در این رستوران بهرتین انواع استیک و گریل با قیمت مناسبی عرضه می شود. بهترین کیفیت غذایی را این رستوران ارائه می دهد. امکان رزرو میز و سفارش غذا هم با شماره تماس 006676370200 در این رستوران وجود دارد. این رستوران در کاتا پوکت تایلند واقع شده است. رفتار بسیار خوب پرسنل این رستوران و نحوه سریع ارائه غذاها از جمله امتیازات این رستوران است.

رستوران تونگ دی پوکت

تونگ دی یکی دیگر از رستوران های بسیار با کیفیت پوکت است که بهترین ترکیب از غذاهای تایلندی و بین المللی را ارائه می دهد. قرار گیری این رستوران در منطقه کاتو پوکت یکی از امتیازات این رستوران است که برای کسانی که در این منطقه در حال تفریح و گشت و گذار هستند بسیار مناسب می باشد. دکوراسیون رستوران بسیار شیک است و در کنار غذاهای خوش طعم رستوران احساس خوبی را در شما ایجاد خواهد کرد. در تونگ دی پوکت شما می توانید بهترین انواع غذا را به همراه، سوپ، سالاد و نوشیدنی های خوش طعم سفارش دهید و با یک قیمت مناسب یک شکم سیر غذا بخورید و رستوران را ترک نمایید.

مرتب سازی نتایج براساس:

هتل خورشید تابان مشهد
0 نقد و بررسی

هتل خورشید تابان در سال 1393 احداث شده است و با سابقه درخشان خود توانسته است محبوبیت بالایی در میان میهمانان مشهد مقدس کسب نماید. این هتل دارای امکانات و خدمات بسیار مدرن و لوکس می باشد که اقامت در هتل را راحت تر می نماید.

میانگین / شب0تومان انتخاب