تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور دبی

تور دبی

یکی از شهرهای بسیار توریست پذیر آسیایی که با کشورهای تریستی اروپایی و آمریکایی در حال رقابت می باشد، کشور دبی است. این کشور به دلیل امتیازهای توریستی و گردشگری بسیار عالی که دارد سالانه پذیرای میهمانان بسیار زیادی است که از طریق تور دبی یا مسافراتهای کاری، مسافرت های تفریحی و یا مسافرت های خانوادگی وارد این شهر می شوند.

شهر دبی با مساحتی حدود 4114 کیلومتر مربع یکی از بزرگترین و پهناورترین شهرهای امارت متحده عربی است و به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی که دارد جزو بزرگترین جاذبه های گردشگری، تجاری و توریستی امارت به حساب می آید. از آنجا که سرمایه گذاری های بسیار قدرتمندری در حوزه گردشگری و جذب توریست در دبی صورت گرفته است و این شهر در ساحل خیلج فارس قرار گرفته، سالانه تعداد بسیار زیادی از ایرانیان جهت مسافرت وارد دبی می شوند. بجز موقعیت جغرافیایی عواملی همچون زیبایی شهر، وجود آسمان خراش های بسیار شگفت انگیز، ساختمان های مجلل و لوکس، مراکز تفریحی و تجاری بزرگ از جمله عوامل بسیار زیاد محبوبیت دبی می باشند.

اگر بخواهیم دلیل اصلی این همه محبوببت تور دبی در میان ایرانیان و سایر مردم جهان را بررسی کنیم دلایل بسیار زیادی وجود دارد که می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دلایل محبوبیت تور دبی

همانطور که گفته شد تور دبی در میان ایرانیان بسیار محبوب می باشد. دلیل اصلی این محبوبیت موارد زیادی است که باعث می شود افراد به تورهای دبی بپیوندند:

  • دبی یک مرکز تجاری بسیار بزرگ است

موقعیت شهر دبی به گونه ای است که اکثر تجار ایرانی برای انجام فعالیت های تجاری به این شهر می روند. وجود مراکز تجاری بزرگ در دبی باعث می شود ایرانیان دلیل بسیار موجهی برای سفرهای تجاری به این شهر داشته باشند. عده زیادی برای سفرهای تجاری خود به دبی، تور دبی را انتخاب می نمایند زیرا می توانند با آسودگی خاطر بیشتر به سفر بپردازند و علاوه بر انجام اهداف تجاری خود، از سفر در کنار تور لذت ببرند.

  • دبی در ساحل خلیج فارس قرار دارد

قرار گرفتن دبی در ساحل خلیج فارس باعث شده است که این شهر به یک مکان توریستی بسیار زیبا تبدیل شود. وجود تفریح های آبی و ساحل بسیار زیبای این شهر باعث جذب تورهای بسیار زیادی شده است. وجود بنادر زیاد در ساحل شهر باعث افزایش فعالیت های تجاری و همینطور فعالیت های تفریحی می گردد. بنابراین قطعا علاقمندان به تور دبی این نکته را مورد توجه قرار می دهند.

  • دبی بزرگترین آسمان خراش های آسیا را در خود جای داده است

وجود آسمان خراش های بسیار زیبا در دبی که یک فضای بسیار مدرن و لوکس را به نمایش می گذارد، یکی دیگر از دلایل محبوبیت این شهر می باشد. شاید نمونه آسمان خراش های دبی را نتوان در سایر شهرهای آسیایی یافت و همین مساله جذابیت این شهر را تا حد زیادی بالا می برد.

  • یک مرکز خرید جهانی است

وجود مراکز خرید و تجاری بزرگ در دبی از جمله مهم ترین دلایل مراجعه ایرانیان به این شهر می باشد. دبی یک فضای تجاری بسیار مطمن را برای تاجران خارجی فراهم نموده است و همین مساله محبوبیت آن را افزایش می دهد.

  • آب و هوای بسیار مناسب برای سفرهای پاییزی و زمستانی

شهر دبی در فصول گرم سال دارای آب و هوای بسیار گرم و خشکی است که چندان مطلوب نخواهد بود. از این رو بهترین فصل برای مسافرت به این شهر، فصول پاییز و زمستان است که دمای هوا به 3 درجه سانتیگراد خواهد رسید و شرایط آب و هوایی بسیار مساعدی پذیرای میهمانان خواهد بود. از این رو علاقمندان به سفرهای زمستانی و پاییزی دبی را در لیست مکان های توریستی محبوب خود قرار می دهند.

  • خلق تجربه های نو

دبی فرصت خلق تجربه های نو را برای همه میهمانان خارجی فراهم کرده است. تمام این شهر می تواند یک تجربه نو باشد. آسمان خراش ها، ساحل دل انگیز خلیج فارس، هتل های لوکس و مدرن، مراکز خرید باشکوه و مجلل، تفریح های جذاب، خوردنی های نو می تواند قطعا تجارب نوی برای همه علاقمندان به تور دبی باشد.

تور دبی از تهران

سالانه تعداد بسیار زیادی تور از تهران به مقصد دبی برگزار می شود. این تورهای در هتل های مجلل دبی که اقامتگاههای بسیار لوکسی برای میهمانان ایرانی فراهم می نمایند، برگزار می شوند. پروازهای تور تهران دبی با بهترین ایرلاین های ایرانی انجام می شود و فرودگاههای مهم دبی مانند فرودگاه ال مکتوم که در جاده امارت قرار گرفته و فرودگاه بین المللی دبی محل فرود پروازهای ایرانی خواهند بود.

با ورود به این شهر تمام شرایط حمل و نقل و رفت و آمد به مراکز مهم شهر برای میهمانان تور دبی فراهم خواهد شد. این شهر اماکن تفریحی بسیار زیادی است که به عنوان هدف تورهای دبی مورد توجه قرار گرفته اند. اگر می خواهید یک تور دبی تهران لوکس و مرفه را تجربه کنید، حتما هتل اقامت، خدمات و امکانات تور، شرایط پرواز، مدت زمان تور و همینطور تفریح ها و تجربه های نوی که تور برای شما خلق می کند را در نظر بگیرید.

تجربه هایی مانند دیدن آسمان خراش های باشکوه شهر، رفتن به مراکز خرید بسیار باشکوه دبی، تفریح های آبی، گشت های نیم روزی و حما و نقل آسان به هتل اقامتی در طی سفر برای همه میهمانان فراهم خواهد بود. در دبی رستورهای زیادی وجود دارند که با سرو غذاهای ایرانی و خارجی می توانند لذت طعم های جدید را برای شما فراهم نمایند.

از جمله غذاهای محبوبی که توصیه می شود در طی تور مسافرتی خود آن را حتما امتحان کنید می توان به کباب، بریانی، شاورما، ماهی سوخاری، شتر شکم پر، هوموس، مجبوس و انواع اش اشاره کرد.

در طی تور دبی تهران قطعا می توانید آبنمای بزرگ دبی، برج خلیفه، برج العرب، دبی کریک، پالم جمیرا، موزه معماری سنتی دبی، موزه نافی، خانه شیخ سعید مکتوم، منطقه الستکیها، حتا هریتیج ویلیج، جاده شیخ زائد، دبی فستیوال سیتی، دبی ورلد آیلندز، پیاده روی دبی مارینا، برج امارات، جمیرا لیک تاورز،مسجد جمیرا و همینطور سایر جاهای تفریحی و دیدنی شهر دبی را از نزدیک ببینید و خاطرات جذابی را در آنها به ثبت برسانید.

تور دبی از مشهد

یکی از شهرهای ایران که مسافران زیای را به تور دبی پذیرا می باشد، مشهد مقدس است. تورهای زیادی از مشهد به مقصد دبی برگزار می شوند و سالانه تعداد زیادی از ایرانیان را به این شهر بسیار دل انگیز میهمان می نماید. تورهای دبی مشهد با بهترین خطوط هوایی انجام می شوند و بعد از رسیدن مسافران به دبی، ترانسفر فرودگاهی و وسایل حمل و نقل بسیار خوب و راحتی میهمانان را از فرودگاه به محل اقامت خواهند برد.

اقامت میهمانان تور دبی مشهد در بهترین هتل های دبی خواهد بود و امکانات رفاهی در طی سفر برای همه میهمانان فراهم خواهد بود. در طی سفرهای چند روزه با تور دبی مشهد، امکان دید و بازدید از اماکن تفریحی، بازار و مراکز خرید، برج ها و اسمان خراش های دبی برای همه فراهم است و می توانند ضمن گشت و گذار در شهر و خلق تجربه های نو، لذت تجربه غذاهای جدید، تفریح های آبی و اقامت در یک هتل لوکس و راحت را تجربه نمایند.

تور دبی از شیراز

تور دبی شیراز یکی دیگر از تورهای بسیار محبوب در ایران است. مسافران زیادی شیراز را مبدا حرکت خود به دبی انتخاب می نمایند تا بتوانند در بهترین زمان ممکن خود را به تور برسانند. تورهای دبی شیراز با بهترین پروازهای داخلی صورت می گیرد و فرودگاه بین المللی و المکتوم دبی میزبان پروازهای ایرانی خواهند بود.

در فصل های سرد سال که هوای دبی به نسبت مناسب خواهد شد، میهمانان می توانند به سادگی از سفر دبی لذت ببرند. دبی برای ایرانیان چه به قصد خرید های تجاری، تفریح و دید و بازدید از شهر باشد، می تواند بهترین انتخاب برای یک سفر خوب باشد. آسمان خراش ها و برج های این شهر نماد ثروت زمین هستند و می توانند فرآوانی را به رخ جهانیان بکشند. بنابراین اگر می خواهید یک سفر ثروتمندانه و بسیار دل انگیز را تجربه نمایید، تور دبی از شیراز را می توانید در لیست خود قرار دهید.

تور دبی از اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای بسیار توریست پذیر ایران است که در آن تورهای زیادی برگزار می گردد. تور دبی یکی از تورهایی است که در سال های اخیر بسیار محبوب بوده است. مردم اصفهان جزو تاجران بسیار موفق ایرانی محسوب می شوند و سفرهای تجاری زیادی را به مقصد دبی انجام می دهند. از این رو تور دبی برای مردم این شهر بسیار محبوب است.

از طرفی تفریح و سفر یکی از رکن های اساسی مردم اصفهان می باشد که همین مساله آنها را به سمت تورهای دبی می کشاند. تور دبی جزو تورهایی است که هیچ کس نمی تواند آن را نادیده بگیرد. یک شهر آسیایی که نمادی از ثروت و مدرنیته جهانی می باشد و هر نوع تفریح و لذتی را می توان در طی سفر به آنجا تجربه نمود.

تور دبی از اهواز

اهواز یک مبدا بسیار عالی برای کسانی است که می خواهند از جنوب کشور به شهر دبی مسافرت داشته باشند. تور دبی اهواز در فصول مختلفی از سال برگزار می شود و علاقمندان می توانند با بررسی انواع تور دبی اهواز، زمان برگزاری آنها، مدت زمان تور، هتل های محل اقامت تور، خدمات و امکانات سفر، نوع پرواز و همینطور فصل برگزاری هر تور، یک سفر دل انگیز را برای خود انتخاب نمایند.

تورهای دبی اهواز هم به دلایل مختلف مورد توجه مسافران هستند که می توان به اهداف تجاری و تفریحی اشاره کرد.

تور دبی ارزان

برای رفتن به دبی حتما باید هزینه خوبی را در نظر گرفت تا در طی سفر بتوانید واقعا لذت ببرید. خوشبختانه تورهای دبی امکان سفری ارزان و دل انگیز را برای شما فراهم می نمایند. در میان تورهای مسافرتی آسیا تور دبی قیمت متوسطی دارد و علاقمندان می توانند بیشترین لذت را از سفر به این شهر ببرند. اما اگر هدف ارزان سفر کردن است، بهتر است سفر با تور دبی خصوصا تورهای لحظه آخری را فراموش نکنید.

تورهای لحظه آری دبی امکان سفرهای ارزان و بسیار راحت را برای علاقمندان فراهم خواهند نمود.

قیمت تور دبی

قیمت تور دبی یکی از ملاک های مهم برای انتخاب یک تور دبی مناسب است که برای بسیاری از علاقمندان اهمیت زیادی دارد. تورهای دبی در انواع مختلفی برگزار می شوند و قیمت گذاری آنها با توجه به ملاک هایی همچون نوع پرواز، مدت زمان تور، محل اقامت، خدمات و امکانات هر تور متفاوت می باشد.

در میان تورهای دبی، تورهای لحظه آخری قیمت های بسیار مناسبی دارند. تورهایی که در فصول گرم سال برگزار می شوند قیمت های پایین تری داشته و تورهای فصول سرد قیمت های به نسبت بالاتری خواهند داشت. البته استثناهایی هم در میان تورها وجود دارد. مسافران باید توجه داشته باشند که بجز قیمت اصلی تور باید هزینه هایی را جهت صرف غذا، خرید و همچنین تفریح هایی که می خواهند در طول سفر داشته باشند در نظر بگیرند. یک سفر زمانی واقع دل انگیز خواهد بود که فرد بتواند خدمات و امکاناتی متناسب با قیمت پرداختی برای تور دریافت نماید.

از این رو حتما در حین انتخاب تور مورد نظر خود به خدمات و امکانات تور و همینطور  نظرات در مورد تور مورد نظر را مطالعه نمایید تا بتوانید با اسودگی خاطر به سفر بروید.

تور دبی لحظه آخری

تورهای لحظه آخری جزو بهترین و محبوب ترین تورهای دبی هستند. این تورها رد فصول مختلف سال و از شهرهای مختلف ایران برگزار می شوند و علاقمندان می توانند در هر شهرهی که هستند تور مورد نظر را رزرو نموده و راهی یک سفر خاطره انگیز شوند.تورهای لحظه آخری قیمت های متفاوتی دارند اما معمولا از همه تورهای دبی ارزان تر می باشند.

بنابراین اگر قصد شما ارزانترین سفر به دبی می باشد بهتر است تورهای لحظه آخری دبی را از دست ندهید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. در صورتیکه برای انتخاب مقصد مسافرتی خود نیاز به مشورت دارید و در مورد تورها ما سوالی داشتید می توانید از بخش نظرات همین صفحه سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مراکز خرید دبی

دبی یکی از توریست پذیر ترین شهرهای جهان و امارت متحده است که به دلیل جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و آسمان خراش های بی نظیری که دارد جزو محبوب ترین شهرهای آسیایی می باشد. این شهر مراکز خرید بسیار باشکوه و عظیمی را در خود جای داده که سالانه هزاران تاجر بزرگ از نقاط ختلف جهان و همینطور توریست های زیادی را به سمت خود می کشاند. در این مطلب قصد داریم اطلاعات بسیار جامعی را در مورد مراکز خرید مهم دبی و هیمنطور آدرس آنها و ویژگیهای بارز هر کدام در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید در حین سفر به این شهر طبق یک زمانبندی اصولی از بهترین مراکز خرید دبی دیدن نمایید.

مرکز خرید اوت لت Dubai Outlet Mall

یکی از مراکز خرید بسیار محبوب در دبی است که به دلیل تخفیفات ویژه و همینطور ارزان بودن اجناسش در میان خریداران شهرت یافته است. بنابراین اگر قصد خرید انواع لباس، عطر و ادکلن، کیف و کفش، جواهرات، مبلمان و کامپیوتر و موبایل را دارید و می خواهید محصول خود را با ارزانترین قیمت و بالاترین تخفیفات که اغلب از 35 تا 85 درصد می باشد، بهره مند شوید، بهتر است این مرکز خرید را در لیست اولویت های خود قرار داده باشید.

اوت لت دبی یکی از بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی می باشد زیرا می توانید اجناس خوب و با کفیفت را در قیمت بسیار مناسبی تهیه نمایید. در این مرکز روزهای یکشنبه و چهارشنبه به ازای هر 100 درهم خرید یک فنجان قهوه هدیه خواهید گرفت که باری علاقمندان به قهوه امتیاز خوبی است. از طرفی کارت هایی با نام کارت پلاس اوت لت دبی در این مرکز عرضه می شود که امکان بهره مندی از تخفیفات ویژه مرکز خرید را تا یک روز برای شما فراهم می نماید. خبر خوب دیگر اینکه این مرکز در روزهای دو شنبه به مشتریان خود تخفیف 50 درصدی می دهد که در نوع خود جذاب می باشد.

آدرس مرکز خرید اوت لت دبی

 این مرکز خرید باشکوه و ارزان در خیابان العین، خط 66 قرار گرفته است و برای رفتن به آنجا کافیست که از طریق تاکسی ، اتوبوس یا مترو خود را به خطوط 66 و 67 ایستگا برجمان برسانید و آنجا پیاده شوید.

مرکز خرید ابن بطوطه Ibn Battuta Mall

مرکز خرید ابن بطوطه یکی از ساختمان های بسیار باشکوه دبی را به خود اختصاص داده است. معماری این مرکز از کشورهای باستانی همچون ایران، هند ، چین، مصر، تونس و اندلس نشات گرفته که در نوع خود بی نظیر است. در این مرکز خرید نه تنها معماری ساختمان مرکز شما را متحیر می نماید بلکه قیمت های بسیار مناسب و باورنکردنی برای اجناس با کیفیت به شما پیشنهاد داده می شود.

در مرکز خرید ابن بطوطه دبی شما می توانید کالاهای تزئینی، صنایع دستی، انواع اسباب بازی، کیف و کفش و پوشاک را نه تنها برای خود بلکه به عنوان سوغاتی با یک قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید. قیمت های این مرکز حدود 10 تا 25 درهم می باشد و شما علاوه بر خرید و تماشای معماری بی نظیر ساختمان مرکز می توانید غذاهای اصیل کشور دلخواه خود را خریداری نموده و از آن لذت ببرید.

آدرس مرکز خرید ابن بطوطه دبی

این مرکز در امارت متحده عربی، دبی، خیابان شیخ زاهد قرار گرفته و شما می توانید با استفاده از تاکسی های سطح شهر به ساده ترین شکل ممکن به این مرکز خرید بروید.

مرکز خرید برجمان Burjuman

اگر می خواهید در دبی به مرکز خریدی بروید که علاوه بر داشتن قیمت های مناسب، بتوانید تفریحاتی هم داشته باشید، این مرکز خرید بهترین گزینه برای شما خواهد بود. مرکز خرید برجمان شامل 300 فروشگاه است و 40 رستوران مجلل و باشکوه را در خود جای داده است. این مرکز در سال 1991 میلادی تاسیس شده و در مدت فعالیت خود توانسته است جایگاه بسیار ویژه ای را در میان توریست های دبی کسب نماید.

در این مرکز همانطور که اشاره شد فضاهایی برای تفریح وجود دارد که می توان به هایپر مارکت کافور و سینمای چند بعدی وکس اشاره نمود. اگر می خواهید در طول خرید خود کودکان را مشتاق و موافق نگهدارید بهتر است زمانی را برای تفریح آنها در سینمای چند بعدی اختصاص دهید. این مرکز خرید هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز می باشد.

آدرس مرکز خرید برجمان Burjuman

این مرکز خرید در دبی ، خیابان بین الولید واقع شده است و برای رفتن به آنجا می توانید از خطوط قرمز و سبز مترو استفاده نموده و به ایستگاه برجمان بروید.

مرکز خرید الغریر

یکی از مجلل ترین مراکز خرید دبی که در آن می توانید انواع برندهای مشهور پوشاک را تهیه نمایید، مرکز خرید الغریر می باشد. این مرکز خرید دارای 400 فروشگاه بزرگ و مجلل است که عاشقان مد و فشن را به خود جذب می نماید. این مرکز علاوه بر فروشگاههای که انواع پوشاک برند را ارائه می دهند، فروشگاههایی دارد که لباس های محلی عربی را به فروش می رسانند.

علاوه بر فروشگاههای داخل الغریر، فضاهایی همچون سینما، سالن ورزشی، زمین مخصوص بازی کودکان، پارکینگ چند طبقه جهت رفاه و تفریح میهمانان مرکز طراحی شده است. این مرکز از ساعت 10 صبح تا 1 شب باز می باشد. البته ناگفته نماند که در روزهای تعطیل تا ساعت 12 شب باز می باشد.

آدرس مرکز خرید الغریر دبی

مرکز خرید الغریر در امارت متحده عربی، دبی ، مرکز الغریر واقع شده است.

بازار الکرامه

بازار الکرامه جزو بازارهای محبوب در میان ساکنین دبی و توریست های این شهر می باشد زیرا در آنجا می توانند بهترین اجناس مانند لباس، لباس های چرک گران قیمت، عینک های آفتابی، جواهران، لوازم تزئینی را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایند. تمام اجناب این بازار اصل نیست و شما می توانید اجناس چینی را نیز در آن بیابید.

در این بازار علاوه بر فروشگاههایی که می توانید اجناس دلخواهتان را از آنها بخرید، رستورهای زیادی وجود دارد که شما می توانید غذای مورد علاقه خود را در آنها بیابید.  این مرکز هر روزه از ساعت 10 صبح الی 9:30 دقیقه شب باز است اما بهترین زمان برای خرید ساعت 1 الی 2 ظهر است که خلوت تر بوده و شما می توانید در آرامش بیشتری به خرید بپردازید.

آدرس بازار الکرامه دبی

این مرکز در امارت متحده عربی،  خیابان 18 B دبی واقع شده است.

مرکز خرید دبی مال

این مرکز بزرگترین مرکز خرید شهر دبی است. در این مطلب آن را در ابتدا متن معرفی نکردیم زیرا وقتی فقط نوشته هایی در مورد دبی مال هم خوانده شود، دیگر مراکز خرید دبی اصلا به چشم نمی آید. این مرکز خرید که رقیب آسیایی مراکز خرید نیویورک و لس آنجلس محسوب می شود، با مساحتی حدود 670000 مترمربع که در چهار طبقه طراحی شده است، بزرترین مرکز خرید دبی و با قدرت می توان گفت آسیا به حساب می آید.ُ

در دبی مال شما می توانید تجربه خرید بهترین برندهای معروف جهان را با قیمت های مناسب داشته باشید. اجناس این مرکز بقول ما ایرانی ها، انسان را می گیرد. واقعا محصولات این مرکز، ساختمان و معماری مرکز حیرت انگیز و باشکوه است. علاوه بر خرید در دبی مال شما می توانید تجربه های بی نظیر دیگری داشته باشید زیرا در دبی مال بجز فروشگاههای وسوسه کننده، شما شاهد بزرگترین شیرینی فروشی جهان هستید که با بوی شیرینی های لذیذش قطعا شما را محصور خواهد نمود.

علاوه بر همه اینها نوبت به جاذبه های گردشگری این مرکز می رسد که شامل 22 سینمای اسکرین پلاس، 120 رستوران و کافه، آبشار مصنوعی دیدنی، پارک سگا، دبی داینو، باغ وحش و از همه مهمتر بزرگترین آکواریون جهان با کوسه های غول پیکر و انواع آبزیان می رسد. هر کدام از این جاذبه ها قطعا لذت تفریح در دبی را برای شما صد چندان می نماید پس حتی اگر قصد خرید هم نداشتید به این مرکز بروید و آن را از نزدیک ببینید.

دست آخر باید بگویم همه جاذبه هایی که نامبرده شده یک طرف و لذت اسکی روی یخ در زمین اسکی این مرکز خرید یک طرف دیگر ترازو خواهد بود.  در هر فصلی که به دبی سفر کردید می توانید به دریاچه مصنوعی دبی مال رفته و علاوه بر دیدن آبنماهای خیره کننده که ارتفاع آنها به 150 متر می رسد، می توانید در زمین اسکی روی یخ این مجموعه، لذت اسکی را به تمام معنا تجربه نمایید. شاید بسیاری از انیمیشن های رویایی جهان از این مرکز خرید دبی الهام گرفته باشند. آنجا که فواره های بزرگ آبنماهای دبی مال به همراه موسیقی دل انگیز اوج می گیرند و علاقمندان بر روی یخ های مجموعه به اسکی می پردازند.

آدرس مرکز خرید دبی مال

این مرکز خرید باشکوه در امارت متحده عربی، دبی، مرکز دبی، Financial Centre Road قرار دارد. شما می توانید با استفاده از خطوط مترو خود را به ایستگاه دبی مال برسانید که تقریبا بهترین و آسان ترین روش برای رفتن به این مرکز خواهد بود.

مرکز خرید امارات مال Mall of the Emirates

امارت مال یکی دیگر از بزرگترین مراکز خرید دبی است. شاید بهد از خواندن در مورد دبی مال دیگر شوقی برای خواندن در مورد سایر مراکز دبی نداشته باشید. اما باید بگویم که این مرکز بع از دبی مال و سیتی استارز، بزرگترین مرکز خرید دبی می باشد. این مرکز خرید سه طبقه شامل فروشگاههای عرضه کننده لوازم التحریز، مبلمان، ادکلن و عطر، کتاب و لوازم منزل می باشد.

از طرفی در بخشی از آن یک مرکز سحر و جادو جذاب برای سرگرمی کودکان، یک زمین اسکی سر بسته در سالن داخلی مرکز ، یک مرکز هنری بسیار باشکوه که شامل سینما و نمایشگاه هنری می باشد و همینطور رستوران و کافه وجود دارد. این مرکز خرید از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز بوده و شما می توانید با یک قیمت مناسب اجناس خود را از آنجا خریداری نمایید.

آدرس امارت مال دبی

این مرکز در امارات متحده عربی، شهر دبی واقع شده است.

سیتی سنتر دیره

این مرکز خرید هم یکی از مراکز خرید باشکوه دبی است.  سیتی سنتر فعالیت خود را از سال 1996 میلادی آغاز نموده و اکنون با بیش از 370 فروشگاه مختلف که در آن انواع اجناس گوناگون با قیمت های مناسب عرضه می گردد، در حال فعالیت می باشد.

سیتی سنتر علاوه بر فروشگاههای متعدد، هایپر مارکت کافور، فود کورت، سالن بولینگ، 11 سالن سینما با ظرفیت 3000 نفر، شهربازی سیاره جادو، هتل پنج ستاره با 318 اتاق را در خود جای داده است. بنابراین در این مرکز علاوه بر خرید، می توانید تفریح و سرگرمی داشته باشید و از اقامت در یک هتل مجلل لذت ببرید. سیتی سنتر هر روز از ساعت 10 صبح الی 10 شب باز می باشد.

آدرس مرکز خرید سیتی سنتر دبی

این مرکز خرید مجلل و باشکوه در امارت متحده عربی، دبی، خیابان هشتم واقع شده است.           

مرکز خرید مارینا مال

اگر می خواهید ضمن خرید در دبی، از کنار دریا، تفریح و لذت داخل مرکز لذت ببرید، مرکز خرید مارینا مال را به شما پیشنهاد می کنیم. این مرکز خرید در مجاورت دریا قرار دارد و علاوه بر اینکه می توانید از فروشندگان ایرانی داخل مرکز تخفیف بگیرید، می توانید از سقف زیبا این مرکز خرید متحیر شوید، رستوران ها و کافه های بسیار لوکس را تجربه کنید و همینطور از صدای امواج دریا و مناظر باشکوه آن لذت ببرید.

این مرکز خرید علاوه بر فروشگاههای بزرگ سینما، هایپر مارکت، شهربازی، کافه و رستوران، فود کورت هم دارد. ساعت کاری مرکز خرید مارینا هر روز از 10 صبح تا 10 شب است. ناگفته نماند اگر چه این مرکز فروشندگان ایرانی و عربی هم دارد و امتیازات ویژه ای دارد اما اجناس آن قیمت های به نسبت گرانتری دارند.

آدرس مرکز خرید مارینا دبی

مرکز خرید مارینا دبی در خیابان شیخ زاید این شهر قراردارد.

مرکز خرید وفی سیتی

این مرکز خرید به دلیل معماری مخروطی شکلی که دارد در میان توریست های دبی بسیار محبوب می باشد. مرکز خرید وفی سیتی علاوه بر ساختار مخروطی بی نظیرش 200 فروشگاه بزرگ دارد که با ارائه اجناس متنوع و با کیفیت توانسته است رضایت مشتریان زیادی را بدست بیاورد.

این مجموعه بجز فروشگاه، هتل ها، رستوران ها، کلوب های شبانه و کافه هایی را شامل می شود که طراحی آنها به شکل اهرام ثلاثه مصر است و می تواند در نوع خود بسیار جذاب باشد. این مرکز خرید از 10 صبح الی 11 شب باز است.

مرکز خرید مرکاتو Mercato Shopping Mall

یکی از جذاب ترین مراکز خرید دبی است که در جزیره باشکوه جمیرا واقع شده است. این جزیره زیباترین جزیره دبی است که می تواند لحظات بسیار زیبایی را برای میهمانان فراهم نماید. مرکز خرید مرکتو نه تنها محلی برای خرید اجناس با ارزش و بسیار باکیفیت است، بلکه با معماری منحصر به فردی که دارد می تواند چشمان هر بیننده ای را محصور نماید. این مرکز خرید باشکوه دارای 90 فروشگاه بزرگ، فود کورت، هایپر مارکت، زمین بازی کودکان و سینما چند بعدی است که می تواند لحظات بسیار بی نظیری را برای خریداران فراهم نماید. این مرکز از 10 صبح الی 12 شب باز است. قیمت محصولات این مرکز به دلیل موقعیت مکانی که دارد نسبتا گران می باشد.

آدرس مرکز خرید مرکاتو

مرکز خرید مرکاتو در امارت متحده عربی، دبی، جمیرا واقع شده است.

مرکز خرید فستیوال سنتر

آخرین مرکز خرید دبی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، مرکز خرید فستیوال سنتر است که علاوه بر فروشگاههای لوازم منزلو پوشاک، رستوران ، کافه، کافی شاپ، زمین بازی کودکان، هایپر مارکت، فود کورت را در خود جای داده است. این مرکز خرید مجلل می تواند لحظات تفریحی بسیار ارزشمندی را به شما هدیه دهد. این مرکز از ساعت 10 صبح الی 10 شب باز بوده و می توانید با خیالی آسوده در آنجا خرید نمایید. اگرچه این مرکز جزو مراکز گران قیمت دبی به حساب می آید اما در فصل هایی از سال که حراج های آن آغاز می شود، تخفیفات بسیار بی نظیری را در اختیار عموم قرار می دهد.

آدرس مرکز خرید فستیوال سنتر دبی

این مرکز خرید در امارت متحده عربی، جاده شیخ زائد، فستیوال سنتر قرار دارد.

در این مطلب تمام تلاش ما بر این بود که بتوانیم تمام مراکز مهم و بزرگ دبی را به شما معرفی نماییم. در صورتی که باز هم سوالی برای شما پیش آمد یا نیاز به راهنمایی داشتید می توانید در بخش نظرات همین صفحه آن را با ما در میان بگذارید.

جاذبه های گردشگری دبی

در این مطلب قصد داریم جاذبه های گردشگری مشهور دبی را به شما معرفی نماییم تا بتوانید ضمن سفر خود به این شهر مجلل و باشکوه، طبق یک زمانبندی مناسب از جاذبه های مهم شهر دیدن نمایید.دبی یکی از بی نظیرترین شهرهای امارت متحده عربی است که جزو شهرهای بسیار توریست پذیر نه تنها آسیا بلکه جهان محسوب می شود. این شهر به دلیل آسمان خراش های بی نظیر، اماکن تفریحی بسیار شگفت انگیز و موقعیت جغرافیایی عالی که دارد، جزو ثروتمندترین کشورهایی است که سالانه میلیون ها نفر توریست را به خود جذب می کند.

تورهای گردشگری دبی با هدف بازدید از اماکن تفریحی و جاذبه های شهر و همینطور اهداف تجاری برگزار می شوند. در دبی ایرانیان می توانند اجناس و محصولات ارزشمندی را با قیمت های مناسب خریداری نمایند زیرا این شهر بزرگترین مراکز خرید جهان را در خود جای داده است. اقرار می کنم که این جاذبه ها به حدی زیبا و با شکوه و مفرح هستند که شما با خواندن مطالبی در مورد آنها هم به وجد می آیید چه برسد به اینکه بخواهید به دبی سفر کرده و از نزدیک آنها را مشاهده کنید.

نهر دبی (Dubai Creek)

اگر می خواهید از دیدن کشتی ها در لنج های دبی لذت ببرید و همزمان به قایق های قدیمی و کشتی های کوچک چوبی به آب نوردی بپردازید، نهر دبی بهترین مکان برای شما خواهد بود. این نهر که در شمال پل آل مکتوم قر ار گرفته است هنوز هم مکانی برای رد و بدل کردن محموله هایی است که بین ایران، عمان ، هند و دبی مبادله می گردد.

نهر دبی یکی از دیدنی ترین جاهای دبی است که این شهر را به دو قسمت دیره به سمت شمال و بور به سمت جنوب تقسیم بندی می نماید. این نهر مکان بسیار مناسبی برای علاقمندان به آب و تفریح های آبی است و پشنهاد می کنیم حتما در سفر خود به دبی از آن دیدن نمایید.

برج العرب

این جاذبه دبی شاید شما را به یاد آسمان خراش های مشهور این شهر بیاندازد اما العرب نام بزرگترین هتل 7 ستاره شهر است که اغلب آن را تنها هتل 7 ستاره دنیا می نامند. این هتل که ارتفاع آن به 321 متر می رسد در یک جزیره مصنوعی با 280 مترمربع خشکی قرار گرفته است. بزرگترین اتاق هتل 780 متر است که واقعا مکان بسیار دل انگیز برای اقامت می باشد.

شاید بپرسید که چرا یک هتل می تواند جزو جاذبه های گردشگری یک شهر باشد؟ پاسخ ساده است. هفت طبقه از هتل العرب به صورت آکواریومی بزرگ طراحی شده است که در زیر دریا قرار گرفته و همین جذابیت هتل را صد چندان می کند. معماری هتل که به شکل حرف v طراحی شده یکی دیگر از جذابیت های هتل می باشد. یک فرودگاه فرود هلی کوپتر بسیار بی نظیر در بالای ساختمان هتل واقع شده است که فرود هلی کوپترهای شخصی را راحت می نماید.

خانه شیخ سعید آل مکتوم  (Sheikh Saeed Al-Maktoum House)

اگر جزو علاقمندان به بناهای تاریخی هستید و از دیدن معماری های اصیل و سنتی لذت می برید بهتر است سری به خانه حاکم قدیم دبی بزنید. این خانه که به سبک معماری خانه های قدیمی جنوب ایران طراحی شده و اکثر مصالح آن را آهک و ساروج تشکیل داده است، هم اکنون به عنوان موزه عکس های خانوادگی حمکرانان شهر، موزه ملی اسکناس و عکس های تاریخی از شهر دبی تبدیل شده و سالانه هزاران نفر برای بازدید به این خانه می روند.

بادگیرهای، درب و پنجره های کنده کاری شده، نورگیرهای مشبک چوبی و گچی همگی زیبایی معماری اصیل را با خود به همراه دارند.

این بنا در سال 1896 در زمان سلطنت شیخ مکتوم بن حشر آل مکتوم تاسیس شده و بعدها به عنوان خانه شیخ سعید المکتوم مورد استفاده قرار می گرفته است.

موزه دبی (Dubai Museum)

موزه دبی یکی دیگر از جاذبه های تاریخی این شهر است که در آن شاهد به تصویر کشیده شدن زندگی روزمره مردم قدیم امارات خواهید بود. این موزه که سالانه هزاران توریست را به سمت خود می کشاند بازار شلوغ قدیم امارات، مدرسه اسلامی آن دوران و زندگی بیابان نشیتی و همینطور زندگی ماهیگیران را با استفاده از آثار هنری بسیار زیبا به تصویر می کشد.

هنگام ورود به موزه شاید زیباترین تصویری که با آن روبرو می شوید تصویری از خانه های عربی، باغ های خرما، زندگی ساحل نشینان و بیابان نشینان قدیم امارت باشد. همچنین با دیدن تصویری از تاجران مروارید که مرواریدهای را از دل دریا بیرون می کشند متحیر خواهید گشت.

در این موزه می توانید مجموعه ای گرانبها و زیبا را از کالاهای تاریخی که از مس، مرمر سفید و مصنوعات سفالی ساخته شده اند را ببینید.  این موزه از ساعت 9 صبح الی 20 شب باز می باشد.

بستاکیا دبی قدیم (Bastakia)

یکی از محله های قدیمی دبی که تاریخ این شهر را با خود یدک می کشد، بستاکیا یا بستکیه می باشد. این محله خانه تاجران ایرانی ثروتمندی بوده است که برای تجاربت مروارید و پارچه به دبی می آمده اند. در هنگام ورد به خانه های این محله می توانید تاثیر معماری ایرانی را در ساختمان ها به سادگی مشاهده نمایید.

برج های بادی که سیستم تهویه هوا برای خانه های اولیه و قدیمی بوده اند و راهروهای باریکی که با معماری عربی آمیخته شده اند، می توانند ترکیبی از معماری اصیل عربی و ایرانی را به نمایش بگذارند. کسانی که به اماکن تاریخی بسیار علاقمند هستند، این محله می تواند برایشان بسیار لذت بخش باشد.

موزه تمدن اسلامی شارجه

یکی از بزرگترین موزه های امارت متحده است که با هدف به نمایش گذاشتن تاریخ اسلام ساخته شده است. در این موزه چهره ها و سالهای ابتدایی تاسیس حکومت اسلامی به خوبی نمایش داده می شود. اسناد و نسخه های مذهبی در این موزه قرار داده شده است که برای همه بازدیدکننده ها قابل فهم خواهد بود.

برج خلیفه

برج خلیفه بزرگترین آسمان خراش دبی و مرتفع ترین ساختمان جهان است که با 163 طبقه قابل استفاده که 828 متر ارتفاع دارند، بزرگترین آسمان خراشی است که به دست بشر ساخته شده است. این برج در سال 2010 افتتاح شده است.

از بالای این برج می توانید زیباترین چشم انداز از شهر دبی و نهرهای آن را مشاهده نمایید. این برج با نام خلیفه بن زاید آل نیهان دبی نامگذاری شده است. معماری و ساخت این برج به وسیله یک شرکت آمریکایی اسکیدمور، اوینگز، مریل و ادرین اسمیت صورت گرفته اما در طراحی آن از معماری اصیل اسلامی بهره گرفته شده است.

برج خلیفه شامل 49 طبقه اداری، 4 استخر بزرگ، یک کتابخانه مخصوص کارکنان، هتل آرمانی با 160 اتاق و هزاران واحد آپارتمان پذیرای میهمانان و توریست ها خواهد بود.

واحه ی العین

یک مکان بسیار دلپذیر برای استراحت است که می تواند شما را از شلوغی و تجملات شهر دبی دور نماید. این واحه که دارای 3000 هکتار مساحت می باشد، 147000 نخل خرما را در خود جای داده که با سیستم آبیاری افلاج که قدمتی 3000 ساله دارد، آبیاری می شوند. ورودی این واحه رایگان بوده و شما می توانید در پیاده روهای آن که اطراف آن را نخل های خرما فراگرفته اند، قدم زده و از صدای آب آفلاج لذت ببرید. در این واحه بیش از 100 گونه ی مختلف خرما پرورش داده می شود که در نوع خود بی نظیر است.

مسجد شیخ زاید

این مسجد یکی از باشکوه ترین مساجد دنیای اسلام است که به نام شیخ زائد بن سلطان آل نهیان اولین رئیس کشور امارت نامگذاری شده است. مقبره این شیخ هنوز هم در این مسجد و در شمال آن قرار گرفته است. مسجد شیخ زائد اکنون پس از مسجدالحرام و مسجد النبی به عنوان بزرگترین مسجد جهان شناخته می شود. مسجد شیخ زائد در بین دو پل مصفح و مقطع قرار گرفته و بیش از 57 گنبد زیبا بر فراز آن قرا گرفته است.

ظرفیت این مسجد 40960 هزار نفر نمازگزار است که بزرگترین سجاده قاعهی با مساحت 7116 متر مربع را در خود جای داده است. این قالیچه که به عنوان سجاده در مسجد قرار داده شده است یکی از آثار برجسته استاد بزرگ ایرانی علی خلیقی می باشد که در آن 35 تن پشم و پنبه و ابریشم بکار رفته است.

شکوه و عظمت مسجد را از بدو ورود خود به مسجد مشاهده خواهید کرد. گنبدهای بزرگ، محوطه داخلی مسجد، سجاده بزرگ آنها، دیوارهای کنده کاری شده که بر روی آن آیاتی از قرآن مشاهده می شود. ورود به این هتل برای عموم آزاد نیست اما سالانه زنان و مردان غربی زیادی با رعایت آداب اسلامی به این مسجد وارد می شوند و از بخش های مختلف آن دیدن می نمایند.

تور سافاری

این تور نیم روزی یکی از تفریح های بسیار جذاب در دبی به شمار می آید. در طی سفر با این تور گشت و گذار با خودروهای سافاری که از محبوب ترین خودروهای دبی است را تجربه خواهید کرد. ماشین سواری بر روی تپه های شنی هیجان انگیز، تماشای غروب صحرا، اسکی روی شن، شترسواری، موتورسواری، نقاشی روی بدن با حنا و شبهای صحرا از جمله جذابیت های این تور جذاب در دبی می باشد.

تور سافاری جزو محبوب ترین تفریح های دبی است زیرا تجربه هایی نو از صحرا را به همراه هیجان در اختیار شما قرار می هد. ماشین سواری در شین های صحرا با سرعت زیاد، مسابقات موتورسواری، شتر سواری برای کسانی که آرامش را بیشتر ترجیح می دهند و حناکاری بدن خصوصا برای بانوان بسیار جذاب خواهد بود.

داو ورفیج (Dhow wharfage)

داو ورفیج محلی در دبی است که صدها کشتی زیبا در آن لنگر می زنند ویک منطقه رویایی را برای گردشگران به نمایش می گذارند. این منطقه در وقت غروب آفتاب بسیار دیدنی خواهد بود و می تواند مکانی مناسب برای ورزش های آبی باشد. کشتی سواری بر روی آب های دبی جزو تفریحات این منطقه خواهد بود.

مدینه جمیرا

بزرگترین مرکز تفریحی شهر دبی، مدینه جمیرا می باشد. این مرکز شامل 40 رستوران لوکس، 2 هتل بوتیک به نام های القصر و مینا السلام است که استراحت گاه بسیار لوکسی برای میهمانان خواهد بود. صاحب مدینه الجمیرا، شرکت جمیرا است که مالک تنها هتل 7 ستاره جهان می باشد. در این مرکز تفریحی انواع ورش های آبی و تفریحات هیجانی قرار گرفته که شاید شما تاکنون اصلا تجربه نکرده باشید.

مراکز خرید دبی

در دبی بیش از 100 مرکز خرید بزرگ و باشکوه وجود دارد که علاوه بر تجربه یک خرید هیجان انگیز، امکان تفریح و سرگرمی و لذت غذاهای جدید را برای شما فراهم می نمایند. این مراکز به دلیل شکوه و عظمت بی نظیری که دارند جزو جاذبه های گردشگری دبی محسوب می شوند که سالانه هزاران توریست را از سراسر جهان به سمت خود می کشانند. دبی مال شکوه و جلال دبی را به تمام معنا به تصویر می کشد. در معرفی مراکز خرید دبی می توانید در مورد این مراکز خرید بیشتر مطالعه نمایید.

پارک های شهر دبی

دبی بوستان و پارک های بسیار زیادی را در خود جای داده است که هر کدام می توانند تفرجگاه بسیار ارزشمندی برای لذت و تفریح شما باشند. این پارک ها شامل پارک ممزر، پارک باغ وحش دبی، پارک القوز، پارک جمیرا، پارک مشرف، پارک صفا، پارک خور، پارک زعبیل، پارک الوصل می باشند. همه پارک های دبی دارای فضای سبز بسیار عالی و هیمنطور امکانات تفریحی و ورزشی بسیار خوبی برای صرف زمان می باشند.

پارک آبی وادی دبی

یکی از مهیج ترین و جذاب ترین جاذبه های مفرح دبی، پارک وادی این شهر می باشد. در این پارک آبی که مساحتی حدود 5 هکتار را به خود اختصاص داده است، 23 نوع وسیل تفریحی و سرگرمی آبی قرار دارد. سرسره ابی انفجاری، دو بخش موج سواری، سرسره سرعت که سرعت 80 کیلومتر بر ساعت را رد آن تجربه خواهید کرد از جمله تفریحات هیجان انگیز این مجموعه می باشد.

پارک آبی وادی دبی بین هتل مشهور برج العرب و هتل ساحلی جمیرا واقع شده است و شما می توانید نه تنها در آن لذت و تفریح و هیجان را به تمام معنا تجربه کنید، بلکه می توانید در رستوران و کافی شاپ های این مجموعه خوشمزه ترین طعم ها را تجربه نمایید. شاید برای شما این پارک یک خاطره ماندگار باشد که هرگز فراموش نمی شود.

در این مطلب سعی کردیم بهترین جاذبه های گردشگری دبی را به شما معرفی نماییم. در صورتیکه شما هم جاذبه های بیشتر و بهتری از دبی را می شناسید، می توانید در بخش نظرات همین صفحه آن را با ما درمیان بگذارید.

رستوران های معروف دبی

در هنگام سفر به دبی اولین چیزی که قطعا به دنبال آن خواهید بود، یک رستوران خوب جهت سرو غذا می باشد. در این مطلب می خواهیم بهترین رستوران های معروف دبی را به شما معرفی نماییم. از آنجا که بزرگترین رستوران های دبی در داخل مراکز خرید بزرگ این شهر و هتل های آن قرار گرفته اند، تصور بر این است که رستوران خوب دیگری بیرون از این اماکن وجود ندارد که بتوان در آنجا یک غذای خوب را سرو نمود.

اما خبر خوب اینکه به همان اندازه رستوران های بزرگ و گرانقمیت در دبی، رستوران های دیگری در سطح شهر وجود دارد که با سرو غذاهای چند ملیتی با طعم های گوناگون آماده پذیرایی از شما خواهند بود. خوشبختانه در دبی همانند مراکز خرید و آسمان خراش های باشکوهی که وجود دارد و شما را متحیر می نمایند، رستوران هایی وجود دارند که با غذاهای متنوع و بسیار لذیذ خود شما را شگفت زده می نمایند.

رستوران های این شهر ساعت های کاری متفاوتی دارند و برخی از آنها برنامه های غذایی ثابتی ندارند و در روزهای متفاوت هفته ممکن است با منوهای متفاوت خود شما را شگفت زده نمایند. در برخی از رستوران های دبی که به شکل بوفه باز هستند شما می توانید از همه غذاهای رستوران سرو نمایید. رستوران هایی در دبی هستند که غذاهای بسیار خوش طعم ایرانی را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهند بنابراین اگر می خواهید در طول سفر خود به شهر آسمان خراش ها از خوردن بهترین غذاهای جهان لذت ببرید، می توانید این مطلب را تا انتها بخوانید و اطلاعات جامعی در مورد رستوران های این شهر کسب نمایید.

رستوران ال بهار MAJLIS AL BAHAR

این رستوران که در ساحل جزیره خصوصی برج العرب واقع شده است با ارائه منوی غذایی متنوع خود که از غذاهای مدیترانه ای و خاورمیانه ای پر شده است شما را شگفت زده خواهد نمود. این رستوران هم دارای یک فضای رمانتیک و بسیار آرامش بخش است و می تواند لحظات بسیار خاطره انگیزی را در کنار سرو یک غذای خوش طعم برای شما فراهم آورد.

رستوران فیش هات

اگر جزو علاقمندان به غذاهای دریایی هستید این رستوران بهترین گزینه برای شما می باشد. سرآشپز رستوران اعلام کرده که تمام طعم های ایجاد شده در غذاهایش طبیعی و از ادویه های سنتی امارات می باشد و هیچ طعم دهنده مصنوعی بکار نبرده است. در این رستوران یک فضای گرم و صمیمی دارد و پرسنل آن را رفتار خوب و صمیمی خود شما را به وجد می آوند، شما می توانید  انواع ماهی های کفال، شاه ماهی، خرچنگ، خال خالی را نوش جان نمایید.

این رستوران که غذاهای بسیار سالم دریایی را سرو می نماید می تواند فضای بسیار خوبی برای صرف یک غذای آرامش بخش باشد.

آدرس رستوران فیش هات: این رستوران در امارت متحده عربی، دبی، عود متا و در نزدیکی میدان لمسی قرار گرفته است.

رستوران باب الشمس BAB AL SHAMS RESTOR

اگر می خواهید در رستورانی به سرو غذا بپردازید که بدور از شلوغی شهر باشد، این رستوران گزینه مناسبی خواهد بود.  رستوران باب الشمس در محلی قرار گرفته که تپه های شنی دبی آن را احاطه کرده اند. در هنگام سرو غذا در این رستوران بازیگران اسب سوار و شمشیر باز با حرکات موزون و هنرمندان حنا حضور دارند و شما می توانید با تماشای آنها ساعت ها سرگرم شوید. منوی غذایی این رستوران بسیار متنوع بوده و غذاهای بسیار لذیذی در آن سرو می شود.

رستوران راوی

یکی از بهترین رستوران های دبی است که شما می توانید در آن یک غذای مناسب با قیمت خوب را سرو نمایید. در این رستوران بهترین غذاهای آسیایی سرو می شود. فضای داخلی رستوران بسیار لوکس و مجلل نیست و بصورت خودمانی و صمیمی می باشد. دو وعده غذایی نهار و شام در این محل سرو می شود.

غذاهای هندی، پاکستانی، آسیایی و غذاهای حلال در لیست منوی غذایی این رستوران قرار دارد.

آدرس و شماره تماس رستوران روای

این رستوران در امارت متحده عربی، دبی، جاده SATWA AL SATWA قرار دارد و جهت تماس با آن می توان از شماره تماس +97143315353 تماس حاصل نمایید.

رستوران سپیشیال استادی

اگر می خواهید در دبی یک غذای ایرانی خوش طعم و ارزان را سرو نمایید، این رستوران با فضای خودمانی و صمیمی که دارد می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این رستوران فضای بسیار مناسبی برای خانواده ها و گروههای چند نفره می باشد.

در سپیشیال استادی شما می توانید غذاهای حلال، غذاهای ایرانی و غذاهای آسیا میانه را مشاهده نمایید. این رستوران از ساعت 12 الی 16 ظهر و از 18 الی 1 نمیمه شب باز می باشد.

آدرس و شماره تماس رستوران

این رستوران در امارت متحده عربی، دبی، نزدیک ایستگاه مترو آل فهیدی واقع شده است و با شماره تماس +97143971469 می توانید با رستوران تماس حاصل نمایید.

رستوران ور VERRE

یکی از مجلل ترین رستوران های شهر دبی است که اغلب قشر مرفه تر این شهر به آنجا می روند. این رستوران با دیوارهای شیشه ای، دکوراسیون منحصر به فرد خود توانسته است 12 ستاره MICHELIN  را ازان خود نماید. این رستوران علاوه بر دکوراسیون وصف ناشدنی که دارد، با غذاهای منحصر به فردش میهمانان را به وجد می آورد.

رستوران بو قطیر

یکی دیگر از رستوران های بسیار خوب دبی است که در آن بهرتین انواع غذای حلال، غذاهای هندی و دریایی عرضه می شود. فضای این رستوران به مشابه رستوران های ایتالیایی، اسپانیایی و فرانسوی می باشد. در این رستوران شما می توانید در یک فضای گرم و صمیمی و در کنار رفتار صمیمانه پرسنل بهترین نوع غذاهایی که توقع دارید، سرو نمایید. هزینه غذا در این رستوران حدود16 دلار برای هر فرد می باشد. این رستوران از ساعت 11 صبح تا 11 شب باز می باشد.

آدرس رستوران بو قطیر

این رستوران در امارت متحده عربی، دبی، خیابان دی آل صفوح قرار گرفته است.

رستوران پنج پسران

در این رستوران شما می توانید انواع غذاهای آمریکایی، فست فود  غذاهای حلال را در یک فضای بسیار گرم و صمیمی و مقرون به صرفه سرو نمایید. محیط این رستوران بیشتر خانوادگی و دوستانه است و همچنین امکاناتی مانند پارکینگ، فضای آزاد بیرون از رستوران جهت نشستن وجود دارد. این رستوران از ساعت 10 صبح تا 12 شب باز می باشد.

آدرس رستوران پنج پسران دبی

این رستوران در امارت متحده عربی، دبی، کنار آبنمای اصلی دبی قرار گرفته است.

رستوران مارگوس MARGAUX

رستوران مارگوس یکی از شگفت انگیز ترین رستوران های دبی است که نه تنها غذاهای آن بلکه معماری خاص رستوران شما را شگفت زده خواهد نمود. در این رستوران که به سبک فرانسوی های طراحی شد است شما می توانید غذای خود را در یک اتاق غذاخوری سرپوشیده چوبی سرو نمایید. این رستوران در منطقه قدیمی سوق ال بهار قرار گرفته و شما می توانید با یک قیمت مناسب بهترین غذاهای دلخواه خود را سرو نمایید.

رستوران وکیو نودل

وکیو نودل یکی از رستوران های خاص در دبی است. این رستوران با ارائه انواع غذاهای نودلی آسیای شرقی می تواند شما را شگفت زده نماید. در این رستوران انواع غذاهای آسیایی، ژاپنی، چینی و غذاهای حلال سرو می شود. شما می توانید هر کدام از وعده های غذایی نهار و شام را با قیمت 10 تا 15 دلار سرو نمایید. رستوران وکیو نودل از ساعت 11 صبح تا 11 شب باز می باشد.

آدرس رستوران وکیو نودل

این رستوران در امارت متحده عربی، دبی، خیابان فرست الخلیل واقع شده است.

رستوران زعتر دبلیو زیت

این رستوران با ارائه بهترین غذاهای حلال، مدیترانه ای، خاورمیانه ای، لبنانی و فست فود گزینه بسیار مناسبی برای سرو صبحانه، نهار و شام شما باشد. این رستوران یک محیط بسیار مناسب برای خانواده های به حساب می آید. این رستوران 24 ساعته باز است و شما می توانید در هر ساعت شبانه روز از غذاهای خوشمزه آن بهره مند شوید.

آدرس رستوران: این رستوران در امارت متحده عربی دبی و در جاده شیخ زائد قرار گرفته است.

رستوران  IKEA

این رستوران برای کسانی که دوس دارند طعم های متنوع تجربه نمایند و غذاها و طعم ها جزو هیجانات آنها می باشد، گزینه بسیار مناسبی می باشد. در این رستوران انواع غذاهای معاصر، غذاهای اروپایی، سوئدی، اسکاندیناوی وفست فود عرضه می شود. شما می توانید هر سه وعده غذایی اصلی را در این رستوران سرو نمایید. هزینه هر فرد در این رستوران حدود 16 دلار می باشد. رستوران از ساعت 9 الی 10 شب باز می باشد.

آدرس رستوران IKEA

این رستوران در امارت متحده عربی، دبی  و در خیابان گیت وی واقع شده است.

رستوران گاردن فورک

در رستوران گاردن فورک شما با انواع غذاهای هیجان انگیز آسیایی، غذاهای دریایی، سوپ، غذاهای چینی و هندی و فیلیپینی شگفت زده خواهید شد. منوی غذایی متنوع این رستوران می تواند برای علاقمندان به تنوع غذایی بسیار جذاب باشد. غذاهای این رستوران حدود 2تا 5 دلار قیمت دارند و به نسبت سایر رستوران های شهر واقعا ارزان می باشند. بنابراین اگر می خواهید یک غذای ارزان و مغذی را سرو نمایید، این رستوران بهترین گزینه است.

رستوران پیرشیک

این رستوران بهترین رستوران عرضه کننده غذاهای دریایی دبی است که بر روی اسکله ای مجلل واقع شده است. این رستوران با ارائه بهترین غذاهای دریایی و اروپایی توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان توریست ها به خود اختصاص دهد. اگر می خواهید در یک محیط رمانتیک و رویایی که در آن شاهد مناظر بسیار زیبایی از خلیج هستید به سرو غذا بپردازید این رستوران لوکس بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

رستوران ازون EAUZONE

یکی دیگر از رستوران های دبی که با فضای رویایی و رمانتیک خود شما را فرامی خواند، رستوران ازون است. این رستوران به گونه ای طراحی شده که یک استخر بزرگ کنار آن قرار دارد و فضایی را القا می کند که گویی رستوران بر روی آب شناور است. در طول روز با درخشش نور آفتاب در استخر شما فضای بسیار دل انگیزی دارید و در طول سب نور افشانی داخل استخر، چادرهای کناری بار و همینطور فضای رستوران می توانند آرامش بخش روح و جان شما باشند.

در این رستوران لوکس و مجلل شما می توانید بهترین غذاهای آسیایی و اروپایی را با قیمت مناسبی سرو نمایید.

رستوران ژنگ هس ZHENG HES

رستوران ژنگ هس یکی از رستوران های سنتی شهر دبی است که منظره ای بسیار جذاب و زیبا را از برج العرب و خلیج پیش روی شما قرار می دهد. در این رستوران بهترین غذاهای مدرن غربی با طعم های آمیخته از غذاهای سنتی چینی ارائه می شود.  روی محل بار رستوران اسکله ای قرار گرفته که با پیچ و خم های بسیار رستوران را به مدینه الجمرا متصل می نماید.

در این رستوران می توانید هم از چشم انداز پیش روی خود و هم از غذاهای متنوع رستوران لذت ببرید.

رستوران نوبیو NOBU

رستوران نوبیو در هتل آتلانتیس دبی قرار گرفته است و با ارائه بهترین غذاهای ژاپنی که از غذاهای عربی هم تاثیر گرفته اند، می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در این رستوران می توانید یک کباب ماهی سیاه فوق العاده سرو نمایید.

فضای رستوران بسیار آرامش بخش است و مکان هایی برای گردهمایی ای صمیمی اختصاص داده شده است. در این رستوران زنجیره جهت آموزش دستورهای پخت غذاهای رستوران، زمانی در نظر گرفته شده و علاقمندان می توانند در اولین شنبه هر ماه به این کلاس ها بروند. بنابراین در این رستوران هم امکان سرو یک غذای عالی، امکان حضور در یک محیط گرم و صمیمی و همینطور آموزش دستور پخت غذاهای رستوران وجود دارد.

رستوران هوکما HUKAMA

رستوران هوکما یکی دیگر از رستوران هایی است که فرهنگ غذایی کشور چین را به نمایش می گذارد. در این رستوران انواع کوکتل چایی و غذاهای متنوع چینی سرو می شود. در رستوران شما شاهد پخش موسیقی لانگ آسیایی خواهید بود. طراحی فضا و اتاق های داخلی رستوران ب سبک چینی طراحی شده و می توانید در تراس رستوران غذای خود را در هوای آزاد سرو نمایید و در ضمن نوش جان کردن یک غذای خوش طعم، از منظره حیرت انگیز برج خلیفه لذت ببرید.

رستوران بوداها بار BUDDAHA BAR

اگر می خواهید در یک رستوران که انواع غذاهای سوشی، چینی و تایلندی را ارائه می دهد به سرو غذا بپردازید، رستوران بوداها بهترین گزینه برای شما می باشد. در واقع این بار بزرگ که مجسمه ای بزرگ از بودا را در خود جای داده است، دارای 3 سالن رستوران، یک بار و سالن باز در هوای آزاد است که شما می توانید در آن بهترین غذاهای خوش طعم را نوش جان نمایید.

ویژگی بارز این رستوران تنوع دکوراسیون و وجود صداهای مخوفی است که یک دفعه شما را در اواسط غذا خوردن به وجد می آورد.

رستوران ال مهارا AL MAHARA  

یکی از شگفت انگیزترین رستوران های دبی، رستوران آل مهارا است که در پشت ساختمان برج العرب است. این رستوران درون آکواریومی وسیع قرار گرفته که شما را با میزهای غذاخوری که نور آبی رنگ آکواریوم را ساطع می کند، شما را به وجد می آورد. این رستوران شگفت انگیز با دکوراسیون منحصر به فرد و منو غذایی بی نظیر خود که تلفیقی از غذاهای شرق و غرب جهان را ارائه می دهد، شما را شگفت زده خواهد نمود.

این رستوران فقط یک مکان برای سرو غذا نیست بلکه محلی است که شما می توانید تصویری بی نظیر از بهترین گونه های ماهی و جانداران دریایی را مشاهده نمایید. بنابراین قطعا در این رستوران تجربه ای نو را خلق خواهید نمود.

رستوران RHODES MEZZANINE  

این رستوران بزرگترین رستورانی است که با داشتن سرآشپزهایی که غذاهای انگلیسی و فرانسوی را با بهترین و تازه ترین ادویه های اروپایی تهیه می نمایند. در این رستوران لوکس که دارای یک دکوراسیون منحصر به فرد اروپایی است شما می توانید لذیذترین غذاهای ممکن را سرو نمایید.

رستوران REFLETS PAR PIERRE GANAIRE

یکی از 6 رستوران بزرگ جهان است که توسط پییر گاگنیر افتتاح شده است. این سرآشپز نمونه به دلیل خلاقیت بسیار منحصر به فردی که در آشپزی دارد توانسته است جزو بهترین سرآسپزهای جهان باشد. این رستوران وی در فستیوال دبی افتتاح شده است و امروزه با ارائه غذاهایی که جدیدترین طعم های متنوع دنیا را ارائه می دهد، توانسته است جایگاه ویژه ای در میان مردم داشته باشد. این رستوران با دکوراسیون بنفش خود شما را متحیر می نماید.

امیدوارم در این مطلب توانسته باشیم اطلاعات ارزشمندی در مورد رستوران های دبی در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که شما هم رستوران های ارزان و محبوب دبی را می شناسید که در لیست ما آورده نشده بود، می توانید آن را در بخش نظرات همین صفحه به سایر دوستان خود معرفی نمایید.