تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور مالزی بالی

تور مالزی بالی

مالزی و بالی از قطب های گردشگری آسیای شرقی می باشند که در میان ایرانیان هم از محبوبیت خاصی برخوردار می باشند که دلیل آن هم می توان در قرابت فرهنگی و مذهبی دانست. مالزی که کوالالامپور را به عنوان پایتخت خود معرفی کرده با داشتن حدود 30 میلیون نفر جمعیت دارای دین رسمی اسلام می باشد. بالی هم یکی از جزیره های زیبای کشور بزرگ اندونزی می باشد. این کشور دارای حدود17500 جزیره است که بالی زیباترین آنها و به نوعی توریست پذیرترین جزیره می باشد که البته برخلاف جمعیت 230 میلیونی اندونزی دارای دین اسلام نیستند و مرمان این جزیره از بودایی های چین و هند می باشند.

اندونزی و مالزی هر چند که به دلیل داشتن بنادر معروف و بزرگ در تجارت از کشورهای برتر قاره کهن می باشند اما اقتصاد این دو کشور فقط به تجارت خلاصه نشده و در بخش های دیگر همچون کشاورزی و ماهیگیری ... فعالیت می کنند. اما این دو کشور هم مانند سایر کشورهای جهان در طی چند سال اخیر به خوبی توانسته اند از صنعت قرن که گردشگری می باشد استفاده ببرند. مالزی و اندونز با فراهم کردن بسترهای لازم برای این صنعت و به سبب داشتن جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی، فرهنگ غنی، آب و هوای بسیار عالی، جغرافیا و طبیعت بکر و همچنین امکانات رفاهی و تفریحی مدرن سالانه ده ها میلیون گردشگر خارجی را از سراسر جهان میزبانی کنند. شما برای انتخاب تورهای ترکیبی نیاز دارید که فاکتورهایی از جمله جاذبه ها، آب و هوا، قیمت ها، غذاها و ... را در نظر بگیریدتا بتوانید از سفر خودتان لذت ببرید.

چرا تور مالزی بالی؟

همانطور که اشاره شد به دلایل بسیاری می توان کشورهای مالزی و اندونزی را مقصدی مناسب برای گردشگران ایرانی دانست چرا که از جهات بسیاری شباهت های زیادی وجود دارد اما در اصل آنچه که باعث انتخاب یک مقصد برای هر گردشگری می باشد جاذبه ها، امکانات رفاهی و تفریحی، آب و هوا، جغرافیای منطقه، فرهنگ مردم، قیمت ها، شرایط حمل و نقل و... می باشد. با جزئیات بیشتری از تور مالزی بالی شما را آشنا خواهیم کرد تا انتخاب برای شما ساده تر گردد.

جاذبه های گردشگری مالزی و بالی

سفر کردن با هر هدفی هم که صورت بگیرد این ذات انسان است که عاشق زیبایی و طبیعت و مناظر بکر و دیدنی است پس جاذبه های گردشگری هر مقصدی یکی از اولویت های ویژه برای انتخاب تور مسافرتی می باشد. مالزی و بالی هم از آن دسته مقاصد گردشگری می باشند که صد در صد شما را از نظر جاذبه ها راضی خواند کرد در این تور شما می توانید شهر زیبای کوالالامپور را با برج های معروف پتروناس و باغ های خلیج و تفرجگاه ها و جاذبه های بی نظیرش، جزیره زیبای لنکاوی، جزیره و ارتفاعات بی نظیر پنانگ، معبد میمون ها یا باتو، شهر زیبای بوکیت تینگی، جزایر بی نظیر پرهنتیان، گنتینگ هایلند، شهر تاریخی مالاکا، جزیره پانگکور لوت، پوتراجا، مساجد بی نظیری همچون مسجد کریستال در ترنگانو، منطقه کامرون هایلند و صدها جاذبه دیگر در مالزی و همچنین جاذبه هایی همچون معبد زیبای مادر، شهر بی نظیر اوبود،م معبد دریایی تنا لوط ، روستای زیبای کینتا مانی،  سواحل فوق العاده نواسا دوآ، دنیای زیر آب، سیمیناک، معبد اولوواتو، آبشار گیت گیت، پارک و باغ وحش های بالی را از نزدیک ببینید و با دنیاهای متفاوتی آشنا شوید. این جاذبه ها چشم هر بیننده ای را محسور خودش می کند.

غذاها و رستوران ها در تور مالزی بالی

با توجه به ذائقه ها و همچنین اعتقادات مذهبی، در تورهای مسافرتی غذا یکی از دغدغه های اصلی ایرانیان می باشد که خوشبختانه با توجه به قرابت فرهنگی مالزی و اندونزی به ایران در این تور مشکلی از نظر تغذیه برای گردشگران ایرانی پیش نخواهد آمد. در مالزی و اندونزی انواع رستوران های غربی و شرقی و همچنین رستوران های حلال وجود دارند که از مهم ترین آنها رستوران ال سردو کوالالامپور، رستوران سافولک هاوس پنانگ، رستوران بیچ بلانکت بابیلون پنانگ، رستوران اناک کوالالامپور ، رستوران هاوس لنکاوی، رستوران سیلانترو کوالالامپور، رستوران بیجان کوالالامپور، رستوران نوبو، رستوران مارینو57 و هزاران رستوران شیک و معروف دیگر در مالزی و همچنین رستوران کاسکادز، رستوران کوبو، رستوران لوکاور،  رستوران بلانکو، رستوران سایان هاوس، رستوران کیو کیو،  رستوران بریجس و چندین رستوران معروف دیگر در بالی می باشند که انواع غذاها را برای گردشگران سرو می کنند و تمام ذائقه ها را راضی می کنند. از معروف ترین غذاها در تور مالزی بالی می توان ناس آیام، ببک، تائو و  کیک برنج را در بالی و ناسی لماک،  ساتای، بات کوت ته، ناسی کاندار، سندول، آسام پداس و... را از مالزی امتحان کنید که در میان بومیان و محلی ها بسیار محبوب می باشند.

بهترین زمان تور مالزی بالی از نظر خرید

مالزی و بالی را می توان مکان های مناسبی از نظر قیمت برای خرید دانست با توجه به وجود هزاران مرکز خرید در مالزی مانند مرکز خرید آیون اورکاد، مرکز خرید مارینا بی سندز، مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور، مرکز خردی ویوو سیتی ، مرکز خرید مصطفی سنتر، مرکز خرید پلازا گورنی پنانگ، مرکز خرید پاراگون، مرکز خرید تئو سون هات لنکاوی، مرکز خرید ان جی ان سیتی، مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور و همچنین مرکز خرید گورنی پاراگون پنانگ، مرکز خرید دی زون لنکاوی و مراکز خرید معروف بالی مانند مرکز خرید کوتا بیچ واک، مرکز تجاری مال بالی گالریا، مرکز خرید اوبود آرت مارکت، مرکز خرید لیپو مال، مرکز خرید دسکاوری مال، مرکز خرید بالی کالکشن، مرکز خرید کوتا اسکوئر، مرکز خرید مانکی فارست و... شما برای خرید کردن مشکل آنچنانی نخواهید داشت اما به غیر از این مراکز خرید معروف سالانه جشنواره های خرید هم در مالزی و بالی برگزار می شود که با تخفیف های تا سقف 70 درصد بهترین فرصت برای خرید لوازم مورد نیاز می باشد.

در مالزی این جشنواره های در ماه های مارس و نوامبر برگزار می شود که بیش از 10 هزار فروشگاه اجناس خودشان را با تخفیف های مناسبی به مشتریان عرضه می کنند اما در بالی جشنواره آنچنانی که به صورت مداوم و مستمر برگزار شود وجود ندارد ولی بازارهای محلی و بازارچه ها خصوصا بازارهای روستایی اجناس خودشان را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار گردشگران قرار می دهند و زمان خاصی را از نظر قیمت نمی توان به بالی نسبت داد.

بهترین زمان تور مالزی بالی از نظرهتل ها و اقامتگاه ها

مالزی و بالی برای بهره برداری بیشتر از صنعت گردشگری، یکی از بسترهایی که به آن خیلی بها داده اند امکانات رفاهی و تفریحی می باشد به همین دلیل شما در این تور می توانید از بهترین و شیک ترین هتل ها استفاده کنید. هتل رامادا، هتل دیناستی، هتل سیلکا مای تاور، هتل سوئیس گاردن،هتل کاپتورن پنانگ و... در مالزی و هتل  اس تی رجیس، هتل آناتارا سمیناک، هتل ویسروی، هتل سوری، هتل کنراد و چندین هتل لوکس و 5 ستاره دیگر در بالی از بهترین هتل هایی هستند که می توانید مراجعه کنید. اما به طور کلی به هر نقطه ای از دنیا برای مسافرت و یا تور گردشگری مراجعه کنید باید برای رزرو هتل ها به نکاتی توجه کنید. مثلا در فصول شلوغ سال شما به ناچار باید هزینه بیشتری پرداخت کنید در حالی که در فصولی که گردشگران کمتری در مقصد مورد نظر حضور دارند می توانید با قیمت های مناسبی از خدمات هتل ها بهره ببرید و حتی موقعیت جغرافیایی هتل ها و امکاناتی که در اختیار مشتریان قرار می دهند می تواند در قیمت ها موثر باشند.

بهترین زمان تور مالزی بالی از نظر آب و هوایی

با توجه به اینکه مالزی و اندونزی در نزدیکی خط استوا واقع شده اند در هر زمانی از سال می توان انتظار بارندگی ها را داشت. دمای مالزی و بالی معمولا بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد می باشد که البته باتوجه به رطوبت بالای هوا این دما بیشتر احساس می شود. اما در کل این ناحیه دارای دو فصل مجزای بارانی و کم باران می باشند. ماه های نوامبر تا مارچ معمولا بارندگی از دیگر ماه های سال بیشتر است و در ماه های آپریل تا اکتبر شاهد آب و هوایی گرم خواهید بود البته بارندگی ها به گونه ای نیست که سفر را به کام گردشگران تلخ کند. به طور کلی برای مقاصد گردشگری که روی خط استوا و یا نزدیکی آن قرار می گیرند نمی توان فصل و یا ماه دقیقی را از نظر آب و هوایی بهتر دانست و تقریبا تمام فصول سال برای سفر به این نقاط از کره زمین می توانند مناسب باشند.

بهترین زمان برای سفر به مالزی و بالی از نظر فستیوال ها

فستیوال ها و جشنواره ها شاید بعد از جاذبه های گردشگری از جذاب ترین قسمت های تورهای مسافرتی باشند چرا که در این فستیوال ها و جشنواره ها شما انواع و اقسام  فرهنگ ها و ادیان و مردمان مختلف را مشاهده می کنید و فرصت شناخت بیشتر از آنها را به دست خواهید آورد. در مالزی سالانه جشنواره هایی همچون جشنواره روز وساک در ماه می، جشنواره تایپوسام هندوهای تامیل در ژانویه، کریسمس مسیحیان، جشن سال نوی چینی ها که به مدت 15 روز برگزار می شود، جشنواره روشنایی دیپاوالی هندوهای مالزی در ماه اکتبر،  جشن عید فطر مسلمانان، فستیوال فانوس مالزی در ماه آگوست و جشن گاوای دایاک برگزار می شود که از جذابیت خاصی برای گردشگران برخوردار می باشد.

در بالی هم هر ساله جشنواره های متعددی همچون فستیوال کایت بالی در سانور در ماه ژوئن، جشنواره نوسا دوا فیتسا در ماه اکتبر، جشنواره هنر بالی در ماه ژوئن، فستیوال بالی اسپریت در اوبود در ماه  ژوئن، فستیوال پرانگ پاندان در ماه ها ژوئن و جولای، فستیوال نایپ در  ماه مارچ،  فستیوال جذاب بوفالو سواری در ماه جولای ، فستیوال گالونگان و کونینگان  و چندین جشنواره فرهنگی دیگر که هر کدام در مدت زمانی مشخصی برگزار می شوند و شما می توانید مانند میلیون ها گردشگر دیگر به نظاره این فستیوال ها بنشینید و یا حتی در آنها شرکت کنید.

تورهای ارزان مالزی بالی

در کل تورهای مالزی و بالی نسبت به خیلی از تورهای دیگر نقاط مانند سنگاپور ارزان تر می باشد اما باز هم تمامی هزینه ها به انتخاب های شما بستگی دارد. این که چه مدت و در کدام شهر از شهرهای مالزی بمانید، چه ماجراجویی هایی را تجربه کنید، از چه امکاناتی استفاده کنید و در چه زمانی از سال به این تورها بروید همگی در قیمت های تور تاثیر گذار خواهد بود

تورهای لحظه آخری مالزی بالی

تورهای لحظه آخری همیشه و در هر فصلی از بهترین گزینه ها برای خریدن تور می باشد چرا که آزانس های مسافرتی برای تکملی تور خود مجبور به تخفیف دادن می شوند و شما می توانید هر توری را که مایل هستید با قیمتی کم تر و به صرفه تر خریداری کنید.

تورهای ترکیبی

تورهای ترکیبی هم  از جهات بسیار به صرفه و انتخاب بهتری می باشد و شما می توانید تورهایی که چندین مقصد گردشگری را باهم شامل می شود انتخاب کنید و با یک بار سفر کردن جاهای بیشتری را از نزدیک ببینید. مثلا تورهای ترکیبی مالزی- سنگاپور- اندونزی این فرصت را به شما می دهد که همزمان از 3 کشور دیدن کنید در حالی که اگر به صورت تکی راهی این مقاصد می شدید هزینه های هنگفتی باید پرداخت می کردید و بقیه مسائل دیگر مانند حمل و نقل و ... را هم در نظر بگیرید. پس تورهای ترکیبی همیشه گزینه های خوبی برای شما می باشند.

مراکز خرید تور ترکیبی مالزی بالی

سفر و گردشگری با هر هدف و منظوری و به هر مقصد و مکانی که باشد قطعا یکی از لذت هایش خرید کردن می باشد خصوصا زمانی که مقصد شما کشورهای خارجی و خصوصا آسیای شرقی باشد. کشور مالی یکی از مدرن ترین کشور های سالیان اخیر آسیا به حساب می آید که به سبب داشتن جاذبه های گردشگری فراوان سالانه میلیون ها نفر گردشگر را از سراسر دنیا میزبانی می کند. پایتخت این کشور کوالالامپور می باشد که قطب گردشگری مالزی هم به حساب می آید علاوه بر آن شهرها و جزیره های مانند پنانگ و لنکاوی با داشتن انواع جاذبه های طبیعی و امکانات رفاهی و تفریحی خود نقش به سزایی را در صنعت گردشگری مالزی ایفا می کنند.

بالی هم بزرگ ترین و معروف ترین و البته محبوب ترین جزیره کشور بزرگ اندونزی می باشد که مقصد محبوبی برای گردشگران خارجی و داخلی می باشد. سالانه هزاران نفر از ایرانی ها هم تور ترکیبی مالزی بالی به دلیل اشتراکات فرهنگی که دارند برای سفر و گردش خودشان انتخاب می کنند. در مالزی  و خصوصا شهرهای توریست پذیر آن انواع مراکز خرید و بازارها و بازارچه های مختلف وجود دارد که گردشگران می توانند از آنها لوازم مورد نیاز خودشان را خریداری کنند. همچنین بالی همه که یک جزیره بزرگ با حدود 3 میلیون نفر جمعیت می باشد دارای انواع مراکز و بازارهای خرید می باشد. در اینجا تعدادی از این مراکز را به شما معرفی می کنیم تا در صورت لزوم به آنها مراجعه کنید.

مرکز خرید گورنی پاراگون پنانگ (Gurney Paragon)

این مرکز خرید که یکی از زیباترین و بزرگ ترین مراکز خرید پنانگ می باشد که در جورج تاون و در کنار کلیسای قدیمی St.Joseph’s Novitiate قرار دارد. گورنی پاراگون دارای 9 طبقه و یک اقامتگاه و یک برج اداری می باشد و حدود 300 فروشگاه را در خود جا داده است. این مرکز خرید لوکس و شیک که در کنار ردیا ساخته شده است دارای امکانات بسیاری مانند پارکینگ، اینترنت رایگان، سالن زیبایی، سالن ورزشی، حدود 30 رستوران، حدود 40 بوتیک، کافه و کافی شاپ، بوفه، فود کروت، سینما، مرکز اسپا و سلامت و انواع تفریحات و سرگرمی ها و مناظر زیبای اقیانوس می باشد.

در این مرکز خرید برندهای معروف و معتبر جهانی مانند لاکوست، آرمانی، رولکس، سفورا، مایکل کورس، پوما، آدیداس، بربری، آون، آردن، تیفانی، شنل، سی کی، ورساچه، گوچی و... وجود دارند که انواع اجناس مانند پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم الکتریکی، لوازم الکترونیکی، لوازم ورزشی، لوزم تزئینی و دکوری، جواهرات، عینک، ساعت، عطر، زیورآلات، صنایع دستی و آثار هنری را به فروش می رساند. این مجموعه روزانه از ساعت 10 صبح فعالت خود را شروع می کند و تا 11 شب به کار خود ادامه می دهد.

مرکز خرید پلازا گورنی پنانگ (Gurney Plaza)

این مرکز خرید هم در سال 2001 در 9 طبقه و در کنار دریا ساخته شده و 3 کیلومتری شمال غربی جورج تاون که بیش از 40 فروشگاه را در خود جا داده است و دومین مرکز خرید بزرگر پنانگ به حساب می آید. این مجموعه دارای سینما، تئاتر، رستوران، مافه، سالن ورزشی، سالن زیبایی، پارکینگ، محیط بازی و تفریحات کودکان،  اینترنت رایگان، بیش از 50 اوت لت غذایی، منظره زیبای رو به دریا و... می باشد که محبوبیت آن را برای گردشگران زیاد کرده است.

در این مجموعه شما می توانید اجناسی همچون لوازم آرایشی، لوازم ورزشی، لوازم خانگی، لوازم الکترونکی، کیف و کفش چرمی،پوشاک، ساعت، عینک، عطر، جواهرات، صنایع دستی و ... را از برندهای معتبر و مشهور جهانی مانند آرامانی، ورساچه، شنل، گوچی، امگا، رادو، آون، لویز، زارا، آدیداس، نایک، سونی، اپل، نوکیا، ال جی، سامسونگ، فیلیپس، براون، تیفانی، لاکوست و... را خریداری کنید. این مرکز خرید بزرگ هر روز از ساعت 10 صبح تا 9 شب در خدمت گردشگران و مشتریان می باشد.

مرکز خرید تئو سون هات لنکاوی

در جزیره زیبای لنکاوی شاید مراکز خرید آنچنان بزرگ مانند پنانگ وکوالالامپور یافت نشود اما مراکز معروف و محبوب زیادی دارد که شما می توانید از هر کدام از آنها وسایل مورد نیاز خودتان را فراهم کنید. مرکز خرید تئو سون هات یکی از مراکز معروف در لنکاوی می باشد که بیش از 60 فروشگاه بزرگ دارد که از پرداخت مالیاتو عوارض گمرکی معاف می باشند بنابراین قیمت اجناس در این مجتمع بسیار مناسب است. در این مرکز خرید حدود 12 رستوران،بوفه، سوپرمارکت، پارکینگ و اینترنت رایگان وجود دارد و بیشترین اجناسی که به فروش می رسد عبارتند از لوازم خانگی، پوشاک، کیف و چمدان، مواد غذایی، تنباکو و شیرینی جات که از برندهای مشهوری همچون بوش، سامسونگ، ال جی، گوچی، شنل، آرمانی، ورساچه، لاکوست و ... می باشد. ای مرکز خرید هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز بوده و به مشتریان خودش سرویس دهی می کند.

مرکز خرید دی زون لنکاوی

دی زون که در انتهای جنوبی پانتای چنانگ ساخته شده است به بهشت خرید لنکاوی هم معروف است که دلیل آن هم معاف بودن از پرداخت عوارض گمرکی می باشد که باعث شده است ارزان ترین شکلات ها، تنباکو، عطر و چای لنکاوی را در اینجا پیدا کنید. البته اجناس دیگری مانند سوغات، پوشاک، جواهرات، لوازم التحریر، ساعت و کیف و چمدان، عینک، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم الکتریکی و الکترونیکی و... را از انواع برندهای معروف جهانی مانند تیفانی، ورساچه، زارا، گوچی، آردن، نایک، پوما، فیلیپس، رولکس، رادو و ...را به فروش می رساند. دی زون همچنین دارای پارکینگ ، سینما، رستوران، کافه، بوفه، سوپرمارکیت و ... است و هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شبه به فعالیت خود ادامه می دهد.

سوریا کی ال سی سی کوالالامپور (Suria KLCC)

زمانی که شما وارد کوالالامپور می شوید قطعا بارز ترین چیزی که توجه شما را به خودش جلب می کند برج های عظیم و معروف دوقلوی پتروناس می باشد که همچون نگینی در کوالالامپور می درخشد. در زیر این برج ها یکی از زیباتری و لوکس ترین مراکز خرید مالزی در 6 طبقه ساخته شده است که چشم هر ببینده ای را محسور خودش می کند. این مجموعه در سال 1999 با بیش از 400 فروشگاه لوکس بازگشایی شد که تمام امکاناتی که به ذهن شما خطور می کند اینجا فراهم است و دلیل آن هم برج های پتروناس می باشند. امکانات زیادی همچون رستوران، کافه، سینما، موزه، آکواریوم، ایستگاه تاکسی، خود پرداز بانک، مرکز اکتشافات علمی کودکان ، کتاب فروشی، درمانگاه، اورژانس و فضای سبز، تئاتر، پارکینگ، داروخانه، اورژانس، سالن زیبایی، سالن ورزشی و... در این مرکز خرید وجود دارند.

همچنین برندهای معروف و معتبر جهانی مانند ورساچه، آرمانی، تیفانی، بربری، امگا، رادو، رولکس، لویی ویتون، الکساندر مک کوئین، آدیداس، گوچی، زارا، نایک، اپل، سامسونگ و... در این مرکز خرید وجود دارند و شما می توانید اجناسی مانند انواع لوازم الکتریکی، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، وسایل الکترونیکی، ساعت، عطریات، زیروآلات، پوشاک، کیف و کفش، کارهای هنری و صنایع دستی و... را خریداری کنید. این مرکز خرید هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 به مشتریان سرویس دهی می کند و شما می توانید  بعد از دیدن برج های دوقلوی معروف لذت خودتان را با خریدهای عالی تکمیل کنید.

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور (Pavilion KL)

در محله بوکیت بینتانگ و خیابان بوکیت در سال 2000 یکی ازمعروف ترین مراکز خرید کوالالامپور در زمینی به مساحت 130 هزار مربع و 7 طبقه ساخته شد که بیش از 500 فروشگاه را در خود جا داده است. این مجموعه دارای امکانات رفاهی و تفریحی مانند رستوران، سینما، تئاتر، سالن زیبایی، سالن ورزشی، فود کروت، بوفه، کافی شاپ، محیط بازی کودکان، بانک، اورژانس، داروخانه، شبیه ساز پرواز، فشن آونو، کارواش، خشکشویی، سالن فوتسال، استودیوی آشپزی و... می باشد. شما می توانید اجناسی همچون پوشاک، کیف و کفش، لوازم صوتی و الکتریکی، لوازم الکترونیکی، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، ساعت، جواهرات و زیورآلات، اسباب بازی، وسایل سال نو و... را از برندهای معروفی مانند گوچی، زارا، لاکوست، رولکس، فیلیپس، براون، رادو، ورساچه، آردن، آون، لویز، آدیداس، پوما،  تیفاتی، شنل، سی کی، امگا، بربری و... خریداری کنید.این مرکز خرید روزانه از ساعت 10 صبح تا 10 شب آماده سرویس دهی به مشتریان خود است.

مرکز تجاری مال بالی گالریا بالی (Mal Bali Galeria)

این مجموعه بزرگ و بی نظیر در اصل با هدف ایجاد مرکز تفریحی و تجاری در یک فضای بسیار بزرگ ساخته شده است که شامل سه قسمت بزرگ می باشد. قسمت اصلی آن مرکز خرید عظیمی است که دارای فروشگاه های بسیاری می باشد که انواع اجناس داخلی و خارجی لوکس مانند پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم ورزشی، لوازم الکترونیکی، لوازم الکتریکی، عطریات، جواهرات، زیور آلات، ساعت، صنایع دستی و کارهای هنری را از انواع برندهای معتبر جهانی مانند دانهیل، بولگاری، رولکس، رادو، تیفانی، شنل، امگا، سی کی، براون، وال، آرمانی، لاکوست، کارتیه، کلوین کلاین، ژیوانشی، ورساچه، هرمس، کنزو و... به مشتریان خود عرضه می کند.

قسمت دوم این مجموعه سینمای بزرگی است که به روز ترین فیلمهای سینمای جهان را به نمایش می گذارد و قسمت سوم مجموعه متعلق به امکانات رفاهی و تفریحی می باشد که شامل فضای سبز، سالن های زیبایی، کتاب فروشی،سالن ورزشی، پارکینگ، داروخانه، بانک، رستوران، کافی شاپ، فود کروت، بوفه ها و کافه ها و ... می باشد. در این مجموعه رویدادها و جشنواره های زیادی هم برگزار می شود که برای گردشگران جالب می باشد. مالی بالی گالریا روزانه از ساعت 9 صبح تا 10 شبه به مشتریان خود ارائه سرویس می کند.

مرکز خرید کوتا بیچ واک بالی (Kuta Beachwalk)

این مرکز خرید که در خیابان جالان پانتایی کاتا و در زمینی به مساحت 3.7 هکتار و در 3 طبقه و فروشگاه های زیادی ساخته شده است یکی از معروف ترین و شیک ترین مراکز خرید بالی قلمداد می شود. درکوتا بیچ واک بالی انواع فروشگاه ها، سالن‌های زیبایی، کافه ها، بوفه ها، رستوران های لوکس، داروخانه، مرکز بازی کوکان به نام مینیاپولیس، پارک آبی، اروژانس، مجموعه‌ی سینمایی، بانک و صرافی، چشم‌اندازهای زیبا از غروب آفتاب، باغ و فضای سبز و ساحل قرار دارد که دلیل محبوبیت بیش از حد این مرکز می باشد. در این مجموعه اجناس لوکس مانند  پوشاک، کیف و کفش، وسایل ورزشی و اسباب‌بازی، جواهرات، وسایل آرایشی و بهداشتی،ساعت، عینک، وسایل الکتریکی و صنایع دستی را از برندهایی چون زارا، گوچی، بربری، لاکوست، رولکس، آدیداس، آون، آردن، امگا، ورساچه و ... به فروش می رسد. این مرکز خرید بسیار زیبا روزانه از صاعت 10 صبح تا 10 شب درهای خود را به روی گردشگران باز می کند.

مرکز خرید لیپو مال کوتای بالی (Lippo Mall Kuta)

یکی دیگر از مراکز خرید لوکس و شیک بالی  که در سال 2014  و در خیابان کرتیلا پلازا در 3 طبقه ساخته شده است و در همین مدت کم به محبوبیت وشهرت خاصی رسیده است. این مجموعه داری رستوران های بین المللی، سینما، پارکینگ، سالن زیبایی، سالن ورزشی، کافی شاپ، بوفه، سالن تئاتر و ... می باشد و اجناسی مانند پوشاک، وسایل آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، زیورآلات و ساعت، لوازم منزل، موبایل و لوازم الکترونیکی، دوربین و حتی صنایع دستی و سوغات بومی را از برندهای معتبر داخلی و خارجی به فروش می رساند. این مرکز خرید روزانه از ساعت 10 صبح تا 10 شب میزبان گردشگران و مشتریان می باشد.

در تور ترکیبی مالزی بالی شما به هرکدام از شهرها و جزیره های دیدنی و جذاب آن بروید مراکز خرید لوکس و مدرن و همچنین بازارهای محلی و بازارچه های فراوانی خواهید دید که می توانید خریدهای خودتان را انجام دهید. شهرهایی مانند کوالالامپور و پنانگ شاید هرکدام به تنهایی صدها مرکز خرید عالی داشته باشند که نیاز گردشگران و مشتریان خودشان را تامین کنند. همچنین جاهایی که جاذبه های گردشگری مهم در آنجا قرار دارد قطعا امکانات رفاهی و مراکز خرید بسیاری را برای گردشگران فراهم کرده اند. همچنین بازارچه های روستاهای مهم بالی از جذابیت های خاصی برخوردارند که لذت خرید را برای شما چند برابر می کنند.

جاذبه های گردشگری تور ترکیبی مالزی بالی

کشور مالزی را جواهر شرق آسیا می نامند که از لحاظ فرهنگی هم بسیار به فرهنگ کشور ایران نزدیک هستند از این رو تعداد زیادی از ایرانیان سالانه تمایل دارند که به این کشور زیبا سفر کنند.  جزیره بالی هم به جرات می توان زیباترین جزیره جهان نامید، بالی هم در کشور مسلمان اندونزی قرار دارد که به قطعا برای ایرانیان جایی مناسب خواهد بود. مالزی و بالی سالانه میلیون ها گردگشر را از سراسر چهان به خود جذب می کنند که به دلیل داشتن جاذبه های بی نظیر طبیعی و بکر خود، شهرهای مدرن و پیشرفته، امکانات رفاهی و تفریحی مدرن و ... می باشد. مالزی با داشتن شهرهای مدرن و توریست پذیر معروف خود در صنعت گردشگری همواره شهرت جهانی دارد، شهرهایی مانند کوالالامپور، لنکاوی و پنانگ. مالزی توسط دریای جنوبی پین به دو قسمت اصلی تقسیم شده است.

جزیره بالی هم بزرگ ترین و معروف ترین جزیره کشور اندونزی است که با 3 میلیون نفر جمعیت سالانه حدود 5 میلیون نفر گردشگر را میزبانی می کند. این جزیره قطعا با جغرافیا بی نظیر خودش و جاذبه ها و امکاناتی که برای مسافران تعیبه شده است یکی ازمنحصر به فردترین تجربه ها را برای شما خلق می کند. در تور ترکیبی مالزی بالی می توانید بیش از صدها جاذبه دیدنی طبیعی و تاریخی و مدرن را ببیندی و از تلفیق سنت و مدرنیتع لذت ببرید. در اینجا تعدادی از این جاذبه ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

لنکاوی مالزی (Langkawi)

یکی از زیباترین و خاص ترین نقاط مالزی که دارای محبوبیت بسیاری بین گردشگران می باشد لنکاوی می باشد که با داشتن بیش از 100 جزیره سالانه میزبان میلیون ها گردشگر خارجی و داخلی خواهد بود اقتصاد در لنکاوی بیشتر بر پایه کشاورزی و برنج و کائوچو می باشد که البته الان بیشتر درامد آن از گردشگری می باشد

 • از بهترین جاذبه های گردشگری لنکاوی می توان به پل هوایی آن که یک پل عابر پیاده به طول 125 متر است که از روی آبشارهای گونونگ، مات سینکانگ و توجو و جزایر کوچک عبور می کند. دسترسی به این پل زیبا که 700 متر از سطح دریا ارتفاع دارد فقط از طریق تله کابین امکان پذیر است.
 • میدان عقاب لنکاوی یا داتاران لانگ یکی دیگر از جذابیت های لنکاوی است که یک مجسمه 12 متری از عقاب آماده پرواز می باشد و دارای مسیرهای پیاده روی عالی و مناظر بی نظیری می باشد.
 • تله کابین لنکاوی که شما را بر فراز جنگل ها و جزایر کوچک و آبشارها به بالای کوه سینکانگ می برد
 • پارک دریایی پولائو پایار، قله زیبای گوگونگ رایا، پارک حیات وحش و بهشت پرندگان، موزه سه بعدی، آبشارهای تلاگا توجو دیگر جاذبه های لنکاوی قطعا شما را به وجد خواهند آورد.

شهر پنانگ مالزی

یکی از ایالت های زیبای مالزی که قسمت از آن در یک جزیره واقع شده است. این شهر زیبای دارای آب و هوای بسیار عالی می باشد که جاذبه های آن بسیاری از گردشگران را عاشق خودش کرده است. در پنانگ می توانید از جاهای زیر دیدن کنید

 • تپه پنانگ که از توریسیتی ترین نقاط این جزیره زیبا می باشد که به دلیل داشتن قله های سرسبز و آب و هوای عالی و چشم اندازهای بی نظیر از جورج تاون و پل پنانگ شهرت فراوانی دارد. می توانید در این تپه پیاده روی کنید یا با قطار از آن دیدن کنید
 • جورج تاون که پایتخت و قلب جزیره پنانگ می باشد که با بافت شهری و آثار دیدنی که از دوره استعمار انگلیس به جا مانده و همچنین فرهنگ ها و ادیان مختلف مردمان این شهر را حتما ببینید
 • موزه پنانگ را حتما از نزدیک ببینید. معماری این موزه زیبا به قرن نوزدهم میلادی بر میگردد و برای نمایش فرهنگ و سنت پراناکان ها استفاده می شود.
 • خو خنگسی (Khoo Khongsi) که یکی از قدیمی ترین خانه های یک قبلیه چینی به نام خو می باشد و قدمت آن به قرن پانزدهم می رسد را ببینید
 • باغ گیاه شناسی پنانگ، معبد ناتوکوتای چیتار، مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچرلند، موزه اسباب بازی پنانگ، معبد کک لوک سی که بزرگ ترین معبود بودایی در کل مالزی است، قلعه کورنوالیس، مسجد کاپیتان کلینگ، پارک ملی تامان نگارا پائولو و ساحل باتو از مهم ترین جاذبه های پنانگ می باشند که قطعا از دیدن آنها لذت خواهید برد.

کوالالامپور مالزی

کوالالامپور پایتخت و اصلی ترین شهر مالزی به حساب می آید که قطب اصلی گردشگری این کشور هم می باشد که علاوه بر آب و هوا و جغرافیای عالی یکی از مدرن ترین شرهای آسیایی و حتی جهان به حساب می آید. این شهر دارای جاذبه های بسیاری می باشد که شاید به تنهایی نیاز به یک تور کامل داشته باشند. از جاذبه های طبیعی و تاریخی گرفته تا آسمان خراش ها و سازه های مدرن که همگی در قرن 21 ساخته شده اند.

 • مسجد جامع کوالالامپور که در سال 1907 به دستور شاه سلانگور ساخته شده و معماری آن توسط معمار انگلیسی آرتور بنیسون هابوک به سبک معماری مغول ها و مراکشی ها و اسپانیایی ها طراحی شده است.
 • میدان مردکا یا میدان استقلال کوالالامپور که با نام باغ پادشاه های سلانگور نیز شناخته می شده که محل برگزاری مسابقات راگبی و کریکت و.... بوده است و در این میدان ساختمان های معروفی همچون موزه ملی و باغ سلطنتی و ساختمان سلطان عبدالصمد که دارای قدمت چندصد ساله می باشند حضور دارند.
 • معبد تیان هو که از بزرگ ترین معابد چینی ها در مالزی می باشد که در سال 1989 در 4 طبقه ساخته شده و دارای دیدنی های بسیاری مانند باغ گیاهان دارویی چینی , چشمه آرزوها, برکه لاک پشتان و ... می باشد و سالانه حدود 5000 مراسم ازدواج در اینجا برگزار می شود.
 • برج های دوقلو پتروناس که نماد شهر کوالالامپور هم به حساب می آیند. این برج ها در سال 1998 افتتاح شده اند و یکی از بزرگ ترین بناهای دنیا به حساب می آبیند که 450 متر ارتفاع دارند و توسط معمار آرژانتینی- آمریکایی سزار پلی (César Pelli) در 88 طبقه طراحی شده اند. طبقات 41 و 42 این برجها توسط یکی از بزرگ ترین پل های رابط در دنیا به هم وصل شده اند.
 • مسجد پوترا کوالالامپور، معبد بهشت و جهنم، غار باتو یا میمون های کوالالامپور، آکواریوم کوالالامپور، کولمار تراپیکل (دهکده فرانسوی) و دهکده ژاپنی، تفریح گاه 5 گانه کوالالامپور، برج کی ال کوالالامپور و ده ها جاذبه دیگر که کوالالامپور را به یکی ازمقاصد محبوب گردشگری تبدیل کرده است.

معبد تنا لوط بالی (Tanah Lot ‏‏)

معبد تنا لوط در محدوده روستای بیرابان قرار دارد و با بالی حدود 40 کیلومتر فاصله دارد. این معبد  یکی از زیباترین منظره های طلوع و غروب آفتاب را برای شما به نمایش می گذارد. طبق گفته محلی ها در سال 1498 کشیشی به نام نیراتا در این مکان به عبادت و استراحت پرداخته است. افسانه هایی هم در مود تنا لوط موجود هستند که مثلا در اقیانوس هند مار غول آسیایی وجود دارد که وظیفه آن محافظت از این معبد می باشد. هنگامی که اب اقیانوس بالا می آید تخته سنگی که معبد روی آن ساخته شده است به زیر آب می رود و گردشگران نمی توانند داخل آن بروند. معنای نام این معبد یعنی خشکی روی آب.

اوبود بالی (Ubud)

اوبود بالی را می توان یک از زیباترین نقاط دنیا دانست چرا که به تنهایی به اندازه یک کشور جاذبه گردشگری دارد. اوبود را به دلیل دارای بودن آب و هوای عالی و جغرافیای بی نظیرش بهشت شرقی هم می نامند. در این مکان که در جزیره ژیانیار قرار دارد جاذبه های بسیاری برای دیدن و لذت بردن وجود دارد

 • جنگل میمون های اوبود

یکی ازدیدنی ترین جاذبه های معروف بالی جنگل میمون ها می باشد سالانه 120 هزار نفر بازدید کننده دارد. در این جنگل معبدهایی وجود دارد که قدمت آنها به هزاران سال پیش باز می گردد که معروف ترین معبد آن معبد مرگ است. میمون های معروف  دم دراز یا ماکاک(Macaca) که برای بومیان اینجا حیوانات مقدسی به حساب می آیند در این جنگل زندگی می کنند.

 • مزارع و شالیزارهای برنج اوبود بالی

مزارع پلکانی برنج در اوبود واقعا یکی از زیباترین مناظری است که شما می توانید ببینید و واقعا زیبا و منحصر به فرد هستند و قطعا شما را محسور خود می کنند. این مزارع در قرن هشتم و توسط شخصی به نام RSI Markandeya ساخته شده اند. اوج زیبایی این شالیزارهای پلکانی  در روستاهای Pejeng و Campuhan می باشد. همچنین در روستاهایی کوچک Pakudui می توانید تنوع بی نظیری از محصولات چوبی کنده کاری شده و سوغاتی های محلی مانند مجسمه های چوبی اسب، چهره انسان، سگ، اژدها، گلدان ها، قورباغه ها، کانگوروها و دایناسورها را مشاهده کنید.

 • غار فیل های اوبود بالی

غاری با قدمت 10 قرن که یکی از جاذبه های بی نظیر اوبود می باشد که دیدن آن برای چندین بار هم شما را سیر نمی کند.  این غار در قسمت غربی دهکده بدولو(Bedulu ) قرار دارد. انواع حکاکی ها و آثار تاریخی را می توانید در این غار مشاهده کنید. در این غار آثاری از دین هندو ها که فیل ها را بسیار مقدس می دانستند به چشم می خورد. این غار به عنوان مکانی برای مدیتیشن و آرامش ذهن و روح ساخته شد و هنوز هم اتاق هایی برای این منظور در آن به چشم می خورد. ‏

 • پارک پرندگان بالی، پارک گیاه شناسی، موزه های قدیمی و هتل هایی که شهرت جهانی دارند نیز از دیگر جاذبه های اوبود می باشد که دیدن آنها قطعا شما را حیرت زده خواهد کرد.

سواحل زیبا نواسا دوآ بالی (Nusa Dua)

شاید اگر بگوییم بهترین و زیباترین ساحل دنیا همین نوسا دوآ است اغراق نکرده ایم . این ساحل که به معنی جزیره دوم است در دل سنت ها و فرهنگ کهن جزیره بالی شما را به دنیای لوکس و مدرنیته آشنا می کند.

این ساحل مکانی برای برگزاری انواع کنفرانس ها، جلسات سیاسی و... می باشد، همچنین این مکان دارای بهترین زمین‌های گلف و کشتی‌های تفریحی رویایی می باشد. علاوه بر جاذبه های طبیعی در این مکان شما می توانید موزه های با آثاری به قدمت 20 قرن و معبدهای زیبایی مانند معبد پوجا ماندالا را ببینید. ساحل پانداوا بالی که محلی‌ها به آن پانتای پانداوا می‌گویند یکی از بهترین ساحل های نواسا دوآ می باشد.

کینتامانی بالی (Kintamani)

یکی از زیباترین روستاهای کشور اندونزی کیتامانی می باشد که دریاچه زیبا و فوق العاده باتور و کوه های آتشفاشانی باتور را در کنار خودش دارد. در کنار این کوه چشمه های آب گرم زیادی موجود هستند که گردشگران معمولا از آن برای استفاده های درمانی استفاده می کنند. روستاهای پنلوکان، تویا بونگاه، کدیسان، آبونگ، سونگان و باتور هم در محدوده این کوه آتشفشانی هستند که دارای مناظر و جاذبه های بی نظیری می باشند. یکی از معروف ترین معابد بالی هم در این منطقه قرار دارد که معبد پورا اولون دانو باتور نام دارد

در تور ترکیبی مالزی بالی می توانید جاذبه های فراوان دیگری را هم ببینید که هرکدام به نوبه خود سالانه میلون ها بازدید کننده را جذب می کنند. جاذبه هایی مانند اماکن مذهبی اعم از کلیسا، مسجد و معابد، پارک های بزرگ گیاه شناسی، دنیای زیر آب و آکواریوم های بزرگ ، برج های معروف و مشهور، اماکن رفاهی و تفریحی، سواحل و آبشارهای فراوان و هر آنچه را که می توان به عنوان جاذبه گردشگری نام برد.

بهترین رستوران ها در تور ترکیبی مالزی بالی

تورهای ترکیبی همیشه فرصتی را برای گردشگران ایجاد می کنند که بتوانند به صرف کمترین هزینه و زمان بیشترن لذت را از مقاصد خود ببرند به دلیل اینکه چندین بار وقت و پول خودشان را صرف رفت و آمدها نمی کنند و می توانند با یک بار وقت و هزینه گذاشتن همزمان چندین مقصد محبوب خودشان را ببینند. تور ترکیبی مالزی و بالی هم به همین دلیل می توانید از محبوبیت بسیاری برای گردشگران خصوصا گردشگران ایرانی داشته باشد چرا که مالزی و بالی از نظر فرهنگی بسیار به مردم ایران شباهت دارند. کشور مالزی با داشتن حدود 30 میلیون نفر یکی از کشورهای پیشرفته جنوب شرق آسیا به حساب می آید که انواع فرهنگ ها و نژادها و ادیان مختلف را در خود دارد.

همچنین بالی یک از جزایر معروف کشور 240 میلیون نفری اندونزی می باشد که در این سال های اخیر جز محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا به حساب می آید. مالزی و بالی با داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخ بسیار و همچنین امکانات رفاهی و تفریحی مدرنی که دارند سالانه میلیون ها گردشگر خارجی را میزبانی می کنند. لنکاوی مالزی، شهر پنانگ مالزی، کوالالامپور مالزی، معبد تنا لوط بالی، اوبود بال، سواحل زیبا نواسا دوآ بالی، کینتامانی بالی و صدها جاذبه دیگر را می توانید در تور ترکیبی مالزی بالی ببینید. اما شکم گردی و بخش خوشمزه را نمی توان از سفرها جدا کرد و همواره تجربه خوردن غذاهای برای همه ما لذت بخش بوده است. در تور ترکیبی مالزی بالی هم می توانید انواع و اقسام رستوران های آسیایی و اروپایی را پیدا کنید که متناسب با همه ذائقه ها غذاهایشان را طبخ می کنند. در اینجا تعدادی از این رستوران های معروف را به شما معرفی می کنیم.

رستوران سافولک هاوس پنانگ (Suffolk House)

شما قطعا در تور ترکیبی مالزی بالی  به جزیره زیبای پنانگ خواهید رفت تا از جاذبه های زیبای آن دیدن کنید. رستوران سافولک هاوس یکی از بهترین رستوران های پنانگ می باشد که در جورج تاون و در باغ و عمارت زیبای سافولک قرار دارد. این عمارت نزدیک 200 سال قدمت دارد و معماری و زیبایی بی نظیری دارد. این باغ موزه هنر و فرهنگ در پنانگ می باشد بنابراین می توانید تصور کنید که تجربه غذاخوردن در اینجا برای شما حتما بی نظیر خواهد بود. این رستوران زیبا انواع غذاهای آسیایی و غربی را برای مشتریان خودش از بهترین مواد اولیه و با کیفیت عالی و قیمت مناسب سرو می کند.

از معروف ترین غذاهای این رستوران می توان به آسام پداس، بنانا بیف رایس، رندانگ، سومان، استیک ها و انواع پیتزاها و پاستاها را می توان نام برد. اینترنت رایگان، امکانات برای افراد کم توان جسمی، باغ زیبا، چشم انداز و مناظر دیدنی، کارکنان خوش برخورد و منوی غذایی متنوع از امتایازات این رستوران می باشند. سافولک هوس روزانه از ساعت 10 صبح تا ساعت 11 شب به مشتریان خودش سرویس دهی می کند.

رستوران بیچ بلانکت بابیلون پنانگ (Beach Blanket Babylon)

یکی دیگر از بهترین رستوران های مالزی و پنانگ رستوران بیپ بلانکت بابیلوم می باشد که در خیابان زیبای سلطان احمد شاه شهر جورج تاون قرار دارد. این رستوران با وجود آنکه در یک ساختمان بسیار قدیمی می باشد اما دکوراسیون ساده و شیک آن، منظره رو به دریا و محیط آرام آن باعث شده است که به یکی از محبوب ترین رستوران های گنانگ تبدیل گردد. در این رستوران تنوع غذایی زیادی نمی توانید شاهد باشید اما تمام غذاهای آن که معمولا غذاهای سنتی و اصیل مالایی از بهترین مواد اولیه و با بهترین کیفیت ممکن برای مشتریان طبخ می شوند. البته می توانید غذاهای غربی را هم در اینجا میل کنید. پایه و اساس غذاهای این رستوران آشپزی تلفیقی می باشد و شما می توانید بهترین سوپ ها و پیش غذاها را همراه با غذاهای محلی امتحان کنید و از آنها لذت ببرید. قیمت های این رستوران بسیار مناسب می باشد و هر روز از ساعت 10 صبح تا 12 شب به مشتریان خود خدمات ارائه می کند.

رستوران گولای هاوس لنکاوی (Gulay House)

یکی از بهترین رستوران های مالزی که بین گردشگران دارای محبوبیت زیادی می باشد رستوران گولای هاوس می باشد که در جزیره لنکاوه و در منطقه داتا قرار دارد. منظره رو به جنگل این رستوران و طراحی و دکوراسیون زیبای آن بهترین مکان برای یک قرار عاشقانه می باشد که می تواند یک خاطره خوب را برای شما خلق کند. این رستوران انواع غذاهای هندی و مالایی را با بهترین کیفیت و از بهترین مواد اولیه تهیه می کند. این رستوران دارای اینترنت رایگان، پارکینگ، مناظر زیبای روی به جنگل ، صندلی های راحتی، امکانات برای افراد کم توان و ... می باشد. در اینجا می توانید غذاهایی مانند رندانگ، پراناکان، ساتای، مرغ کبابی هندی، مرغ کره ای، کوفته مالائی و پاپدی چات را با قیمت های مناسب امتحان کنید. گولای هاوس روزانه از ساعت 10 صبح تا  11 شب به گردشگران و مشتریان سرویس دهی می کند.

رستوران نوبو کوالالامپور (Nobu KL)

همانطور که از اسم رستوران پیدا است شما می توانید در یکی از بهترین رستوران های ژاپنی در کوالالامپور بروی که حتی شاید در توکیو هم رستورانی به این زیبایی و مدرنی وجود نداشته باشد. نوبو در طبقه 56 برج ها معروف دوقلوی پتروناس قرار دارد. این رستوران دارای نشان ستاره میشلن می باشد و تمامی امکانات رفاهی را برای مشتریان و گردشگران به دلیل قرار گرفتن در برج های دوقلو فراهم کرده است. دکراسیون داخلی بسیار شیک و مدرن  و با مبلمان  و چوبکاری های  قهوه ای روشن و پنجره های شیشه ای بلند و فضای آرام و دلنشین بر جذابیت های این رستوران افزوده است.

نوبو اولین رستوران جنوب شرقی آسیا است که دارای نمای فوق العاده 360 درجه است. نوبو انواع غذاهای ژاپنی را با خلاقیت فراوان و با ادویه های آمریکایی طبخ می کند و می توان گفت که بهترین سوشی ها، ساشمی ها و تمپوراهای آسیا را سرو می کند. از معروف ترین غذاهای این رستوران می توان تورو تارتار ، اختاپوس کارپاسیو و ماهی خاردار را می توان نام برد. هر چند قیمت های بسیاری بالایی برای غذاهای خود دریافت می کنند اما با این حال طرفداران و مشتریان بسیار زیادی دارند که دلیل آن هم مواد اولیه و کیفیت عالی غذاهای  آنها می باشد. این رستوران هر روز از ساعت 11 صبح تا 12 شب میزبان مهمانان و گردشگران خارجی می باشد.

رستوران ال سردو کوالالامپور (El Cerdo)

یکی دیگر از بهترین رستوران های مالزی و کوالالامپور که همواره در فهرست بهترین رستوران های شهر قرار دارد رستوران ال سردو می باشد که در منطقه چانگکات بوکیت ساخته شده است. تنوع در منوی غذایی این رستوران باعث شده است که تمام افراد با همه ذائقه های غذایی متفاوت به آن مراجعه کنند. دلیل شهرت این رستوران غذاهای گوشتی بسیار خوشمزه آن است که در تمام غذاهای خود از غذاهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی استفاده می کند. طراحی و دکوراسیون ساده و شیک، تزئینات با آثار هنری ، محیط آرام، قیمت های مناسب، کیفیت عالی غذاها، سرویس دهی عالی و کارکنان خوش برخورد از امتیازات این رستوران می باشد. ناکل های آلمانی به همراه کوفته سیب زمینی و موس سیب، ماکارونی، ژامبون، انواع استیک ها و غذاهای حوزه کارائیب و مکزیکی هم در این رستوران با بهترین کیفیت و قیمت سرو می شوند. این رستوران هر روز از ساعت 10 صبح تا 12 شب فعالیت می کند و به مشتریان خود سرویس دهی می کند.

رستوران کاسکادز بالی(CasCades)

یکی از زیباترین رستوران های اوبود در جزیره بالی و حتی شاید یکی از زیباترین رستوران ها در سراسر دنیا رستوران کاسکادز می باشد که در دره خدایان و کنار رودخانه پتانو (Petanu) در میان دنیایی از زیبایی های طبعیت  اوبود قرار گرفته است. مناظر شگفت انگیز از زیبایی ها اوبود را می توانید در این رستوران ببینید و شاید به جرات می توان گفت می توانید بهشت را از نزدیک لمس کنید. این رستوران در سال 2013 جایزه بهترین رستوران آسیایی را از آن خود کرد. همچنین 4 سال به عنوان بهترین رستوران کشور اندونزی شناخته شده است. دکوراسیون بی نظیر این رستوران با استفاده از چوب، استخرها و رودهای زیبایی که کنار رستوران قرار دارند. و فضای بازی و میز و صندلی های زیبا در دل طبیعت می تواند رمانتیک ترین فضای عمرتان را برای شما فراهم کند.

کاسکادز انواع غذاهای غربی را برای مشتریان با بهترین کیفیت و از بهترین مواد اولیه طبخ می کند که مشهورترین غذاهای آن گوشت گاو استرالیایی و خرچنگ کانادایی است، البته سبزیجات محلی ارگانیک ،غذاهای فرانسوی و ایتالیایی و سوپ های متنوع این رستوران نیز بسیار پرطرفدار و خوشمزه هستند. همچنین انواع دسرهای رنگی و خوشمزه و نوشیدنی های خوش طعم و منوی 7 تایی پیش غذای این رستوران شما را به وجد می آورد. کاسکادز روزانه از ساعت 10 صبح تا 11 شب به گردشگران و مشتریان خود سرویس دهی می کند. اگر به بالی سفر کردید و جاذبه های اوبود را دیدید پیشنهاد می کنیم حتما در کاسکادز غذا بخورید تا لذت واقعی یک غذای ناب را در طبیعت بکر بچشید.

رستوران کوبو بالی (Kubu Restaurant Bali)

یکی دیگر از رستوران های معروف بالی که در هتل معروف ریتز کالتون قرار دارد رستوران کوبو است که در زبان محلی به معنی پناهگاه می باشد که بسیار لوکس و مدرن هم می باشد. این رستوران در استراحتگاه مانداپا و خیابان جی ال رایا کدواتان  واقع شده است. دکوراسیون شیک و لوکس، منظره م چشم انداز بی نظیر رو به رودخانه زیبای آیونگ، داشتن پارکینگ بزرگ، اینترنت رایگان، داشتن اتاقک های که از درختان بامبو به زیبایی ساخته شده اند و همچنین فضای عاشقانه و آرام کوبو را بین گردشگران خارجی و داخیل  بسیار محبوب کرده است.

به دلیل قرار داشتن در منطقه کشاورزان محلی و استفاده همیشگی از مواد اولیه تازه برای غذاها، طعم و مزه غذاهای کوبو بسیار منحصر به فرد می باشد که برای هر کسی لذت بخش خواهد بود. در این رستوران انواع غذاهای مدیترانه ای و اروپایی سرو می شود و حتی برای کودکان نیز منوی جداگانه در نظر گرفته شده است. کوبو همزمان می تواند از 52 نفر پذیرایی کند و شما می توانید هنگام صرف غذا از صدای پرندگان و صدای رودخانه آیونگ و دیدن مناظر و درختان سر سبز لذت ببرید در این رستوران فقط وعده شام سرو می شود و معمولا باید از قبل میزی برای خودتان رزرو کنید چون مشتریان و طرفداران زیادی دارد.

رستوران سایان هاوس بالی (Sayan House)

یکی از بهترین رستوران ها بالی که خیلی زور به محبوبیت و شهرت رسید رستوران سایان هاوس می باشد که با موقعیت جغرافیایی بی نظیر خودش که مشرف به رودخانه آیانگ می باشد یکی از زیباترین چشم اندازها و مناظر را دارا می باشد. اسم این رستوران برگرفته از رشته کوه سایان است. در این رستوران دو فضای درونی و بیرونی دارد که میز و صندلی ها را چیده اند و به مشتریان حق انتخاب می دهند که در چه فضایی غذای خودشان را میل کنند. دیدن غروب آفتاب در این رستوران از زیباترین مناظر بالی است. منوی رستوران سایان هاوس، دارای انواع غذاهای سنتی مالزی و آسیایی است که  با ظاهر و طعم جدید توسط سرآشپز این رستوران طبخ و سرو می‌شود.

پرسنل خوشرو، اینترنت رایگان، محیط آرام و رمانتیک، موسیقی، منوی متنوع، سرویس دهی عالی و... از مزایای این رستوران شیک می باشد. این رستوران برای تهیه غذاها از مواد اولیه تازه و با کیفیت بالا استفاده می کند. همچنین دسرها و کیک های این رستوران هم در بین مشتریان محبوبیت خاصی دارد. این رستوران هر روز از ساعت 11 صبح تا 11 شب وعده های ناهار و شام از مشتریان خود پذیرایی می کند.

در تور ترکیبی مالزی می توانید انواع رستوران های حلال و همچنین رستوران های اروپایی و آسیایی را پیدا کنید و برای غذا خوردن در این مکان ها به مشکل نمی خورید. در شهرهای پنانگ، لنکاوی و کوالالامپور شاید بیش از 1000 رستوران مختلف وجود داشته باشد که شما با هر ذائقه ای می توانید غذاهای باب میل خودتان را پیدا کنید. در بالی هم به همین صورت انواع رستوران ای غربی و شرقی و اسلامی پیدا می شود.