تور 14تور 14

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

تور 14تور 14
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور کوالالامپور پنانگ

تور کوالالامپور پنانگ

سفر به شهرهای مالزی زمانی جذابیت پیدا می کند که شما در مورد تور کوالالامپور پنانگ، تور لنکاوی و شهرهای بسیار زیبا مالزی اطلاعات جامعی در اختیار داشته باشید.

کشور مالزی جزو کشورهای بسیار مدرن در دنیای اسلام است. این کشور که دین اصلی آن ها اسلام است، ساختاری بسیار مدرن و زیبا به خود گرفته به گونه ای که بزرگترین مراکز خرید جهان در این کشور و در شهر کوالالامپور واقع شده است. در میان شهرهای مالزی سه شهر کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی جزو شهرهای بسیار توریست پذیر جهان هستند و سالانه تعداد بسیار زیادی بازدید کننده را به سمت خود می کشانند. از این رو در این مطلب قصد داریم دلایل محبوبیت تور کوالالامپور پنانگ، بهترین زمان برای سفر به این دو شهر و همینطور اطلاعاتی را در مورد قیمت تور های مالزی و نحوه انتخاب بهترین تور را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید سفر راحت و دل انگیز تری را تجربه کنید.

در ایران سالانه تعداد بسیار زیادی تور مالزی برگزار می شود که برخی از آنها مسافران را به طور جداگانه به شهرهای خاصی از مالزی می برند و تعدادی از آنها بصورت ترکیبی دو شهر از مالزی را مورد هدف قرار می دهند. تورهای ترکیبی کوالالامپور لنکاوی و کوالالامپور پنانگ جزو محبوب ترین تورهای ایران هستند که بصورت 7 شبه برگزار می شوند. مسافران در این نوع تور 32 شب را در پنانگ و 4 شب را در کوالالامپور سپری خواهند کرد.

چرا تور کوالالامپور پنانگ

همانطور که گفته شد، کوالالامپور و پنانگ یکی از مقاصد تورهای ایرانی هستند که بسیار محبوب می باشند. تورهای این دو شهر به دلایل زیادی شهرت یافته اند. از آنجا که مسافران زیادی تمایل دارند از شهرهای مالزی بصورت ترکیبی دیدن نمایند، تور کوالالامپور پنانگ بسیار محبوب شده است. مسافران در طی این تور از دیدنی های هر دو شهر بازدید می نمایند و این یک فرصت عالیست که در طی یک سفر دو شهر را مورد هدف بازدید قرار می دهند. مسافران برای رفتن به این تور دلایل بسیار زیادی دارند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جهانگردان و توریست های زیادی تمایل دارند که نژادهای مختلفی از هندو، چینی و مالایی را که هر کدام دین و فرهنگ خاصی را دنبال می کنند، در مالزی مشاهده نمایند. از این رو در تور کوالالامپور پنانگ شرکت می کنند. تنوع فرهنگی و مذهبی زیاد در مالزی این شرایط را بخوبی برای علاقمندان فراهم می نماید.
  • در کوالالامپور و پنانگ به دلیل وجود نژادهای مختلف، تنوع غذایی بسیار زیادی در رستوران ها به چشم می آید. مسافران می توانند یک شکم گردی عالی را در بهترین رستوران های جهان تجربه نمایند.
  • کوالالامپور به عنوان یکی از مراکز اقتصادی جهان شناخته شده است که بیش از 3 مرکز خرید جهانی را در خود جای داده است. همین مساله لذت خرید را برای مسافران و خصوصا تاجران صد چندان می نماید.
  • جاذبه های طبیعی بسیار زیاد مالزی، جنگل های بسیار زیبا و بکر، رودخانه، ساحل بسیار زیبا، جاذبه های تفریحی، جاهای تاریخی از جمله دیدنی های بی نظیر در دو شهر کوالالامپور و پنانگ هستند که لذت سفر را دو چندان می نمایند.
  • در کوالالامپور و پنانگ آب و هوای غالب، معتدل و مرطوب می باشد. آب و هوای بسیار خوب این دو شهر باعث می شود مسافران بتوانند در بازه های زمانی زیادی از سال از گشت و گذار در شهر لذت ببرند و سفری امن و راحت را در پیش داشته باشند.

حال که دلایل اهمیت این دو شهر برای سفر را شناختید وقت آن رسیده است اطلاعات جامعی در مورد بهترین زمان سفر به کوالالامپور و پنانگ کسب نمایید.

بهترین زمان سفر به کوالالامپور و لنکاوی

با توجه به اینکه در فصول مختلف از سال آب و هوا این دو شهر ممکن است با تغییراتی مواجه شود و همینطور قیمت و هزینه هتل ها و آژانس های هواپیمایی نیز متفاوت خواهد بود، باید اطلاعات جامعی در دست داشت تا بتوان بهترین زمان سفر را انتخاب نمود. اما با توجه به تمام اطلاعات داده شده، در نهایت خود افراد هستند که تعیین می کنند چه زمان برای آنها بهترین زمان سفر خواهد بود.

بهترین زمان سفر از نظر آب و هوا

اولین عاملی که بر لذت یک سفر تاثیر می گذارد، آب و هوا است. قطعا یک آب و هوای سرد و بارانی برای همه افراد خوشایند نیست. از طرفی باد و گرد و خاک و حتی گرمی بیش از حد هوا افراد را اذیت می کند. بنابراین باید بدانیم که آب و هوای دو شهر مقصد در چه بازه زمانی از سال با روحیات مسافران سازگار است و همان زمان را برای سفر انتخاب کنیم.

بهترین زمان سفر به کوالالامپور

کوالالامپور جزو شهرهای با آب و هوای گرم ومرطوب مالزی است. این آب و هوا در همه فصول سال به یک شکل نخواهد بود از این رو باید بطور جزئی تر به بررسی آن بپردازیم. در این شهر فصل بهار آب و هوا مساعد بوده ولی ممکن است مقداری برای افرادی که علاقه چندانی به گرما ندارند آزار دهنده باشد.

از اواخر شهریور تا اواخر آبان ماه فصل بارانی کوالالامپور را شاهد خواهیم بود از این رو اگر به باران علاقمند نیستید، به شما توصیه می کنم این ماهها را برای سفر انتخاب نکنید. ماه مارس از نظر تعداد زیادی از مسافران شلوغ ترین زمان سفر به کوالالامپور است چرا که هوا گرم بوده و برای ورزش های آبی  بسیار مساعد می باشد. اما در نهایت ماههای آذر تا اسفند شلوغ ترین زمان سفر به کوالالامپور است که تعداد بسیار زیادی از مسافران را راهی خود می نماید.

بهترین زمان سفر به پنانگ

پنانگ یکی دیگر از مقاصد سفر به مالزی در تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ است که  آب و هوای آن در تابستان بشدت گرم و در زمستان بشدت سرد و برفی می شود. از این رو باید اطلاعات دقیق تری در مورد آن کسب کنید تا سفر راحت تری داشته باشید.

خوشبختانه از اواخر آبان تا بهمن ماه هوای شهر بسیار مساعد می باشد و گرما تابستان کوچ کرده و هنوز سرما زمستان روع نشده است از این رو این بازه زمانی بهترین زمان برای سفر به پنانگ خواهد بود. البته مساله ای که هست در این بازه زمانی حجم مسافرت ها به پنانگ بسیار بالا خواهد بود و همین باعث افزایش هزینه های سفر خواهد شد. از اواخر آبان تا فرودین ماه هوای پنانگ سرد می شود و ممکن است برف و باران هم داشته باشد از این رو برای سفر چندان مساعد نیست اما خوبی که دارد، این است که مسافرت ها کاهش یافته است و همین مساله هزینه سفر را تا حد زیادی کاهش می دهد. اما اگر قصد دارید ارزان سفر کنید از اواخر اردیبهشت تا مهرماه هوا مرطوب بوده و باز هم هزینه های سفر کمتر است.

بهترین زمان سفر از نظر قیمت و هزینه سفر

با توجه به اطلاعاتی که در مورد آب و هوا کسب کردید الان وقت آن رسیده با توجه به هزینه ای که برای سفر خود در نظر گرفته اید، برای تور مورد نظر خود اقدام نمایید. همانطور که گفته شد در بازه های زمانی از سال دو شهر کوالالامپور و پنانگ بسیار شلوغ هستند و در همین زمان هزینه های سفر بسیار زیاد خواهد بود. بنابراین دقت داشته باشید که زمان سفر شما با هزینه های سفر و همینطور هزینه های تور بسیار وابسطه است. ارزانترین سفرها را می توانید در ماههای اردیبهشت تا شهریور می توانید تجربه نمایید.

بهترین زمان سفر از نظر جشن ها و فستیوال های مالزی

در مالزی سالانه تعداد بسیار زیادی جشن و فستیوال بزرگ برگزار می شوند. اگر بتوانید زمان سفر خود را با زمان این جشن ها هماهنگ کنید لذت سفر شما صد چندان خواهد بود. در کوالالامپور و پنانگ هم جشن ها و مراسم های زیادی در طول سال برگزار می شود که شما می توانید با حضور در هر کدام از آنها لذت سفر خود را صد چندان نمایید. سال نو چینی مالزی، روز کارگر در مالزی، جشن وساک در مالزی، جشن عید فطر در مالزی، جشن عید قربان، جشن روز ملی، جشن دیوالی، جشن تولد پیامبر،  جشن کریسمش هم جزو جشن هایی هستند که می توانید در کوالالامپور و پنانگ تجربه نمایید. هر کدام از این جشن ها در بازه زمانی خاصی برگزار می شوند که شما باید آن را دقیق بدانید تا بتوانید زمان سفر خود را با آنها هماهنگ نمایید.

قیمت تور کواالالامپور پنانگ

قیمت تورهای کوالالامپور پنانگ در ایران به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. اگر از عوامل خارجی از قبیل تغییرات ارز، تغییرات اوضاع سیاسی و شرایط اقتصادی کشور فاکتور بگیریم، عوامل مهم دیگری از جمله زمان سفر، مدت زمان تور، برنامه سفر، اقامتگاهی که در هر دو شهر برای مسافران در نظر گرفته می شود، نوع پرواز، خدمات و امکانات تور همگی بر قیمت یک تور تاثیر می گذارند. از این رو آژانس های مسافرتی مختلف قیمت های متفاوتی را برای تورهای ترکیبی کوالالامپور پانگ ارائه می دهند.

در حالت کلی اگر می خواهید یک رنج قیمت از تورهای کوالالامپور و پنانگ را بدانید، تورهای ترکیبی این دو شهر در بازه قیمتی 3 تا 10 میلیون تومان برگزار می شود. این قیمت با توجه به معیارهای گفته شده متفاوت می باشد.

تور لحظه آخری کوالالامپور پنانگ

اگر می خواهید در میان تورهای ترکیبی کوالالامپور پنانگ ارزانترین را برای سفر خود انتخاب نمایید، تورهای لحظه آخری گزینه مناسبی برای شما می باشند. در تورهای لحظه آخری آژانس های مسافرتی مختلف با دادن تخفیفات 20 تا 40 درصدی به مسافران در لحظات آخر ثبت نام تور، امکان سفری ارزان تر را برای آنها فراهم می نمایند. تورهای لحظه آخری این دو شهر نیز بصورت 7 شبه اغلب برگزار می شوند و آژانس های مسافرتی بهترین خدمات را در اختیار مسافران قرار می دهند.

در این نوع تور هم علاوه بر تخفیفات ویژه ای که به مسافران داده می شود، عوامل دیگری بر قیمت تور تاثیر می گذارد. بنابراین در حین انتخاب تور علاوه بر قیمت تور به محل اقامت (هتل های  کوالالامپور و پنانگ)، نوع پرواز، امکانات و خدمات تور، هزینه های سفر، مسیر و برنامه سفر خود دقت داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب نمایید.

در صورتیکه برای انتخاب تور مورد نظر خود هنوز هم شک داشتید و اطلاعات این مطلب برای شما کافی نبود، می توانید در بخش نظرات همین صفحه پرسش های خود را با ما در میان بگذارید و یا با مشاوران تور 14 تماس خاصل نمایید. در سایت لیستی از تورهای ترکیبی کوالالامپور پنانگ قرار داده شده است و در میان آنها تورهای لحظه آخری هم قرار داده شده است. شما می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد هر کدام از تورها در سایت مشاهده نمایید و پس از آن برای شرکت در تور مورد نظر اقدام نمایید.

مراکز خرید معروف در تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ

تورهای ترکیبی همیشه فرصتی برای لذت بردن بیشتر و تجربه چیزهای جدیدتر بیشتری از سفرهای دیگر است زیرا با صرفه جویی در زمان و هزینه ها شما می توانید هر آنچه را که در ذهن دارید تجربه کنید. کشور مالزی یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا می باشد که با جمعیتی 30 میلیونی و آب و هوای بسیار عالی و جاذبه های گردشگری فراوان همواره یکی از مقاصد گردشگری محبوب گردشگران خارجی بوده است. سه شهر اصلی کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی نقش اصلی را در صنعت گردشگری مالزی ایفا می کنند.

کوالالامپور با جمعیتی حدود 2 میلیون نفر پایتخت مالزی می باشد که با جاذبه های بی شمار و دیدنی همچون مسجد جامع کوالالامپور، میدان مردکا یا میدان استقلال کوالالامپور و ساختمان سلطان عبدالصمد، مسجد پوترا کوالالامپور،  معبد تیان هو، معبد بهشت و جهنم، برج های دوقلو پتروناس کوالالامپور، غار باتو یا میمون های کوالالامپور، آکواریوم کوالالامپور ، کولمار تراپیکل (دهکده فرانسوی) و دهکده ژاپنی، تفریح گاه  5 گانه کوالالامپور و برج کی ال کوالالامپور سالانه میلیون ها گردشگر را به خود جذب می کند.

پنانگ جزیره ای است که بیشتر به دلیل آب و هوای مطبوعش معروف است و جاذبه هایی مانند ارتفاعات پنانگ،عمارت چونگ فت تزه، موزه پنانگ، موزه جنگ پنانگ و... را دارا می باشد. هرچندکه گردشگری بیشتر با هدف دیدن جاذبه ها و فرهنگ های مختلف می باشد اما خرید کردنه همیشه جز جدایی ناپذیر آن بوده است و قطعا همه کسانی که به هر نقطه ای از دنیا سفر می کنند دوست دارند که لوازم مورد نیاز و یا سوغاتی هایی را خریداری کنند. در تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ هم مراکز خرید بسیار زیادی وجود دارد که در اینجاه تعدادی از آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

سوریا کی ال سی سی کوالالامپور (Suria KLCC)

هنگامی که شما با هر هدفی وارد شهر کوالالامپور می شوید قطعه برج های دوقلوی پتروناس جزء اولین چیز هایی است که توجه شما را جلب خواهد کرد و قطعا می روید و از نزدیک از آن بازدید می کنید. اما در زیر این برجه ای عظیم وشگفت انگیز یک مرکز خرید بسیار شیک و لوکس در 6 طبقه ساخته شده است که روزانه ده ها هزار نفر از آن بازدید می کنند. مرکز خرید سوریا کی ال سی سی که دارای بیش از 400 فروشگاه  می باشد و حدود 20 سال از ساخت آن می گذرد همچنان یکی از بهترین و محبوب ترین مراکز خرید کوالالامپور و کل مالزی مب باشد. با توجه به این که این مرکز خرید زیر برج های معروف پتروناس قرار گرفته است پس تمامی امکانات رفاهی ممکن را می توانید در اینجا پیدا کنید.

امکاناتی مانند پارکینگ، رستوران، کافه، سینما، داروخانه، موزه، آکواریوم، ایستگاه تاکسی، خود پرداز بانک، فود کروت، مرکز اکتشافات علمی کودکان ، سالن زیبایی، سالن ورزشی، استخر، کتاب فروشی، درمانگاه، اورژانس و فضای سبز. در این مرکز خرید می توانید انواع و اقسام لوازمی که مورد نیاز شماست خریداری کنید. اجناسی مانند وسایل الکترونیکی، ساعت، عطریات، زیروآلات، پوشاک، کیف و کفش، وسایل الکتریکی، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، کارهای هنری و صنایع دستی و... که از برندهای معتبر و معروف جهانی مانند ورساچه، آرمانی، تیفانی، بربری، امگا، رادو، رولکس، لویی ویتون، الکساندر مک کوئین، آدیداس، گوچی، زارا، نایک، اپل، سامسونگ، اچ تی سی، اچ پی، سی کی، ال جی، شنل، پوما و... می باشند. سوریا کی ال سی سی هر روز از ساعت 10 صبح تا  10 شب در خدمت مشتریان  و گردشگران خواهد بود.

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور (Pavilion KL)

یکی دیگر از مراکز معروف در کوالالامپور و مالزی پاویلیون کی ال می باشد که در منطقه بوکیت بینتانگ و خیابانی به همین اسم در زمینی به مساحت 130 هزار متر مربع و در 7 طبقه ساخته شده است. این مرکز خرید 7 سال بعد از تاریخ شروع ساخت  افتتاح شد و با داشتن 500 فروشگاه یکی از بزرگ ترین  و محبوب ترین مراکز خرید در کوالالامپور لقب گرفته است. هر گونه امکانات رفاهی که نیاز داشته باشید در این مرکز خرید موجود می باشد که عبارتند از پارکینگ طبقاتی، رستوران، سینما، فود کروت، محیط بازی و سرگرمی کودکان، استودیوی آشپزی، فشن آونو، سالن بدنسازی، سالن فوتسال، سالن زیبایی، شبیه ساز پرواز، کافی شاپ، بانک و خودپرداز، اینترنت رایگان، نماز خانه، کارواش، خشکشویی، داروخانه، آسانسور و ...

این مرکز خرید تمام اجناس مورد نیاز شما را عرضه می کند. اجناسی از جمله پوشاک، عینک، لوازم تزئینی، کیف و کفش، لوازم صوتی و الکتریکی، لوازم الکترونیکی، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، ساعت، جواهرات و زیورآلات، اسباب بازی، وسایل سال نو و.. که از معروف ترین و معتبر ترین برندهای جهانی از جمله لاکوست، کلوین کلاین، لویی ویتون، مایل کورس، فلور، شنل، ورساچه، اپل، ایسوس، لنووو، سامسونگ، آردن، آون، بربری، رادو، امگا، تیفانی،گوچی، زارا، پوما، آدیداس و سی کی می باشد که البته قیمت های نامتعارفی هم دارند ولی با این وجود هر روز هزاران نفر از ساعت 10 صبح تا 10 شب از این مرکز خرید بازدید می کنند و از امکانات آن استفاده می کنند.

مرکز خرید پلازا لو یات (Plaza law yat)

اگر عاشق تکنولوژی و الکترونیک هستید بهترین گزینه ممکن در کل مالزی برایشما مرکز خرید پلازا لو یات می باشد که در سال 2000 و در مرکز شهر و منطقه بوکیت بینتانگ و خیابان جالان بینتانگ در 12 طبقه ساخته شد این مرکز خرید جز محبوب ترین و به روز ترین مراکز خرید شهر به حساب می آید که دارای امکاناتی همچون پارینگ طبقاتی، رستوران، سینما، بوفه، سوپر مارکت، کافی شاپ، سالن تئاتر، سالن ورزشی و ... می باشد که روزانه میزبان هزاران نفر عاشق دنیای تکنولوژی می باشد.

در پلازا لو یات می تواندی اجناسی مانند گوشی موبایل، لب تاب، کامپیوتر، تب لت، کنسول های بازی، نرم افزارها، لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و هر آنچه که در دنیای الکترونیک و تکنولوژی های جدید تولید می شود را پیدا کنید که از برندهای معتبر جهانی مانند اپل، سامسونگ، سونی، اچ پی، اچ تی سی، ایسر، ایسوس، کانون، نوکیا، متورولا، بلکبری و ... می باشند. این مجتمع عظیم هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

مرکز خرید تایم اسکوئر کوالالامپور (Times Square Shopping Mall)

مرکز خرید از چند جهت می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای خرید کردن در پایتخت مالزی باشد. اول  آنکه این مرکز خرید به عنوان یک جاذبه گردشگری هم به حساب می آید چون دارای برج 203 متری می باشد که در زمینی به مساحت 2 میلیون متر مربع در سال 2003 ساخته شده است که دومین بنای بزرگ و هشتمین برج دوقلوی کوالالامپور می باشد. دوم آنکه این مرکز خرید داری بیش از 1000 فروشگاه می باشد که قطعا در چند روز هم قادر نخواهید بود از همه آنها بازدید کنید و سوم آنکه مجموعه ای از بهترین و مدرن ترین امکانات رفاهی را برای مشتریان و گردشگران فراهم کرده است.

حدود 60 رستوران، سالن ورزشی، بانک،  شهر بازی سر پوشیده، قطار وحشت، کافه، سینما، سالن زیبایی، کارواش، پارکینگ، نمازخانه، خشکشویی، فود کورت از امکانات این مجموعه بی نظیر می باشد. همچنین اجناسی مانند پوشاک، لوازم خانگی و آشپزخانه، وسایل الکترونیکی، وسایل الکتریکی، وسایل آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش، زیورآلات، ساعت، عطر و لوازم ورزشی را از برندهای معتبر جهانی مانند ورساچه، بربری، آرمانی، پوما، شنل، اپل، سامسونگ، زارا، گوچی، آدیداس، سونی، کانون، اتود، رولن، آون ، آردن و .... به فروش می رساند. این مرکز روزانه از ساعت 10 صبح تا 10 شب میزبان گردشگران و مشتریان می باشد.

مرکز خرید گورنی پلازا پنانگ (Gurney Plaza)

هنگامی که تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ را انتخاب می کنید مطمئنا بعد از بازدید از جزیره زیبای پنانگ از این انتخاب خودتان نهایت رضایت را خواهید داشت چرا که یکی از منحصر به فردترین نقاط دنیا از نظر آب و هوا و مناظر طبیعی بکر می باشد.  اما هنگام خرید در این جزیر می توانید به مرکز خرید گورنی پلازا پنانگ که یکی از محبوب ترین مراکز خرید پنانگ در میان گردشگران می باشد مراجعه کنید. این مرکز خرید در زمینی به مساحت 86 هزار متر مربع و در 9 طبقه  ساخته شده است که بیش از 370 فروشگاه بزرگ و کوچک را در خود جا داده است.

مجموعه گورنی پلازا دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند سینما، رستوران، پارکینگ، کافه، بوفه، سالن ورزشی، سالن زیبایی، شهر بازی و... می باشد و اجناسی  همچون لوازم آرایشی و بهداشتی، صنایع هنری و تزئینی، لوازم ورزشی، پوشاک، کیف و کفش چرمی، صنایع دستی، جواهرات، ساعت، عطر، عینک، لوازم الکتریکی، لوازم الکترونیکی و.... را از برندهایی مانند بربری، امگا، ورساچه، فسیل، گوچی، زارا، سی کی، آدیداس، لامور، کارته، گراف، پیاژه، سیکو، آرمانی و پوما را به مشتریان خود عرضه می کند. گورنی پلازا هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 به فعالیت خود ادامه می دهد.

 مرکز خرید گورنی پاراگون پنانگ (Gurney Paragon)

یکی دیگر از مراکز خرید لوکس و مدرن مالزی و پنانگ که همواره از محبوبیت و شهر خاصی بین گردشگران و محلی ها برخوردار بوده است مرکز خرید گورنی پاراگون می باشد که در 9 طبقه و با چشم اندازی زیبا مشرف به دریا ساخته شده است. البته اکثر بازدید کننده های این مرکز خرید به دلیل قیمت های بالا و برندهای معتبر از قشرهای مرفه جوامع می باشند.

مجموعه گورنی پاراگون دارای امکانات رفاهی مانند حدود 30 رستوران، پارکینگ،  کافی شاپ، بوفه، سالن زیبایی، الن ورزشی، استخر، سینما، تئاتر، محیط بازی کودکان، پلاژهای ساحلی بانوان و آقایان، اینترنت رایگان، خشکشویی و ... می باشد. شما در این مجموعه می توانید انواع اجناس اعم از جواهرات، ساعت،عینک، لوازم ورزشی، لوازم الکترونیکی، لوازم خانگی و الکتریکی، پوشاک، عطر، لوازم آرایشی و بهداشتی، کفش و کیف چرم، لوازم ورزشی و... را از برندهایی همچون آرمانی، شوپارد، بولگاری، رولکس،رادو، شینولا، فندی، ورساچه، سی کی، اکو، اورفیلیم، تیفانی، آردن، کلارک، پوما، جردن و امگا را پیدا کنید که حتی دیدن آنها هم لذت بخش می باشد. این مرکز هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب به مشتریان خود سرویس می دهد.

مرکز خرید خیابان اول  (1 st Avenue Mall)

یکی دیگر از بهترین و معروف ترین مراکز خرید در پنانگ که در میدان تایمز و خیابان مجله قرار دارد مرکز خرید خیابان اول می باشد. این مرکز خرید با دسترسی آسانی که دارد در میان گردشگران بسیار محبوب می باشد و روزانه هزاران گردشگر از اینجا دیدن می کنند. خیابان اول دارای امکاناتی همچون پارکینگ، رستوران، کافی شاپ، بوفه، سالن ورزشی، سالن زیبایی، استخر، خودپرداز بانک،  محیط بازی کودکان و خشکشویی می باشد. شما می توانید در این مجموعه اجناسی از قبیل، پوشاک، کیف و کفش های چرمی، جواهرات و زیورآلات، لوازم ورزشی، ابزار آلات صنعتی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم الکترونیکی، لوازم الکتریکی، عطریات،  عینک و ساعت، پارچه و ... را از برندهای معروفی مانند ورساچه، آرمانی، بربری، فندر، شنل، گوچی، زارا، پوما، آدیداس، آردن، آون، امگا، اپل، سامسونگ، اچ پی، ایسوس، سونی،  تیفانی، شیونا و سی کی را خریداری کنید . مرکز خرید خیابان اول هر روز از ساعت 10 صبح تا 9 شب به گردشگران و مشتریان خودش خدمات ارائه می کند.

مرکز خرید پرانگین پنانگ (Prangin Mall)

یک از محبوب ترین مرازک خریدکل مالزی به سبب قیمت های مناسب مرکز خرید پرانگین می باشد. این مرکز خرید که در پوالا پینانگ قرار دارد  و فروشگاه های زیادی دارد دارای امکاناتی مانند رستوران، پارکینگ، سالن زیبایی، سالن ورزشی، بوفه، کافی شاپ و فودکروت می باشد. در این مرکز خرید شما می توانید انواع اجناسی که نیاز دارید مانند پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی، لوازم بهداشتی، لوازم ورزشی، لوازم خانگی، لوازم الکتریکی و الکترونیکی، عینک، عطر، ساعت، زیروآلات، جواهرات، صنایع دستی و.. را خریداری کنید . هر چند که برندهای معروف و معتبر جهانی زیادی در این مرکز خرید وجود دارند اما دلیل عمده محبوبیت اینجا حضور برندهای خوب محلی مانند بوسنی، بادی گلاو، جوردانو، هنگ تن و... می باشد که اجناسی به قیمت های مناسب و متعارف به مشتریان خود عرضه می کند. پرانگین روزانه از ساعت10 صبح تا 9 شب فعالیت می کند و به گردشگران و مشتریان خدمات ارائه می کند.

شاید اگر بگوییم در کوالالامپور و پنانگ بیش از 1000 مرکز خرید بزرگ و خوب وجود دارد اغراق نکرده ایم. بنابراین در تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ هیچ گردشگری دغدغه مرکز خرید نخواهد داشت و  در بازدید از هر کدام از خیابان ها و جاذبه های گردشگری به راحتی می تواند مراکز خرید بسیار خوبی را پیدا کند و لوارم مورد نیاز خودش را تهیه نماید.

جاذبه های گردشگری در تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ

کوالالامپور که پایتخت مالزی می باشد با جمعیت حدود 2 میلیون نفر و پنانگ که به مروارید شرق معروف است با جمعیت 1.5 میلیون نفر از بزرگ ترین شهرهای کشور مالزی می باشند که با گذشت حدود 150 سال از هیچ تبدیل به مدرن ترین و بهترین شهرهای مالزی و حتی آسیا گشته اند. این دو شهر به سبب داشتن جاذبه های گردشگری بسیار زیبا که اکثرا همه در قرن 21 ساخته شده اند و به ندرت بناهای قدیمی در آنها یافت می شود سالانه میلیون ها گردشگرد خارجی را میزبانی می کنند. اگر می خواهید کل آسیا را در یک شهر ببینید حتما به کوالالامپور بروید چرا که به شهر تضادها معروف است و دلیل آن هم نژاد ها و قومیت ها و ادیان مختلف آسیایی در آن است. همچنین پنگاگ هم به دلیل داشتن جاذبه های فراوان همواره از مقاصد محبوب گردشگران بوده و هست.

1-برج های دوقلو پتروناس کوالالامپور (The Petronas Towers)

شاید معروف ترین و بهترین جاذبه گردشگری کوالالامپور و حتی کل کشور مالزی همین برج های دوقلو پتروناس می باشد که تا سال 2004 به عنوان بلندترین ساختمان ساخته شده در جهان شناخته می شد. معمار آرژانتینی- آمریکایی سزار پلی  (César Pelli) این برج ها را در 1992 طراحی کرد که بعد از 6 سال در 88 طبقه تکمیل شد و ارتفاع آنها به 452 متر رسید. از جاذبه های دیدنی و زیبای داخل این  برج ها می توان به موزه مدرنPetrosains ، ارکستر فیلارمونیک و مرکز خرید Surya KLCC اشاره کرد.

همچنین بزرگ ترین پل جهان که دو ساختمان را به هم وصل کرده است در این برج ها قرار دارد که در طبقات 41 و 42 آنها را به هم وصل می کند. این پل زیبا از جنس شیشه ساخته شده و زیبایی خاصی به برج ها داده است. این برج ها دارای رستوران، سالن ورزشی، 78 آسانسور و ... هستند و از روزهای سه شنبه تا یکشنبه برای بازدید عموم گردشگران باز خواهند بود.

2- میدان مردکا یا میدان استقلال کوالالامپور (Merdeka Square Kuala Lumpur)

یکی دیگر از جاذبه ها کوالالامپور که نماد مقاومت و آزادی این کشور به حساب می آید میدان مردکا است که در زبان محلی به معنی استقلال می باشد. این میدان که در اصل محل مسابقات راگبی و کریکت و جشنوارها و فستیوال های ملی و ... می باشد هر ساله روز 31 آگوست به عنوان روز ملی مالزی جشن گرفته می شود. در این میدان معروف انواع ساختمان ها وآثار باستانی زیبای کوالالامپور را می توانید ببینید که از معروف ترین و زیباترین جاذبه ها می توان به موزه ملی و باغ سلطنتی (Selangor Royal Selangor Club) و ساختمان سلطان عبدالصمد (Sultan Abdul Samad Building) که قدمت آن به سال 1897 برمی گردد اشاره کرد. همچنین در این میدان پرچم ملی مالزی با ارتفاع 1000 متر همیشه خودنمایی می کند.

3- غار باتو یا میمون های کوالالامپور (Batu Caves)

غار باتو یکی از شگفت انگیزترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور و حتی قاره آسیا می باشد که حدود 400 میلیون سال قدمت دارد و ساخت آن به ماقبل تاریخ برمی گردد که به دلیل دگردیسی زمین به وجود آمده است. شاید قبیله تموان تنها انسان هایی بوده اند که به غیر از میمون ها از این مکان به عنوان محل سکونت استفاده کرده اند. باتو در سال 1881 توسط یک گردشگر آمریکایی کشف شده است. از جذابیت های این غار با شکو وجود مجسمه های غول پیکر می باشد که خداوند مورگان (Muragan) با 42 متر ارتفاع یکی از با شکوه ترین آنهاست که توسط 15 هنرمند هندی ساخته شده است.

پس از ورودی و بالا رفتن از 272 پله به غار اصلی که غارم معبد (Temple cave) نام دارد می رسید و در زیر غار معبد هم غار دیگری با نام غار تاریم (Dark Cave) قرار دارد. غار باتو توسط فضاهای سبز  کوه های بسیاز زیبایی احاطه شده و سالانه میزبان مراسم مذهبی بسیار زیادی است که برای گردشگران خارجی و بومی های آنجا جذابیت زیادی دارد.

4- تفریح گاه  5 گانه کوالالامپور (Sunway Lagoon)

تفریح گاه 5 گانه یکی از مهیج ترین و زیبا ترین جاذبه های کوالالامپور که در 15 کیلومتری این شهر واقع شده است. این مرکز دارای امکانات تفریحی مانند پارک آبی، پارک وحشت، باغ وحش، شهر بازی و پارک بی نهایت می باشد. پارک آبی که در  این مجموعه ساخته شده است یکی از کامل ترین پارک های آبی کوالالامپور می باشد که انواع تفریحات آبی از جمله استخر، فلای بورد، اسکی روی آب، جت اسکی، یکی از طولانی ترین پل های معلق دنیا، انواع سرسره های آبی و بازی ها را دارد.

باغ وحش این مجموعه هم انواع گونه ها و نژادهای حیوانات را  از همه نقاط دنیا را جمع آوری کرده و به نمایش می گذارد. انواع تونل های وحشت، دیوارهای مرگ و تفریحات هیجانی مانند موتور سواری، بانجی جامپینگ، کارتینگ،  و شهر بازی ها در این مجموعه قرار دارد که به اقتضای سن و سال گردشگران برای آنها تفریحات در نظر گرفته می شود.

5- مسجد جامع کوالالامپور (Jamek Mosque Kuala Lumpur)

برای گردشگرانی که به معماری های اسلامی علاقه مند هستند مسجد جامع کوالالامپور گزینه مناسبی است که قطعا یکی از دیدنی ترین مکان های کوالالامپور به حساب می آید که در قلب شهر و در محل تلاقی دو رودخانه کلانگ و گومباک واقع شده است. شاه سلانگور در سال 1907 دستور ساخت این مسجد را داد که با داشتن 3 گنبد زیبا و بلند و مناره های 27 متری آن که برگرفته از معماری مراکشی ها و مغول ها است و با طراحی  معمار انگلیسی معروف به نام آرتور بنیسون هابوک برای گردشگران بسیار جذاب است و سالانه بازدید کننده های زیادی خصوصا از مسلمان از آن دیدن می کنند.

6- ارتفاعات پنانگ (Flagstaff Hill)

ارتفاعت پنانگ یا تپه های پنانگ که شامل 4 تپه غربی (Western Hill)، تپه تایگر (Tiger Hill)، تپه پوب پرچم (Flagstaff Hill) و تپه دولت (Government)  تشکیل شده است. ارتفاعات این تپه ها 820 متر از سطح دریا می باشد که البته مردم بومی این منطقه را با نام بوکیت بندرا (Bukit Bendera) که آب و هوای فوق العاده آن باعث شده یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگران باشد. این تپه ها در زمان حکومت بریتانیایی ها کشف شد که در آن زمان به منطقه کاشت توت فرنگی تبدیل شده بود.

عمارت زیبای بل رتیرو(Bel Retiro) قدیمی ترین خانه این محل می باشد که محل اقامت فرماندار پنانگ در تعطیلات بوده است. طبیعت بکر و هوای مطبوع، بیش از 100 گونه پرنده،  هتل بلویو (Bellevue Hotel)، مسیر کانوپی (Canopy Walk)، درختانی با ارتفاع بیش از 30 متر، راه آهن زیبای این تپه که از سال 1923 همچنان فعالیت دارد، میمون های ماکاک، مسیرهای پیاده روی و کوهنوردی زیبا و قطار کابلی که 1897 ساخته شده است از جاذبه های این تپه ها می باشند که خصوصا در فصل تابستان طرفداران بسیار زیادی دارد.

7- معبد کک لوک سی پنانگ (Kek Lok Si Temple Penang)

بزرگ ترین معبد بودا در جنوب شرقی آسیا و یکی از معروف ترین معبدها و جاذبه های گردشگری در پنانگ و حتی آسیا معبد کک لوک سی می باشد که به نام سوپریم بلیس نیز معروف است و در زبان محلی Penang Hokkien خوانده می شود که به معنی معبد سعادت عالی است. در این معبد انواع مجسمه های بودا در اندازه های مختلف دیده می شود.

این معبد در سال 1893 ساخته شد که مورد تایید حاکمان چینی هم قرار گرفت. بهترین زمان برای لذت بردن از زیبایی های این معبد جشن های سال نو خصوصا شب ها می باشد که هزاران فانوس روشن شده و یک منظره بی نظیر را خلق می کنند. این معبد علاوه بر مجسمه ها، دارای باغ ها و حوض لاک پشت، بت کده راما با 10 هزار مجسمه برنزی و یک مجسمه 30 متری الهه رحمت، نماز خانه،ستون ها حکاکی شده، برج های ناقوس و سالن های گالری است.

8- عمارت چئونگ فنگ تزه پنانگ (Cheong Fatt Tze Mansion)

عمارت چئونگ فنگ تزه یکی از زیباترین جاذبه های پنانگ و مالزی می باشد که سالانه گردشگران زیادی برای دیدن آن می روند. این عمارت خانه یک صنعتگر چینی در دهه 1890 بوده است که در قرون های 18 و 19 جایزه بهترین عمارت و معماری چینی را از آن خود کرده است. یک تیم کارشناس ارشد از صنعتگران چینی بیش از 7 سال با تکیه بر طراحی فنگ شویی برای ساخت این عمارت وقت گذاشتند. این عمارت شامل 5 حیاط گرانیتی، 138 اتاق، 7 راه پله و 22 پنجره شیشه ای رنگ آمیزی شده می باشد که در بین مردم محلی به عمارت آبی هم معروف است.

این قصر که در سال 1989 بازسازی شده یکی از 3 قصر سنتی چینی خارج از کشور چینی می باشد که هنوز هم وجود دارند. این معماری در سال 1995 هم جایزه ملی معماری مالزی را برنده شد و در سال 2000 هم جایزه عالی ترین میراث یونسکو را به خود اختصاص داد و در سال های دیگر هم جایزه های بین المللی زیادی را برده است. این عمارت در خیابان لیث از منطقه جورج تاون قرار دارد و هر روزه گردشگران می توانند به بازدید آن بپردازند که قطعا یک تجربه فراموش نشدنی خواهد بود.

9- عمارت پینانگ پراناکان پنانگ (Pinang Peranakan Mansion Penang)

یکی دیگر از دیدنی های پنانگ و جاذبه های این شهر که سالانه گردشگران علاقه مند به آثار باستانی و فرهنگ چینی زیادی را به خود جذب می کند عمارت پینانگ پرانکان می باشد. در این عمارت می توان معماری چینی با نفوذ اروپایی و مالایی را دید. این عمارت در اصل متعلق به یک خانواده ثروتمند نونیا بوده که در قرن 19 اقامتگاه رهبر جامعه مخفی های سان چینی بوده است. پینانگ پراناکان در خیابان کلیسای شهر پنانگ قرار دارد که دارای تابلوهای پوب حکاکی شده چینی، کاشی های کف انگلیسی، آثار آهنر اسکاتلندی و آثار هنری و تاریخی بسیاری را در خود دارد.

10- سواحل پنانگ

پنانگ دارای سواحل بی نظیر و زیبایی است که هر گردشگری با هر سلیقه ای می تواند در یکی از این سواحل از طبیعت زیبای آن لذت ببرد. ساحل باتو فرینگی(Batu Feringghi) که با شن های سفید و پر آرامش خود یکی از بهترین جاها برای ریلکس کردن وحمام آفتاب است، ساحل تانجونگ بونگا (Tanjung Bungah) که بهترین جا برای کمپ زدن و تماشای امواج دریا و طلوع و غروب خورشید می باشد، ساحل گرتاک سانگول (Gertak Sanggul) که مخصوص علاقه مندان به ماهیگیری و صید و همنطور عکاسی است، ساحل پاسیر پنجانگ (Pasir Panjang) که یکی از خلوت ترین و ناب ترین ساحل ها می باشد، ساحل پیولا جرجاک (Pulau jerejak) برای کسانی که عاشق قایق رانی و آرامش هستند، ساحل میمون ها (Monkey Beach) که در پارک ملی پنانگ واقع شده و یکی از دیدنی ترین سواحل با وجود میمون های معروف ماکاک است و ساحل پناتی کراچوت (Panati Kerachut) که یکی اط ساحل های تمیز و خلوت می باشد و برای کمپ های خانوادگی بسیار مناسب است.

از مزیت های تورهای ترکیبی شناخت بیشتر فرهنگ ها و تاریخ و جاذبه های چند جای مختلف در یک سفر می باشد. چون شاید موقعیت مسافرت و گردش های خارج از کشور برای همه افراد در زمان های مختلف میسر نباشد. پس شاید تور ترکیبی ایده خیلی خوبی باشد که همزمان از چند مکان دیدن کنید و لذت یک سفر ایده آل را تجربه کنید. در تور ترکیبی کوالالامپور-پنانگ می توانید جاذبه هار فراوان دیگری را هم ببینید که بین گردشگران طرفداران زیادی دارد. جاذبه هایی مانند وات چایا مانگ کالارام پنانگ، پنانگ خو خنگسی، قلعه کرنوالیس پنانگ، موزه جنگ پنانگ، موزه ملی مالزی درکوالالامپور،برج کی ال کوالالامپور، معابد کوالالامپور، محله چینی ها در کوالالامپور و... که همه آنها ارزش حداقل یک بار دیدن را دارند.

رستوران های معروف در تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ

مالزی یکی از کشورهای آسیای شرقی می باشد حدود 60 سال پیش از زیر سایه استعمار انگلیس خارج شده و دارای 13 ایالت می باشد. پایتخت این کشور 30 میلیون نفر شهر بزرگ کوالالامپور می باشد که بعد از استقلال مالزی به یک از پیشرفته ترین و مدرن ترین شهرهای آسیا و حتی جهان تبدیل شد. کوالالامپور و پنانگ در این کشور به همراه جزیره لنکاوی یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگران از سراسر دنیا می باشند که به دلیل آب و هوای عالی جغرافیای بی نظیر و همچنین جاذبه های گردشگری تاریخی منحصر به فردی که دارند می باشند. البته این شهرها جاذبه های گردشگری فراوانی دارند که قدمت آنها به 20 سال هم نمی رسد اما در فهرست بهترین جاذبه های گردشگری دنیا قرار دارند.

این شهرها به سبب داشتن امکانات رفاهی و تفریحی مدرن و شیک خود سالانه میلیون ها گردشگر را میزبانی می کنند. در کوالالامپور می توانید از جاذبه هایی مانند مسجد جامع کوالالامپور، ساختمان  سلطان عبدالصمد، آکواریوم کوالالامپور، میدان مرکا، مسجد پوترا، معابد چینی ها و هندوها،  برج های دوقلو، برج منارا، غار باتو و... دیدن کنید. همچنین جزیره پنانگ دارای جاذبه هایی بسیاری همچون وات چایا مانگ کالارام، پنانگ خو خنگسی، قلعه کرنوالیس، عمارت چئونگ فت تزه، معبد کک لوک سی و تپه معروف پنانگ می باشد. اما در تور همه تورها بخش خوشمزه و شکم گردی جزء لاینفکی از گشت و گذارهای شما می باشد و حتما می خواهید غذاهای متفاوتی را تجربه کنید. در اینجا تعدادی از رستوران های معروف را در تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ به شما معرفی می کنیم.

رستوران آه کونگ کوالالامپور (Ah Koong Restaurant)

یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های سنتی کوالالامپور که در منطقه جالان پودو، چانگات تامبی دالا و در سال 1987 تاسیس شده است و با نام آه کونگ به شهرت و محبوبیت فراوانی رسیده است. این رستوران در طول 30 سال فعالیت خودش همواره در فهرست بهترین رستوران های کوالالامپور قرار گرفته است. آه کونگ دارای منوی غذایی متنوعی از غذاهای آسیایی، مدیترانه ای و خصوصا غذاهای اصیل مالزیایی می باشد.

این رستوران بیشتر به خاطر غذاهای ساده و خوشمزه خودش معروف است و از بهترین غذاهای آن می توان به کوفته ماهی، سوپ نودل و ماهی سوخاری اشاره کرد که با استفاده از بهترین مواد اولیه و ادویه های مخصوص و با قیمت های مناسبی برای مشتریان خود سرو می کند. از امتیازهای این رستوران می توان کارکنان خوش رو، سرویس دهی عالی، دکوراسیون سنتی و آرام، محیط زیبا و رمانتیک اشاره کرده. همچنین مشتری های این رستوران دکوراسیون آن را مانند اعماق زمین توصیف می کنند که به شما تجربه جدید می دهد. در این رستوران می توانید وعده های نهار و شام و حتی میان وعده های خودتان را در این رستوران میل کنید. آه کونگ هر روز از ساعت 10 صبح تا 11 شب به فعالیت خود ادامه می دهد و به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

رستوران مارینو آن 57 کوالالامپور (Marini's On 57)

رستوران مارینو آن 57 یکی از لوکس ترین ومدرن ترین رستوران های کوالالامپور می باشد که در طبقه 57 برج های معروف دوقلوی پتروناس واقع شده است. همانطور که از اسم آن پیدا است این رستوران یک رستوران ایتالیایی می باشد. مارینو آن 57 طراحی و دکوراسیون بسیار شیک و زیبایی دارد و چون در ارتفاع بالایی از برج ها قرار دارد دارای چشم اندازی بی نظیری از شهر می باشد که می تواند وعده به یاد ماندنی را برای شما خلق کند.

با توجه به این که رستوران در برج های معروف پتروناس قرار دارد پس می توانید به تمامی امکانات رفاهی از جمله پارکینگ، اینترنت رایگان، بانک، کافی شاپ و ... دسترسی داشته باشید. اگرچه مارینو در غذاهای ایتالیایی تبحر دارد اما انواع غذاهای غربی دیگر را می توانید در اینجا میل کنید که از بهترین غذاهای آن می توان انواع پیتزاها، انواع پاستاها، انواع استیک ها و انواع ماهی های خوشمزه را نام برد که با شیوه های طبخ متفاوت و استفاده از مواد اولیه و ادویه های متنوع برای شما سرو می شود. هر چند که این رستوران در موقعیت مکانی خاصی قرار دارد و بسیار مدرن می باشد اما قیمت های مناسبی دارد و شما می توانید هر روز از ساعت 10 صبح تا 12 شب به این رستوران مراجعه کرده و بعد از بازدید از برج های شگفت انگیز پتروناس وعده های غذایی خودتان را میل کنید.

رستوران 39 کوالالامپور (The 39 Restaurant)

همانطور که از نام آن پیدا است می توان حدس زد که این رستوران هم در دل یک برج و طبقه 39 آن قرار دارد. رستوران 39 در برج PNB Darby Park قرار دارد و یکی از لوکس ترین و مدرن ترین رستوران های شهر کوالالامپور می باشد که به دلیل داشتن غذاهای شاهانه و اعیانی خودش مشهور است. این رستوران هم به دلیل قرار گرفتن در برج PNB Darby Park همه امکانات رفاهی از جمله اینترنت رایگان، پارکینگ، بانک، اتاق امانات و ... و از همه مهم تر دارای یک چشم انداز بی نظیر رو به برج های دوقلوی پتروناس و همچنین دو فضای داخلی و خارجی که روی بالکن و پشت بام رستوران برای مشتریان تدارک دیده شده است می باشد. تمام نوشیدنی ها و غذاهای این رستوران کاملا حلال می باشد و از معروف ترین و محبوب ترین غذاهای آن می توان به سوپ دم گاو، ماهی اسنپر ترش و داغ، مرغ سوخاری و ماهی کبابی و همچنین انواع نوشیدنی های بدون الکی را می توان نام برد که با قیمت های مناسب برای مشتریان سرو می شود. رستوران 39 هر روز از ساعت 10 صبح تا 12 شب به فعالیت خود ادامه می دهد و به مشتریان سرویس دهی می کند.

رستوران نوبو کوالالامپور (Nobu KL)

یکی دیگر از بهترین رستوران های پایتخت مالزی که در طبقه 56 برج های معروف دوقلوی پتروناس قرار دارد رستوران نوبو می باشد که یکی از معروف ترین رستوران های ژاپنی در دنیا می باشد که شاید در توکیو هم رقیبی نداشته باشد. این رستوران همیشه در فهرست بهترین رستوران های آسیایی بوده است. این رستوران دارای نشان ستاره میشلن می باشد و ای ننشان از کیفیت بالای آن دارد. دکوراسیون بی نظیر و مدرن نوبو همراه با مبلمان شیک و چوبکاری های قهوه ای و پنجره های بزرگ شیشه ای  و همچنین چشم انداز منحصر به فرد این رستورن که 360 درجه می باشد یک تجربه فوق العاده را برای شما به یادگار خواهد گذاشت.

این رستوارن دارای امکاناتی مانند پارکینگ، اینترنت رایگان، امکان رزرو، امکانات رفاهی برای افراد کم توان جسمی، سرویس دهی عالی و ... می باشد. دلیل شهرت جهانی نوبو غذاهایی مانند تورو تارتار، اختاپوس کارپاسو، سالمون ساشمی و ماهی خاردار می باشد که از بهترین مواد و اولیه و صید روز برای طبخ آنها استفاده می کند. با وجود قیمت های سربه فلک کشیده رستوران نوبو همچنان طرفداران و مشتریان بسیاری دارد. این رستوران روزانه از ساعت 10 صبح تا 12 شب میزبان مشتریان خود می باشد.

رستوران سیلانترو کوالالامپور (Cilantro)

سیلانترو یکی از بهترین رستوران های کوالالامپور می باشد که در هتل معروف میکاسا آل سوئیت (Micasa All Suite) قرار دارد که در منطقه تمن اوت و جاده جالان تون رزک واقع شده است. این رستوران به دلیل قرار گرفتن در هتل دارای امکاناتی مانند پارکینگ، اینترنت رایگان، امکانات برای افراد کم توان جسمی، فضای سبز، چشم انداز زیبا  و... می باشد. این رستوران انواع غذاهای فرانسوی و ژاپنی را با یک نان تازه و همراه کره تافل افسانه ای خود برای مشتریان سرو می کند. سیلانترو دارای یک طراحی بسیار زیبا و دکوراسیون  شیک و لوکس می باشد و با تلفیقی از سبک مردن فرانسوی و ژاپنی یک فضای هنرمندانه را با نور پردازی عالی و محیطی آرام و رمانتک برای شما تدارک دیده است.

غذاهای این  رستوران با استفاده از بهترین مواد اولیه و توسط آشپزهای بسیار ماهری طبخ می شود که از معروف ترین غذاهای آن می توان به استیک و بلدرچین، سوشی، تونکاتسو، تمپورا، راتاتوایلی، سول میونیر و دمنوش های بسیار عالی اشاره کرد که علی رغم قیمت های بسیار بالا دارای طرفداران  و مشتریان فراوانی می باشد که روزانه از ساعت 10 صبح تا 11 شب می توانند برای صرف وعده های غذایی مراجعه کنند.

رستوران سافولک هاوس پنانگ (Suffolk House)

هنگامی که به پنانگ سفر کنید و جاذبه های بسیار زیبای آنجا را ببیند قطعا هوس خوردن خوراکی های خوشمزه هم سراغ شما می آید. پس بهتر است به یکی از بهترینو محبوب ترین رستوران های این جزیره زیبا بروید که در میان گردشگران بسیار طرفدار دارد. رستوران سافولک هاوس که در جورج تاون و در باغ و عمارت زیبای سافولک قرار دارد. ساختمان این رستوران حدود 200 سال قدمت دارد و بسیار چشم نواز و زیبا می باشد.

این عمارت زیبا دارای یک باغ موزه هنر و فرهنگ می باشد که محیطی بسیار زیبا را برای شما فراهم می کند و می توانید تجربه غذا خوردن در یکی از زیباترین جاهای مالزی را داشته باشید سافولک هاوس انواع غذاهای متفاوت مالزیایی و آسیایی را بهترین مواد اولیه با بهترین کیفیت ممکن برای شما سرو می کند. از معروف ترین غذاهای این رستوران می توان به آسام پداس، بنانا بیف رایس، رندانگ، سومان، استیک ها و انواع پیتزاها و پاستاها اشاره کرد. همچنین سافولک هاوس دارای امکاناتی مانند اینترنت رایگان، امکانات برای افراد کم توان جسمی، باغ زیبا، چشم انداز و مناظر دیدنی، کارکنان خوش برخورد و منوی غذایی متنوع می باشد. این رستوران هر روز از ساعت 10 صبح تا 11 شبه به مشتریان خودش سرویس دهی می کند.

رستوران بیچ بلانکت بابیلون پنانگ (Beach Blanket Babylon)

یکی از معروف ترین و محبوب ترین رستوران های پنانگ و مالزی رستوران بیپ بلانکت بابیلوم می باشد که در جورج تاون و در خیابان زیبای سلطان احمد شاه ساخته شده است. دکوراسیون شیک و ساده این رستوران با وجود آنکه در یک ساختمان قدیمی واقع شده است باعث جذب مشتریان بسیاری می شود. رستوران بیچ بلانکت بابیلون دارای منظره زیبای رو به دریا، محیطی آرام و رمانتیک، پارکینگ، اینترنت رایگان، کارکنان خوش برخورد، امکانات برای افراد کم توان جسمی، اتاق امانات، امکان رزرو و... می باشد.

هر چند که این رستوران دارای تنوع غذایی زیادی نمی باشد اما به دلیل کیفیت بالای غذاها و استفاده از مواد اولیه مناسب و تازه و طبخ غذاها با بهترین کیفیت باعث شده است که همواره یکی از محبوب ترین رستوران ها باشد. منوی غذایی این رستوران بر پایه غذاهای اصیل و سنتی مالزیایی می باشد اما می توانید لذت خوردن انواع غذاهای معروف غربی را هم اینجا تجربه کنید. بهترین سوپ ها و غذاهای محلی مالزی را می توانید در رستوران بیچ بلانکت بابیلون با قیمت های مناسب میل کنید. این رستوران هر روز از ساعت 10 صبح تا 12 شب به مشتریان و گردشگران سرویس ارائه می کند.

رستوران موز کافه پنانگ (Mews Cafe)

هنگامی که برای اولین بار به این رستوران شیک و مدرن منطقه جالان مانتری جورج تاون بروید و از غذاهای بی نظیر این رستوران امتحان کنید به سلیقه و ذائقه غذایی مردم پنانگ ایمان خواهید آورد. این رستوران دارای فضای بسیار عالی و منحصر به فرد با مناظر شگفت انگیزی است که اشتهای هر کسی را باز می کند. میزهای داخلی و خارجی، وجود انواع و اقسام گیاهان و گل های زیبا، پارکینگ، اینترنت رایگان، امکانات برای افراد کم توان جسمی و... از امکانات این رستوران شیک می باشد.

اگر در هر نقطه ای از کشور مالزی غذای مالزیایی را تجربه کنید آن را از ذهن خودتان پاک کنید و در این رستوران غذاهای اصیل مالزیایی را تجربه کنید. از بهترین و معروف ترین غذاهای این رستوران می تواون به اوتاک اوتاک، آموک و ران سخاری اردک می باشند که با ادویه های خاص و خلاقیت آشپزها طبخ می شود. کارکنان خوش برخورد، سرویس دهی عالی، قیمت های مناسب، دسترسی آسان، کیفت عالی غذاها و ... از امتیازات رستوران موز کافه می باشد که هر روز بر طرفداران آن افزوده می شود. این رستوران هر روز از ساعت 10 صبح کار خود را شروع می کند و تا ساعت 11شب به مشتریان خودش سرویس دهی می کند.

در تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ می توانید انواع رستوران های حلال، آسیایی و غربی را امتحان کنید که بسیار از آنها از معروف ترین رستوران های آسیا می باشند. به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری فراوان و همچنین شهرهای مدرن و صنعتی و در تورهایی که مربوط به مالزی باشد قطعا برای پیدا کردن رستوران به مشکل بر نخواهید خورد.