تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور کوالالامپور لنکاوی

تور کوالالامپور لنکاوی

اگر می خواهید به یکی از دو کشور کوالالامپور و لنکاوی سفر کنید، نیازی به شک نیست، تور کوالالامپور لنکاوی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

یک از محبوب ترین کشورها در میان ایرانیان، کشور مالزی است. این کشور به دلیل برخورداری از جاذبه های طبیعی، گردشگری و تفریحی زیاد و تنوع فرهنگی که شامل اقلیت ای مذهبی متفاوت نیز می باشد، در میان ایرانیان بسیار مورد پسند است. در میان شهرهای این کشور دو شهر کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی و همینطور لنکاوی جزو شهرهای بسیار توریست پذیر بوده و همین جذابیت باعث می شود که اکثر مسافران ایرانی در انتخاب اینکه کدام شهر را برای سفر انتخاب نمایند دچار شک و دو دلی می شوند. از این رو نوع دیگری از تورها مسافرتی با نام تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی برگزار می شود تا مسافران بتوانند بدون هیچ محدودیتی از جاذبه های مهم این دو شهر دیدن نموده و لذت سفر را دوچندان تجربه نمایند.

چرا تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی

یکی از مهم ترین مسائلی که قبل از انتخاب یک تور باید به آن توجه شود، دلیل و چرایی انتخاب آن است. خوشبختانه دلایل بسیار زیادی می تواند مسافر ان را به انتخاب این تور تشویق نماید که ما در این مطلب به ذکر تعدادی از آنها می پردازیم.

  • کوالالامپور و لنکاوی دو شهر مهم مالزی هستند که شما می توانید در آنها تنوع بسیار زیادی از فرهنگ، نژاد و اقلیت های مذهبی را مشاهده کرده و با آنها آشنا شوید. یکی از جذابیت های سفر قطعا دیدن فرهنگ ملت های مختلف جهان است که در این دو شهر به خوبی فراهم می باشد.
  • اکثر مردم کوالالامپور و لنکاوی به زبان انگلیسی آشنایی دارند و برخی از آنها کاملا بر این زبان مسلط هستند بنابراین ایرانیان می توانند با زبان انگلیسی با مردم صحبت کرده و اگر اهداف تجاری دارند، به خوبی آن را برآورده سازند.
  • کوالالامپور با داشتن مراکز خرید که 3 تا از آنها جزو مراکز خرید اول جهان هستند به عنوان یک قطب اقتصادی می تواند بهترین محل برای تاجران ایرانی باشد و مسافران دیگر نیز می توانند خریدهای شگفت انگیزی را در این شهر تجربه نمایند. مراکز خرید متنوع این شهر باعث می شود که لذت خرید صد چندان گردد.
  • در کوالالامپور و لنکاوی رستوران های بسیار زیادی وجود دارد که با غذاهای بسیار بی نظیر خود مسافران را شگفت زده خواهند کرد. بنابراین این دو شهر مکان مناسبی برای شکم گردی نیز می باشند.
  • لنکاوی به عنوان شهر جزیره های مالزی یکی از بهترین مکان های توریستی برای علاقمندان به طبیعت و گونه های گیاهی و جانوری می باشد. این شهر با بیش از 100 جزیره بزرگ و کوچک که دارای جنگل های وسیع می باشد و در کنار دریا آندامان قرار گرفته است، می تواند محل بسیار مناسبی برای ورزش های آبی، ساحل گردی و لذت از طبیعت سالم باشد. پوشش گیاهی بی نظیر، سواحل زیبا، گونه های جانوری دیدنی، مزارع شالیکاری، آب و هوای بکر و شرجی از جمله جذابیت های سفر به لنکاوی می باشند.
  • لنکاوی و کوالالمپور هر دو دارای آب و هوایی بسیار مناسب و سالم هستند که به دلیل داشتن طبیعت عالی و جنگل های بزرگ آلودگی بسیار کمی را در خود جای داده و همین مساله می تواند لذت سفر به این دو شهر را جذاب و جذاب تر نماید.
  • کوالالامپور و لنکاوی هر دو علاوه بر جاذبه های طبیعی بکر، دارای جاذبه های دیدنی و تاریخی، مراکز تفریحی، دیدنی های بسیار شگفت انگیز دیگری نیز هستند که می توانند ساعت ها مسافران را به خود مشغول نمایند.
  • حمل و نقل در این دو شهر بسیار آسان بوده و مسافران می توانند به راحتی از یک نقطه شهر به سایر نقاط شهر بروند. در طی سفر با تور کوالالامپور لنکاوی امکانات رفاهی کامل به همراه لیدر سفر در اختیار مسافران قرار داده می شود.
  • در این دو شهر بزرگ مالزی هتل های بسیار بی نظیر رفاهی در اختیار مسافران قرار داده می شود که اقامت برای مسافران را راحت نموده و هزینه های مناسبی دریافت می نمایند.

بهترین زمان برای تور کوالالامپور لنکاوی

حال که دلایل بسیار زیادی برای سفر به این دو کشور محبوب مالزی ارائه شد، بهتر است به بررسی بهترین زمان سفر بپردازیم. بهترین زمان برای سفر به کوالالامپور و لنکاوی چه بصورت فردی و خانوادگی به سفر به روید یا با تور به سفر بپردازید، تفاوت چندانی ندارد. برای انتخاب زمان سفر شما باید به ملاک هایی از قبیل آب و هوا، هزینه های سفر، قیمت هتل و تور، جشن ها و فستیوال های مالزی بپردازید. هر کدام از این ملاک ها باید بطور جزئی بررسی شوند تا شما بتوانید بهترین زمان سفر را به خوبی انتخاب نمایید.

بهترین زمان سفر به کوالالامپور و لنکاوی از نظر آب و هوایی

آب و هوای این دو شهر بسیار به هم نزدیک است اما در بازه های زمانی از سال ممکن است در یکی از آنها بارندگی شدید باشد و در دیگری هوا بشدت خشک و گرم. از این رو باید اطلاعات جامعی در مورد آب و هوا این دو شهر ارائه گرددو

آب و هوای کوالالامپور

کوالالامپور دارای آب و هوای گرم و مرطوب است اما در بازه های زمانی متفاوت از سال ممکن است نوع دیگری از آب و هوا را به شما نشان دهد. در ماههای آذر  تا اسفند آب و هوا شهر خنک و معتدل است و بهترین زمان سفر به این شهر در همین بازه زمانی می باشد. در ماه مارس هوا شهر گرم خواهد شد و بهترین زمان برای ورزش های آبی و طبیعت گردی در کوالالامپور می باشد. از اوایل شهریور تا آبان ماه در کوالالامپور شاهد بارندگی شدید خواهید بود و همین مساله ممکن است مقداری آزادی عمل افراد را برای تفریح و لذت کم کند.

آب و هوای لنکاوی

شهر لنکاوی به دلیل قرار گرفتن در منطقه گرمسیری اغلب روزها سال دارای آب و هوایی خشک و آفتابی است. در اکثر بازه های زمانی سال شما می توانید به دلیل آب و هوا گرم و خشک لنکاوی از سفر خود لذت ببرید . اما اگر گرما زیادی را دوست ندارید بهتر است زمان سفر خود را به اواسط تیر ماه تا اوایل آبان موکول نمایید در این بازه زمانی هوا شهر بسیار خنک تر و می توان گفت سردترین روزها لنکاوی را خواهید دید. این سردی هوا اصلا شما را اذیت نخواهد کرد.

اما افرادی که به هوا بسیار گرم علاقمندند بهتر است در اواسط بهمن تا اواخر فروردین راهی لنکاوی شوند. اما فصل داغ سفر به لنکاوی در ماههای ژانویه تا مارس است و مسافران زیادی در این ماهها راهی لنکاوی می شوند. در لنکاوی هم شاهد بارش و بارندگی خواهید بود بنابراین بهتر است از شهریور تا اواخر آبان راهی سفر به این شهر نشوید. اما باید بدانید که این فصل از سال کمترین تعداد مسافر راهی لنکاوی می شود و در عوض بیشترین سرسبزی و زیبایی لنکاوی هم در این فصل قابل مشاهده است چرا که همه جا با درختان سرسبز و گل های رنگارنگ پوشیده خواهد شد.

بهترین زمان سفر به کوالالامپور و لنکاوی از لحاظ هزینه ها

سفر به این دو شهر زمانی جذاب تر خواهد شد که کمترین هزینه را برای مسافران به همراه داشته باشد. در فصولی از سال که تعداد مسافران به این دو شهر بسیار زیاد است، قطعا به دلیل شلوغی هتل ها و کمتر بودن بلیط های مسافرتی، هزینه سفر بالا خواهد رفت. از این رو مسافران باید با توجه به در نظر گرفتن آب و هوا و هزینه ها سفر زمان مناسبی برای سفر خود انتخاب نمایند.

اگر دقت کرده باشید در بازه های زمانی از سال شاهد بارندگی در هر دو شهر خواهید بود اما این بارندگی مانند شمال ایران نیست که کل روز بارندگی شدید اتفاق بیافتد و مسافران مجبور باشند در اقامتگاه خود بمانند. ممکن است بارندگی ها 2 تا 3 ساعت ادامه داشته باشد. در عوض در این بازه زمانی مسافران کمتری راهی سفر خواهند شد و همین مساله باعث خلوت شدن مراکز تفریحی و اقامتی می شود. در نتیجه این فصول کمترین هزینه برای سفر را در پی خواهند داشت. بنابراین اگر بودجه کمی برای سفر در نظر گرفته اید، پیشنهاد می کنیم این بازه های زمانی را حتما در برنامه سفر خود لحاظ نمایید.

بهترین زمان سفر از نظر جشن ها و فستیوال ها

در مالزی همانند سایر کشورهای جهان سالانه جشن ها و فستیوال های بزرگی برگزار می شود که هر کدام به بخشی از جمعیت این کشور اختصاص دارند. برای مثال جشن عید قربان توسط مسلمان های مالزی برگزار می شود. هندی های ساکن در این کشور جشن رنگ برگزار می کنند و کل کشور مالزی بطور یکپارچه جشن سال نو را برگزار خواهند کرد. اگر می خواهید زمانی به این کشور سفر نمایید که هماهنگ با جشن ها و فستیوال ها باشد، پیشنهاد می کنیم حتما زمان دقیق جشن ها و فستیوال ها را در نظر بگیرید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

قیمت تور کوالالامپور لنکاوی

اما مهم ترین سوالی که مسافران در زمان انتخاب یک تور می پرسند، قیمت تور می باشد. تورهای ترکیبی کوالالامپور و لنکاوی در ایران توسط آژانس های مسافرت متفاوتی ارائه می شود. از آنجا که این تور در تعداد روزهای متفاوتی برگزار می شود قیمت های متفاوتی دارد. قیمت گذاری این تورها با توجه به هتل محل اقامت تور، برنامه سفر تور، امکانات و خدمات تور، نوع هواپیما و لوازم حمل و نقل، مدت زمان تور و همینطور زمان سفر متفاوت می باشد. از این رو نمی توان قیمت ثابتی را برای تورهای ترکیبی کوالالامپور لنکاوی ارائه داد. بطور کلی در ایران تورهای کوالالامپور لنکاوی بصورت 7 شبه برگزار می شود و مسافران طی سفر خود سه شب را در یک شهر و 4 شب را در شهر دیگر سپری می کنند. با توجه به اینکه برنامه سفر چطور باشد، قیمت تور هم متفاوت خواهد بود. بطور میانگین یک تور کوالالامپور لنکاوی در رنج قیمت 6 تا 10 میلیون تومان برگزار می شود. تورهای لوکس تر قیمت های بالاتری نیز دارند.

نکته: با توجه به قیمت های ارز و شرایط خارجی که بر روی سفر و قیمت تور تاثیر می گذارد، قیمت تورها نیز ممکن است نوساناتی داشته باشد. بنابراین در هنگام مشاهده قیمت ها تغییر یافته تعجب ننمایید. برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد تورهای کوالالامپور لنکاوی می توانید با مشاوران تور 14 تماس حاصل نمایید. از طرفی می توانید لیست تورها را در سایت مشاهده کرده و در بخش نظرات پرسشی اگر داشتید در مورد آنها بپرسید.

تور لحظه آخری کوالالامپور و لنکاوی

اگر قصد دارید سفری ارزان را به کوالالامپور و لنکاوی تجربه نمایید، بهترین گزینه برای شما تورهای لحظه آخری خواهد بود. شاید بپرسید که تورهای لحظه آخری چگونه اند؟ تورهای لحظه آخری به اینصورت برگزار می شوند که در 2 روز یا 3 روز مانده به اتمام زمان ثبت نام تور، زمانیکه هنوز ظرفیت تور پر نشده است، آژانس های مسافرتی با دادن تخفیفات 20 تا 40 درصدی به مسافرانی که خواهان سفرهای ارزان تر هستند این فرصت را می دهند که سریعا در تور مورد نظر ثبت نام کرده و راهی سفر شوند.

این نوع تور قیمت بسیار پایین تری دارند ولی امکانات و خدمات تورهای معمولی را ارائه می دهند. در تورهای لحظه آخری هم مسافران 7 شب را در دو شهر کوالالامپور و لنکاوی سپری می نمایند. قیمت نهایی تور هم با کسر تخفیفات داده شده به مسافران در میان آژانس های مسافرتی مختلف، متفاوت خواهد بود. علاوه بر قیمت تور باید حتما دقت داشته باشید که به هتل هایی که برای اقامت در دو شهر در نظر گرفته شده است، نوع پرواز، زمان سفر، مدت زمان تور، خدمات تور و برنامه سفر دقت داشته باشید. از آنجا که تنوع تورها خوب است شما می توانید حق انتخاب بالایی داشته باشید. بنابراین حتما دقت کنید که در میان تورهای لحظه آخری هم بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

برای اینکه بتوانید از آخرین تورهای لحظه آخری مطلع شوید، باید حتما در خبرنامه ها یا سایت های اطلاع رسانی این نوع تور ثبت نام کرده باشید تا بتوانید در آن بازه زمانی کم در تور مورد نظر ثبت نام کنید. بنابراین حتما اینکار را قبل از اتمام بازه های زمانی تورها انجام دهید تا بتوانید از این تخفیفات ویژه بهره مندشوید.

مراکز خرید معروف در تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی

مالزی که یکی از کشورهای نسبتا کوچک قاره کهن با جمعیت تقریبی 30 میلیون نفر می باشد که پایتخت آن شهر کوالالامپور است. مالزی در اصل دارای 14 ایالت می باشد و توسط دریای چین به دو قسمت تبدیل شده است. در 100 سال اخیر و بعد از آنکه از زیر سایه استعمار کشورهای غربی بیرون آمد با سرعتی خیره کننده خودش را به سطح مدرن ترین کشورهای دنیا رسانده است. در این کشور صنعت گردشگری یکی از صنایع شاخص می باشد و سه شهر کوالالامپور، لنکاوی و پنانگ نقش اصلی را در این صنعت دارند و سالانه میلیون ها نفر از گردشگران را از تمام نقاط جهان به خود جذب می کنند. کوالالامپور و لنکاوی به دلیل داشتن آب و هوای عالی، فرهنگ غنی، جاذبه های طبیعی و تاریخی و امکانات رفاهی و تفریحی فراوان از محبوبیت بسیا رخوردار می باشند.

در تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی شما می توانید جاذبه هایی همچون میدان مرکا کوالالامپور، مسجد پوترا کوالالامپور ، معابد چینی ها و هندوها کوالالامپور ، تله کابین لنکاوی، دنیای زیر آب در لنکاوی، سواحل و پارک های حیات وحش و دنیای پرندگان لنکاوی، پارک دریایی لنکاوی، آبشارهای زیبای لنکاوی، موزها و بناهای تاریخی لنکاوی، پل هوایی لنکاوی، داتاران لانگ یا میدان عقاب در لنکاوی، مسجد جامع کوالالامپور، آکواریوم کوالالامپور، برج های دوقلو پتروناس کوالالامپور، برج منارا کوالالامپور، غار باتو کوالالامپور و... را از نزدیک ببینید و از زیبایی های آن لذت ببرید. اما سر چه در تورهای ترکیبی و چه در تور های جداگانه فقط و فقط با خرید کردن تکمیل می شود و در اصل سفر بدون خرید یک پازل است که ناتمام مانده است چون یکی از لذتبخش ترین قسمت های سفر خرید کردن می باشد. در تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی مراکز خرید بسیار زیادی وجود دارد که گردشگران با خیال راحت هر وسیله ای که نیاز داشته باشند می توانند خریداری کنند. در اینجا تعداد از مراکز خرید معروف و مهم را به شما معرفی می کنیم.

مرکز خرید تئو سون هات لنکاوی

اگر چه لنکاوی مراکز خرید آنچنان بزرگ مانند سایر نقاط گردشگری آسیا ندارد اما مراکز خریدی که در این جزیره فوق العاده وجود دارند به شدت محبوب و معروف می باشند. مرکز خرید تئو سون هات یکی از محبوب ترین و پر بازدیدترین مراکز خرید لنکاوی به حساب می آید که شما می توانید در آن اجناسی مانند پوشاک، کیف و کفش چرمی، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، ساک و چمدان های مسافرتی، ساعت، عطر، بدلیجات، صنایع دستی و آثار هنری، مواد غذایی، تنباکو و شیرینی جات از انواع برندهای معتبر جهانی مانند ورساچه، آرمانی، گوچی، شنل، آردن، آون، رولکس، رادو، پوما، آدیداس و ... و همچنین برندهای محلی و داخلی را با قیمت های مناسب خریداری کنید.دلیل عمده شهرت این مرکز خرید خوراکی ها، شیرینی و تنباکوی آن است. همچنین تئو سون هات  دارای امکاناتی همچون فروشگاه های متعدد، اینترنت رایگان، پارکینگ، حدود 12 رستوران، بوفه، سوپرمارکت، سالن زیبایی و .. می باشد که روزانه از ساعت 10 صبح تا 10 شب فعالیت می کنند و به دلیل اینکه این مرکز خرید از پرداخت عوارض و مالیات دولتی معاف می باشد شما می توانید خریده های به صرفه ای انجام دهید.

مرکز خرید دی زون لنکاوی

مرکز خریدی که در انتهای جنوبی پانتای چنانگ ساخته شده است یکی از محبوب ترین و معروف ترین مراکز خرید لنکاوی می باشد و به دلیل تازه ساخت بودن یکی از مدرن ترین مراکز هم به حساب می آید .دی زون دارای امکاناتی هم چون اینترنت رایگان، پارکینگ، اینترنت رایگان، چشم انداز زیباف، سینما، رستوران، کافه، بوفه، سوپرمارکت، آسانسورهای باری، سالن زیبایی، خودپرداز بانک و ... می باشد. این مرکز خرید هم به دلیل معاف بودن از پرداخت عوارض گمرکی  یکی از ارزانترین مراکز خرید در مالزی و لنکاوی به حساب می آید که البته بنا به برند کالایی که خریداری می کنید ممکن است قیمت ها کمی متفاوت باشد.

در دی زون شما می توانید بهترین شکلات های مالزی، تنباکو، عطر و چایی با کیفیت، سوغات و صنایع دستی و هنری، جواهرات، لوازم التحریر، ساعت، عینک، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم الکتریکی و الکترونیکی، لوازم ورزشی، پارچه، وسایل مسافرتی و... از برندهایی همچون تیفانی، آرمانی، ورساچه، زارا، شنل،گوچی، آردن، سی کی، نایک، براون، پوما، فیلیپس، رولکس، رادو، اوریفلیم، امگا، اپل، سامسونگ، اچ پی و اچ تی سی را خریداری کنید. این مرکز خرید هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شبه به فعالیت خود ادامه می دهد و به مشتریان و گردشگران خدمات ارائه می دهد.

مرکز خرید جتی پوینت در لنکاوی

یکی از مراکز خرید که شاید به دلیل موقعیت جغرافیایی آن پر بازدید ترین مرکز خرید در لنکاوی باشد. این مرکز که در ورودی اسکله لنکاوی واقع شده است، دارای فروشگاه های متعددی می باشد و از محبوبیت بسیاری در میان گردشگران و محلی ها برخوردار می باشد. در این مرکز خرید شما می توانید ضمن لذت بردن از مناظر اسکله و ساحل لنکاوی انواع پوشاک مردانه و زنانه و بچگانه، لوازم خانگی، عطر، وسایل و اجناس چرمی، لوازم ورزشی، لوازم الکتریکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم تزئینی و دکوری و همچنین لوازم الکترونیکی را از برندهای معروف زارا، گوچی، شنل، ال جی، سامسونگ، اپل، اون، آردن، براون، فیلیپس، سونی، و... را خریداری کنید. مرکز خرید جتی پوینت هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب فعالیت می کند و در خدمت مشتریان و گردشگران می باشد.

بازار شبانه تیمویانگ

هرچند که خیلی از ماها ترجیح می دهید که در یک مکان تمیز و لوکس و معروف خرید کنیم اما هنوز هم لذتی که در بازارهای محلی و معروف وجود دارد ما را ترغیب می کند که به این بازار های برویم. بازار شبانه تیمویانگ که پنج شنبه شب ها در جزیره لنکاوی باز خواهد شد یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازارها در میان افراد بومی و گردشگران می باشد. در این بازار شما هر آنچه را که در طول سفر نیاز دارید می توانید خریداری کنید. عینک، پوشاک، پارچه، کیف و کفش، صنایع دستی، وسایل تزئینی و دکوراسیونی، بدلیجات و زیورآلات، خوارکی و مواد غذایی، شیرنی و شکلات های معروف، چای، ادویه، تنباکو و هر آنچه که فکرش را بکنید. خرید کردن در این بازار به دلیل آشنایی با فرهنگ مردم و ارتباط با آنها قطعا برای شما لذتبخش خواهد بود.

بازار سنانگ لنکاوی

بازار سنانگ هم از محبوب ترین و معروف ترین بازارها و مراکز خرید لنکاوی می باشد که در پانتای سنانگ در یک زمین بسیار وسیع و در دو طبقه احداث شده است که دارای امکاناتی همچون داروخانه، پارکینگ، رستوران،  خودپرداز بانک، اینترنت رایگان، ایستگاه تاکسی، سالن زیبایی،  محیط بازی کودکان و... می باشد. در این بازار می توانید انواع اجناس مانند کیف و کفش، پوشاک، پارچه ، لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی، لوازم الکتریکی، لوازم خانگی، لوازم ورزشی، لوازم و ابزارالات صنعتی، جواهرات و زیور آلات، ساعت و عینک را از برندهای معتبر خارجی و داخلی با قیمت های مناسبی خریداری کنید . این مرکز خرید هم از ساعت 10 صبح تا 9 شب به مشتریان و گردشگران ارائه خدمات می کند.

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوالالامپور (Suria KLCC)

شاید شما هم مانند 90 درصد گردشگران خارجی که وارد کوالالامپور می شوند بخواهید اولین جایی که بازدید می کنید برج های دوقلوی پتروناس باشد که یکی از زیباترین و معروف ترین برج های جهان به حساب می آید که چشم هر بیننده ای را محسور خودش می کند. اما در زیر این برج های عظیم مرکز خریدی در 6 طبقه و نزدیک 400 فروشگاه ساخته شده است که در مدت 20 سال قدمت خود همواره از محبوب ترین و معروف ترین مراکز خرید مالزی بوده و هست. با توجه به موقعیت این مرکز خرید امکاناتی همچون رستوران، کافه، سینما، موزه، آکواریوم، ایستگاه تاکسی، خود پرداز بانک، مرکز اکتشافات علمی کودکان ، کتاب فروشی، درمانگاه، اورژانس و فضای سبز را دارد.

شما در مرکز خرید سوریا کی ال سی سی می توانید بعد از بازدید از برج های معروف پتروناس اجناسی مانند انواع لوازم الکتریکی، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، وسایل الکترونیکی، ساعت، عطریات، زیروآلات، پوشاک، کیف و کفش، کارهای هنری و صنایع دستی و... را از بهترین و معتبرترین برندهای دنیا مانند نیلویی ویتون، الکساندر مک کوئین، آدیداس، گوچی، زارا، نایک، اپل، سامسونگ، آرمانی،تیفانی، شنل، پوما، آدیداس، بربری و... خریداری کنید. مرکز خرید سوریا کی ال سی سی هر روز از ساعت 10 صبح تا  10 شب در خدمت مشتریان  و گردشگران خواهد بود. شاید اولین پیشنهاد هر کسی در کوالالامپور در مورد مراکز خرید به شما همین مرکز خرید باشد.

مرکز خرید گاردنز مال کوالالامپور (Gardns Mall)

در منطقه مید ولی و اتوبان لینگکاران ساید پوترا مرکز خرید گاردنز مال در 6 طبقه و 200 فروشگاه ساخته شذه است. این مرکز خرید دارای امکاناتی همچون رستوران، فود کورت، کافه، کافی شاپ، پارکینگ، کارواش، سالن زیبایی، سینما و محیط بازی کودکان، اینترنت رایگان، آسانسور، سالن ورزشی و ... می باشد. در مرکز خرید گاردنز مال شما می توانید اجناسی مانند پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی، وسایل خانگی ، وسایل الکترونیکی، وسایل صوتی و تصویری، ساعت، عطر، صنایع دستی، لوازم ورزشی، ابزار آلات صنعتی، پارچه، اسباب بازی و ... را از برندهای معتبر جهانی همچون آرمانی، لاکوست، تیفانی، اوریفلیم، شنل، گوچی، زارا، پوما، آدیداس، امگا، سی کی، ال جی، سامسونگ، ایسوس، فیلیپس، کلوین کلاین، لویی ویتون، براون، آردن،  مایل کورس، فلور و... را خریداری کنید. این مرکز خرید هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب به گردشگران و مشتریان خود خدمات ارائه می کند.

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور ((Pavilion KL

در سال 2007 و در منطقه معروف و شلوغ بوکیت بینتانگ و خیابان بوکیت بینتانگ در زمینی به مساحت 130 هزار متر مربع مرکز خرید پاویلیون ساخته شده است که دارای 7 طبقه سازه و 500 فروشگاه می باشد که از محبوبیت و شهرت بسیار زیاد در میان گردشگران و افراد بومی و محلی برخوردار است. تمام امکانات رفاهی و تفریحی در این مرکز خرید برای مشتریان تدارک دیده شده است که شامل فود کورت، بخش بازی و سرگرمی کودکان، سینما، استودیوی آشپزی، فشن آونو، سالن زیبایی، شبیه ساز پرواز، پارکینگ، بانک و خودپرداز، اینترنت رایگان، نمازخانه، کافه، کارواش، خشکشویی، سالن فوتسال اتاق سلامت و پزشکی، داروخانه و... می باشد.

در پاویلیون شما می توانید اجناسی مانند عینک، پوشاک، کیف و کفش، لوازم صوتی و الکتریکی،پارچه، لوازم الکترونیکی، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، ساعت، جواهرات و زیورآلات، اسباب بازی، وسایل سال نو، ابزار آلات صنعتی و ... را از برندهای معتبر جهانی مانند فیلیپس، کلوین کلاین، لویی ویتون، لاکوست، تیفانی، اوریفلیم، شنل، گوچی، زارا، پوما، آدیداس، امگا، سی کی، ال جی، سامسونگ، ایسوس ، براون، آردن و... را خریداری کنید. مرکز خرید پاویلیون روزانه از ساعت 10 صبح تا 10 شب آماده سرویس دهی به مشتریان خود است.

مرکز خرید تایم اسکوئر کوالالامپور (Times Square Shopping Mall)

مرکز خرید تایم اسکوئر به غیر از جاذبه خرید برای گردشگران و مشتریان می تواند جاذبه گردشگری هم داشته باشد و آن هم به سبب داشتن دو برج عظیم و 200 متری است که در سال 2003 در زمینی به مساحت 2000 متر ساخته شده است که دومین بنای بزرگ در کل کوالالامپور و همچنین هشتمین برج دوقلو می باشد که ساخته شده است. مجموعه خرید آن دارای بیش از 1000 فروشگاه می باشد . تایم اسکوئر دارای امکانات رفاهی و تفریحی مدرن و کاملی مانند حدود 60 رستوران، خودپرداز بانک، شهر بازی سر پوشیده، قطار وحشت، کافه، سینما، سالن ورزشی، سالن زیبایی، کارواش، اتاق سلامت و پزشکی پارکینگ، نمازخانه، داروخانه، فود کورت اتاق مادران شیرده و... می باشد.

شما می توانید در این مرکز خرید اجناسی مانند پوشاک، پارچه، وسایل الکترونیکی، وسایل الکتریکی، وسایل آرایشی و بهداشتی، وسایل و ابزار آلات صنعتی، کیف و کفش، زیورآلات، ساعت، عطر و لوازم ورزشی و ... را از برندهای معروف جهانی مانند اپل، سامسونگ، ایسوس، ایسر، اچ پی، زارا، گوچی، آدیداس، سونی، کانون، اتود، رولن، آون، آرمانی، ورساچه، شنل، اوریفلیم، ترفانی، رولکس، اوماکس، رادو، ال جی، بوش، براون، فیلیپس، آردن و بربری با قیمت های مناسبی خریداری کنید. این مرکز روزانه از ساعت 10 صبح تا 10 شب میزبان گردشگران و مشتریان می باشد.

در تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی می توانید از بیشتر از 1000 بازارچه و مرکز خرید بازاری محلی دیدن کنید و هر آنچه را که نیاز دارید به همراه سوغاتی ها و صنایع دستی مختلف خریداری کنید. از برندهای گران قیمت و لوکس جهانی تا اجناس داخلی و با کیفیت مالزیایی را می توانید در هر نقطه از این کشور پیدا کنید.

جاذبه های گردشگری کوالالامپور و لنکاوی

کوالالامپور شهر زیبایی در کشور مالزی است. کشور مالزی  در جنوب شرقی آسیا واقع شده است و با کشورهای تایلند، اندونزی، سنگاپور، برونئی و فیلیپین همسایه است که به همین دلیل آب و هوای استوایی بر آن حاکم است و پوشیده از جنگل‌های انبوه است. پایتخت این کشور شهر کوالالامپور است. یکی دیگر از شهر های زیبای کشور مالزی شهر لنکاوی است بیشتر جزیره های  این شهر را جنگل های انبوه پوشانده است که اکثراً برای سکونت مناسب نیستند و به دلیل این که مکان های فوق العاده عجیبی هستند توجه بازدیدکنندگان زیادی را جلب خود کرده است .

بهترین زمان برای تور کوالالامپور

این شهر جاذبه های گردشگری فوق العاده ای دارد که سالانه گردشگران زیادی را جذب خود می کند. اگر می خواهید به تور کوالالامپور بروید ابتدا باید از اب و هوای ان مطلع شوید و بدانید کدام زمان مناسب برای تور است شبه جزیره مالزی، جایی که کوالالامپور در آن قرار گرفته با دو فصل بارندگی سالانه اصلی تحت تأثیر قرار می‌گیرد. در این زمان‌ها بخش‌های مشخصی از کشور با بارش‌های کوتاه و توفان‌های تندری روبه‌رو می‌شوند. در ماه‌های اکتبر و ژانویه، بخش شرقی شبه جزیره دارای شرایط سختی است. اگر چه  رشته‌کوه‌هایی از میان کشور مالزی عبور می‌کنند، در برابر موسم بارندگی شرقی مانند یک محافظ از کشور حفاظت می کنند ولی با این حال  شهر کوالالامپور بارش‌های زیادی را تجربه می‌کند. در ماه های مارس تا آوریل بیشترین بارندگی را در شهر مشاهده می کنیم زیرا  موسم بارندگی غربی مستقیم به شهر می‌رسد. در ماه های می و جولای کشور آب و هوای  خشک و بی بارانی دارد از این رو بهترین زمان برای رفتن به مالزی ماه های می و جولای است.  بهتر است برای اینکه تور مناسبی داشته باشید از لباس های سبک استفاده کنید همچنین حتما  کلاه و عینک همراه خود داشته باشید تا از افتاب سوزان این شهر در امان بمانید.

برخی از اطلاعات شهر کوالالامپور:

 این شهر پایتخت کشور مالزی است و دارای اقلیم اب و هوایی استوایی است همچنین مساحت این کشور ۲۴۳ کیلومتر مربع است. جمعیت این شهر ۱۷۹۰۰۰۰ نفر است.

برخی از جاذبه های گردشگری شهر کوالالامپور:

برج‌های دوقلوی پتروناس | Petronas Twin Towers

دولت کشور مالزی و گروه پتروناس و شرکت ملی نفت طبق توافقنامه ای تصمیم گرفتند در بهترین جای کشور یعنی شهر کوالالامپور سازه ای بسازند که به غیر از بلند بودن از برج ویلیس Willis Tower در شیکاگو، نماد ملی کشور مالزی و جذب توریست نیز باشد. بعد از انجام آزمایش هایی این برج دوقلو  در ژوئن سال 1998 کار ساخت برج دوقلو پتروناس در میان شیشه و فولاد به پایان رسید که اکنون این برج های زرد رنگ یکی از بهترین جاذبه های گردشگری مالزی بشمار می رود.

این برج ها در روز های دوشنبه تعطیل می باشند ولی از روز های سه شنبه تا یک شنبه از ساعت ۹ ضب تا ۹ شب دائر می باشند و گردشگران این زمان ها می توانند از امکانات برج ها استفاده کنند.

موزه ملی مالزی | National Museum of Malaysia

می توان گفت این موزه  یک مرور کلی از تاریخ و فرهنگ مالزی می باشد که در خیابان Damansara در کوالالامپور، مالزی است. این موزه در نزدیکی دریاچه باغ واقع شده است.

یکی از دلایلی که باعث شده است این موزه جز بهترین مکان ها در مالزی باشد ساختار تاریخی و عجیب آن است معماری این بنا تلفیقی از سنت و مدرنیته است. این موزه ۳ طبقه و ۴ گالری اصلی دارد. دو گالری در طبقه همکف و دوتای دیگر در طبقه اول

قرار دارند. عناصر مربوط به دوره های مختلف زندگی انسان ها، همچون عصر پاره سنگی، عصر آهن و برنز در طبقه همکف به نمایش گذاشته شده اند. سالن اصلی این موزه طراحی زیبایی دارد. تزئینات به کار رفته در این سالن نیز بسیار جلب توجه می کنند. از کاشی های آبی رنگ پاکستان برای طراحی کف کمک گرفته و برای سقف نیز کنده کاری های زیبا استفاده شده است. بیشتر نمایشگاه های موقت در سالن اصلی موزه ملی برگزار می شوند.

در طبقه همکف می توانیدمراسم ازدواج ، زندگی سنتی مالزی ( ماهیگیری، کشاورزی ، بافندگی و غیره)  و حتی یکی از مراسم ختنه مالایی را ببینید. در طبقه اول خانه سنتی مالاکا بابا با مبلمان زیبا چوب ماهون، فرش استادانه درست شده و برنج ، نقره و زیور آلات طلا را خواهید دید.

در محوطه خارجی ساختمان موزه ملی نیز چندین نمونه جالب و دیدنی از تاریخچه حمل و نقل درمالزی شامل ارابه های قدیمی و لوکوموتیو های اولیه  تا ماشین پروتون ساگا (اولین خودروی ملی مالزی ساخت ۱۹۸۵) در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است.

برج کی ال | KL Tower

این برج که به منظور کار های مخابراطی ساخته شده است ۴۲۱ متر است و در رده ۵ ام بلند ترین برج دنیا قرار دارد در طبقات بالای این برج، یک رستوران گردان قرار دارد که از انجا می توان  کل شهر را دید.  از این برج به عنوان یک رصد خانه نجوم اسلامی نیز استفاده می شود به طوری که از ان جا به هلال ماه نگاه می کنند تا آغاز ماه های عربی رمضان، شوال و ذی الحجه را تشخیص بدهند.

بوکیت بینتانگ | Bukit Bintang

یک خیابان در شهر کوالالامپور است که دارای مراکز خرید و رستوران های زیادی است منطقه اطراف تقاطع خیابان های بوکیت بینتانگ و سلطان اسماعیل جایی است که گردشگران معمولا با هر نوع توان مالی، همانند بسیاری از مردم محلی، مدتی را جهت قدم زدن در آن صرف می کنند.

غار میمونها | Batu Caves

غار باتو مجموعه ای از غارها و معابد هندو بر روی یک تپه سنگ آهکی است، و کل مجموعه معابد به خدای موروگان تعلق دارد.

ساختمان سلطان عبدالصمد: Sultan Abdul Samad Building

این ساختمان یکی از اولین ساختمان های کوالالامپور است که به سبک  معماری موریش (آفریقای شمالی) ساخته شده است که یکی از جاهای دیدنی شهر کوالالامپور است.

پارک آبی سان وی لاگون: Sunway Lagoon Park

این پارک یک محیط جالب و تفریحی فوق العاده است جالب است بدانید که این مکان توجه ایرانیان رابه خود جلب کرده است به خصوص در تعطیلات عید نوروز به ان جا سفر می کنند شهربازی سان وی لاگون که به پارک آبی‌اش شهرت دارد، گزینه های خارق العاده ای داد مثل موج سواری، بادی بوردینگ، بزرگ ترین سرسره آبی مالزی و غول وو'ووزلا که هرکسی به ان جا سفر می کند نمی تواند از ان ها چشم پوشی کند.

جزیره لنکاوی

لنکاوی در زبان محاوره مالایی به معنی عقاب قهوه ای است یک منطقه آزاد گمرکی است که بزرگ‌ترین شهر آن Kuah نام دارد که ابتدا بیشتر درامد ان از برنج‌کاری و کشتگاه‌های کائوچو به دست می آمد ولی درحال حاضر از گردشگری به دست می آید. جزیره لنکاوی از لحاظ جغرافیایی در سواحل شمال غربی مالزی واقع شده و متشکل از ۹۹ جزیره است.

برخی از اظلاعات کلی جزیره لنکاوی:

زبان رسمی این شهر مالایی است و واحد پولش رینگیت است. کد کشور: +۶۰ است و ساعت این جزیره ۴ ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

بهترین زمان سفر

به طور عمده اب و هوای این شهر مساعد است و به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما چه زمانی به لنکاوی سفر کنید اما اگر می خواهید بدانید بهترین زمان برای سفر به این شهر مالزیایی کدام است، فصل های سیزن که بین ماه های ژانویه تا مارس می باشد؛ این زمان در لنکاوی فصل داغ بشمار می رود و به این دلیل گردشگران زیادی مایل هستند در این فصل به جزیره لنکاوی سفر کنند. در این فصل هتل ها بسیار شلوغ هستند بهتر است اگه قصد سفر دارید قبل ازسفر  به رزرو هتل اقدام کنید.

 میزان بارندگی متوسط سالانه این منطقه بیش از 2.400 میلی‌متر است. ماه‌های دسامبر تا فوریه، ماه‌های خشک و بدون بارندگی است درحالی‌که مارس تا نوامبر، زمان بارندگی است. سپتامبر اوج بارندگی در لنکاوی است که متوسط بارندگی در آن بیش از 500 میلی‌متر است.

لنکاوی دارای سواحل،پارک ها، مناظر طبیعی و پارک های بزرگ زیبایی است که گردشگران زیادی را جذب خود می کنند این منطقه بعنوان یکی از جزایر معروف و محبوب کشور مالزی است.

برخی از مکان هایی باید با  تور لنکاوی ان ها را تجربه کرد:

آبشارهای تلاگا توجو | Telaga Tujuh Waterfalls

یکی از جاذبه های لنکاوی است که بسیار شگفت انگیز است و مهم ترین جاذبه مالزی است که در گوشه شمال غربی لنکاوی قرار دارد و برای رسیدن به ابشار باید ۳۰۰ پله بالا رفت.

میدان عقاب لنکاوی | Dataran Lang

میدان عقاب (Eagle Square) یا داتاران لانگ (Dataran Lang) بهترین جاذبه گردشگری ساخت انسان در جزیره لانکاوی مالزی است در این میدان یک مجسمه عقاب بزرگ که اماده پرواز است بر روی یک سکو ساخته شده است و در ورودی شهر قرار داد. کسانی که از راه ابی به جزیزه لنکاوی سفر می کنند اولین چیزی که در این شهر کی بینند این میدان و عقاب است.

مجموعه Art In Paradise

این مجموعه یکی از بامزه ترین قسمت های تور مالزی است که دارای نقاشی های سه بعدی است که گردشگران می توانند عکس های جالب و زیبایی از این نقاشی ها ثبت کنند.

پل هوایی لنکاوی | Langkawi Sky Bridge

یکی از معروف ترین پل های کابلی جهان پل هوایی لنکاوی است ارتفاع پل 700 متر از سطح دریا و طول آن 125 متر و عرض پیاده روی آن 1.8 متر است. هرچند ظاهری رعب آور دارد اما از ایمنی بالایی برخوردار است. وجود دو ورودی مثلثی شکل بر روی پل استراحتگاهی است که عابران می توانند مناظره اطراف را بیشتر ببینند و از این طبیعت زیبا و همیشه سبز لذت ببرند .

تله کابین لنکاوی | Langkawi Cable Car

در کشور مالزی جاذبه های بی نظیری ساخته شده است که تله کابین لنکاوی یکی از جاذبه های زیبای و هیجان انگیز لنکاوی است تله کابین لنکاوی فاصله ای به حدود ۲/۱ کیلومتر به ایستگاه بالا دارد و در مسیر پوشش گیاهی کوه ها، جنگل های بارانی، دره ها، آبشارها و گاهی حتی حیات وحش و بسیاری از انواع پرندگان قابل مشاهده هست.همچنین می توانید کوه های بلند و سر به فلک کشیده را مشاهده و لذت ببرید.

جزیره لنکاوی سواحل بسیار زیبایی دارد از جمله:

ساحل کوک (Pantai Kok)

یکی از سواحل زیبای لنکاوی ساحل کوک است که دارای تفرجگاه ها و ابشار های جالب و زیبایی است.

ساحل کاسوارینا (Casuarina)

یکی دیگر از سواحل جذاب لنکاوی ساحل کاسواریا است که این ساحل مملو از مرجان ها و موجودات دریایی است این ساحل در گذشته پر از درخت بود که متاسفانه از بین رفته اند.

ساحل پاسیر هیتام (Pantia Pasir Hitam)

موقعیت این ساحل در قسمت شمالی جزیزه است و معنای کلمه ی نام ان ساحل شن های سیاه است در این ساحل دهکده های ماهی گیری وجود دارد.

 ساحل تان جانگ رهو (Pantai Tanjung Rhu)

این ساحل یک تفریحگاه فوق العاده زیبا برای گردشگران ست که معنی نام این ساحل به معنای دماغه ی درختان کاج است.

جزیره لنکاوی دارای مراکز خرید فوق العاده ای است که گردشگران زیادی از این مراکز خرید می کنند مانند مرکز خرید:

 لنکاوی فیر (LangKawi Fair Shopping)

مرکز خرید لنکاوی فیر یکی از معروف ترین مراکز خرید این جزیره است که دو طبقه و صد فروشگاه دارد. از این مرکز می توان اجناسی از قبیل لوازم آرایش ، لباس، لوازم ورزشی ، شیرینی جات و… خریداری کرد.

یکی دیگر از مراکز خرید جزیره لنکاوی مرکز خرید ساگا (Saga Shopping Centre) است که می توان از این مرکز خرید اجناسی مانند لوازم خانگی ، پوشاک و شیرینیجات خرید.

جتی پوینت (Saga Shopping Centre)

درباره لانکاوی و مراکز خرید می توان به مرکز خرید معاف از مالیات مرکز خرید جتی پوینت (Jetty Point Duty Free Complex) یکی دیگر از مراکز خرید این جزیره است که دو طبقه بوده و معاف از است که اجناسی مانند انواع جواهرات  جواهرات ، دوربین ، ساعت ، کفش ، سوغاتی و انواع شکلات خرید کرد.

کشور مالزی دارای جاذبه های گردشگری زیادی است شهر های کوالالامپور و لنکاوی جز شهر های بسیار زیبای مالزی است که سالانه گردشگران زیادی را جذب خود می کنند این شهر ها دارای ساختمان ها، پارک ها،سواحل زیبا و شگفت انگیز است که ارزش دیدن دارند و سفر به این کشور ها می تواند یکی از خاطر انگیزترین  و لذت بخش ترین  سفر های شما باشد.

بهترین رستوران ها در تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی

کشور مالزی که در جنوب شرقی آسیا واقع شده است در 20 سال گذشته به یکی از قطب های اصلی گردشگری قاره کهن تبدیل شده است که به دلیل آب و هوای بسیار عالی، فرهنگ غنی و جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار زییایی است که در خود جا داده است. سه شهر کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی نقش اصلی را در صنعت گردشگری این کشور ایفا می کنند. البته شهرهای توریستی دیگری هم دارد اما این سه شهر به سبب جاذبه ها و امکانات رفاهی و تفریحی و بستر سازی  سالانه میلیون ها گردشگر خارجی از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کنند.

در تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی می توانید از جاذبه هایی مانند پل هوایی لنکاوی، داتاران لانگ یا میدان عقاب، تله کابین لنکاوی، دنیای زیر آب در لنکاوی، سواحل و پارک های حیات وحش و دنیای پرندگان، پارک دریایی لنکاوی، آبشارهای زیبا، موزها و بناهای تاریخی لنکاوی،  مسجد جامع کوالالامپور، آکواریوم کوالالامپور، میدان مرکا، مسجد پوترا، معابد چینی ها و هندوها،  برج های دوقلو، برج منارا، غار باتو و... دیدن کنید و از امکانات رفاهی مدرن و بی نظیری که در این شهرها ساخته شده اند استفاده کنید و لذت ببرید. اما همیشه قسمت شکم گردی سفرها بیشتری توجه رو به خودش جلب می کند خصوصا برای ایرانی های که عاشق خوردن غذاهای جدید و خوشمزه هستند. در تور کوالالامپور لنکاوی شما می توانید از بهترین رستوران های آسیایی بهترین غذاهای مالزیایی، آسیایی، مدیترانه ای و غربی را امتحان کنید.  در اینجا تعدادی از محبوب ترین و مشهور ترین رستوران های کوالالامپور و لنکاوی را به شما معرفی می کنیم.

رستوران فیش فارم لنکاوی

با توجه به اینکه لنکاوی کی جزیره بسیار زیبا می باشد و دارای سواحل بسیار جذابی می باشد اکثر امکانات رفاهی از جمله رستوران ها را در کنار این سوال ساخته اند و با توجه به نزدیک این رستوران ها به آب ها و دریاها می توان حدس زد که عمده غذاهای آنها دریایی می باشد. رستوران فیش فارم در خیابان جالان پانتای در ساحل زیبای موکیم ساخته شده است و یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین رستوران های مالزی و لنکاوی می باشد. معنی نام این رستوران مزرعه ماهی ها می باشد. این رستوران به شکل کشتی دزدان دریایی ساخته شده و سالن غذاخوری آن روی عرشه کشتی قرار گرفته است پس یقین داشته باشید در اینجا لذت غذا خوردن را در یکی از متفاوت ترین رستوران های مالزی تجربه خواهید کرد.

در این رستوران می توانید از مناظر زیبای ساحل موکیم و غروب زیبای آفتاب لذت ببرید. این رستوران یکی از بهترین رستوران های مالزی در طبخ غذاهای دریایی می باشد که با توجه به قیمت های بسیار مناسب آن مشتریان بی شماری دارد. در این رستوران می توانید بسیاری از غذاهای معروف مالزیایی و دریایی مانند ناسی لمک، هوکین می، چار کوی تو، سوپ ونتون،  صدف، میگو ببری ، خرچنگ و انواعی ماهی های سوخاری و کبابی را امتحان کنید. رستوران فیش فارم هر روز از ساعت 10 صبح تا  11 شب به گردشگران و مشتریان سرویس ارائه می کند. اگر به ساحل موکیم رفتید حتما این رستوران را امتحان کنید.

رستوران ارکید ریا لنکاوی

یکی از بهترین رستوران های لنکاوی که در خیابان موکیم کداوانگ ساخته شده است رستوران ارکید ریا می باشد. این رستوران با وجود آنکه نسبتا کوچک است اما بسیار محبوب است  و از معروف ترین رستوران های جزیره لنکاوی می باشد. دکوراسیون  ساده و شیک، نور پردازی بی نظیر، محیط آرام و رمانتیک، فضای باز، چشم انداز زیبا رو به ساحل، پارکینگ، انترنت رایگان، امکانات برای افراد کم توان جسمی، کارکنان خوش رو، قیمت های مناسب، کیفیت بالای غذاها و همچنین سرویس دهی عالی این رستوران باعث شده است که کسانی که برای اولین بار به آنجا مراجعه می کنند تبدیل به مشتری دائمی آنها بشوند.

منوی غذایی این رستوران هم با توجه به موقعیت جغرافیایی آن بیشتر شامل غذاهای دریایی است. البته غذاهایی که با بهترین کیفیت و از مواد اولیه تازه و صید روز طبخ می شوند. از بهترین غذاهای این رستوران می توان میگو آخوندی، میگو ببری، خرچنگ، ماهی ها و انواع سوپ ها را نام برد. ارکید ریا هر روز در دو نوبت ظهر از ساعت 11 تا 15 و شب از ساعت 19 تا 23 به مشتریان خودش خدمات ارائه می کند. پیشنهاد ما به شما صرف وعده غذایی شام در این رستوران زیبا به خاطر نورپردازی منحصر به فرد آن است.

رستوران غذای دریایی هپی هپی سنانگ

یکی از جدیدترین و مدرن ترین رستوران های لنکاوی که در جالان پانتای سنانگ قرار دارد همین رستوران هپی هپی سنانگ باشد که هر چند که در در منطقه معروفی قرار ندارد اما به دلیل غذاهای فوق العاده خوشمزه ای که دارد به یکی از معروف ترین رستوران های لنکاوی تبدیل شده است که طرفداران زیادی در میان مردم محلی و گردشگران دارد. این رستوران دارای امتیازاتی مانند اینترنت رایگان، اتاق امانات، قیمت های مناسب، کیفیت بالای غذاهای، کارکنان خوش رو، محیط آرام و دنج، چشم انداز زیبا، پخش موسیقی و... می باشد. منوی غذایی این رستوران هم شامل غذاهای اصیل مالزیایی و غذاهای دریایی می باشد که معروف ترین غذاهای آن میگو، خرچنگ، ماهی کبابی و سوخاری و انواع سوپ هایی که از گوشت ماهی برای آن استفاده می شود می باشد. این رستوران چون در منطقه شلوغی قرار دارد معمولا همیشه مشتریان زیادی دارد و کمتر پیش می آید که میزهای خالی زیادی داشته باشد و معمولا روزانه از ساعت 11 صبح تا 11 شب به مشتریان خودش سرویس دهی می کند.

رستوران آنکازن لنکاوی

یکی دیگر از بهترین و معروف ترین و البته زیباترین و با صفاترین رستوران های لنکاوی آنکازن می باشد که در موکیم کداوانگ قرار دارد و یکی از معروف ترین سرآشپزهای لنکاوی را در اختیار دارد. این رستوران دارای چشم اندازی منحصر به فرد و فوق العاده زیبا می باشد و دارای یک سالن داخلی و یک سالن خارجی می باشد. بر خلاف دیگر رستوران های لنکاوی این رستوران دارای منو غذایی گسترده ای می باشد و غذاهای دریایی و غیر دریایی و عربی را سرو می کند. شما در این رستوران می توانید انوان خوراک ماهی، خوراک میگو، خرچنگ، پیتزاها، استیک و بسیاری از غذاهای مالزیایی اصیل را امتحان کنید. آنکازن روزانه از ساعت 11 صبح تا 11 شب فعالیت می کنید و از مشتریان خود میزبانی می کند.

رستوران بیژن یا بیجان کوالالامپور (Bijan)

اگر خواهان آن هستید با خوردن غذاها با فرهنگ یک ملت آشنا شوید برای آشنایی با مالزی و کوالالامپور به شما رستوران بیژن را پیشنهاد می کنیم. این رستوران که در منطقه جالان سیلون شماره 3 قرار دارد یکی از محبوب ترین رستوران های کوالالامپور است که 5 سال پیاپی عنوان بهترین رستوران کشور را به خود اختصاص داده است. رستوران بیجان بر پایه نوآوری هایی از دستور پخت های خانوادگی بنا شده و نام خود را از کلمه بومی به معنی کنجد گرفته است. دکوراسیون این رستوران تلفیقی از سنت و مدرنیته می باشد که مشتریان بسیاری دارد. از بهترین غذاهای این رستوران می توان سندوس، آسام پداس، روجاک و رندانگ اشاره کرد که از غذاهای سنتی مالزی بوده و از بهترین مواد اولیه ساخته می شود و با مناسب ترین قیمت ها به مشتریان عرضه می شود. این رستوران هر روز از ساعت 10 صبح شروع به فعالیت کرده و ساعت 11 شب که کار خود پایان می دهد.

رستوران نوبو کوالالامپور (Nobu KL)

اگر از دوستداران غذاهای آسیایی خصوصا غذاهای ژاپنی هستید رستوران نوبو بهترین گزینه ای است که در کل آسیا و حتی دنیا می توانیدبه آن مراجعه کنید. رستوران نوبو یکی از بهترین رستوران های ژاپنی است که حتی در کشور ژابن هم رقیب ندارد. این رستوران دارای ستاره میشلن می باشد و همواره در فهرست بهترین رستوران آسیایی جزء رتبه های برتر می باشد. رستوران نوبو در یک از زیباترین برج های دنیا که برج های دوقولو پتروناس می باشد قرار دارد. شما می توانید ابتدا از این برج عظیم و زیبا دیدن کنیدو سپس به طبقه 56 رفته و بهترین غذاهای ژاپنی را امتحان کنید.

این رستوران را سلطان بلامنازع سوشی و ساشمی و تمپورا در دنیا می دانند. دکوراسیون بسیار لوکس و مدرن این رستوران به همراه طراحی داخلی و چشم انداز 360 درجه ای آن قطعا برای شما به یاد ماندنی خواهد بود. از معروف ترین غذاهای این رستوران می توان به تورو تارتار، اختاپوس کارپاسو، سالمون ساشمی و ماهی خاردار اشاره کرده که با خلاقیت سرآشپزهای آن و استفاده از بهترین ادویه های آمریکایی برای مشتریان سرو می شود. غذاهای این رستوران از بهترین مواد اولیه و صید روز تهیه می شود و با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عرضه می شود. همچنین به دلیل قرار گرفتن نوبو در برج های پتروناس انواع امکانات رفاهی از جمله پارکینگ، اینترنت، اتاق امانات، امکانات افراد کم توان و... موجود می باشد و شما می توانید از ساعت 11 صبح تا  11 شب برای صرف غذا به آن مراجعه کنید.

رستوران اناک کوالالامپور (Enak)

یکی از بهترین رستوران های کوالالامپور که در یکی از معروف ترین مناطق شهر(منطقه بوکیت بینتانگ) و در گالری استار هیل قرار گرفته است رستوران اناک می باشد. این رستوران با محیطی مجلل و مدرن و دکوراسیون وطراحی بی نظیر خودش مشتریان بسیار زیادی دارد و چون در گالری بزرگ استار هیل واقع شده است شما می توانید از انواع امکانات موجود در آن مانند پارکینگ، کافه، ویلچر، اینترنت رایگان و... استفاده کنید. این رستوران را با غذاهای اصیل مالزی که به شدت بر دستورالعمل های خانوادگی پایبند است  می شناسند. شما می توانید انواع غذاهای حلال، غذاهای مالزیایی، هندی و غربی در این رستوران امتحان کنید. از جمله معروف ترین غذاهای اناک می توان به به گادو گادو، رندانگ پاندانگ، سمبل تامیس اودانگ و همچنین دسرهای خوشمزه و بی نظیر اشاره کرد که با قیمت های مناسبی برای شما سرو می شود و می توانید هر روز از ساعت 10 صبح تا 11 شب برای صرف غذا به اینجا مراجعه کنید.

رستوران شانگهای کوالالامپور(Shanghai)

در منطقه بوکیت بینتاک  و در جاده جالان یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های چینی که در کل مالزی شهرت دارد ساخته شده است که رستوران شانگهای نام دارد. این رستوران دارای دکوراسیونی لوکس و مدرن می باشد که با بهره بردن از رنگ های مات و رمانتیک باعث ایجاد محیطی آرام و دلنشین شده است. شانگهای دارای امتیازات و امکاناتی همچون پارکینگ، اینترنت رایگان، امکانات رفاهی برای افراد کم توان، قیمت های مناسب و غذاهای عالی می باشد که دلیل محبوبیت زیاد آن در بین مشتریان می باشد.

این رستوران بیشتر به دلیل طبخ غذاهای کانتونی معروف است که با فرهنگ مردم چین عجین می باشد. از جمله معروف ترین غذاهای رستوران شانگهای می توان مرغ شکم پر سرخ شده با سس مخصوص، کباب و سیب زمینی، برنج و سس، انواع استیک ها و پلوهای توپی و همچنین سوپ ها و دسرهای خوشمزه و نوشیدنی های بی نظیر را نام برد. شانگهای هر روز از ساعت 10 صبح تا 11 شب فعالیت می کند و به مشتریان و گردشگران سرویس ارائه می کند.

رستوران مای الفنت کوالالامپور(My Elephant)

کلا در مالزی و خصوصا در کوالالامپور رستوران های شرق آسیایی زیادی مشاهده می شود که اتفاقا محبوبیت و شهرت بسیاری هم دارند . رستوران مای الفنت نیز یکی از معروف ترین رستوران هایی است که عاشقان غذاهای تایلندی را میزبانی می کند. این رستوران در منطقه شهری تومای هرتاماس و خیابان سیری هرتاماس ساخته شده است و دارای امکاناتی مانند اینترنت، پارکینگ، ویلچر و امکان رزرو می باشد. منوی غذایی مای الفنت بیشتر شامل غذاهای آسیایی خصوصا تایلند می باشد و از معروف ترین غذاهای آن می توان خوراک اردک، اردک برشته، پد تایلندی، تام یام گونگ، سام تام، تام خا گای، نوشیدنی های انگور و آناناس می باشد که از مواد اولیه تازه و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان سرو می شود. این رستوران روزانه از ساعت 11 صبح تا 11 شب میزبان مشتریان محلی و گردشگران می باشد.

رستوران ال سردو کوالالامپور (El Cerdo)

یکی دیگر از رستوران های برتر کوالالامپور که همواره جز رستوران های برتر این شهر بوده ال سردو می باشد که در منطقه چانگکات بوکیت بینتانگ ساخته شده است. این رستوران دارای منوی غذایی متنوعی از غذاهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی است و برای همه ذائقه ها مناسب می باشد. ال سردو را می توان پاتوق عاشقان غذاهای گوشتی دانست. ناکل های آلمانی به همراه کوفته سیب زمینی و موس سیب، ماکارونی، ژامبون، انواع استیک ها و غذاهای حوزه کارائیب و مکزیکی هم اینجا سرو می شود که با توجه به دکوراسیون شیک و زیبا می توانید با نهایت لذت در این رستورا نغذا بخورید. ال سردو روزانه از ساعت 11 صبح تا 11 شب فعالیت می کند و غذاهای با کیفیت عالی و قیمت مناسبی را به مشتریان خودش عرضه می کند.